Veríte na duchov?

dianka3
13. mar 2013

Ahojte maminy verite na duchov? respektivne ste nieco take zazili? U nas doma strasilo,kedze sa sami otvorili dvere a obcas buchalo po stenach,ako mala,teda aj na strednej skole som sa strasne bala a kedze som bola sama v izbe pocula som niekedy kroky ci cudne zvuky 😕 Po tom sme dali asi dva krat vysvetit byt a bolo uz oki. Doma u nasich uz nebyvam, a tu kde zijem u manzela nestrasi vobec,ale niekedy mavam divne sny, po ktorych mi mraz beha po chrbte a nemozem spavat 😕 co mam robit? Aj vam sa to stava? co preto robite? Stale mam strach ked u nas na dedine shasnu sveta je totalna tma a mne sa raz zdalo ze kdosi v noci sa cudne rychlo pohyboval po ceste.A potom tam uz nik nebol, svokra raz vydela ako keby isla osoba k nasej branke a potom zmiziol.

sissy27
13. mar 2013

@dianka3 každý verí tomu, čomu veriť chce... niekto tomu, že dvere sa otvárajú z ničoho nič a isto to je duch, inému ich otvára prievan 😉 a podvedomie je veľmi silné, zvlášť ak sa bojíš dopredu a si presvedčená, že duchovia existujú, tak ťa aj budú strašiť 😉 a sny sú zrkadlom nášho podvedomia, a do veľkej miery sa v nich premietajú naše zážitky z celého dňa, naše obavy, túžby... ja osobne verím, že existuje aj niečo ako duchovia,ale neverím, žeby sa zjavovali tak často a hocikedy hocikde ako napr. opisuješ ty, ale skôr vo výnimočných situáciach... a že nemusia byť len zlí a netreba sa ich báť 🙂 a hlavne neverím na vysvätenie, vyháňanie duchov a podobné atrakcie súvisiace s cirkvou....

dianka3
autor
13. mar 2013

@sissy27 no vies, ale nepocula som to len ja, aj nasi susedia poculi ked sme raz neboli doma take buchoty ,oni byvaju pod nami. vies a ty duchovia podla mna jestvuju, kedze som to sama zazila a urcito to prievan nebol ked bola vtedy zima a este noc. neviem ale pytala som sa nato aj farara a on to potvrdil, vraj jestvuju aj posadnuty diablom. vies ked su aj ludia co ich vidia. Nikdy nehovor nikdy, je to podla mna ako ci veris v ufo. kdo to nezazil neuveri 😖

hexena
13. mar 2013

ja mam tiez dost zazitkov, ktore sa nedaju vysvetlit zdravym rozumom...a tiez bolo pri tom viacero ludi, cize to nie je len moja "fantazia"
ale ja som asi nejaka senzitivna, alebo medium, alebo ako to nazvat, ze mam na take veci "stastie"
aj ked jasne, ze nechcem byt a pritahovat take zazitky, lebo to nie je nic moc ☹

kattrin5
13. mar 2013

Ahoj aj ja mam par zazitkov takze na duchov verim..ale tiez neverim ze vysvetenim a pod. Sa ich zbavis alebo zmiznu a pod. Trosku viem co prezivas lebo som byvala chvilku v dome kde strasilo a uprimne som sa sla posrat od strachu...teraz uz na take veci nemyslim a keby daco mam tam hore babicku a ocina a svojho anjela strazneho takze sa nicoho nebojim🙂

ekinkala
14. mar 2013

@dianka3 podla mna mas strach z niecoho z minulosti s cim si sa doteraz nevyrovnala a preto mas taketo sny alebo myslenie nastiv niekoho s kym sa mozes otvorene o niecom co ta trapi porozpravat nechcem tym povedat ze si psichicky teraz mimo len tym chcem povedat ze tie kroky co si ako dieta pocula mas do teraz v mysli a preto ta to trapi skus ist ku psichologovi a vyrozpravat sa mu o vsetkom a tym ze tam v stupis do jeho anbulancii si aj povec ze ked vides tak zabudnes na vsetko a musis to z mysle dostat a vobec sa tym nezamyslat a tie sny to mavam aj ja obcas za 4 roky manzelstva z mojim muzom som ho 2 krat zobudila s tym ze som mala hrozny sen a bojim sa ist na vc nech ide somnou

anjelik87
14. mar 2013

@dianka3 ahoj ja tiez verim na duchov lebo sama som to zazila. Videla som ducha a doteraz mam z toho traumu ☹ co som videla to mi nikto nevezme! A len ten kto to nezazil moze hovorit ze duchovia neexistuju. Ducha tiez videla aj moja sestra, moja babka, kolegyna z prace a tiez svokra. Takze duchovia su medzi nami a niekomu sa ukazuju a niekomu nie. Ale pravdu povediac tiez by som neverila keby som nezazila lebo je to nieco mimo normalneho sveta a zivota. Ale viac takuto skusenost uz mat nechcem!

