Vadí vám, keď sa váš partner pozrie na zadok inej ženy?

mychaela1
6. feb 2023

Ahojte žienky. Nevadí vám, keď sa váš partner pozrie na zadok inej ženy? Dlhodobo tento problém riešim s tým mojím.

maxxim
6. feb 2023

@mychaela1 to je normalne. Aspoň vieš ze máš zdraveho chlapa😊

divokykonik
6. feb 2023

Pri mne sa snaží nepozerať na iné ženy, ale určite sa pozrie, keď nie je so mnou. Neriešim, ja sa tiež pozriem na feši chlapa a aj na ženu. Koľkokrát si poviem sama pre seba, že hentak by som chcela vyzerať. 😅

petamich
6. feb 2023

nie mne to nevadi, kym to nie je nejaky extrem 🙂 ked je so mnou, tak som si to nejako extra nevsimla a ked nahodou, tak je vtedy strasne "nenapadny", tak si z toho srandu robime a ked je sam 🤷‍♀️ ja sa tiez pozriem aj ked teda zadky ma nejako nefascinuju

mikadooo
6. feb 2023

@mychaela1 väčšinou ideme veľa seba, takže nevidím kam sa presne pozerá. Ak aj pozerá hocikam (výstrih, zadok, do očí 😁), nie je natoľko blbý, aby to komentoval alebo aby otáčal hlavou 😄. Takže - ak pozerá, tak nie, nevadí mi to...

gladys_07
6. feb 2023

Boze ved aj ja sa pozriem na pekny zensky zadok. Cize nie, prkotiny neriesim

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mychaela1
autor
6. feb 2023

A veríte im, že si nič iné nepredstavujú?

mychaela1
autor
6. feb 2023

@petamich a neriešiš, či náhodou nemyslí na niečo iné? Či ťa v tej mysli sňou nepodvádza alebo teda, že by myslel na niečo typu: hmm sexi, ťa má pekný zadok a pod..:D

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
6. feb 2023

@mychaela1 môj ma slobodu. Môže sa pozerať na čo chce, môže si myslieť co chce. Nevypichla som mu oči ani nedala spraviť lobotomiu.

mychaela1
autor
6. feb 2023

@jabadabadu nechapem, že by ti to bolo jedno ak by si tvoj partner predstavoval niečo so ženou, na ktorú sa práve pozrel:D

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
6. feb 2023

Ja neviem či sa nepozerá alebo si to len nevšímam... fakt neviem, nesledujem kam mu padá pohľad 😅 pravedpodobne mu tam zrak zabehne, veď aj mne, ale kým neslintá a nemá nevkusné, nevhodné poznámky, je mi úplne jedno čo mu na tú sekundu prebehne hlavou, neviem ako by som ho donútila alebo ako by sa on mal donútiť to ovládať 😂 potom jedine si nájsť slepca...

katkazocele
6. feb 2023

@mychaela1 akby to robil okato predo mnou, keď sme spolu tak by mi to vadilo

mychaela1
autor
6. feb 2023

@jabadabadu riešim, pretože sa mi to vyslovene nepáči…ja sa tiež nepozerám na mužov, tak ako on ženám na zadok

viestta
6. feb 2023

@mychaela1 a ty ako vieš čo si predstavuje? Co keď mu cestou z obchodu pri pohľade na okrúhlucky ženský zadoček nabehne, že si mu kázala kúpiť šunku a on ju zabudol? Však aspoň sa pre tu šunku vrati

kaca222
6. feb 2023

Koľko máš rokov?
Nie nevadí mi to a ani mi nevadí, čo si pomyslí.
Nie raz sa dokonca stane že ja sama doňho drgnem že “pozri na hentú babu, tá ma riadne prsia/dobrý zadok”.

galganka
6. feb 2023

...väčšinou ho na tie zadky, či predky ja upozorňujem... 💪🤣

mychaela1
autor
6. feb 2023

@viestta to mu vo fitku určite napadne :D

mychaela1
autor
6. feb 2023

@kaca222 24 mám, vadí mi to preto lebo vidím, ako pozerá na tie zadky. Keď sme spolu vo fitku tak má takú drzosť, keď sa pozerám naňho ako cvičí lebo sa striedame pri stroji, tak aj vtedy sa regulérne pozrie, aj keď vie, že mi to vadí…

viestta
6. feb 2023

@mychaela1 jaj vo fitku? Tak to sa spýtaj @katkazocele co máš robiť. Ona je rovnaká paranoidna stíhačka ako ty. Určite ti poradi

bessie12
6. feb 2023

@mychaela1 bolo by mi to jedno ci sa pozrie alebo nie. Pokial ma realne nepodvadza, tak sa o take nieco nezaujimam. Mam viac nez dost inych problemov.

galganka
6. feb 2023

@mychaela1 a ty si bežne pri pohľade na chlapa predstavuješ, že si to s ním rozdávaš? 🙈😱

mychaela1
autor
6. feb 2023

@galganka ja sa na chlapov nepozerám, tak ako on na tie ženy a ak aj áno, tak si väčšinou všimnem len tvár alebo tenisky. Nie len zadok ako ten moj :D

gladys_07
6. feb 2023

Jeeej Katka ma novu kamosku!

mychaela1
autor
6. feb 2023

@viestta nepovažujem sa za paranoidnú, len mi vadia veci, ktoré neakceptujem… ktoré mne ako osobe neprídu úplne v poriadku.

galganka
6. feb 2023

@mychaela1 tak sa občas kukni, oči ti nevypadnú, zato tep a nerv sa ti upravia... aj paranoja sa zmenší. 👍

galganka
6. feb 2023

@mychaela1 toto riešiš už od augusta? Chudák chlap. Metál za statočnosť.

viestta
6. feb 2023

@mychaela1 a co s tvojim zadkom co ho obzerajú cudzí chlapi?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz