Veštenie : skúsenosti s vešticou Gertou?

bettynak
20. mar 2019

Ahojte, prosím vás, poradíte mi? Máte niektorá skúsenosť s jasnovidkou GERTOU? Vyšli vám od nej predpovede alebo nie? Ďakujem moc za odpovede.

dilino
27. apr 2021

@mimiqa miláčik maličky aký je zlatučky.

mimiqa
27. apr 2021

@dilino je velmi

juju7771
24. jún 2021

@marco88 myslíte Gertu z Vrábeľ?

marco88
24. jún 2021

@juju7771 Ano.

bukrisek
30. jún 2021

@katka2505 ahoj môžem sa opýtať ako to dopadlo s tým vykladom teda veštením? si spokojna? vychadza ti nieco? dakujem

katka2505
30. jún 2021

@bukrisek
Ahoj, vieš čo, čo sa týka minulosti, tam sa aj trafila. Ale čo mi povedala do budúcnosti, tam mi nevyšlo skoro nič. A to sú už 2 roky

bukrisek
30. jún 2021

@katka2505 aj si sa jej konkretne na nieco pytala? a nevedela ?

bibi57
8. aug 2021

Ahojte! Ja mam velmi cerstvu skusenost s Gertik IceQueen. Stazovala sa, ze vsetkych mojich 10 otazok bolo zameranych len na jednu oblast, resp. vsetky sa tykali vztahu s muzom. Trafila sa tak na 50%, mozno aj menej, ale kedze z otazok bolo zrejme, ze ide o vztah na dialku, tie veci, do ktorych sa trafila boli take, ze by mi ich povedal hocikto, kto je trochu empaticky. Chcela som sa vas vsak opytat, ci nemate skusenost niektora so Zion www.soulsister.sk? Kamoska s nou absolvovala vyklad, nie je to vestenie, ona sa napoji na duse a sprostredkuje odpovede, co osoba citi, preco sa chova ako sa chova a podobne. Ma dobre recenzie a celkovo sa mi to pozdava, kamoska z nej bola uplne unesena, ale predsa by som rada viac osobnych skusenosti... Vdaka a drzim kazdej palceky 🙂

scarletka34
26. aug 2021

Ja som si dávala vestit u Gerty v decembri dá sa povedať ze jej veštba sa mi splnila do bodky. A tak som si dala u nej vestit znovu a dá sa povedať ze výklad ma sklamal.....

danakeselakova
2. okt 2021

@smejka0907 Môžte mi na ňu prosím dať kontakt?

majkabambulik
10. okt 2021

Upozornenie - Varovanie! Ak si zacnete s vesticou ci magmi, pocitajte s tym, ze takato pomoc neskonci iba zaplatenim cca 50 euro. To, co ste si kupili su nasledujuce mnohorocne az dozivotne problemy, depresie, nestastie, trapenie, ktore teraz nevidite a ani o nich netusite. Ak vestica ci mag nie je podvodnik, co je ich dost velke %, tak si kupujete sluzby rovno diabla. On cez vesticu vydedukuje co vas asi tak moze cakat v buducnosti, pretoze diabol a zli duchovia si poskytnu navzajom informacie o vas a su naozaj velmi inteligentni. To, co vas caka su psychicke utlaky od diabla, ten, kto to zazil, vie, ze je to strasne a nevydostanete sa z pazurov diabla len tak lahko! On chce vasu dusu a pomaly postupne dostane ju, aj keby ste si mali zobrat zivot! lebo uz ste si od neho v JEHO supermarkete jeho sluzbu kupili, diabol chce aby ste mu za tu predpoved buducnosti aj zaplatili! Rodicia, ktori stratili deti, lebo im spachali samovrazdu, pripadne ti pod vlakom by vam vedeli rozpravat, ako bojovali a prehrali. Aj oni boli nestastni, zufali, hladali pomoc, ci predpoved ako sa rozhodnut, ale nehladali tam , kde im skutocne pomozu, poradia. Hladali tam, kde draho zaplatia - vlastnou dusou a zivotom. Cesta spat po takomto nakupe nie je nemozna, ale trva aj niekolko rokov a stoji velmi vela utrpenia.Ten, kto ju presiel, by vam najlepsie vedel dat osobne svedectvo. Hladajte alternativu a velmi dobre si rozmyslite ked hladate pomoc u u diabla! On existuje! On len chce, aby ste sa vysmievali a hovorili si, ze diabol predsa neexistuje a nic sa MNE nemoze stat. Tazky omyl-on je inteligentnejsia bytost, duch ako vy! Smutne statistiky nech Vam otvoria oci. Chcete neskor ukrutne trpiet? Tak nakupujte v JEHO supermarkete - vestenie, karty, magia cierna aj biela- velka pomuka tovaru kde je jednotna cena - Vase utrpenie.

natlia123
28. nov 2021

@lili2207 dobri den chcem sa spitat ako sa snou skontaktujem ?

