Veríte na povery?

bejby4
28. dec 2023

Ahojte verite na povery čo sú napriklad na vianoce že pri štedrovečernej večeri nemôže ani gazdina vstat??S mužom som jedla už polievku ale hranolky a rybie prsty sa ešte dokončievali trube , neviem či mám verit alebo nie trochu sa bojím .Na jednej stránke bolo že ani gazdina nesmie vstávat od stolu lebo sa nedožije budúceho roka, ale na druhej stránke bolo že iba jedna osoba môže vstat od stola a to gazdina ktorá dáva jedlo

j_m
28. dec 2023

@diewcatqoo 👀👀👀 a v tom lavore sú mince alebo i papierové hmmm 😂😂

hanka50
28. dec 2023

@katkakuch1 prepana 😂😂😂 uz by som bola davno mrtva ,pri vsetkych tvojich kriteriach 😂😃ale nie ...ja tomu nedavam vyznam a od stola vstavam bezne ,cierna macka ma nerozhodi ,mame jednu doma 😁, ja naozaj len kukam ,ze ludia tomu v dnesnej dobe naozaj veria 😊

katkakuch1
28. dec 2023

@hanka50 u mňa to nie je ani tak, že by som tomu verila ako skôr, že to tak mám zafixované 😂

pkgirl30
28. dec 2023

aj my to tak doma robíme, všetko si nachystáme tak aby sme už keď si raz sadneme nestávali od stola... už od detstva si to takto pamätám

jaskolka
28. dec 2023

@katkakuch1 uff, tak to by sme už vymreli asi celá rodina na obesenie minimálne 10x 😊😊

jaskolka
28. dec 2023

Za mňa sú to hlúposti
Voľakedy ľudia netušili o mnohých veciach, nepoznali príčiny mnohých chorôb, ani trebárs prírodné fyzikálne javy im veľa nehovorili
Tak všetko pripisovali poveram, sudickam a podobne

guudy
28. dec 2023

@j_m to je jedno, obe su hnusne, spinave🤮🫣😁
Jedine, zeby peniaze vopred vyprali/vydrhli😂😂😂

vilma7
28. dec 2023

To by už asi ani jedna žena nežila 🤣🤣🤣

j_m
28. dec 2023

@guudy …ja peniaze občas i vyperiem 😂😂 ále používam ECO gel 😉

guudy
28. dec 2023

Ja len, ze ked soferujem a macka mi prebehne cez cestu, tak smolu bude mat skor ona, ako ja🤔

guudy
28. dec 2023

@j_m no pekne, peries spinave peniaze🤭. Lebo ved kto by pral ciste, vsak ;)

zobaka
28. dec 2023

😂😂😂 prepac

jordana111
28. dec 2023

@janai1 moje deti nelubia majonezovy šalát chceli prsty s hranolkami tak som spravila varené zemiaky aj hranolky

annm81
28. dec 2023

@bejby4 Vraj keď si pretrieš tvár (obzvlášť oči) ocikanou plienkou, tak kliatbu prelomíš....

Nie, neverim a zakaždým ma udivuje, že v tomto tisícročí, vo vyspelej Európe, v sekulárnom štáte, s 10ročnou povinnou školskou dochádzkou a obyvateľstvom, kde každý druhý sa chváli vysokoškolským diplomom, existujú ľudia, čo veria...

h2
28. dec 2023

@bejby4 Keby každý, kto počas štedrej večere vstane od stola, do roka umrel, tak som mŕtva už desaťročia. Never blbostiam! 🙏

j_m
28. dec 2023

@annm81 …ale je to také “tajuplné” hmm bububu 😂

h2
28. dec 2023

@katkakuch1 Tak to ja by som musela fujkať celé dni, mám 3 čierne mačky. 🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛

j_m
28. dec 2023

@h2 rýchlo prefarbiť, lebo Ťa postihne nešťastie… 😂

h2
28. dec 2023

@j_m Najstaršia má takmer 10 rokov, to už by ma to nešťastie dávno postretlo. Ale nápad je to zaujímavý, taký tigrí melír by im pristal. 😄

lalenka33
28. dec 2023

@katkakuch1 tak my sme asi nesmrtelní lebo každý rok nám visia uteraky v kúpelni a nikto z nás sa neobesil. Neviem ako vám, ale nám visí aj oblečenie v skrini, kabaty na chodbe na vešiaku

walentina7
29. dec 2023

Akože nemôže odísť od stola.??. a kto nosí chody, načerpáva atd? To máte doma sluhu? Ja mám pocit, že tam ani nesedim 🙂

j_m
29. dec 2023

👀 a jejda, to by nemalo ani nič visieť?!… ááá 🤔😂

isis234
29. dec 2023

@walentina7 všetko je na stole

walentina7
29. dec 2023

@isis234 ja nemám taky veľký stôl v byte aby som este aj hrnce mohla doprostred polozit. To by sme uz na seba cez ne ani nevideli. Uz len ikebana zaberie dosť miesta. Stol 120x80.