Vaše koníčky

20. sep 2022

Ahojte zaujima ma ake mate konicky
Chcem sa inspirovat niecim pre mna novym
Dakujem za napady

sima1415
20. sep 2022

Rastliny, šitie a maľovanie , najnovšie ešte aj Diamond painting

bosorka2302
20. sep 2022

chodim na spanielcinu, jogu , turistika, a malovanie podla cisel, citanie knih, kino....

sorciera24
20. sep 2022

tanec, zumba, čítanie, divadlo, plávanie, cestovanie

melanta
20. sep 2022

S mužom máme spoločné fitko a plávanie, v lete korčuľovanie, knihy, každý sa učíme sa nejaký jazyk mimo tých, ktoré ovládame. Chodíme veľa na prechádzky, často na wellness, do kina a divadla. Často cestujeme. Ja ešte jóga a fakt veľmi rada varím a veľa a každý deň.

anega79
20. sep 2022

knihy, psi

lubina
20. sep 2022

Rada citam literaturu faktu (najma cudzojazycnu), ucim sa jazyky a este rada varim. Raz by som sa rada vratila k malovaniu, ale to asi az ked budem mat viac casu pre seba, ked budu deti dospele. Navstevujeme rozne vystavy a muzea, ale to asi nie je konicek, to nas bavi a naplna nas zaujem o nove veci a poznatky, rovnako ako cestovanie.

ivangeline
20. sep 2022

Knihy,podcasty,pisanie,kreslenie,turistika,beh,cvicenie,deti,modry konik. xD

anjelicek26
20. sep 2022

Tak "nove" to nebude, ale ja uz dva roky sijem a uz to aj celkom vyzera k svetu ♥

autor
20. sep 2022

@anjelicek26 parada ze sa z toho tak tesis , super

svokrinjazykmonika
20. sep 2022

Playstation 5, hry, gaming. A to som normálna dospelá žena, 30 rokov, dieťa na ceste.

banalu
20. sep 2022

Knihy, rada vyrabam veci - napr. vence na dvere, behanie a keby bol cas dala by som sa na sitie. Mam aj stroj, len som sa k tomu poriadne este nedostala 😒

autor
20. sep 2022

@svokrinjazykmonika akoze ps aj xbox mam doma a ked babka varuje deti zahrame si s muzom mortal aj celu noc ale ako denny konicek to nie,to je strata casu pre mna

veselo_neveselo
20. sep 2022

Najlepsie co pre seba mozes urobit, je sport. Chodza, beh, bicykel, plavanie, korculovanie, skakanie cez svihadlo, ale aj futbal, tanec, lezenie...cokolvek aktivne. Ak mate deti, tak duplom, a najlepsie nieco aj s nimi (taky hulahop je paradny 🙂). Ako denny konicek asi joga, tam sa ti investovany cas asi tak najlepsie vrati.
Inak este citat je fajn, hlavne non-fiction :D
Ak mas chut, tak ucit sa kreslit/malovat, alebo digitalne tvorit.
Ucit sa hrat na hudobny nastroj, zaroven sa naucit citat noty.
Inak dost casu zaberie planovanie ciest, ak ste neposedni duchom, tak spokojne planovat na roky dopredu, kam ist, co vidiet. Su toho plne kniznice aj internety, a trva to preluskat sa tym a povyberat si, co by vas bavilo.

Jaaaj, keby som mala casu a chuti, tak by som ani nemusela pracovat a cas by som vyplnila tym hore 🙂

queen_mary
20. sep 2022

Golf, plavanie a dlhe prechadzky

samuelson35
20. sep 2022

Ja rada robím niečo, čo spraví niekomu radosť. Občas maľujem na tričká alebo vyrábam takéto svietniky, skús:

https://www.youtube.com/watch?v=pys9yHiDcGc
saxana000
20. sep 2022

Ked si najdem chvilku pre seba rozlozim laky peciatky vodolepky a robim si nechty vypilovat vylestit zaklad potom farba vzory ornamenty vrchny lak.a ze to smrdi zvysku rodiny ani nos do dveri nepichnu tak mam od nich aspon chvilu 😂😂😂 pre mna super relax a zabava

lauriik
20. sep 2022

Bicykel, svihadlo, citanie (snazim sa co mesiac aspon jedna knizka), cestovanie, gastroturistika, stolne hry ☺️☺️

estrella5
20. sep 2022

Psy, šport, fotografovanie a následná úprava fotiek

marca12
20. sep 2022

Citanie,kreslenie,zahradnicenie, rada tvorim napr. prerabka stareho nabytku,hackovanie,sitie,cvicenie,bicykel,turistika,plavanie,cestovanie,filmy,dokumenty rada pozeram,rada sa ucim nove veci,takze stale nieco skusam naor.jazyky,hudobne nastroje

00momo
20. sep 2022

Lepenie orazu 5d Diamond paiting. Neskutocny relax pred maly som to dokazala lepit celedni az do vecera. Cim vacsi tym lepsi...

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
inana11
20. sep 2022

🤷‍♀️😃pre mna relax🤷‍♀️A môžu sa s ním decká hrat,nemám s tým problem,aspoň si oddýchnem zase😃takze takéto puntickarske veci,triedenie a podobne (maniak na zbieranie nalepiek do tých albumov z obchodov)🤦‍♀️Ale inak lubim citat,to zhltnem každý týždeň jednu knihu ale nie sú to nejake obohacujúce,jedine že by si má chcel niekto najať na vrazdu🤷‍♀️Na šport sa neviem odhodlat a tvoriť nedokážem,som úplne láva a ešte aj vymalovavanku detskú pokazim 🤦‍♀️

andreatytler
21. sep 2022

Ja velmi rada majstrujem a renovujem dom.

ivus14gasparka
21. sep 2022

Pečenie tort, maľovanie a učenie angličtiny to ,ale nie je koníček skôr potrebná nutnosť nech nie som úplne mimo , keď sa vrátim po materskej do práce

janulik2008
21. sep 2022

@sima1415 diamond painting aj ja 😀😉 super relax 🙂

nikaeli
21. sep 2022

tancujem Hulu 💃 a vyfarbujem antistresové maľovanky - čím detailnejšie, tým lepšie 🙂

gamami
21. sep 2022

Beh, peciem chlieb z kvasku, prechadzky s detmi,obcasne vyrabam keramiku, vysivanie, ked deti vyrastu planujem kupit prepelicky na vajicka

8eva8
21. sep 2022

Knihy, spinning, fitko, bicykel, turistika

dzulik_
21. sep 2022

Chodím na jumping, čítam knihy, ale len niečo ľahké a oddychové a moje naj hobby a psychohygiena zároveň je šitie scrunchies gumičiek 🎀❤️

zara2012
21. sep 2022

Ja vyrabam doplnky do domu babik, velmi ma to bavi.