Veríte na duchov?

dianka3
13. mar 2013

Ahojte maminy verite na duchov? respektivne ste nieco take zazili? U nas doma strasilo,kedze sa sami otvorili dvere a obcas buchalo po stenach,ako mala,teda aj na strednej skole som sa strasne bala a kedze som bola sama v izbe pocula som niekedy kroky ci cudne zvuky 😕 Po tom sme dali asi dva krat vysvetit byt a bolo uz oki. Doma u nasich uz nebyvam, a tu kde zijem u manzela nestrasi vobec,ale niekedy mavam divne sny, po ktorych mi mraz beha po chrbte a nemozem spavat 😕 co mam robit? Aj vam sa to stava? co preto robite? Stale mam strach ked u nas na dedine shasnu sveta je totalna tma a mne sa raz zdalo ze kdosi v noci sa cudne rychlo pohyboval po ceste.A potom tam uz nik nebol, svokra raz vydela ako keby isla osoba k nasej branke a potom zmiziol.

dobramama11
7. máj 2016

Ja som vždy verila na paranormalne javy.
A niekolko krat som sa s nimi stretla

natuska87
7. máj 2016

@whiteniko Môj najnovsi šéf duch musí byť...Vždy sa zjaví v tú najnevhodnejšiu chvíľu...

majkkka
3. aug 2016

ahojte..poradi mi niekto. V poslednej dobe sa mi stava ze si na mna duch alebo nieco lahne alebo sadne a trasie so mnou..ked zanadavam tak ho strasiem a mozem sa aj pohnut...len ho stale citim na chrbte...robi mi to takto niekolko krat po sebe...ked si lahnem k detom potom ani tie nemozu spat...co to je? tak dlho som mala klud alebo aspon kludnejsie obdobie ale zas to zacina..co mam robit...ked ho ziadam aby odisiel..nejde.ked sa pomodlim skonci to ale stale je pri mne...preco so mnou trasie...co chce?

mirka_a_hrasok
3. aug 2016

@majkkka nie si posadnuta nejakym zlym duchom? Nebola si u vestkyni alebo niecom takom podobnom?

majkkka
3. aug 2016

@mirka_a_hrasok u vestkyni som nebola ani nic podobne..len s tym bojujem uz dlhe roky...prejavuje sa to roznymi sposobmi

standusina
3. aug 2016

@majkkka ale tak nieco to za dosledok musi mat, nie?

majkkka
3. aug 2016

ale co...myslis ze som spravila nieco zle a takto sa mi to snazi povedat?

obsadenemeno
3. aug 2016

@petko1233 jo jo, bez appky uz ani toho ducha nezazijes... 🙄

mirka_a_hrasok
5. aug 2016

@majkkka mala by si s tym ist za niekym.. urcite ti bude vediet nejaka vestica pomoct

majkkka
5. aug 2016

a poznas nejaku v okoli Povazskej Bystrice?

zuzkat1
8. máj 2018

@marorlinko to vazne kvoli gombikom im urady odobrili exhumaciu???????

kymberli
11. jún 2018

@dianka3 Ahoj mne sa to stava casto ,,,tiez by som chcela spoznat niekoho s takymi skusenostami napis fb claudia pavlikova

timealofajova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timealofajova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simply_aura
1. apr 2021

Ani ja sa nebojím...aj keď v detstve som sa dosť bála...Stále som o nich hľadala informácie a tak...Ale teraz sa nebojím. Poradím ti ako ich odplašiť: nedávaj im najavo strach. Oni sa na ňom priživujú a potom nikdy neodídu. A takisto nenávidia radosť! Pospevuj si, hmkaj si...