Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

danka24
9. jan 2011

@violoncielka supeer dalsi chlapec v partii 😀 ako sa citis?

p3tra11
10. jan 2011

ahojte dievcata. som velmi rada, ze na konikovi je aj taka skupinka a ak mozem, rada by som sa pridala. 🙂 moj pribeh zatial nieje o snazeni, aj ked sa s mannzelom pomaly uberame tymto smerom. moj pribeh je skor o velkom dotyku Boha, ukazal mi, kde je moje miesto a ze bez neho mi nic nepojde. v 9tt som mala missed abortion, nahodne neplanovane nevymodlene babo. verim ale, ze teraz je hore v nebicku a vyprosuje nam milosti...

majkal
10. jan 2011

@violoncielka tak to sa tesim, ze si tehu uzivas 🙂 Ja sa mam celkom fajn, ale zatial sme sa nikam neposunuli a neviem ci aj posunieme 😒 ale da sa 🙂 Neprestavam verit.
@lussynka super ze manzel je OK a spermiogram vysiel dobre. Drzim palce, aby vam to vyslo a nemuseli ste sa trapit s vysetreniami a lekarmi. Na jednej strane sa clovek modli, aby mu nic nebolo a bol v poriadku, ale niekedy si skor prajem, aby mi na nieco prisli a skoncil ten kolotoc cakania ....
No, musime naozaj len verit a nevzdavat sa 😉

lussynka
10. jan 2011

@p3tra11 ahoj 🙂 Máš pravdu, bez Boha to nejde. My sme sa snažili bez jeho pomoci 16 mesiacov a neúspešne 😒 Nejako sme zanedbali fakt, že práve ON je ten, ktorý mám jediný môže dieťa požehnať...rozhodla som sa preto začať odznova a prosiť v prvom rade o Božie požehnanie.
V posledných rokoch sme totiž vzťah s Bohom značne zanedbávali a som presvedčená, že práve touto cestou (že sa nám nedarí dieťa splodiť) nás s manželom chce pritiahnuť späť k sebe....začali sme sa totiž opäť viac k nemu utiekať s našimi prosbami a nespoliehať sa len sami na seba....

majkal
10. jan 2011

@p3tra11 vitaj medzi nami 🙂 je mi luto, co sa Vam stalo, ale je super, ze ti to pomohlo najst cestu k Bohu 😵
Verim, ze casom to u vas dozreje vo vytuzene babo 🙂 Moj syn bol tiez viacmenej "neplanovany", ale teraz som stastna, ze mam aspon jeho 🙂

majkal
10. jan 2011

@lussynka no ano, clovek casom pochopi, ze na dieta nestacia len dvaja, ako to vravievaju ludia ale musia byt na neho traja 🙂

p3tra11
10. jan 2011

@lussynka dufam, ze sa nam obom podari...najprv by som sa ale chcela dostat prec z toho nesmierneho pocitu beznadeje...vies, minuleho roku nam s manzelom nic nevyslo, kupili sme si pozemok nedaleko starkych, ze sa o nich na stare kolena postarame, postavime si domcek pri nich, ale moj milovany krstny mi povedal, ze cokolvek tam postavim, tak v tom byvat nebudem, a vyhraza sa zabitim starym rodicom...podarilo sa nam babo hned na prvy sup! bez kondomu (presvedcila som muza, ze uz je ten cas, mat babo) a nam sa stalo toto...neviem, kto bol viac sklamany a nestastny, ci ja alebo moj muz...snazim sa modlit, prosit Matku Boziu o ten dar byt matkou...teraz akosi uz nemam sil, mam pocit, ze vsetko sa mi ruca a to jedine dobre, co som v zivote spravila, je vziat si mojho muza, ktory sa naozaj tak o mna stara...

p3tra11
10. jan 2011

@majkal dakujem za prijatie 🙂 dufam, ze moje prosby budu raz vyslysane, a ze raz vam budem moct aj ja napisat nejaku krasnu pozitivnu spravu...

majkal
10. jan 2011

@p3tra11 urcite 🙂

lussynka
10. jan 2011

@p3tra11 ...tak to je smutné, že sa teraz takto nedarí.....niekedy vedia byť členovia rodiny naozaj krutejší ako cudzí ľudia ☹ (z vlastnej skúsenosti píšem...)

p3tra11
10. jan 2011

@lussynka vidim, ze asi niesom sama, ked tak pises... :( ano, viem, ze rodina vie ublizit najviac...asi preto, ze od nich necakame nieco take...

lussynka
10. jan 2011

@p3tra11 a kedy ste prišli o bábätko? Teraz, nedávno?

