Užívateľka spagheta a martinkajuhasova prijala peniaze a tovar neposlala

nataliaslivkova
18. máj 2013

Mozno to tu nepatri ,ale mam potrebu to tu niekde napisat...jedna pani predavala tenisky minie adidas napisala som jej ze mam zaujem uhradila som tenisky 04.05.2013 dodnes mi neprisli pani najskor , ze mi posle doklad od balicka s mojim meno (teda doporucene ) podotýkam o obycajne postovne som neziadala...3 dni mi posielala doklad , ked som jej uz napisala asi 5 x ze chcem doklad tak mi napisala , ze ho stratila ...potom som ju zadala o vratenie penazi poslala ma do Pi .e.. .podotýkam 1 tenisky predala asi 4 mamickam co o sebe vieme
naozaj ...viem o dalsích mamickách ktoré takto oklamala je nas zatial 5 alebo 6 dokopy kolo 70e....adminovi som pisala ....mne ani po 5 dnoch anilen neodpovedal...spaghety aj martinkajuhasova (jedna osoba , ktoviekolko tu ma este nickov) zhrabal ktovie kolko eur a povymazaval inzeraty podotýkam , ze inzeraty stahovala od iných mamičiek co porusila pravidla bazaru...!!!! (mi ked pridame nejake foto alebo inzerat co nesplna pravidla to admin napise hned do hodiny , ale toto nevidim , že by riesil dokonca ani neodpovie....zlodejka sa tu obohotila na mamickach , co chcu kupit lepsiu vec alebo aj normalnu vec za menej ...co si tu mame pomahat sa tu okrada!!! JE TOTO NORMALNE??? 😠

Koho tato ženska oklamala ozvite sa tu.....nech sa to rieši.... 😒

Ďakujem a prajem Vám uprimné mamičky a ženičky krásny dník 😉

zigzag
18. máj 2013

@nataliaslivkova mna tiez obabaraja jedna ale z bazosa, ze Martina Rojkova Trencanska, z Noveho mesta nad Vahom, predavala 3 mesiace pouzivany kocik, a poslala hrdzavy srot, s nefunkcnou strieskou a potrhanou kapsou, ked som sa jej pytala, ze ci stav kocika zodpoveda tym fotkam,tak ano, ako novy,, asi kazda mame inu prestavu o tom co je nove..kocik naspat nezobrala... ale ako napisala do emailu, ze matku s dietatom, by neoklamala, ved aj ona je matka,,, klamarka a podvodnicka,,,,

hemetre
18. máj 2013

@nataliaslivkova admini ju uz riešia, mamicky na nu prisli tiez, predavala aj kocik, ktory nebol jej, admin sa ti určite ozve.

ajkam
19. máj 2013

@nataliaslivkova Tak ja vám všetkým nespokojným mamičkám radím: kupujte veci na dobierku, dohodnite sa s predávajúcou a bude tak najlepšie. Podľa mňa také veci, že najprv polsať peniaze a potom veci-. to nie je spolahlive. Ja predávam veci na dobierku a este som nemala ziadne ponosovanie zo strany kupujucich, vsetko im prislo, a mne prisli peniaze.
Fakt mi je vás všetkých, čo vás oklamali ľúto, no trebea byť vo veci obozretný, ak niečo drahé kupujete.... žiaľ, niektorí ľudia sú podlí...
A že tí, čo sú dobrí a spravodliví, vždy doplatia, nie? s tým som sa stretla... acch jaj, nie všetko je ľahké... 😕

nataliaslivkova
autor
19. máj 2013

@ajkam ahoj aj na dobierku ta oklamu , ked chcu poslu ti zabalene papiere a haraburdy a ty za ne zacvakas a dovzies sa to az po prevzati a zaplteni balika...aj to sme uz zazili.... 😢

ajkam
20. máj 2013

Prepranajana ☹ tak o tom som este nepocula, dobre vediet!!!!!!!!!!!! prepanajana......strasne dnesny svet....ale su aj dobri ludia