Vadí vám, ak sa váš partner obzrie za inou ženou?

zabiatko200
27. máj 2008

ahojte baby.zacala som tuto temu lebo chcem vediet vas nazor na to ci vam nevadi ked sa vas muz, priatel, partner pozrie alebo pozera na ine zeny ked idete po ulici. ci vam to nevadi, vadi, aky na to mate nazor, ci neziarlite, ci sa nehadate alebo to beriete len tak sporotovo, ved nech sa pozrie.. lebo pozeraju sa vsetci muzi, len ked sa to tyka aj toho nasho tak ci vam to nevadi...dakujem..

zloba_z_pd
12. sep 2019

@tina_28 ty tu koho urazas ty niesi kompletná...

nistika
12. sep 2019

@tina_28 ktovie ako je to v skutočnosti. vieš jak to býva, všetci chapi sú klamári a my si potom zoberieme toho najväčšieho, lebo ani nikdy nezistíme že nás klamal :D to je sociológia ženy nebuďte už naivné okrem toho z jedného pohľadu ešte žiaden chlap neoslepol

nistika
12. sep 2019

teda jedine žeby mu tá manželka rovno vypichla oči :D

tina_28
12. sep 2019

@zloba_z_pd nikoho neurazam nepochopila si to a zjavne sa ta to dotklo lebo pravda niekedy boli

tina_28
12. sep 2019

@nistika suhlasim ja to beriem sportovo a keby aj ten moj chce ist tak nech ide. Som si vedoma ze jediny clovek ktory so mnou bude do odchodu onam som ja takze to vsetko tak beriem. A nie vobec nie som sebec egoista a neviem co heh

zloba_z_pd
12. sep 2019

@tina_28 nedotklo len ma tu a môjho muža nebude urážať žena co nás nepozná...

tina_28
12. sep 2019

@zloba_z_pd neurazam napisala som svoj nazor a ze si si to zobrala osobne je tvoj problem

zloba_z_pd
12. sep 2019

@tina_28 ako môžeš povedať ze ľúbiš muža keď píšeš ze by ti bolo 100 keby odišiel toto je choré...

tina_28
12. sep 2019

@zloba_z_pd co uz tak som chora podla teba a vies kde mi to je? u prdele :D

tina_28
12. sep 2019

@zloba_z_pd a to ze som napisala kompletny samostatny zdravy jedinec nie je myslene ako si pochopila ze si na hlavu alebo co aj ked...ale v zmysle ze neviete normalne fungovat asi jeden bez druheho a vas vztah je zalozeny na dost zvlastnych podmienkach ale to je vasa vec. Ja som papula napisem co si myslim a je to len moj nazor nic menej nic viac

ibrunova
12. sep 2019

A ešte na okraj, to, že chlapa budeme stopovať na každom kroku, to ho pri nás neudrží, skôr naopak.. preto aj ja som toho názoru, že ak chce, nech ide.. na krk sa mu vešať isto nebudem..

balintovaveronika
29. mar 2020

@miriam25 dobrý deň, nasla som niečo vo vašom komentári co sa deje momentálne u nás, môj manžel sa stále pokukuje po tej istej žene, aj v mojej prítomnosti, dosť mi to vadí, viac ako keby sa mal len tak pozrieť na okoloidúcu peknú ženu. Už sme sa zato aj po hnevali. Nepáči sa mi to aj keď mi tvrdí že. Ľúbi iba mňa a ja som preňho najkrajšia. Potešilo by ma keby ma v tomto niekto vypočul a poradil mi... Ďakujem