Váš najromantickejší zážitok

16. júl 2021

Práve mi vykročila krásna spomienka na fb z našich začiatkov v manželom... Aký je váš najromantickejší zážitok dámy? 😍 Čím vás najviac prekvapil, potešil?

andreatytler
16. júl 2021

Pekna tema ale ludia skor prispeju do diskusie, ak ju zacnes ty sama. Aky je tvoj najromantickejsi zazitok?

ice8
16. júl 2021

Maldivy

amelie2017
16. júl 2021

Zasnuby, 2000m.n.m., vonku minus 20, 2 mestre snehu, spln mesiaca a hviezdna obloha, okolo len hory. Sice si neklakol, ale tak krasne sa ma to opytal 🥰

mamamasama
16. júl 2021

asi naše druhé rande s manželom..ležali sme na deke pri Zemplínskej Šírave, pozerali na hviezdy, keď sa zrazu na trávnatej ploche spustilo zavlažovanie... poriadne nás to ostriekalo, tak sme sa schovali pod tú deku a dali si náš prvý bozk...

kristina2412
16. júl 2021

Predvianočný víkend v Bojniciach s ubytovaním na Bojnickom zámku ❤️

len_nig
16. júl 2021

Máme ich veľa ale jednoznačne najromantickejsi bolo polnočné kúpanie na Maldivach len pod hviezdami a okolo nás svietiaci plankton 😍🥰 doteraz neverím že sme to zažili ale naozaj nikdy na to nezabudneme 😌

lavender273
16. júl 2021

Asi som trapna a nudna ale pre mna je romantika ked po 10r manzelstva si kazdy den dame objatie, ked mu pripravim obed (obcas),ked si vecer sadneme na gauc a bavime sa o nezmysloch, alebo aj ked len ticho sedime a pozerame tv. 🙄

littlebubble
16. júl 2021

Ked mi bolo naozaj niekedy zle, ze sa mi tazko aj vstavalo a moj muz bol pri mne.Zdvihol ma.Zaujimal sa o to ako sa citim.Vtedy som si uvedomila, ze tie malickosti su najviac a vtedy som sa aj rozplakala.

leuska15leuska15
16. júl 2021

Nie že by sme nezažili romantické veci, zažili sme ich habadej, ale pre mňa momentálne naj romantika:
-sadni si, ja to poumývam
-spi, ja k nej idem

bluka2
16. júl 2021

Pre mňa je najväčšia romantika určite atmosféra mimo mesta v Afrike, toľko hviezd nikde inak na oblohe nie je okrem možno v púšti, proste to svieti ako diamanty a kraľuje tomu južný kríž, zvuky zvierat a takých tých gigantických soví...namiesto sprchy sa umyť kyblami a potom ešte rána tomu konkurujú, okúpať sa v jazerach, ktore sú také priesvitné, že vidíš všetko v tej vode, aj tie male rybky, čo bývajú v akvariach na obzieranie kože... Tie oblohy a tie ploche stromy, mangovniky, kokosy...Každý taký deň je tam veľmi romanticky ❤️

andreatytler
16. júl 2021

@bluka2 To znie uzasne ale nevadi teplo?
Pripomenulo mi to ako prince William a Harry maju radi Afriku a vodia tam zeny na "libanky" a mne sa to zdalo cudne ze preco do tak odlisneho prostredia... ale asi na tom nieco bude...

bluka2
17. júl 2021

@andreatytler nie je tam len teplo, býva tam aj zima, čo treba nosiť zimnú bundu...aj taká teplota akurát medzi tým. To som vôbec nevedela, ale dáva mi to úplne zmysel, že ich tam vodia

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz