Užívateľka Mendelin - skúsenosti

albumtesco
2. sep 2014

zdravim, hladam mamicky, ktore uzatvorili obchod s predavajucou mendelin... ake mate skusenosti? mam podozrenie, ze je podvodnicka, no nechcem jej krivdit....osobny predaj odmieta, dobierku tiez.- chce len peniaze na ucet a cim skor...tovar totalne pod cenou a ten najlepsi a najnovsi a najkrajsi v kazdej kategorii...ved uznajte- plienky pampers za 7 eur uz s postou? vraj z velkoskladu... ved len postovne je vyse 2 eur...takisto postielky za 35 eur uz s kokosovym matracom a celou postelnou sadou v akejkolvek farbe.... preto sa mi to nezda privitam akekolvek prispevky...

jutinko
3. sep 2014

aj ja som jej odoslala 25€ za autosedacku, ale uz som kontaktovala admina, ja to tak nenecham. BABY napiste aj vy nech sa s tym nieco robi, ved su to nase peniaze. nech si nemysli ze jej to len tak prejde!!!

michaelahomolova85
3. sep 2014

@jutinko za autosedacku som posielala aj ja... a aj za stolicku Tatamia Peg Perego a postielku.... idem volat banku, nech prevdony prikaz stopnu....

vera1605
3. sep 2014

Ja som jej skoro odoslala peniaze, dnes som isla citat inzeraty na ktore som jej pisala a vsetko je vymazane..

michaelahomolova85
3. sep 2014

@vera1605 a za ktore veci ste boli dohodnutí zaplatit? napiste, mozno sa najdu niektori, ktorí za to iste platili- tu sa ukaze, ci predavala jednu vec viacerím...

vera1605
3. sep 2014

@michaelahomolova85 Pisala som jej za inzerat adidas cizmicky, uz poslala aj c.u a bola som este kuknut ze co napisala som chcela akurat poslat peniazky a inzerat zrusen. A teraz citam hodnotenia tak viacery pisu ze je podvodnicka treba ju udat. Posla mi na e-mail fotky asi 5toro farieb tych ciziem ze ma viac kusou.

zsj123
3. sep 2014

ja som pisala adminovy aby ju nejak overil,ze mam velke podozrenie,lebo sa mi nepacili tie nizke ceny a fotky ani mi neodpisal a nic sa nedialo.trvala som tiez na osobnom predaji,alebo dobierkou.no ona nie a nie.tak som trvala na tom ze jej poslem peniaze na adresu.dala mi adresu a mobil.neviem ci su prave.ak bude treba tak rada poskytnem.

evaveghova
3. sep 2014

@zsj123 Ahoj,ja som chcela kúpiť autíčko,len sa mi to zdalo podozrivé,tak som ju poprosila,že či mi ho nepodrží do budúceho týždňa../samozrejme,že s výhovorkou/ ..Chcela som počkať na nejaké hodnotenia.....Povedala mi,že už volala kurierovi,lebo som jej sľúbila,že to do večera vyplatím,čo je aj pravda,o tom,že mi ho má podržať som jej napísala až večer,lebo sa mi nezdali tie ceny a bolo mi to podozrivé//moju adresu však nemala/..našťastie som dala na inštinkt..Na druhý den,písala kamoška a jej napísala,že je autíčko volné zatiaľ..Písala však aj za stoličku,kde jej tiež napísala aj za autíčko,odpísala - stolička zatiaľ voľná,ale autíčko predané..Takže si nevšimla ,že jej to píše tá istá kupujúca...A podobne ako tu písala jedna pani,chcela si stoličku prevzať osobne,ale žiadna odozva..Je mi Vás ľúto,ale človek už ani nechce veriť čoho sú dnes ľudia schopný..Ak sa nemýlime samozrejme...Bola by som rada,keby to tak bolo a mamičky neboli oklamané..Pekný den prajem...

michaelahomolova85
3. sep 2014

@evaveghova no zaujimave, ze stolicka bola slubena mne a aj autosedacka a postielka....

jutinko
3. sep 2014

@zsj123 dobry, mohli by ste my prosim napisat tu adresu aj mobil, nieco by som skusila, dakujem...

zsj123
3. sep 2014

@jutinko jasne.napiste ip.

