Voľby 2023 - hlasovanie

20. sep 2023

Inspirovali ma dievcata z poslednej diskusie ohladom prieskumu, tak som sa podujala skusit to .Ak mi to admini neakceptuju ,nevadi.Ak to niekoho pohorsuje ,ze sa vytvaraju duplicitne temy, ospravedlnujem sa,tuto by som chcela cisto o prieskume a nie debatovani.Debata nech sa prenesie a pokracuje v inych diskusiach
Pod temu uvediem nazvy 25 politickych stran.Nevkladajte komentare.
Hlasujte(ktora budete chciet)formou" paciku",az kym uvidite svoju politicku stranu za ktoru budete hlasovat.

autor
20. sep 2023

Dakujem pekne za trpezlivost kym som to nahadzala a toleranciu.
Sama som zvedava ako sa to bude hybat 🙂
Dakujem ze aj verejne zahlasujete.

n820p
20. sep 2023

Tento komentár sem dávam iba preto, aby sa to dostalo do popredia medzi ostatnými diskusiami 🫣😁

autor
20. sep 2023

@n820p to my nejak nezaplo 🙈
Primeranym sposobom nech sa pridavaju popripade komentare a nech si ich casom aj autorky vymazu aby sa to tu nezahlcovalo?ja napriklad mozem zmazat len svoj komentar a nemam dosah na tvoj

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca1984
20. sep 2023

Tu dosah na komentáre iných nemáš.
Nezmažeš.
To by si musela dať na stenu, tam vieš mazať komenty ako autor príspevku.

oliva276
20. sep 2023

Autorka, bude to mať nulovú výpovednú hodnotu, z hecu ti každý môže naklikať x strán.

zafir01
20. sep 2023

@oliva276 vieš si lajky pozrieť .teda ak niekto viac krát hlasoval ,zistíš to ..skôr ide o to ,že vzorka nebude úplne smerodatna . PS malo aj minule volebné miestnosti obdobie celkom fajn predpoklady sa dostať do parlamentu ,a nakoniec z toho nič nebolo .

zafir01
20. sep 2023

@oliva276 napriklad ty si z hecu tiež poklikala ,čo sa dalo 🫣
Nerozumiem tvojmu konaniu ,ale každý sme nejaký 🫢

autor
20. sep 2023

@oliva276 to robia len ludia ako ty,ktori chcu len zle inym.ale to vypoveda hlavne o tebe.
Minimalna vzorka,aj ked len drziva vacsina zien do isteho veku,je tiez vzorka ....

oliva276
20. sep 2023

@zafir01 isteže, má to rovnakú výpovednú hodnotu, ako ankety v novinách. Pre autorku detto.

paradajkova
20. sep 2023

@oliva276 mna napriklad zaujima, ze ci pridu do diskusie trollovia a zrazu tam bude mat desiatky az stovky hlasov nejaka strana od profilov co boli vytvorene 9/2023.

Samozrejme, ze takato forma "prieskumu" neodzrkadluje realne buduce vysledky volieb, ale podla mna je zaujimava.

zafir01
20. sep 2023

@oliva276 k poobednej kávičke v práci stačí 😂 . Každopádne by som rada videla dôveryhodny prieskum ,takého sa asi nedozijem. No zdá sa mi ,že nech to bude akákoľvek z prieskumov vedúcich strán , vláda bude opäť nestabilne zložená

oliva276
20. sep 2023

@zafir01 tiež mám kávu... a tiež si nemyslím, že prieskumom treba prisudzovať veľkú dôležitosť, slúžia len na pobavenie (pokiaľ to nie sú kvalitatívne prieskumy)

autor
20. sep 2023

@oliva276 stale je v popredi vacsina hlasujucich,ktora je chapava,tolerantna ,disciplinovana .zial u teba sme na take nieco nenarazili.
Keby si si aj zalozila fake profily,vie si to clovek pozriet kedy boli zalozene.(ak si da namahu )
Takze nech sa paci,mozes za zabavat dalej ,mysliet si ,ze prekazis ludom dobre mysleny prieskum pre priblizne predstavy ...
Nikdy nic nie je 100% ...

zafir01
20. sep 2023

Zaujímavý výsledok ..úprimne ,čakala som viac rozptýlené tie hlasy

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zafir01
20. sep 2023

@mb2021 áno v obdobej diskusii ,z ktorej plynie táto anketa som to písala ,že vzorka je malá a vyselektovana . Hoci aj tak , predošlé voľby dominovalo olano

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elmivelmi
20. sep 2023

A mozem poklilat aj iac stran?Naprikld ked viem koho bude volit naprikld manzel,sestra a prinuzni,ktori tu nie su?

belllinka
20. sep 2023

@elmivelmi ved si poklikala. Rodinka na pohladanie, fakt 😀

taga
21. sep 2023

@autorka ja som napr tiez klikla 4 strany, za seba,muza a rodicov 😉 viac sa neda lebo uz sa tie hlasy opakuju, ale preco nie... viem bude to neprehladne a viem,nebude mat nikto tusenia,ci tie hlasy su akoze realne, ze niekto klikne napr za rodinu, alebo nezmysel a niekto sa zabava... ale, tak ci tak, je to len mk anketa 🤷‍♀️

mima1608
21. sep 2023

A stále nerozhodnutí? 🙈🤣

aalt
21. sep 2023

Medzisucet:
PS: 71 hlasov, 35,3%, 61 poslancov
SaS: 26 hlasov, 12,9%, 22 poslancov
Smer: 19 hlasov, 16,4%, 16 poslancov
KDH 17 hlasov, 8,5%, 15 poslancov
OLaNO 13 hlasov, 6,5%, 11 poslancov
SNS 10 hlasov, 5%, 9 poslancov
Hlas 9 hlasov, 4,5%, 8 poslancov
Republika 9 hlasov, 4,5%, 8 poslancov
Limit som dal 4,5% - vo volbach bude 5%, inac by tu nepresli uz ani SNS ktore mali tesne pod 5%. Duplicitne hlasy som ignoroval (ak su).

zafir01
21. sep 2023

@aalt si si dal prácu .. z tohto vyplýva ,že ak by toto bola relevantná vzorka ( čo nie je ) .vládu z konikovskeho rozhodnutia by skladala PS .a zrejme by spolu so SAS vytvorili takmer ustavnú väčšinu .

77daniela77
21. sep 2023

Skutocnost bude dufam ina.....🤔.....

autor
21. sep 2023

Ak by str suhlasili,vymazala by som strany,ktore maju 0 a 1 hlas?

aalt
21. sep 2023

Ja by som nechal vsetky.

aalt
21. sep 2023

Nechaj vsetky, nebudu sa dat vypocitat %, lebo tie sa pocitaju zo vsetkych hlasov.

lenka1208
21. sep 2023

@triss83 prosim ta, hlavne spravy? to fakt? 🙈