Vadí vám, ak sa váš partner obzrie za inou ženou?

zabiatko200
27. máj 2008

ahojte baby.zacala som tuto temu lebo chcem vediet vas nazor na to ci vam nevadi ked sa vas muz, priatel, partner pozrie alebo pozera na ine zeny ked idete po ulici. ci vam to nevadi, vadi, aky na to mate nazor, ci neziarlite, ci sa nehadate alebo to beriete len tak sporotovo, ved nech sa pozrie.. lebo pozeraju sa vsetci muzi, len ked sa to tyka aj toho nasho tak ci vam to nevadi...dakujem..

mechurik
28. aug 2019

Kazda baba sa kukne po peknej babe a peknom chalanovi.rovnako aj muzi pozru po babach.

babls5
28. aug 2019

Môj sa nikdy neobzera za inými on vraví vždy že ma len mňa a i e ho netrápia

lenka2710
28. aug 2019

@zabiatko200 ja sa kukam aj po babach aj po mužoch! Po babach kvoli oblečeniu a doplnkom,topankam,bo som na RD a pozerám co sa nosí 😉 každá sa pozrie za pekným muzom a aj môj muž sa určite obzrie za peknou ženou,aj keď hovori ze nie 😂 mne to osobne nevadi,pokiaľ to ostáva len v rovine obzerania! Už mi napriklad vadí,keď muži z lesenia alebo tak vykrikuju po ženách,to je už trápne

elementissa
11. sep 2019

Pokiaľ viem, tak pri sobáši muž sľubuje vernosť, nie slepotu.
A ti co nie sú zosobaseni neslubuju nič, je to na ich dobrej vôli, že sú verní (len môj názor, ja by som tak s nikým nežila, že ma otvorené zadné vrátka dokorán, ale každý nech si robí ako cíti)
A nie, nevadí mi to, ja som tiež neprišlo o zrak a viem aj pred manželom pochváliť nejakého iného muža, keď vyzerá dobre. Myslím, že sa nemusíme pred sebou hrať na to, že sme dokonalí a úžasní a sobášom sme prišli o zrak, rozum, zdravý úsudok aj sebareflexiu 😅🤣🤣🤣🤣🤣

tina_28
11. sep 2019

Podla mmna to robi kazdy chlap a je to ok. Aj ja sa pozriem ci uz je to muz ci zena ak ma zaujme a nevidim na tom nic zle. Pozriem sa hned aj pustim z hlavy neberte to baby tak ze sa svojmu nepacite alebo co alebo hned ze tuzi po inej. Dnes je to tak ze zeny sa obliekaju dost vyzyvavo a uz aj velmi mlade baby (co neuznavam) ale taka je proste doba a nespravime s tym nic. Apropo tiez mi sem tam dobre padne ked sa nahodim a nejaky fesak sa obzrie usmeje ale pokial ma pri sebe babu je mi to trosku blbe priznavam. Toto som riesila i ja na zaciatku vztahu. Ale mne vadilo viac to ze mal blbe komentare obcas na ine zeny tak sme si to vysvetlili a nerobi to ale pozrie sa stale aj ked mozno nie tak okato ale uz ma to nezerie lebo som pochopila ze je to normalka. Aj vy sa obzriete napr za peknymi satami vo vyklade a nemusite ich hned chciet alebo sa pokochate niecim inym no a chlapi tot maju so zenskym telom. Fascinuje ich ako vase tak aj cudzie a nic s tym nenarobite.

saluda
11. sep 2019

Môže to robit, len ja to nesmiem vidieť 😀

zloba_z_pd
11. sep 2019

@babls5 tak to ma byt

zloba_z_pd
11. sep 2019

@mechurik ja nekukan ani môj ne

zloba_z_pd
11. sep 2019

@monkula no takýto vzťah dlho nepotrva

zloba_z_pd
11. sep 2019

@marse never môj nepozerá

tina_28
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tina_28
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tina_28
12. sep 2019