p3tra11
10. jan 2011

@lussynka vcera to bolo mesiac, odkedy som bola na zakroku... ☹

lussynka
10. jan 2011

@p3tra11 verím, že Boh má svoj plán a jedného dňa aj nám splní sen a budeme môcť zobrať do náručia malého krásneho anjelika 🙂 Síce si ani neviem predstaviť aké to musí byť krásne 😵 už len pri tej predstave mi zovrie hrdlo a rozbúši sa mi srdce.....

violoncielka
10. jan 2011

@janula.k dakujem....🙂

violoncielka
10. jan 2011

@danka24 ano chlapec! jupiiii citim sa zatial vyborne a uz sa neviem dockat maja. Vy sa ako drzite....uz planujete aj druhe babo?

violoncielka
10. jan 2011

@lussynka ved prave, casto krat sa zaciname utiekat K Bohu az ked zacina "pripekat" ja som taka ista. Ale musim povedat, ze toto nase dlhe obdobie snazenia nas oboch s manzelom trochu viac pritiahlo k Bohu (ale stale mame na com pracovat)
Inac to je divne, ze ti predpisali clostyl bez vysetrenia hormonov... 😒...ty si zo Ziliny? a ku komu chodis? Ja ked som este pracovala v Za som chodila k Popluharovej a ona prve vysetrenie co mi urobila bol hormonalny profil a na zaklade toho mi nasadila duphaston. Inac Martinske centrum Helios otvorilo pobocku v Ziline, mozno by si mohla skusit zajst rovno k nim.

lussynka
10. jan 2011

@violoncielka práve dnes som volala lekárovi, že či by mi mohol spraviť hormonálny profil, ale povedal, že keď užívam clostil, tak by bol skreslený, že až keď skončíme liečbu a dáme 2-mesačnú pauzu od hormónov 😒

lussynka
10. jan 2011

@violoncielka chodím k Paučinovi

violoncielka
10. jan 2011

@p3tra11 ahoj a vitaj medzi nami
je mi luto cim prechadzate, dufam ze aspon tym ze sa vyrozpravas a modlitbami ti budeme moct pomoct.

violoncielka
10. jan 2011

@lussynka aha tak toho nepoznam.....ano a to je pravda, ze teraz by bol hormonalny profil skresleny

p3tra11
10. jan 2011

@violoncielka dakujem
viem, ze modlitba je silna, tak aj za tie vam dakujem...

lussynka
10. jan 2011

@violoncielka on je nový v Žiline, predtým pracoval v Čechách...

violoncielka
10. jan 2011

@lussynka tak preto ho nepoznam....si snim spokojna? lebo ak nie mozno by si sa mohla poobzerat aj po niekom inom. Ale dufajme ze vie co robi.....ved musime tym doktorom aj trosku doverovat..no nie?
Tak drzim palce...a inac videla som tu na konikovi jednu temu soja ako nahrada clostilbegytu......ja som ho tiez uzivala...splna svoju funkciu, ale po vsetkych tych liekoch co som do seba napchala sa snazim hladat nejake alternativy. Inac bola som aj vo Vrbovom u bylinkarky (velmi mila) je tu na MK aj tema (pani Kopacova) a bylinkam tiez velmi doverujem- a tato pani je aj veriaca (ziadna carodejnicka).... Vyskusaj aj prirodne formy

danka24
10. jan 2011

@violoncielka som rada ze sa citis vyborne.. 😵 no myslim ze aj ano .. no uvidime kedy sa zadari.. 😉

lussynka
10. jan 2011

@violoncielka zatiaľ som s ním spokojná (aj keď škoda toho hormonálneho profilu.... 😖 )...ale uvidíme ako dopadne liečba, ešte je skoro ho hodnotiť.... Ďakujem za radu, skúsim pozrieť tú sóju a tiež p. Kopačovú 😵

emini
10. jan 2011

@lussynka ak máte dobrý seizmogram tak to je základ úspechu, my to šťastie nemáme 😖
tak za mesiac dva budeš určite tehu...

emini
10. jan 2011

@lussynka chcela som napisať spermogram.... 😅

emini
11. jan 2011

@lussynka ja tiež chodím k Paučinovi, predtým som mala Popluharovu ale v minulí rok som od nej odišla lebo som nebola moc spokojná a chcela som vyskušať či mi pomôže iný dr., keďže sa mi zdalo že doktorka nič nerieši...
ale mne robil hormonálny profil hneď na prvej kontrole...

emini
11. jan 2011

@p3tra11 ahoj aj ja ťa vítam medzi nami, je smutné čo sa ti stalo, ale keď sa Vám podarilo bábo na 1x tak to určite vyjde znova, len to chce čas aby sa tvoje telo zotavilo. držím ti palce
A to čo sa Vám stalo v rodine je to hnusné ale aj podľa vlastnej skúsenosti viem, že sa také veci stávajú a aj keď sa to ľahko povie a ťažšie robí, ale jednú dobrú vec, čo môžeš spraviť je modliť sa za tých ľudí a dúfať, že sa zmenia.