adri266
3. sep 2014

@albumtesco inzeraty uz ma vymazane, asi by ste vsetky mali kontaktovat admina ☹

paulik1
3. sep 2014

Ja som v pondelok odoslala 30 EUR za prebaľovací pult, dnes som si všimla, že inzerát je vymazaný. Zatiaľ som tu na koníku negatívnu skúsenosť nemala, tak som asi bola moc dôverčivá :(

esterka7
3. sep 2014

Ja som jej za autosedačku písala, keď ešte nemala žiadneho záujemcu. Povedala som si wau aká dobrá cena, tak som jej napísala či by mi bola ochotná poslať na dobierku, predsa len nemá žiadne hodnotenia a fotoblog je nový, ak by to bol podvod. Ona odmietla, že ju veľakrát oklamali, na dobierku neposiela. Tak som sa do toho obula. Pozerám ostatné inzeráty a každá fotka z iného prostredia a za smiešne ceny, hneď sa mi to nezdalo. Ukazujem mužovi, učí informatiku a vravý mi že fotka na ktorej je autosedačka, just používajú jeho žiaci na retušovanie. A vtedy som si všimla, že vlastne na fotke je iná sedačka ako v popise, to som jej následne napísala, ona sa odvolala že si pomýlila foto, že tú romero majú oni a ona predáva druhú, už som to ďalej neriešila ani peniaze neposlala, lebo už som mala zlé tušenie, ale nechcela som dávať zlé hodnotenie, k obchodu nedošlo, čiže som objednávku zrušila.

monicka1458
3. sep 2014

Ahoj,podla mna to je podvodnicka..a dufam ze sa to vyriesi a maminkam sa peniazky vratia nie su to malé sumy co som sa podozvedala..Já som si od něj kupila fisher price hojdacku za 30e plus postovne 5e..poslala som jej ich včera cez IB musela ich hned aj dostat lebo mame rovnaku banku Slsp..Napisala som jej sms,ze som ich poslala do dnes ziadna odpoved..V inzeratoch mala napisane ze dodanie do 24hodin..Telefon nedviha..Vymazala si vsetky inzeráty co tam mala a aj svoju profilovu fotku..Už aj telefon ma vypnutý..

hedwa
3. sep 2014

@esterka7 presne tu som chcela aj ja a aj x-lander a hromadu veci no tým že už som bola podvedena navrhla som nech pošle veci že ja mam x hodnotení a ona žiadne nakoľko osobne to nebolo možné
Zrazu všetko bolo už predané
Kocky choďte každá jedna do banky a stornujte platbu ideálne max 7dni
Papier odlozte nazierajte sumu tuším min je 280eur na tresne oznámenie
Stačí ked to dá jedna z vas na políciu s komplet údajmi z akého účtu na ten druhy dufam že bol rovnaký
Lebo ak nenazbierate sumu tak problém ale verím se take sikovna nebola
Min rok sa mi to stalo a odvtedy kupujem len čo majú dostatok hodnotenia kto nemá tak dobierkou
Prajem všetko dobre a netreba sa nechať nech si posedi dievča toto sa nerobí

hedwa
3. sep 2014

Inak mne bol sľúbený x-lander,postielka,plienky,stolička na krmenie,havkovia,autosedacka,hojdacka,autosedacka

mirus11
3. sep 2014

@jutinko aj ja by som vas poprosila tu adresu a tel cislo.ci dala rovnake tel.cislo aj mne.

monicka1458
3. sep 2014

0902774386 toto číslo dala mne..

mirus11
3. sep 2014

@esterka7 je to podvodnicka,lebo o tu atosedacku som jej pisala aj ja-a aj zaplatila,tak dufam,ze sa to vyriesi a peniaze nam vrati,alebo aspom nech sa admin k tomu neako postavy.

mirus11
3. sep 2014

@monicka1458 aj mne ho dala

sandracs
3. sep 2014

Aj ak by sa vám nepodarilo nenazbierať 280€, stojí za to nahlásiť to. bude sa to riešiť ako priestupok, ale peniaze by mala vrátiť.

brimar1
3. sep 2014

Za autosedačku sme zaplatili aj my a aj za nutrilon 2. ta sedacka sa nam zdala podozriva, no neodolali sme... pripocitajte si 100 eur.

monicka1458
3. sep 2014

A tu je číslo účtu 5058082400/0900

brimar1
3. sep 2014

majiteľ učtu je chlap

monicka1458
3. sep 2014

@brimar1 ako si zistila,v banke??

mirus11
3. sep 2014

@monicka1458 mne dala toto cislo uctu-5061062523/0900 a majitelom bol tiez chlap

monicka1458
3. sep 2014

@mirus11 cize ma viac uctov

mirus11
3. sep 2014

ved nech maminky daju este ake cisla uctu im podavala,aby sme aj my vedeli,ci sa aspom s niekym este zhoduje,ci dala kazdej ine uctu?a tu adresku nema nikto?

brimar1
3. sep 2014

5058082400/0900 nám dala toto číslo.

mirus11
3. sep 2014

to dala iba mne jedninej toto cislo uctu?no pekne