natlia123
28. nov 2021

@soldi ahoj môzte mi nanu dat kontakt chcel bi som si ties vivestit dakujem

lili2207
29. nov 2021

@natlia123 ahoj posielam mail gertik77@gmail.com paci sa😉

tamarrr
21. jan 2022

@lili2207 Zdravím, tá pani liečiteľka, je to taká staršia pani ... ?

lili2207
21. jan 2022

@tamarrr ahoj no podla toho ano sa to vezme pre 20 ricnych ano🙂

emmaviki1
12. apr 2022

@lili2207 Dobrý deň môžem poprosiť o kontakt ?

majkabambulik
12. apr 2022

@emmaviki1 Tieto peniaze darujte tym, co to naozaj potrebuju, alebo ich hodte do kosa. Bez ohľadu na to, ako pevne stojíte nohami na zemi, určite sa vám už pri listovaní časopisu stalo, že ste si pozreli svoj horoskop a pomysleli si: Wow, naozaj by som mal venovať väčšiu pozornosť svojim financiám! Existuje vedecké vysvetlenie tohto javu, nazývaného Barnumov efekt.

Phineas Taylor Barnum bol uvádzač a neskôr majiteľ cirkusu v 19. storočí. Bol okrem iného známy tým, že chodil po krajine so slepou otrokyňou menom Joice Heth, o ktorej sa hovorilo, že je bývalou zdravotnou sestrou Georgea Washingtona a má 161 rokov. Barnum tiež rád oslňoval svoje publikum tým, že ich presne opisoval. Nerobilo mu to žiadne problémy, pretože si uvedomil, že ľudia sú príliš dôverčiví, takže ak bol opis dostatočne všeobecný, dotyčný sa v ňom zvyčajne spoznal.

Prvý vedecký experiment na tento jav uskutočnil psychológ Bertram R. Forer medzi vlastnými študentmi, s ktorými absolvoval psychologický test. Forer sľúbil svojim študentom, že dostanú podrobnú analýzu svojich osobností, ale namiesto toho dal všetkým rovnaké výsledky horoskopu s charakteristikami ako "Cítite veľkú potrebu byť milovaní a obdivovaní inými ľuďmi", alebo "Máte tendenciu byť k sebe kritickí".

Forer potom požiadal svojich študentov, aby ohodnotili, nakoľko pravdivé sú tieto charakteristiky a ohodnotili ich na stupnici od 1 do 5.
Konečné skóre bolo 4,3, čo znamená, že väčšina študentov sa dokonale našla v týchto všeobecných opisoch.

Experiment odvtedy opakovali stokrát, vždy s podobnými výsledkami.

Výskumníci zistili, že ak sú uvedené opisy dostatočne nepresné, ľudia mali tendenciu vidieť sa v charakterizáciách. V experimentoch sa tiež zistilo, že Barnumov efekt najlepšie potvrdzujú tri faktory:

posudzovanie na mieru, t. j. ak sa respondent domnieva, že výsledky sú konkrétne o ňom alebo o nej
spoľahlivosť a odbornosť hodnotiteľa
pomer pozitívnych a negatívnych vlastností. Čím pozitívnejšie veci o niekom hovoríme, tým viac sa prikláňa k tomu, aby im uveril.

Opačný účinok je vyvolaný ochrannou zaujatosťou, čo znamená, že ľudia považujú negatívne charakteristiky za oveľa menej pravdivé ako pozitívne či zmiešané.

Barnumov efekt sa používa v mnohých oblastiach, najmä v astrológii, ako aj vo veštení u veštíc a mágov, čítania z rúk, pri kartárkach a koláčikoch šťastia. Hlupáci ich finančne podporujú a múdri ľudia sa im vysmievajú. Ku ktorej skupine ľudí patríte vy? Odpovedzte si sami!

lili2207
4. jún 2022

Uz som sem nechcela pridavat ziadny prispevok aj keby som veruze aj co mala pridat 😂😊ale vela mi pisete ci berie aj osobne uz zial nie,kto sa tymto zaobera vie aj preco,takze uz len mailom😉🙏

beatkastastna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renatabb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielkausmev
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielkausmev
31. júl 2022

Vyskúšajte ak chcete túto. Jej profil na tiktoku je tento.
tiktok.com/@duchovna

mata1278
8. sep 2022

@zuzka102 dobrý deň máte kontakt na tú pani čo vám to vestila ?

evelinka1408
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ujlacka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristina812
18. nov 2023

Prosím vás, tá pani Gerta ešte veští? Chcela by som to skúsiť? Dá sa s ňou dohodnúť aj na osobnom stretnutí?

scarletka34
18. nov 2023

@kristina812 ja som jej nedávno písala email zatiaľ neodpísala takže netuším

monitas15
18. nov 2023

@kristina812 zbytočne vyhodené peniaze, radšej ich použite na niečo rozumnejšie 🙂

scarletka34
20. nov 2023

@kristina812 už sa mi ozvala takže venuje sa tomu ďalej