Vložky Medicovi Twin Heels - skúsenosti

veron333
6. mar 2015

veron333
Chcela by som sa spýtať na vložky do topánok Medicovi Twin - Heels,máte niektorá skúsenosti,že vraj sú na bolesti šliap,pätnej ostrohy...

deculko
23. apr 2015

dobry den,aj mna tento problem trapi a natrafila som na tieto vlozky do topanok a hladam recenzie...nemate zatial uz nejake skusenosti? ci sa to oplati kupit... idem hladat dalej,ci nieco o tom najdem...

veron333
autor
24. apr 2015

nič som nenašla,ak nejakú diskusiu alebo recenziu nájdete ,pridajte sem link,ďakujem...

deculko
25. apr 2015

viete co vam sem pridam? jedno cvivcenie,ktore je na youtube....v jednom f ore som to nasla, aby sme skusili aj toto... a za jeden den vcera,co som to 5 krat robila... normalne chodim od rana a ocakavam bolesti a zatial akoby nic... este sa mi tomu tazko chce verit,ze taky jednoduchy strecing a masaz tomu moze pomoct,ale kiez by.... skuste aj vy... tak ako vo videu spomina ten mlady muz.. 90 % bolesti za jeden den mal prec...

https://www.youtube.com/watch?v=sMDQOHdAlKM

a moze pomoct aj toto video,ten strecing je to iste,len to lepsie berie kamera z boku...

https://www.youtube.com/watch?v=fu_qOeXAbJU

ja som pouzila miesto schodov detsky stupienok,ktory pouzivame k umyvadlu,alebo k vecku...

tenisovu lopticku a este v jednom inom videu som videla aj valcek na cesto... mam doma taky detsky na plastelinu a skusila som aj s valcekom masirovat...
miesto schodov som v tych odkazoch k videu citala nieco,ze sa da robit strecing aj oproti stene pri sedeni...ale to som este nenasla...
zatial som uzasnuta z tohto a cakam,co mi prinesie tento den....

normalne som pokusne vstala zo stolicky,aby som si oskusala ci to boli... pri vstavani zo stolicky,ked sedim a vstanem...tak doslap na nohu bol bolestivy... aby som si oskusala,ze co tu za blbost vam pisem a co ked to nefunguje... ale vstala som zo stolicky a nic....
no normalne som vam musela napisat cim skor....zatial len zasnem a cakam co bude cely den....

deculko
25. apr 2015

este vam tu napisem,ze od vcera rana chodim doma v papuciach...v slapkach...hlavne nie na boso po rovnej tvrdej podlahe... aj to som sa volakde docitala... v odkaze k jednemu videu spominali aj to,ze ked sa chodi doma na boso,tak to predlzi liecbu...

a napiste mi,co to cvicenie urobilo u vas....

mna noha pata boli,alebo bolela ?...zatial este nechcem pisat v minulom case... od oktobra zacinala bolest a od januara to uz je dost neznesitelne.... a zatial sa to stupnovalo... alebo stupnuje... okrem dneska zatial...

veron333
autor
25. apr 2015

Ďakujem,hneď to vyskúšam,preklikala som sa tam aj k tým páskam na fixáciu,ked toto nepomôže skúsim aj tie.

deculko
26. apr 2015

kusok to stale citim,ale je to lepsie...musim ale povedat,ze vcera som mala oddychovy den a ked to kusok zacalo boliet,tak som pocvicila a zase sa bolest znizila... kazdopadne to pomaha,aj ked to mozno nevylieci uplne....
ale premyslam stale aj nad tymi vlozkami do topanok medicovi...len skoda,ze su tak drahe...

veron333
autor
26. apr 2015

A pri tom jednom cvičení koľkokrát to robíte?

deculko
26. apr 2015

iba raz.... 30sekund + 30 sekund, gulanie loptickou a dost... asi 5 krat za den...
kazdopadne to ulavuje od bolesti,ale aj tak som zvedava na zajtrajsok,ked pojdem po starsieho do skolky,co je dost daleko...

veron333
autor
26. apr 2015

My hovorte a ja 12 hodín v robote...ale najhoršie je ráno vstať z postele a prejsť do kúpeľne 😒 s tou loptičkou ma to ale dosť bolí,keď si ju šúľam...

deculko
27. apr 2015

tak vas mozem potesit,ze prave to ranne bolenie nohy ,ked vstanete,to sa da rozcvicit este v posteli... ja to citim uz len fakt minimalne rano,mna zo zaciatku to sulanie loptou tiez bolelo viac,robila som to jemne,teraz je to lepsie.... uz ma to neboli a citim,ze prave toto pomaha...

deculko
27. apr 2015

http://www.zdravie.sk/forum/2095571/patova-ostr...