rumkolka
14. mar 2013

@dianka3 aj ja verim,tiez mam par zazitkov a raz sa so mnou dokonca prisla rozlucit moja mrtva teta.Niekomu je to na smiech lebo neveri ale ten kto neveri nikdy nic take nezazije 😉

janko13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ssisska
15. mar 2013

To moja mama mala to nestastie ,ze ju chodili mrtvi strasit.Vzdy ked bol sviatok vsetkych svatych a ona zabudla za niekoho zapalit sviecku a pomodlit sa ,tak ju prisiel stasit.Raz sa stalo ,ze sme boli vsetci v jednej izbe a ze mama odrazu vykrikla ,ze ona zabudla,ze je sviatok vsetkych svatych a ze sa zabudla pomodlit a zapalit sviecku.V tom okamihu ako to povedala sa v izbe z nicoho nic otvorilo okno a vosiel silny prievan a zaclony sa od neho uplne nadvihli.Vtedy sme sa zlakli aj my deti.

janko13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janko13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marorlinko
15. júl 2014

Ja s nima zijem uz od 6 rokov , duchovne bytosti ako su anjeli alebo duchovia citim dodnes, duchoch strach pritahuje, ja som vzdy ziadala o pomoc a ochranu z hora, strach z negativnej energie nemam , zazila som toho dost , za taketo bludiace duse sa treba pomodlit .

lukasko3098
7. okt 2014

Ja na duchov celkom verím ale nie úplne a nedávno som chcel zachyťiť nejakých duchov na kameru a tak som
milú kameru dal vonku nech dačo nakameruje.O 5minút som tam prišiel a natáčanie bolo zastavené 😒 neviete mi povedat co to mohlo byt ?
(Bolo to s kamerou olympus)

kristina91
14. jan 2015

Aj ja mám skúsenosť s duchom. Raz nad ránom som sa prebudila, bolo asi 5 hodin a na stene v izbe mám vysvatený kríž.A pri tom kríži svietila akasi biela žiara a v nej bola ženská hlava.Pozerala sa na mňa akoby mi chcela niečo povedať.Vyzerala nešťastne, ja som sa pozerala samozrejme na ňu, lebo som si myslela,že mám halucinacie, ale určite neboli.Keď som potom čítala aj iné podobné príspevky na internete, tak sa mi to určite nezdalo.Cítila som vtedy aj veľkú energiu, ale nebol to príjemný zážitok.Hocikedy si na to pomyslím a budem sa za tú dušu modliť.Ale dúfam, že už niečo podobné viac neuvidím

marorlinko
14. jan 2015

Na duchov verim urcite, od mala ich vidim no intenzivnejsie to zacalo ked som mala 14 po operacii slepeho creva. Zazila som Toho dost a uz sa ani nebojim, nie som sama v rodine co to zazili, mojej sesternici a tete sa kazdu noc snival Sen o babke kde bola nervozna pretoze jej do truhli dali bluzku kde chybal gombik, vravela ze takto tam byt nemoze ze jak vyzera, nech jej daju gombik nite a ihlu, to bolo tesne po pohrebe, museli vybrat truhlu otvorit a dat jej tam gombik nite a ihlu odvtedy to prestalo. Dalsi pribeh co sa stal bol nedavno v den pohrebu mojho otca, u nas doma na sk, moj muz siel fajcit na balkon na to miesto kde chodil otec, vtedy zbadal sivu postavu kracajuc k nemu, videl tvar mojho otca, podisiel k nemu a objal mojho muza, potom odisiel otec, muz vravel , ze citil na celom tele zimomriavky a velku energiu, vravel ze ma volal, ale nik ho nepocul asi preto lebo otec nechcel, den predtym sestra videla po dvore sa prechadzat sivu postavu, ked vecer stala na balkone. Otec sa prisiel rozlucit, na pohrebe ked uz som nevladala plakat som zacitila vanok, take pohladenie na dusi taky klud...

