Vajíčka z Jednoty

andrea182
25. jún 2013

je to sila dievcata ,co som dnes priniesla domov,no nie ja ale rodinny prislusnik ..Jednota supermarket a ten sacok bol asi bonus :( salmonela ista a zvalit to na zakaznika ...vajicka prilepene,prischnute a jedno bolo v tom sacku ...:(

warholette
25. jún 2013

@andrea182 to mi je luto, ale preco rodinny prislusnik neotvoril krabicku a nepozrel sa dovnutra este predtym, ako tie vajcia kupil?? ja ju vzdy otvorim, aby som sa uistila, ze vajcia su v celku a nie prasknute...

andrea182
autor
25. jún 2013

@warholette viem len nechcel sa hadat...nieje ten tip ...ano bola chyba ze netvoril ,ale oni tiez maju kontrolovat tovar...aj pri pokladni ...som predavacka tak

bubelko
25. jún 2013

@andrea182 ako toto je fakt sila. nekusali ste to ist reklamovat? ja by som asi isla, ze ci to je novy sposob balenia vajicok 🙄

warholette
25. jún 2013

@andrea182 ono je tazko sa hadat ohladom vajiciek, raz za ne zaplatil a preniesol ich cez pokladnu, uz mu nikto nedokaze, ze si ich nerozbil sam neopatrnou manipulaciou. mal si ich skontrolovat este predtym. nie ako jogurt, ked otvoris doma, mas tam plesen 🙄

andrea182
autor
25. jún 2013

verdikt znie... boli to vajicka na odpis a niektora ich dala do predaja...dala do predaja salmonelu... vymenili,ale taaak ich chyba predsa

andrea182
autor
25. jún 2013

@bubelko chcela som ale vsetci su v praci a ja mam dlahu na nohe 🙂

k_a_j_k_a
25. jún 2013

@andrea182 treba vzdy kontrolovat, co je vo vnutri. Nam sa stalo, ze na obale bolo napisane podstielkove a vo vnutri bol klietkovy chov.

ikke
25. jún 2013

rodinny prislusnik nevidel, ze je obal mokry? 😨

bodka13
26. jún 2013

@andrea182 nechcel sa hádať? ...pred zaplatením si tovar môže skontrolovať,ak mu nevyhovuje tak ho neberie -s nikým sa hádať nemusí ...ak chce môže upozorniť predavačku aký poškodený tovar predávajú - urobila som to nie raz a nikto sa sa mnou nehádal 😉 ...nevidím dôvod,aby predavačka otvárala pri blokovaní obal s vajíčkami 😉 bežne sa kontrolujú papierové krabičky na krémy či zubné pasty,aby v lacnejších obaloch nebol drahší tovar - zabraňuje sa tak krádežiam

milota164
30. jún 2013

no stava sa, mali by to vyradit ked tovar vykladali , ale treba si aj kontrolovat co kupujeme