Užívateľka Mendelin - skúsenosti

albumtesco
2. sep 2014

zdravim, hladam mamicky, ktore uzatvorili obchod s predavajucou mendelin... ake mate skusenosti? mam podozrenie, ze je podvodnicka, no nechcem jej krivdit....osobny predaj odmieta, dobierku tiez.- chce len peniaze na ucet a cim skor...tovar totalne pod cenou a ten najlepsi a najnovsi a najkrajsi v kazdej kategorii...ved uznajte- plienky pampers za 7 eur uz s postou? vraj z velkoskladu... ved len postovne je vyse 2 eur...takisto postielky za 35 eur uz s kokosovym matracom a celou postelnou sadou v akejkolvek farbe.... preto sa mi to nezda privitam akekolvek prispevky...

sarianna
3. sep 2014

mne napisala, ze osobny odber vo vinnom... asi prave pozerala burlive vino...HAHAHA / mimochodom, aj ja som si bola ista, ze podvadza, mala fotky ztiahnute z inych portalov, super ceny, tovar o ktory je zaujem....... ziadne hodnotenie, registrovana cerstvo... / ak niekto foti na predaj, vacsinou foti na 1mieste, s rovnakym pozadim, rovnakym stylom... tuto davala orezane fotky, na niektorych nechala aj logo bazar.sk .... davala len 1 foto, ziadne doplnujuce fotky... JASNE DOKAZY...

paulik1
3. sep 2014

ja som posielala na číslo účtu 5061062523/0900

michaelahomolova85
3. sep 2014

vidim, ze su tu rozne cisla uctov- najlepsie by bolo, keby sa s nami vedel skontaktovat admin (ja som mu aj pisala no neodpisal, len ju asi zablokovali)... keby admin spravil sumar vsetkych sum, ktore boli poslane na jednotlive ucty... a mimochodom, admin vie pozriet vsetky spravy s kazdym zaujemcom a takisto zistit, ci z danej IP adresy neregistrovala viac uctov....

martinkacasarova
3. sep 2014

mňa tiež podviedla, kúpila som si od nej plienky pampers v hodnote 32,-€. Previedla som jej ich na č. u.: 5061062523/0900 a telefón ktorý mi poskytla je 0902 774 386, poskytla mi aj emailovú adresu: larala@centrum.sk. Na trestné oznámenie stačí suma v hodnote 260,-€ a to už máme, ak máme aj t. č. takže policajti vedia zistiť na koho je číslo evidované. Nie je to žiadny tecomobile, takže pri registrácii potrebovala svoj občiansky preukaz a to už zistia policajti. Mne adresu nedala, poprosím napíšete mi ju do IP. Bolo by fajn keby sa dohodneme a jedna z nás pôjde dať hromadné trestné oznámenie. ..teda sme dopadli :(

martinkacasarova
3. sep 2014

myslíš účtov tu na modrom koníkovi, však?

jankkka75
3. sep 2014

Mne tiež poslala taketo č.u: 5061062523/0900 ale ja som jej nakoniec žiadne peniaze neposlala

210487
3. sep 2014

ja som jej poslala 25eu za cestovnu postielku a presne tu istu tie iste fotky čo mi poslala som našla u jednej pani(majolenka25) ktorá tú postielku predáva za 90eu stiahla si od tial fotky a dala to ako svoj inzerát tel.č: mi dala 0902 774 386 a čislo účtu 5058082400/0900

timea1510
3. sep 2014

Mna oklamala o 25,- EUR za trojkolku, nič nebolo podozrivé na nej, ešte mi aj zavolala naspať, že nemám sa báť, t.č. uviedla 0902774386 ale volala mi naspať z t.č. 0940554451, č.ú. uviedla 5061062523/0900, podľa mna sa s tým dá niečo robiť, podľa t.č. a čísla úččtu a ip adresy vedia zistiť na polícii všetky údaje a musíme podať hromadné trestné oznámenie, ja sa pripojím k tr. oznámeniu, tu je moje tč 0907813732 a napíšte mi prosím jej adresu a meno aké vám uviedla, musíme ju dať dole, vyzerá, že to je hlupana, ked rozdáva č.ú. a t.č., to na polícii hneď zistia... Ináč som to už dala preverovať o koho sa jedná po známosti

medulienka2012
3. sep 2014

mne dala toto cislo uctu 506 106 252 3kod banky 0900 telefone cislo 0902 774 386...

