Verejné ospravedlnenie mojej manželke

machiabeli
3. okt 2013

.Baby zeny mamičky mamičky čakatelky pridávam tuto diskusiu lebo sa chcem ospravedlniť mojej manželke som mladý chlap ale nadovšetko milujem svoju rodinu spraval som sa ako kreten a preto sem pridavam kratke ale vystizne ospravedlnenie :
........­.OSPRAVEDLNENIE.............
Milujem Ťa a to sa nikdy nezmení :-* je mi Ľutooooo­ tak strašne moc mi je všetkého luto ☹(((( Toho čo som povedal predchádzame ťažkým obdobím a ja reagujem takto .......JA­ SOM TEN IDIOT...:-­(
Chcel by som to všetko vrátiť spať no nedá sa :-/ a preto Aďka prosím o odpustenie­ viem že som sa už par krát choval ako blbec dosť mierne povedané a mrzí ma to ja len keď je toho na mňa všetkého veľa daj mi ešte poslednú šancu zmením sa od základov polepším sa a nepíšem to tu len tak myslím to úprimne ty malý Alex a Lili ste pre mňa najdôležitejší ľudia na svete LASKA ešte raz PREPAČ ☹ odpust mi a zmením sa nadovšetko tak milujem som zufalý s toho všetkého preto to píšem sem neviem ako sa ti už ospravedlniť ale chcel by som to čo najviac verejne a to preto že mi na tebe a nasej rodinke zaleží a nechcem ta stratit tak ma už netráp ja viem že si to zaslúžim len ma s toho všetkého už boli srdiečko a viem že aj teba tak sa uzmierme tak to je asi všetko čo som chcel napisat a dúfam v odpustenie majte sa pekne a prajem prijemny deň. 🙂

matamare27
3. okt 2013

pekne napisane 😉 keby kazdy chlap mal gule na to aby sa ospravedlnil a este k tomu ,,verejne,, neboj stava sa hadky k tomu patria 😅

mima4
3. okt 2013

@machiabeli
nehovor co budes robit (som v tomto rovnaka) ale rob to, netvrd "ja sa zmeni", ale men sa, pracuj na sebe, na sebaovladani... to ty mas zodpovednost za rodinu.

darsy
3. okt 2013

hmmm,podla tvojich prispevkov som si vzdy myslela ze si temer dokonaly,ale to asi neni ziadny chlap((Neviem co si Adke vyparatil ale hadam sa to bude dat odpustit a ked si uvedomujes ze si urobil zle tak sa spravaj tak aby jej krehka dusa nemusela trpiet,lebo my zeny sice odpustame ale nezabudame.Drzim palce 🙂

lenka7477
3. okt 2013

Nuž čo dodať...asi si to niečím ozaj prehnal, a je krásne takto sa ospravedlniť. Zlé obdobie má každý , treba ho prežiť a ísť ďalej 🙂 Držte sa holúbkovia 🙂 🙂 🙂

lalinko2010
3. okt 2013

@machiabeli ahoj, nehnevaj sa ale nebudem na tvojej strane! neviem čo sa stalo medzi vami, čo si spravil, ale aj tak ... možno som pesimista ale myslím si že žena mala plné zuby toho čo si stváral a povedala si dosť! mal si sa zmeniť keď ste boli spolu a nie keď žena odišla a povedala si stačilo, aj ja chcem byť šťastná!
Ja neberiem verejné ospravedlnenie, lebo tým sa nič nezmení, ak ju fakt chceš späť, tak ZAČNI KONAŤ - ak sa chceš ZMENIŤ, tak sa ZMEŇ! prečo si čakal doteraz?????? potreboval si aby žene pretiekol pohár trpezlivosti????? potreboval si nakopnúť a prísť o všetko aby si pochopil čo si stratil???? Prečo vy chlapi konáte až PO .... prečo nie predtým??????
Takže sa neospravedlňuj verejne, ale ospravedlň sa manželke - lebo toto chce ona počuť, čítať a toto nepatrí na verejné fórum!

balada6
3. okt 2013

mNE KEBY si ublizil, (musela by som vediet co sa stalo) tak by ti nepomohol ani Bilbord,, a nie ze Verejne ospravedlnenie... Chovaj sa tak ako sa jej to tu snazis vsugerovat, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

elllla
3. okt 2013

ospravedlnenie je pekne.. ale.. dolezite su skutky.. viditelne.. od srdca.. nie silene.. nie vyziadane..
a toto ospravedlnenie si vytlac a daj do ramika niekde na denne viditelne miesto.. lebo ked sa zmenis od zakladov, bolo by to len na kratky cas a potom ste tam, kde ste boli.. takto si to vzdy pripomenies a bude ta to motivovat dalej.. drzim palce..

pragmaticka
3. okt 2013

@machiabeli tak toto najlepsie povedat rovno do oci, nemyslis??? alebo napisat list rukou a prilozit ku nemu pekne kvietky..ale teda takto na fore, mi to pride dost nevhodne!!