domcica
2. mar 2015

žiadny duchovia neexistujú je to výmysel ľudskou fantáziou ja som ešte nič nikdy nezažila také ani na cintoríne je tam pokoj aj v noci všetko je to ľudská fantázia aby sme sa nenudily 😖 🙄

domcica
2. mar 2015

@kristina91 väčšiu blbosť som nepočula 🙄

domcica
2. mar 2015

Vy asi nežijete ženy v realite alebo trpíte schizofréniou 🙄

domcica
2. mar 2015

lebo iba schizofrenici vidia duchov a zvuky ako vy tak sa chojte prešetrit ku psychiatrovi 😠

petko1233
15. jan 2016

Ahojte ja som chlapec kedže ide o duchov alebo ine zvuky ktore sa vam nepozdavaju. pokial ste odvazny tak niektory možete si stiahnut aplikaciu ghost radar. samozrejme len kto chce a ti co su menej odvazny ktory sa boja duchov a podivnich zvukov ale ti co maju ten radar pozor nespustat o 00:00 !! alebo o 5:00 ja verim na duchov na 50% kto neveri nech popozera stranky. nocne mori o duchoch moc nemavam divne zvuky mavam dost casto a verim ze su to duchovia urcite mam s nimi dost vela skusenosti a duchovia podla mna existuju to je na vas ako sa rozhodnete ci verite alebo neverite ked si zapnete ten radar pozor pre silne povahy !

lindush1105
16. jan 2016

Všetko ej energia a energia nemôže zaniknúť. Aj ľudské vedomie je energia a niekam po smrti odísť musí, takže áno duchovia existujú. Mám množstvo rôznych zážitkov, viem ich aj cítiť a jeden dosť nepríjemný z ktorého som sa spamätávala asi 2 týždne 😎 .

lindush1105
16. jan 2016

@domcica Ahoj. Nehnevaj sa ale tvoje vyjadrenie sú dosť drsné a plné nevedomosti. To že ty na to neveríš, alebo si to nikdy nenažila, neznamená že ty si zdravá a druhý ľudia sú chorí. Trošku by si sa mala uvedomiť ako sa vyjadruješ. Keďže na duchov neveríš, tak je jasné že nevieš ako to funguje a evidentne nie si schopná ich vnímať práve preto, že takto nízko uvažuješ a preto je od teba nanajvýš hlúpe aby si si mohla dovoliť takéto tvrdenia o druhých ľuďoch. Tak ako druhí ľudia môžu rešpektovať s inteligenciou a kľudom teba že neveríš a neurážať ťa, tak by si mohla aj ty iných. Pred nedávnom sa už aj vedecky dokázala existencia duše a energie vedomia, že zaniká len telo ale vedomie ostáva a prežíva ďalej, takže je smutné že v tak pokročilej dobe tu máme ešte takéto názory zo stredoveku, kde ženy upaľovali ešte aj za menštruáciu. Milióny ľudí na svete majú skúsenosti, takže pol sveta je chorý len ty si zdravá 😀 . To že ty na niečo neveríš, alebo nemáš tie schopnosti to vidieť a cítiť neznamená, že tí čo to vedia sú chorí. To len ukazuje tvoju nízku inteligenciu a nerešpektovanie iných. Existujú predstav si a práve to čo žijeme tu nie je skutočná realita z akej naozaj pochádzame, ale na to raz prídeš, lenže teraz nie lebo takto obmedzený človek s obmedzenými názormi ani nemôže byť napojený na neobmedzené veci.
Ps. Duchovia sa nehľadajú na cintoríne, nie sme vo filme 😉

whiteniko
5. mar 2016

Ja rozhodne verím na duchov.
Doma som raz videla pobehovať malé dievča ale moja dcéra nebola doma.
Ked som bola malá niekoľko krát som počula kroky a niekedy som aj niečo uvidela ale hned to zmizlo.
Ked bola moja dcérka 5.mesačná išla som pre ňu do postielky ked sa mi niekto dotkol pleca ale nikto tam nestál.

pajinka23
12. mar 2016

https://www.modrykonik.sk/group/8294/
V našej skupinke si môžete prečítať zaujímavosti o tom čo Vás zaujíma🙂

evka129
26. mar 2016

Ja rozhodne na duchov verím.

whiteniko
26. mar 2016

@evka129 Hádam si sa s tým nestretla

evka129
26. mar 2016

@whiteniko
Ale ano stretla som sa s tým

whiteniko
26. mar 2016

@evka129 Ale nehovor 🙄

evka129
26. mar 2016

@whiteniko Predstav si že nie si jediná čo verí na duchov.

dianka3
autor
2. apr 2016

@lindush1105 to si vystihla 🙂