210487
3. sep 2014

ja som jej poslala 25eu za cestovnu postielku a presne tu istu tie iste fotky čo mi poslala som našla u jednej pani(majolenka25) ktorá tú postielku predáva za 90eu stiahla si od tial fotky a dala to ako svoj inzerát tel.č: mi dala 0902 774 386 a čislo účtu 5058082400/0900

michaelahomolova85
3. sep 2014

mne uviedla meno majitela uctu Mato Csuka...

martinkacasarova
3. sep 2014

@mahojichaelahomolova85 ahoj,podarilo sa ti v banke stopnúť ten prevod? Aj ja som jej poslala 32e za plienky,strašne ma to trápi ako nás oklamala,to je strašné....dostaneme pár drobných a ešte aj tie nám nejaký darmožráč zoberie.

vladimira1991
3. sep 2014

Dobrý večer, pripájam sa,,mňa obrala o9,5e, aspoň nie O.viac,. Ale akože aj tak,, mala napísané bydlisko že Martinček. nieje to ďaleko odo mňa,, myslite si.Že podľa čísla účtu sa dá zistiť meno??

michaelahomolova85
3. sep 2014

meno majitela uctu je Martin Csuka, aspon tak mi to napisala....

martinkacasarova
3. sep 2014

@vladimira1991 ahoj,áno podľa č.ú sa dá zistiť meno.Ved musí mať nejakú adresu evidovanú ked vybavovala č.ú v banke.Ja som až z Nitry,kde to je prosím ťa.Asi daleko že? Vedela by si nejako pomôcť.Stále jej volám na t.č 0940 554451-zoní a zruší ma.

vladimira1991
3. sep 2014

Je to dedina pri Ružomberku, ale keď.neviem ako sa volá.tak.na.nič neprídem,,ja..niesom odtiaľ ale niesom ani moc.ďaleko,, ale ktovie či mala.napísanú dedinu V ktorej býva, viete ako mohla klamať aj.V tomto

timea1510
3. sep 2014

podľa t.č. a č.ú. sa na polícii dá zistiť presná adresa a majiteľ... robila som na polícii, tak preto to viem...

vladimira1991
3. sep 2014

Treba zistiť,,A uvidíme čo sa bude ďalej robiť,,

martinkacasarova
3. sep 2014

@vladimira1991 podľa č.ú sa presne v banke dá zistiť majiteľ,je to daleko od nás ....admin sa nemôže cez policajtov do toho obuť,vyžiadať si z banky adresu....predvolali by ju ,ved máme výpisy z účtov že sme peniaze previedli ona doklad o poslaní balíka nemá,to by mali na pošte evidované.

michaelahomolova85
3. sep 2014

@martinkacasarova nestopla som prevod, lebo ja som jej chvalabohu nic neposlala, nezdalo sa mi to... tie ceny, tie fotky, vsetko vraj takmer nepouzite- bud nehodny dar, alebo dcera vraj nepouzivala... vsetky veci najdrahsie z danej kategorie... ved len ta jej jedalenska stolicka stoji nova 250 eur + 50 eur novorodenencka vlozka s hrazdickou- a ona predava za 40 eur? a vraj zo zarukou... vyhovorky co sa tyka dobierky, osobneho prevzatia... najprv tvrdila, ze chcu s manzelom urobit radost mamickam, ze je to akcia- potom tvrdila, ze cislo uctu je na jej priatela(nie manzela? raz je to manzel, raz priatel?)... bydlisko tiez ine zrazu.... ked som sa vypytovala na tovar asi dva dni, tak uz na mna vybehla, ze nech sa tolko laskavo nevypytujem, lebo este som nezaplatila ani na ucet a ona ma plno inych zaujemcov... ked som chcela postielku so sadou do postielky, tak vraj vyrabaju na mieru z kazdej farby (urcite by aj postielku vyrobili, nie? a este aj s kokosovym matracom :D ), a ked som si s nou dohodla aj predaj postielky, ani sa nespytala, aku farbu chcem... a ked som jej napisala, ze poslem peniaze, tak tvrdila, ze hned po odoslani SMS na jej cislo s potvrdenim, ze som zaplatila- ze hned vola kurierovi... a pritom ani adresu nepytala, vedela som, ze nema v plane poslat... preto som jej ani peniaze neposlala- i ked som jej klamala, ze hej.... chcela som cakat na nejake hodnotenie, ktore by ma utvrdilo, ze je to seriozna mamicka... najprv predavala zelenu trojkolku, potom dala ruzovu- mne napisala, ze ruzova jej jej susedy... a na oboch inzeratoch napisane, ze su po jej dcerke, vraj na nich este nedorastla... :D ja ked nieco decku kupim, tak to snad nepredam, lebo je na to este maly- ved si to necham, kym dorastie... boze, take bludy co popisala...sama sa zamotala... a plienky s postou 7 eur? ved len postovne je cez 2 eura, co by na tom zarobila, ked plienky urcite nekupi za 4 eura balik v ziadnom velkosklade.... na hlavu som este nespadla... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

