Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

pajinka23
13. máj 2009

nooo o tom prave som vela citala ze ked sa babo dlho prenasa tak uz moze byt potom as velmi velke,,teda aj obvod hlavicky ma vetsi a tak uz naprejde cez panvove kosti a vtedy musi byt cis.rez....ale to ja nechcem,,tak sommojmu dokimu povedala ze keby som chcela po termine vyvolavacku ci by sa to dalo zariadit tak mi povedal ze hej ale ze ma to urcite bude nejake to euro stat blizzsie sa nato ale nevyjadril....no uvidime do pondelka mam este cas a potom sa asi dohodnem na tej vyvolavacke...

mimi21
13. máj 2009

no ved aj ja uvidim co este bude
baby mi poradili fit loptu, kruzit na nej bokmi, vraj to pomaha otvaraniu
a uz mi z toho hrabe, lebo chvilu som OK a chvilu revem a mam depky 😒

pajinka23
13. máj 2009

fiiiha tak to aj ja idem kruzit na fit lopte 😀 😀 😀 😀 jeeej to bude sranda 🙂 🙂 ja uz sa ani nerozculujem ak neporodim do pondelka tak sa dohodnem na vyvolavacke 😀 😀

pistek24
13. máj 2009

ADUSKA..........AJ MI SI POMALI NA SEBA ZVYKAME , MALA JE NADHERNA / OBčAS NIE :O))))/.................POROD V POHODE MALA SOM HO RYCHLY.CCA 3 HOD 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 CELKOM PEKNY ZAžITOK

kwetinnka
13. máj 2009

v prvej dobe porodnej,alebo takto pred porodom mozes na tej lopte aj hopkat...to uz babetku nijak neublizi..v prvej dobe porodnej mozes normalne skakat 😀

pajinka23
14. máj 2009

ahojte babulky tak ako????Pistek ti gratulujem 🙂 🙂 🙂 trosku ti aj zavidim ze to mas uz za sebou mna to stale este len caka ☹ ☹ MIMI tak co uz rodime ci este nic????Ja som aj vcera aj dnes hopsala na fit lopte ako opica 😀 😀 😀 😀 aj po schodoch chodim hore dole na piate a stale nic ☹ ☹ ☹ ☹

sssimi
14. máj 2009

Aj ja už chcem íííííííííísť.... 😀

pajinka23
14. máj 2009

sssimi to ty si uz v 42tt a este nic???? ☹ ☹ ☹ a to ti tvoj doki nenavrhol vyvolavacku??? 😲 😲 😲

dianka3
14. máj 2009

baby ja mam kontrakcieeeeeeeee 😲
pajinka urccite vyskusaj sex!!!! ja som teraz pred hodinkou mala a dostala som neuveritelne velke bolesti cakam ak ma do vecera neprejde uz idem na to 🤐 boze uz ma manzel bali, tak sex ozaj pomaha na kontrakcie fakt baby ktore prenasate chodte na vec

terezka044
14. máj 2009

dianka a ty co sexujes ked mas este mesiac do porodu 😕 davaj si pozor babulka drzim palce ak nahodou!!

terezka044
14. máj 2009

btw dufam ze nebudem prenasat lebo nemam koho znasilnit 😀

pajinka23
14. máj 2009

mozno vyskusam ale as po termine skor sa moj zo sexiku tesikat nebude 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 hi hi hi

dianka3
14. máj 2009

pajinka,na tvojom mieste by som sa uz nebala ale kedze ja som len vcera zacala 36tt tak je zle 😔

terezka ak sa neozvem tak som v nemocke abo uz na sale 😔

pajinka23
14. máj 2009

dianka ved sa uz neboj 😅 😅 a mozno ti ten porod v nemocke ete trosku oddialia 😉 no uvidis moja

petra1985
14. máj 2009

ah jaj dianka to uz si nevedela vydrzat? 😅

pajinka23
14. máj 2009

hmm petka tak sa hovori ked musis tak musis 😀 😀 😀 😀 😀 ale dufajme ze to vsetko dobre dopadne 😔

jabera
14. máj 2009

ahojte, baby, prosim vas, neviete nieco o scandyi? uz je to dlhsie, co porodila, ale vobec sa tu neojavila. ja len, ci neviete, ci je ok.

kackabrcka
15. máj 2009

ja som dnes zacala 42tt ja uz chcem ist rodit 😀

petra1985
15. máj 2009

hehe pajinka🙂) no len o to ide, ze prave sa uz vo vyssom stadiu neodporuca sexovat lebo sa moze stat to co dianke.. odporuca sa az ked babu sa nejak nechce von🙂 no ale snad to dobre dopadne hej 😔

terezka044
15. máj 2009

no dianka je uz zevraj v nemocnici lebo mala kontrakcie tak sla rodit ci co. dufam ze dobre dopadne 🙂

flyangel
15. máj 2009

Baby sex sám o sebe by nemal vyvolat kontrakcie ale vzrusenie a orgazmus zeny silno prekrví maternicu a zenske organy a tak sa mozu objavit stahy maternice...Dianka drzim palceky nech to dobre dopadne...A aj ostatným kockam zelam co najkratsi a co najmenej bolestivy porod..a nech mate krasne a zdrave miminka

luba142
15. máj 2009

ahojte vcera sme prisli domov z nemocnice 10.5. sa narodila moja druha dcera Barborka 3350g a 51cm

pajinka23
15. máj 2009

lubka tak ti gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mas aj nejake fotocky????

petra1985
15. máj 2009

lubi gratulujem🙂

pajinka a ty co tu este robis? 😅

kvjetecko
16. máj 2009

ahojte, ja som bola nachystana na 1.7. , ze mala lucka uz bude na svete, ale pan doktor si to rozmyslel a povedal, ze este dalsie 2 tyzdne tam pobudne. Takze mi posunul termin az na 13.7.
este 2 mesiace s bruskom, a uz nie je veru male...

beljanka
16. máj 2009

ahojte, aj vy už chcete rodiť? ja mám termín 5.6., no asi to bude skôr.
lubka: gratulujem-pekné miery 🙂

pajinka23
16. máj 2009

ahoj petka ja som este furt doma ☹ ☹ ☹ ☹ na rodenie to este nevyzera uz ma ide porazit ☹ ☹ ☹ ☹ ja uz chceeeeeeemmmm isssttttttt ☹ ☹ ☹

beljanka
16. máj 2009

pajinka: vraj pomáha chodenie po schodoch. tak príjemné cupkanie 😉

sssimi
16. máj 2009

Kočky ja by som už tiež rada... 12 dní prenášam a ak do pondelku nič, tak ma asi čaká vyvolávačka... Dúfam, že malej už dopomôžu von, lebo je tam akosi príliš dlho...

pajinka23
16. máj 2009

beljanka ja chodim po tych schodoch pravidelne,lebo byvam na piatom poschodi a bohuzial nemame vytah tak cupkam cupkam ale nejako nepomaha ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ malemu sa proste von nece ☹ ☹