Vložky Medicovi Twin Heels - skúsenosti

veron333
6. mar 2015

veron333
Chcela by som sa spýtať na vložky do topánok Medicovi Twin - Heels,máte niektorá skúsenosti,že vraj sú na bolesti šliap,pätnej ostrohy...

veron333
autor
22. jún 2015

Zdavim,tak sa chcem aj s odstupom casu dozvediet ako posobia tie vlozky....dakujem.... 😉

deculko
22. jún 2015

@veron333 dobry, tak je to ovela ovela lepsie... uz mozem prejst aj vacsie useky a len to citim,ale je to slabo oproti tomu,ako som uz vtedy nemohla chodit takmer vobec.. uz som bola predtym v stave,ked som ratala kazdy krok...a teraz napr. dnes som na nohach od rana poriadne... zhanam nieco po obchodoch... a teraz uz citim unavu,ale je to len tak akoby som mala unavenu nohu s naznakom na patu.. v klude ma ta noha neboli..aj ked teraz sedim,tak len unavu nohy citim,ale nie bolest, ked som teraz vstala tak to citim,ale len pri dostupoch na nohu...a rychlo to pominie.... zajtra uz nebudem citit ani to... celkovo uz tak krasne chodim po vonku,co som uz predtym nevladala,ze je to nadhera.... nelutujem,hned by som zas kupila...
a vy ste si ich kupila? viem,ze je to aj otazka penazi...vsak ja ani topanky nemam take drahe ako boli tie vlozky....

veron333
autor
22. jún 2015

Som sa akurat rozhodla,ze si ich kupim,ale som sa rozhodla,ze pojdem aj k druhemu doktorovi.

deculko
23. jún 2015

@veron333 tak ja sa priznam,ze som s tym stale u doktora nebola... lebo jak ma to vlastne prestavalo boliet a je to stale lespie,tak sa mi k doktorom nechce... nemam k nim doveru, vacsinou nic nespravia... tym vas ale jasne nechcem odradzat,len obhajujem seba,ze som s tym nebola... vy ked ste tam boli robil vam rontgen nohy? lebo to je prave to,po com netuzim... nechcem sa dat zbytocne ozarovat navyse... ....

veron333
autor
23. jún 2015

Bola som na rontgeni,dva krat som bola v Bratislave na oziaroch,20 injekcii som absolvovala,nejake tabletky...dokonca som s tym bola u zubara,na krcnom a neurologii a nic.

veron333
autor
25. jún 2015

Tak dnes mi prisli,som zvedava.... 🙂

deculko
25. jún 2015

poviem vam pravdu,ze aj ja som zvedava,ako to bude prebiehat u vas... lebo zda sa mi,ze ste na tom horsie,ze mate vacsie bolesti a aj ste toho viac pochodila...drzim palce...

deculko
6. aug 2015

@veron333 ako sa vam dari s nohou a vlozkami medicovi? som zvedava,...
u mna je take nieco nove,ze som si "dovolila" dnes topanky bez vlozky len na cestu do obchodu a spat... spolu 20 minut chodze... a je to teraz vecer vyrazna bolest... aj teraz ako sedim... takze nazad poslusne topanky s vlozkami.. lenze o tyzden potrebujem zobrat topanky k spolocenskym satam...ideme na svadbu... a noha v tych topankach vyzera lepsie bez vloziek... ale asi si to netrufnem...stat 5 hodin na nohach v topankach bez vlozky... asi budem radsej skaredsia....

veron333
autor
7. aug 2015

Ja som bola konecne u druheho ortopeda,dal mi obstrek do oboch sliap,povedal ze to je zapal slachy co spaja prsty s patou,dal mi este nejake tabletky a za dva dni ma to prestalo boliet.Jedny vlozky som uz aj reklamovala,lebo sa mi odlepili a teraz ich nosim len v jednych teniskach,zatial ma to neboli,ak zacne tak mam prist zase na obstrek.Predpisal mi este jedny ortopedicke vlozky..

deculko
7. aug 2015

@veron333 hm zaujmave,ze druhy doktor na to takto prisiel, a super,ze bolesti ustupili,to musi byt teda ulava....,no to ze by som rozmyslala,ze aj ja zajdem k doktorovi...

mici111
5. sep 2015

@deculko
@veron333 kocky,ja mam problem tiez s patou..uz to trva rok..mam za sebou mesiac rehabilitacii - chodila som na ultrazvuk,magnetoterapiu,laser aj elektroliecbu a nic mi nepomohlo,,ortoped mi predpisal vlozky ale nenosim ich lebo su strasne hrube do normalnych topanok a hlavne v lete do sandal absolutne nepouzitelne..ta bolest je uz neznesitelna,vecer ani nedoslapnem na lavu nohu,rano trva kym to rozchodim..tiez som citala o tych vlozkach medicovi,ale teda su riadne drahe..topanky nosim kvalitne - ecco,ine uz naozaj kvoli bolesti ani neobujem..je pravda ze mam asi 20 kg nadvahu po tehu..chcela by som zacat cvicit,behat ale normalne sa bojim tej bolesti..uz vazne rozmyslam nad tymi vlozkami medicovi ale tiez neviem,ci to nebudu zbytocne vyhodenen peniaze..ozaj su tiez take mohutne ako ortopedicke vlozky?? Lebo by som musela kupit o cislo vacsie topanky a tomu sa chcem vyhnut..