@zloba_z_pd ja suhlasim s @monkula pokial niekto chce podviest prilezitost si najde a vztah je zalozeny hlavne na dovere cize...A kde beries istotu ze sa nepozera aj ked ide niekde sam? :D zeny vy ste riadne naivne niektore naozaj ak si myslite ze vas chlap ma oci iba pre vas nepozerajte tolko romantickych serialov a filmov prosim vas. Aby som sa nepozrela na nikoho ineho iba na svojho a opacne to je choroba uz podla mna :D Praveze toto nie je normalne si myslim a ak si myslis ze ten tvoj je vynimocny tak ti zelam vela stastia :D

zloba_z_pd
12. sep 2019

@tina_28 áno je výnimočný lebo mi toto dosť často riešime lebo vie dosť dobré že by mi to robilo zle keby to robí... A keďže ma miluje tak nepotrebuje pozerať po iných

tina_28
12. sep 2019

@zloba_z_pd dobre som sa zasmiala :D cize ked nasi pozeraju po inych nemiluju nas a opacne iba ty mas doma super chlapa :D zi aj dalej v tej tvojej ruzovej rozpravke. pekny den 🙂

simca06022011
12. sep 2019

@zloba_z_pd on si dá nejaké speci okuliare, keď ide po vonku, ze nikoho a nič nevidí a neobzrie s i... 😂 👍 len aby ti nerobil zle...

zloba_z_pd
12. sep 2019

@simca06022011 proste nemá potrebu

zloba_z_pd
12. sep 2019

@tina_28 haha sa zobud

simca06022011
12. sep 2019

@zloba_z_pd 😂 moje nervy, ako nehnevaj sa, mne je to jedno, ale tu nejde o potreby, ale nedá sa chodiť po ulici a nepozerať sa na ľudí...

tina_28
12. sep 2019

@zloba_z_pd jedina nezobudena si tu ty mozno teraz zijes svoju rozpravku ale vobec sa nebudem divit ak si ten tvoj najde raz bokovku kedze teraz sa nemoze na ziadnu ani pozriet a stale to s nim riesis musi mat toho plne zuby takze ked pride hocijaka pod ruku prebudi sa v nom to chlapske ktore ty ubijas a bude alebo ho to jednoducho tak vycerpa ze sa na teba vy... nic v zlom ale uz nebudem na teba reagovat papa

tina_28
12. sep 2019

@simca06022011 baba ma velmi nizucke sebavedomie a velmi naivna treba ju nechat v tom 😉😝

zloba_z_pd
12. sep 2019

@tina_28
@simca06022011 zato ze vy nestačí té svojim mužom ja nemôžem

ibrunova
12. sep 2019

Ak tvrdí, že nepozerá, tak len preto, že sa to bojí stíhačke doma povedať 😂

zloba_z_pd
12. sep 2019

@ibrunova akože prečo by sa mali všetci chlapi pozerať na iné??? Nemusia byť všetci rovnaký... Mame iné starosti doma

simca06022011
12. sep 2019

@tina_28 veď ja jej to neberiem ☺️

tina_28
12. sep 2019

@ibrunova mna by dr... keby som chlap a mam take nieco doma. Zakaz pozerania na ine zeny hahaha ja sa kuknem na ineho chlapa aj na 80r dedka a co je ako na tom? :D nechapem niekedy fakt

simca06022011
12. sep 2019

@zloba_z_pd tu nejde o stacenie 😂 ale nechápeš viditeľne na čo narážam... Nehovorím o to že bude krk vykrúcať za každou sukňou, ochlat a achkat a slintat nad okoloidúcimi, ale pozerať na ľudí je vec normálna

ibrunova
12. sep 2019

@zloba_z_pd a keď ide oproti žena,, tak si zakryje oči či ako? Ja nevravím, že to dá vôbec najavo, že ide nebodaj pekná žena oproti.. To nemá nič spoločné s tým, koľko má doma starostí. Trošku preháňaš.. Ja koľko krát riešim niečo s nejakým chlapom - služobne a potom ma napadne, že celkom sympatický bol.. Ale nemá to vplyv na moje manželstvo 🙂

ibrunova
12. sep 2019

@tina_28 on potom asi sám nechodí nikdy nikde, aby bol pod kontrolou.. To je niekedy ešte omnoho horšie a potom tomu chlapovi načisto prepne a ocitne sa v druhej puberte..

tina_28
12. sep 2019

@ibrunova urcite to nie je normalne a riesi to vela zien ale aj to tak potom vyzera. Neviem ci to je choroba dnesnej doby mat partnera pod kontrolou a chciet aby robil vsetko tak ako my chceme...mne samej by toto vadilo a to som zena