machiabeli
autor
3. okt 2013

@mima4 snazim sa menit a pracujem na sebe len nie vdžy je to dokonale a hlavne ja nie som dokonalý

machiabeli
autor
3. okt 2013

@pragmaticka nie je to nevhodne skusam všetky možnosti vies bolo to aj osobne tak to skusam ešte takto

machiabeli
autor
3. okt 2013

@lalinko2010 ahoj to ani necakam ze ma tu začne niekto lutovat plne s tebou suhlasím neviem prečo to robime až po ale mam snahu aspon mrzí ma to všetko

lalinko2010
3. okt 2013

@machiabeli nikto nechce od teba aby si bol dokonalý, a určite nie tvoja manželka!!!!!! toto by ste si CHLAPI mali uvedomiť!!!!! manželstvo neni o dokonalosti!!!! manželstvo je porozumní, akceptovaní / kompromisoch /, spolunažívaní...je toho plno, ale na to musí prísť každý sám!
ale chlap na to prída až keď je žena a deti preč!
čiže nesnaž sa byť dokonalý!!!! to nie! buď milujúci manžel a otec!

machiabeli
autor
3. okt 2013

@lalinko2010 to vsetko som len som povedal dost hnusnych veci v hneve vies preto to ospravedlnenie dakujem za reakci

machiabeli
autor
3. okt 2013

@elllla velmi pekne dakujem asi niečo take aj urobím

gyarmati
3. okt 2013

@lalinko2010 Presne tak si to napísala ako to myslím aj ja!Máš u mňa jednu veľikánku jednotku!Krásny deň ti prajem moja 😉

gyarmati
3. okt 2013

@machiabeli Jarko,a už Anička od teba ja s deťmi odišla????

snilka99
3. okt 2013

@machiabeli co sa deje v tvojej rodine co si dokazal tak skarede vypustit z ust k milovanej manzelke teraz ti nerozumiem myslis na jedno a konas druhe? ze to bolo v hneve to nieje ospravedlnenie, kazdy dospely clovek sa musi vediet ovladat ci uz je v amoku, hneve a ci v euforii stastia

machiabeli
autor
3. okt 2013

@gyarmati nie ale tomu prave chcem predist už do predu vieš aprečo anička ona je andrea ciže adka

machiabeli
autor
3. okt 2013

@snilka99 mas pravdu to už dobre viem ....ovladanie je moj hlavny problem ale pracujem na tom

nanulik
3. okt 2013

@machiabeli neviem čo sa medzi vami stalo ( a ani to nechcem vedieť ) ale držím palce aby všetko dobre dopadlo 🙂 posielam vela síl na prekonanie zlého obdobia.

gyarmati
3. okt 2013

@machiabeli Prepáč "Adka" !Tak ona mi písala a teraz už viem názory z obidvoch strán,a na to sa hovorí že "minca má vždy dve strany" Ona to vôbec nemá ľahké,ešte dobre že doteraz vydržala čo s ňou robia vaši,respektívne tvoja mamina ☹ Tak aspoň ti by si sa mal snažiť,a ako som už aj tebe aj je písala,mali by ste sa odsťahovať,a ke´d nemáte na to peniažky lebo dnešná doba nie je ľahké tak prečo neskúsite ísť k jej mamine,to sa nedá???Nechcem ani teba súdiť ani túto celú situáciu,každý vie svoje,ale držte sa,porozprávajte sa ešte raz....

zemruska
3. okt 2013

@machiabeli adka je tu tiez na mk registrovana?

machiabeli
autor
3. okt 2013

@zemruska bola ale uz nie je ale ma pristup k tomuto uctu takze si to na isto prečita

machiabeli
autor
3. okt 2013

@gyarmati ja to chcem skusit teda aby sla k svojej mame aspon docasne len to je komplikovane ale isto sa to nejak bude riesit

01fialka01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
machiabeli
autor
3. okt 2013

@01fialka01 Dakujem snažím sa ako najlepsie viem

sissy27
3. okt 2013

@machiabeli neviem čo si spravil, ale sú skutky, ktoré nenapraví žiadne verejné ospravedlnenie, ani najväčšia kytica kvetov a ani najdrahší diamant... a úprimne pochybujem, že od teba odišla po jednej hádke... aby to nakoniec nebolo tak, že ona bude musieť odpúšťať sama sebe, že ti dala znova šancu... prosíš ju tu o poslednú šancu, napíš, aj koľko ich bolo doteraz...
ale každopádne pekný pokus, len neviem, či nebude mať úplne opačný efekt...

usacek79
3. okt 2013

no akoze na prvy pohlad fajn, na druhej strane je to grande teatro... 🙄
poznam dost muzov, ktori sa priebezne spravaju ako kreteni a potom spravia obcas taketo teatralne gesto (idealne presne aj s divakmi, aby si trosku pomastili ego, ked im bude nadsene publikum tlieskat, aki su uzasni..)
no skutek utek plati pre drvivu vacsinu takychto pripadov.. 🙄
ak by som ja bola zena muza, ktory sa zvacsa sprava ako blbec a potom priebezne zase slubuje, aky uz bude dobry (nechcem ani vediet, co si vsetko navyvadzal), mohol by mi aj na nebo litedlom pisat, ako ma miluje, vobec by to so mnou nic neurobilo.. Z reci a velkolepych gest sa este nikto "nenajedol" 😖
jedina rada je spravat sa tak, aby potom clovek NEMUSEL vobec nad takymto ospravedlneniami ani rozmyslat...

drzim palce tvojej zene, aby sa rozhodla spravne, s ohladom na JEJ stastie..

machiabeli
autor
3. okt 2013

@usacek79 dakujem za tvoj nazor
@sissy27 ona odo mna neodisla este vie ale je to dost nahnute zachranujem co sa da

zemruska
3. okt 2013

@machiabeli ale kolko tych sanci ti dala doteraz , to by aj mna zaujimalo kedze teraz prosis o poslednu ...hm?