veron333
autor
5. sep 2015

Ahoj,ja dom si ich kupila,ale od bolesti sa mi neulavilo
Bola som u ortopeda a dal mi obstrek a prestalo ma tp boliet,ale terax ma to zase zacalo boliet,tak v stredu idem zase k ortopedovi.Vlozky som si kupila v juli a uz som ich 2krat reklamkvala.Raz sa mi odlepili a raz vytiekla ta voda...su tenke,nosim ich v robote v tych gumennych slapkach,ale mne teda moc od tej bolesti neulavili.Dr mi povedal,ze mam zapal sliach co spaja patu s prstami.Tak asi tak....

deculko
6. sep 2015

@mici111 nuz mne urcite tie medicoviPomohli...mamPokazenyMedzerovnik naPC...
topanky Na leto somSi kupila takesportove,doKtorychSa
miTie Vlozky zmestia..nemuselaSomSI
kupovatKvoliNim
ineTopanky,aniVacsieCisla
ZmestiliSaMi
ajDo
predoslychTopanok
CezLetoSom isla na svadbu a 3 hodiny som bola v inych topankach,hoci s vlozkami,ale smiernymOpatkom,myslela som,zeTu bolestNevydrzim
jaSomNastastie vlozkyNEmuselaReklamovat
akByMiTa
klavesnicaFungovala,tak
napisemViac...
uDoktora
somNEbolaMAm
A
uuplneSomSaTejBolesti
nezbavila
aleJeToVydrzatelne,moznoJEjMAm
o90
percentMenej

deculko
16. apr 2016

takto po roku mozem napisat,ze som sa tej bolesti zbavila uplne ale uz ani neviem kedy presne... dokonca uz ani neviem,ktora noha ma to vobec bolela...
jedny vlozky mi vydrzali 10 mesiacov a teraz som si kupila nove... skor pre istotu..

veron333
autor
17. apr 2016

Ja som vložky vrátila úplne,lebo vždy sa mi s nimi niečo stalo,tak po tretej reklamácii mi vrátili peniaze.Od bolesti sa mi uľavilo až po obstrekoch u ortopéda.

deculko
17. apr 2016

@veron333 tak hlavne,ze sa ti ulavilo... kolko ludi,tolko skusenosti.. nech sme uz len a len zdravi vsetci 🙂 🙂 🙂

smalova
21. jan 2019

Zienky nejake nove skusenosti, s vlozkami? Neskutocne ma bolia paty, este ked chodim tak ako tak ok ale ako nahle si sadnem a pochvili vstanem strasne to boli. Rozmyslam nad tymito vlozkami no su dost drahe tak.ci sa to oplati

marketa1111
6. dec 2021

@deculko prosím vás a s čím ste mala problém? Od čoho vám tieto cviky pomohli? Ďakujem

marketa1111
6. dec 2021

@veron333 prosím vás smiem sa spýtať kde u akeho ortopeda ste to riešila? Ďakujem

marketa1111
6. dec 2021

@deculko a prosím vás s tým cvičením a tými vlozkami " vodovymi"? Ďakujem

veron333
autor
6. dec 2021

@marketa1111 u ortopéda v Trnave, mala som zápal fascie, dal mi tam obstrek, ešte som bola raz a odvtedy mam pokoj...

marketa1111
7. dec 2021

@veron333 a môžem poprosiť meno?? Lebo ortoped v PN ma s mojou bolestou odignoroval. Ze na röntgene nič nie je tak ved mam si dat flector

veron333
autor
7. dec 2021

@marketa1111 ja som si to sama vygooglila,jeden ma liecil stále na ostrohy, potom som si to nasla na internete, mňa boleli klenby nôh, išla som doktorovi Lengyelovi, povedala som mu ze mam asi zápal fascie a on povedal, že som si to urcila správne 😁

vejapa76
5. aug 2023

Prosím...nejaké nové skúsenosti s vložkami Medicovi na ostrohu? Vďaka.

veronique1988
17. mar 2024

@veron333 ahoj prosím zabralo ti niečo na bolesť päty? Zvažujem tie vložky kúpiť ale stale niesom rozhodnúta ..

veron333
autor
18. mar 2024

@veronique1988 vložky vobec nepomohli,ja som mala zapal fascie,po obstrekoch mi bolest presla

vejapa76
18. mar 2024

@veronique1988 za mňa tiež zbytočne vyhodené peniaze.

veronique1988
18. mar 2024

@vejapa76 ďakujem

veronique1988
18. mar 2024

@veron333 ďakujem