Vadí vám, ak sa váš partner obzrie za inou ženou?

zabiatko200
27. máj 2008

ahojte baby.zacala som tuto temu lebo chcem vediet vas nazor na to ci vam nevadi ked sa vas muz, priatel, partner pozrie alebo pozera na ine zeny ked idete po ulici. ci vam to nevadi, vadi, aky na to mate nazor, ci neziarlite, ci sa nehadate alebo to beriete len tak sporotovo, ved nech sa pozrie.. lebo pozeraju sa vsetci muzi, len ked sa to tyka aj toho nasho tak ci vam to nevadi...dakujem..

julka828
12. sep 2019

@tina_28 alebtonsa uz trosku pomotalo. Pozerat sa po ludoch je jedna vec ale take to obzeranie so "zaujmom" ... napriklad toho 80 rocneho dedka ako pozries sa nanho lebo ho vidis ale neobzeras si ho preto ze by sa ti zdak pekny nie ? Myslim ze aj @zloba_z_pd to nemyslela tak ze sa voobec na nikoho okolo seba nepozera ale ze si jednoducho nepotrebuje stale obzerat kadejake zeny. Ano su taku muzi. Nevravim vacsina obzera slinta obkukuje ale je naozaj par vynimiek co im to nejak ku stastiu nechyba. Takze nemusite tu viacere hned odsudzovat

tina_28
12. sep 2019

@julka828 jaj a aj ked mam partnera tak ja mu vidim do hlavy a vidim kam sa kuka ked aj ideme spolu a ked sa pozrie na inu zenu hned viem preco sa na nu pozera? :D
Vsetko je to o tom ze zeny si rady domyslaju a vytvaraju si domnienky ktore nemaju nic s realitou. Ked sa chlap pozrie na inu zenu hned musi po nej tuzit atd...A ona zas tvrdi ze jej muz nepotrebuje nieco ako keby ona rozmyslala aj za neho. Cista manipulatorka

zloba_z_pd
12. sep 2019

@tina_28 akože co chlapske v ňom ubijam???

zloba_z_pd
12. sep 2019

@tina_28 a ty poznáš môjho muža??? Ty vieš aký je ako rozmýšľa??? Nevieš, súdis podľa seba a ostatných

tina_28
12. sep 2019

Ano ja do ich vztahu nevidim nepoznam neriesim uz. Len sa smejem ako niektore zeny funguju vo vztahoch a potom vyplakavaju ze ostali same s detmi lebo ten ich si nasiel inu. Tak ked ma doma takuto stihacku tak sa ani nedivim :D

tina_28
12. sep 2019

@zloba_z_pd a ty nesudis ked si pisala predtym komentare ako ze taky vztah dlho nevydrzi a ze nasim chlapom nestacime a pod? :D

zloba_z_pd
12. sep 2019

@tina_28 no podľa mňa ľudia ktorý sa naozaj ľúbia nepotrebujú veľa voľnosti....

tina_28
12. sep 2019

@zloba_z_pd a posledna vec ked si napisala ze to dost casto riesime tak ked sa nepozera po inych a je vynimocny ako si napisala preco to tak casto s nim riesis? :D:D

tina_28
12. sep 2019

@zloba_z_pd tak toto je tvoj top koment :D ano zavri si muza do klietky ako cvicenu opicku a obcas ho pusti von. Ty si top teda vazne :D

ibrunova
12. sep 2019

Inak ja robím v čisto mužskom kolektíve a kadečo viem, aj to čo manželky nie 🙂 a sama niekedy vidím, ako im vyvolávajú kvôli totálnym kravinám, robia scény po telefóne kvôli ničomu.. Čisté stíhačky..

ibrunova
12. sep 2019

@zloba_z_pd Voľnosti? ale hádam cikať chodí sám, či?

zloba_z_pd
12. sep 2019

@tina_28 vieš čo zi si ako chceš... Ty super žena

zloba_z_pd
12. sep 2019

@ibrunova tak teba musí chcieť každý chlap....

zloba_z_pd
12. sep 2019

@ibrunova chodím s ním

zloba_z_pd
12. sep 2019
tina_28
12. sep 2019

@ibrunova 😂😂😂

tina_28
12. sep 2019

@ibrunova svacnute niektore mame to aj v rodine ze chlap nemoze ani k blizkym prist na navstevu bez zeny ja by som to hnala kade lahsie take ropuchy :D

ibrunova
12. sep 2019

@tina_28 a ja som inak celkom rada, keď niekam vypadne 😂😂

zloba_z_pd
12. sep 2019

@nikka.vo môj sa nepozerá

tina_28
12. sep 2019

To uz ked ide clovek do vztahu nepotrebuje vela volnosti nemoze sa pozerat na inych ine nemoze mat svoje konicky kamaratov rodinu a ine kraviny to v niektorych vztahoch sa clovek stava normalne nesvojpravnym a este aj rozmysla za neho jeho draha polovicka toto je vazne divny svet :D