tu su nejake recenzie na tie vlozky medicovi twin heels.. velmi ma to laka.. ak by to nebola otazka penazi,tak ich mam uz kupene...

veron333
autor
27. apr 2015

no mňa to teda bolí stále,ale budem cvičiť dalej.

deculko
29. apr 2015

vzdala som to a objednala som si tie medicovi twin heels... ale cvicit budem nadalej....

veron333
autor
30. apr 2015

Tak potom napiste ake su...

deculko
1. máj 2015

vcera som v tych vlozkach po prvykrat chodila hodinu vonku... prve minuty som myslela,ze spadnem...taku novu rovnovahu tela si musi clvoek hladat..a strasne to bolelo... po 5 minutach uz kusok lepsie,ale bolest sa mi zatial uplne vyrovnala tomu,akoby som ich ani nemala... uvidime dnes...zatial mam ale strasnu svalovku na tie lytkove svaly,slachy... asi ta zmena rovnovahy tela...
inak ale napadlo ma,ze skuste sa popytat v lekarni abo v zdravotnickych potrebach...su aj ine vlozky to topanok specialne pre patne ostrohy, vselijake silikonove podpatenky a ktovie,mozno funguju aj lepsie... ktovie pri com skoncim ja....

veron333
autor
1. máj 2015

mne dal ortopéd vložky na mieru aj podpätenky a nič...tak potom ešte napíšte či pomáhajú tie vložky...

deculko
8. máj 2015

dobry den,tak ako ste na tom vy? mate nejaku zmenu,ci cvicenie pomaha?
ja vam musim prezradiť,že tie vložky zaberaju... min. 50 % citim bolest menej... nohu citim, celkom bolest nezmizla,aspon zatial,ale je to citelne lepsie... aj ked boli,tak len chvilu viac,hned ako dojdem domov.. a po hodine uz dost prestava... pri chodeni v topankach s vlozkou citim tu nohu,ale aj to sa pomaly lepsi... zaujmalo by ma,ako to zbavenie sa bolesti pocitovali ini... ci tiez tak postupne.. za aky cas...
ale urcite nelutujem,hoci 2 dni som si ista nebola... teraz uz viem,ze sa oplatilo kupit...
aj tak ale este verim,ze sa to stale bude zlepsovat,ze to naozaj aj bude fugnovat aj tak,ako v recenziach pisu, ze"mne pomohli... alebo ze im zabrali.. lebo z toho ja rozumiem,ze ich to prestalo boliet... tak uvidime...
pekny vikend

deculko
9. máj 2015

vcera som vam poospevovala ustupenie bolesti a dnes ma ta noha boli viac... 😒 ale to zato,ze som vcera aj viacej chodila... inak ja som este ani u doktora s tym nebola...neviem si najst na to cas... nie je tolko prilezitosti na strazenie dvoch malych deti u babky..

veron333
autor
9. máj 2015

Ja som pochodila už aj ortopéda aj neurologa a dokonca aj na krčnom a u zubára som bola skrz to...teraz ma to strašne bolí a neviem ku komu vlastne mám zasa ísť,lebo ortopéd už nevedel čo so mnou ,tak ma poslal neurologovi ,ten povedal,že som po neurologickej stránke zdravá...tak teraz neviem čo s tým al len to odkladám.. a trpím...

deculko
9. máj 2015

@veron333 nase klasicke zdravotnictvo... pohroma...

deculko
14. máj 2015

ahojte🙂 chcete "hlasenie"? ze ako dalej, ci ma boli noha? ano boli,ale ovela menej.. vcera sa mi stavalo,ze som zabudala na to pri chodzi,ze ma nieco boli..... prestavala som to vnimat... vcera som mala vinimocny den, sice som malo chodila,ale nohu som po dllllhom case strasne malo citila... dnes soom chodila viac a hlavne rychlovkou... lebo prsalo ... a kusok to citim,ale je to velky rozdiel oproti tomu,co to bolo...
minule ked som ale pisala,ze ma boli noha menej,tak potom som ju 2 dni citila viac... je to aj o setretni nohy,o tom,kolko chodim... ale je to rozdiel.... a necvicim teda poctivo... len raz dva krat denne...je to taka pohodlnost,ked sa to pomaly zlepsuje... a ten dostup na nohu rano abo po sedeni na stolicke... to je oooovela lepsie....
teda nelutujem kupu,ale aj tak som zvedava,ako bude dalej a ci to vymyzne uplne, nemam cas hladat na nete skusenosti ludi s tym,ze ci ich ta noha prestala boliet hned,alebo za aky cas ich boliet prestala....

veron333
autor
19. máj 2015

Tak to je dobre,že to trocha pomáha...Uvítam každé hlásenie ako to pokračuje...My sme boli teraz v Prahe na 4 dni a teda poviem vám,nohám som dala zabrať,ale nejako som to vydržala,raz som si dala Flector od bolesti...