michaelahomolova85
3. sep 2014

baby, adresu urcite nedala spravnu, lebo to by musela byt padnuta na hlavu..pritom pisala, ze plienky osobny odber vo Vinnom..ked som sa pytala, kde to je, uz neodpisala... a vidim, ze aj telefonne cisla dala rozne

vladimira1991
3. sep 2014

Martinkacasarova Keď timea1510 zistí to meno A adresu tak.uvidíme odkial vlastne je tak potom.Uvidím A podľa.toho sa zariadiime ďalej,,teraz,.By som.šla zbytočne.do.toho Martinceka,, ak aj to je.vymyslené

martinkacasarova
3. sep 2014

@michaelahomolova85 no ty si super rozmýšlala,bože mne je to tak strašne ľúto nemám peniaze na rozhadzovanie a chcela som dobre kúpiť ako každá z nás a takto nás oklamala.Bože Ružomberok je od nás daleko hned by som tam bola a robila všetko čo sa dá aby som tú dotyčnú našla.baby mne je z toho do plaču a tá ....sa z nás smeje.Volala som jej na t.č 0940 554451 ,0902774386 zvoní ale zruší ma.,takže keby je to čistý majiteľ t.č prečo by nedvihol? Tie t.č budú na 100% jej..spojme sa a udajme ju.

michaelahomolova85
3. sep 2014

@vladimira1991 aj keby si tam isla, nic nevyriesis... urcite to budu nebezpecni ludia- minimalne nejaky jej kamarati, partner, alebo kto...dokonca ani nevieme, ci to naozaj bola zena... no ja by som sa bala na vlastnu päst.... suverenne treba riesit s adminom a policiou...preco sa nam uz neozval admin? @mariosmykal ?co robit?

vladimira1991
3. sep 2014

Veď jasné že by som.nešla vymáhať Z.nej tie peniaze,,ale by som.šla aspoň pozrieť kto.to je,,pár ľudí odtiaľ poznám tak.opýtať sa A tak, A ani ja.neviem čo.robiť,,stalo sa mi to.prvý krát. A to.takto.dosť často nakupujem predávam

martinkacasarova
3. sep 2014

@vladimira1991 rozumiem,máš pravdu ale ja som tak zúfalá,strašne mi je to ľúto a ešte viac že je to tak daleko a nemám tam ako ísť.Majiteľ t.č musí niesť za toto následky ved keby aj majiteľ povedal že s tým nič nemá....má,ved uviesť presné t.č čo existuje musí byť bud jej alebo musí majiteľa t.č poznať a hrajú hru spolu ,preto sú aj dve t.č ktoré uvádzala 0902 774386,0940 554451.Aj tie č.účtov sú dve,možno sú to aj dvaja debili ktorý hrajú túto hru spolu! Stále rozmýšlam ako dostaneme peniaze späť,ja som ani nespala hned ráno o 7h som jej volala ale mi nedvihla.

timea1510
3. sep 2014

mne zavolala aj spať, už som hore vyššie aj písala a bola to žena... ja som tiež za tr. oznámenie... mne sa tiež nedá spať, ked si na to pomyslím, ja som sa to dozvedela až teraz večer, nebola som totiž doma a keď som to začala v hodnoteniach čítať, tam ma to totálne vytočilo, že je dákym darmožráčom budem posielať peniaze len tak... musia to byť podľa mna amatéri, ked si uvádzajú t.č. a č.ú., tak si myslím, že by sa oplatilo niečo s tým urobiť, už len kvôli tomu, aby v tom znova nepokračovali

jutinko
3. sep 2014

@monicka1458 , toto cislo uctu dala aj mne...

vladimira1991
3. sep 2014

timea1510 zajtra keď to zistíš tak aspoň.budeme viac vedieť, možno už má aj.dáky záznam.alebo.niečo. A hlavne odkiaľ.je,,,, neviem ako sa rieši dačo takéto takto skupinovo A.nie duplom.pri probléme Z.internetu. ale ak sa bude dať pomôžem.a pripojím sa,, prišli ste O viac peňazí ako ja ale aj 9,5e je 9,5e,,