zloba_z_pd
12. sep 2019

@tina_28 pre mňa je divne ako to majú iní... Však nech sa pozrie nech si robí čo chce

tina_28
12. sep 2019

@zloba_z_pd zdravy clovek vo vztahu nepotrebuje aby mu niekto nakazoval co ma a co nema vie to dobre aj sam co uz je cez hranicu. Kazdy toleruje nieco ine ale potreba vlastnit a manipulovat a nvm co este to uz nie je laska...zistis mozno sama casom 🙂 Pekny den

nistika
12. sep 2019

jak to tak čítam napadá ma myšlienka, či to v tých moslimských krajinách ozaj to zahalovanie muži vymysleli? možno len žiarlivé manželky :D

kiwi3
12. sep 2019

stara tema, ale tiez prispejem. neviem, ci to niekto ma tiez doma, ale ten moj nepozera. niekedy sa aj spytam, ci sa mu ta baba pacila a on sa opyta, ze aka baba alebo povie, ze ani nevie. proste si nejak nevsima.

tina_28
12. sep 2019

Teda neviem ci su nejake vynimocne vynimky 🙂 a nechcem vam mile zienky brat iluzie ale to ze to nerobi pred vami pripadne vam povie ze to nerobi a ine zeny ho nezaujimaju neznamena ze to tak naozaj je. In len chce mat pokoj a nepotrebuje hadky zbytocne a sceny pretoze je to bezpredmetne. Ja osobne naozaj nepoznam chlapa ktoremu by sa ine zeny nepacili alebo by si nekukol nejaku ci uz v reali alebo na nete...robia to mladi stari zenati slobodni je to pre nich prirodzene kochat sa zenskym telom. Aj moja kamaratka stale tvrdi ze ten jej to nerobi a ked sa stalo ze sme boli viaceri aj s nim niekde bez nej isiel oci nechat na babe a este aj okomentoval. Takze naozaj neviem kde beriete tu istotu ze ten moj to nerobi a moj je vynimocny a ja som jedina na ktoru by sa mal pozerat. Ano ma sa pozerat s obdivom vy mate byt pre neho ta naj a top atd...Ale to co pisete mi pride dost mimo. Ale to je len moj nazor 🙂

zloba_z_pd
12. sep 2019

@tina_28 môj taky je načo sa ma pozerať po inej??? Môj nikam nechodí sme spolu, viem ze nijaku nikde nesleduje nekomentuje ma len dve staré kolegine a mame spoločný účet takže... Vieš aj takýto vzťah môže byť kde muž má oči len pre jednu a tu svoju

kiwi3
12. sep 2019

@tina_28 mne sa zda zase cudne takto generalizovat, ako to robis ty. ludia su rozni. to ze sa neobzrie na ulici, pripadne nevytrubuje atd, samozrejme, neznamena, ze ho ine zeny nezaujimaju. ja sa tiez na ulici nepozeram po chlapoch od isteho veku. akoze naco, mam aj lepsie veci na praci.

nistika
12. sep 2019

@zloba_z_pd
@kiwi3 ženy a niesu tí vaši muži náhodou frigidní? ako veď je úplne zdravé poobzerať sa okolo seba pri všetkej slušnosti, veď to že sa pozrie neznamená že, tu nieje iba pre tú svoju alebo ja neviem...ako ukameňujte ma ale pozrieť sa po iných je isto zdravšie, ako sa nepozrieť tam to už niečim smrdí....možno sú len natoľko skvelí, že to nerobia pri vás to je niečo iné samozrejme ale nebudem tu písať, že je vadné ak sa niekto pozrie.

tina_28
12. sep 2019

Nemusi vytrubovat slintat co ja viem co este ale tu niektore tvrdia ze ma sa pozerat len na tu co ma doma a podobne hluposti. Keby nebolo tolko klamstva a naivity v dnesnej dobe mnohi ludia by predisli sklamaniam. Mne pride vtipne to ze sa ludia jeden druheho obmedzuju a jedine co dosiahnu ze budu mat pri sebe nesvojpravneho trtka alebo to casom chlapa aj tak omrzi cest vynimkam. A na zaver nechapem takuto viazanost na partnera nakolko sa moze stat cokolvek a ked odide co potom...Dnes to tak je coraz viac a uz len preto tomu nerozumiem.

tina_28
12. sep 2019

@zloba_z_pd z tvojich komentov mi uplne staci a len vyjadrim svoj nazor vas vztah nie je zdravy podla mna ked jeden odide druhemu ostanu oci pre plac lebo ani jeden z vas nie je kompletny zdravy a samostatny jedinec.