straska
26. máj 2015

@deculko Dobry den, mozete mi prosim "podat hlasenie" ako Vam to pokracuje s tymi vlozkami? Je to lepsie? Horsie? Ja totizto zvazujem kupu pre moju maminu, ktora velmi trpi na tu patu.
Vopred dakujem za Vasu reakciu! 🙂

deculko
27. máj 2015

no..je to trosku otazne,nechem nikoho zavadzat... podla mna je to lepsie, bolest je vyrazne mensia,ale celkovo cakala som od toho viac...cakala som uplne zbavenie sa bolesti,to zatial nemam...
ale je to rozdiel...
napriklad,ked aj spravim nejaku vacsiu prechadzku,ze aj do obchodu,do skolky,jednu zastavku aubusovu peso.... tak trebars boli ma ta noha dost silno jak pridem domov,ale po hodine uz takmer nic...velmi rychlo ta bolest odozneje... predtym som mala bolesti silne a aj dva tri dni trvalo,kym ta bolest po pretazeni ustupila,a bolelo to vtedy aj dalej,vlastne sustavne,ale pri zatazi to slo k neznesitelnosti... teraz som to za tento mesiac nezazila... teraz aj ked poboli,tak rychlo ustupi bolest...
no takze nelutujem kupu,verim,ze sa to zlepsovat bude,ale zazrak to tiez nie je...zeby uz nic nebolelo...
je to podstatne znizenie bolesti...
a stale mam este pocit,ze sa to aj stale zlepsuje...
tak asi tak 🙂))))

dominika828
28. máj 2015

@veron333 @straska @deculko ja som ich objednala nasej mamine este na vianoce a teraz uz kupujeme aj do dalsich topanok tiez na zaciatku si nevedela zvyknut a bolelo ju to len menej ale posledny mesiac hovori ze bolest ako keby zmizla uplne skusali sme aj podpatenky ale tie jej nezabrali vobec, dufam ze sa jej uz bolest nevrati a ze aj vam zmizne uplne 🙂

mamammm
29. máj 2015

@dominika828 pridavam aj ja svoju skusenost, odkedy som si ich vlozila do topanky nemam ziadne bolesti. Ja ich mozem len odporucat, nepomohli mi ani oziare ani razove vlny ani obstreky. Pre mna su tie vlozky vykupenim

straska
1. jún 2015

Ahojte @deculko @mamammm @dominika828
dakujem za Vase prispevky! Ja ich asi kupim podla Vasich reakcii. Este som Vam chcela mozno pomoct....mojej mame poradili, ze velmi dobre posobia na ulavu od bolesti aj slapky s takymi "pichliacikmi". Kedysi davno sa take nosili, biele a v podrazke maju take gumove hrube na konci zagulatene pichliace. Len co je skoda, ze v nich sa v zime po vonku moc neda chodit :( Mama si ich kupila v zdravotníckych pomôckach. Vid ilustracne foto. Preto by boli fajn este tie vlozky 🙂
Drzim Vam prsty a este raz vdaka za Vase postrehy! 🙂 🙂

deculko
1. jún 2015

@dominika828
@mamammm
@veron333 dakujem vsetkym za prispevky, velmi ste ma potesili,radami aj tym,ze tie vlozky funguju.
ja mam osobne tiez taky postreh,ze coraz viac je to lepsie, pred mesiacom som si ich kupila a akurat sme boli u svokry...a teraz vcera sme boli po mesiaci u svokry zase a mam teda skvele porovnanie ake to bolo pred mesiacom a teraz... pred mesiacom som u svokrovcov ledva vedela prejst 200 metrov s detmi a psikom vonku a aj to s velkymi bolestami,uz som prestala aj chodit u nich do obchodov,lebo su dalej... no a vcera to bolo super, uz som skoro nic necitila,len sem tam ze aha,vsak teraz ma to kusok pichlo,uz ma to ledva napada... este su dni,ked ma to boli viac,ale aj rychlo to prejde... a aj z pohodlnosti som prestala mastit na noc nohu,lebo vsak uz to takmer vecer necitim...priznam sa,ze ani necvicim... ludska pohodlnost... teda pomahaju,kto moze,oplati sa kupit 🙂

veron333
autor
1. jún 2015

Tak si ich aj ja skusim kupit,len teraz v lete ich asi moc nenanosim,kedze rada nosim slapky a sandale.No uvidim...Dakujem za ohlasy...

deculko
2. jún 2015

@veron333 ja som si na leto kupila take uzavrete sandale, s uzavretou spickou .. take sportove.... letne sandale si dam len obcas,zatial nemam odvahu vratit sa k bolesti,radsej nech mi je na nohy horuco...