Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

monkula
11. dec 2008

janka, veru, Moniiiii, poď šiem 😀
A moju sestru celý čas, čo tu min. týždeň bola oslovovala Jojo - ujo 😀
A jeden čas ju volala popo (lopta) a stále si púšťala vodu, keď bola vo vani a sestra jej ju zatvorila a Chiarka zakričala: Heeej, popoo, oton to 😀 😀 😀 😀 😀

ivica2705
11. dec 2008

didi dakujem kranse, no ved mozno este zajtra dojde, a ak nie bobo mi povie potom 😀 😀
moni to je dobre aspon ma po kom opakovat, a skor sa rozhovory 😉
jani nova fotecka aka krasna, ja odpadnem

ivica2705
11. dec 2008

moni dobre 😀 😀 😀 😀

monkula
11. dec 2008

ona sa už rozhovorila.... sa im ústa nezastavia celý deň 😝

ivica2705
11. dec 2008

hahahha tak mas veselo doma co??? ale to je kranse, to uz aby som bola aj ja doma,a ked aj tie setrine zacnu, ahahha a mala Michelle, baby keby ste ju poculi sa smiat to ako velky clovek, to hahaha normalne ako keby tka vyslovovala, je zlata, ta budem mat humor po mne, alebo som jej az taka smiesna??? 😖 😀 😀

antoniab
11. dec 2008

ivi aj ja prajem štastnu cestu a krasny pobyt doma biele a pohodove vianoce a spravny ktok do noveho roku a len a len zdravičko 😉 😉
monkula 😀 😀
jaj deti su rozkošne ja si pamatam našho Fredika /sesternicin syn / ked bol mali letelo lietadlo a on sa opytal kam leti ta ja že na letisko a prečo lebo ma ludi a čo tam robia ta ja mu tam taku story vyrozpravala a on potom chodil ku každemu a hovoril letelo lietadlo malo tam ludi a išlo na letisko a potom tam vystupia .... no ja som sa sneho šulala ale hlavne a prečo a prečo to a to prečo no na všetko prečo 😀 😀 a na konci bolo lebo tak už som nevedela čo povedat a on tak tu hystorku aj končil lebo tak 😀 😀

ivica2705
11. dec 2008

toni tak ty mas takeho sikovneho synovca, to mysis byt moc hrda, no inac na to prec a preco asi musi kazde babtko prejst, ahahaha ale aspon ze ich nieco zaujma, ahahahahah
a dakujeme krasne, moc moc moc moc, 😉 😉 😉 😉

antoniab
11. dec 2008

ivi mam a ne jedneho 😀 a teraz ma už 10 rokov zachvilku puberta 😀 😀 😀
neboj všetko bude v pohode šak dobri ludia existuju nie 😉
budem na teba mysliet ked pojdem odviezt ocina na letisko aj som chcela s nim vymenit no nechcel počut 😠 😀

janka196
autor
11. dec 2008

moni umrem ze popo 😀 😀 😀

janka196
autor
11. dec 2008

antoni ta vy tiez mate veselo

janka196
autor
11. dec 2008

ivi to uz zajtra idete boze jak to zbehlo. keby ze uz neprides sem tak stastnu cestu a davajte aj vy na seba pozor a hlavne sa neboj zvladnes to ved si dajaka konickarka ne 😉

ivica2705
11. dec 2008

jani ozi a ako |Carlinka ani som sa neopytala ako sa citi? prepac 😅
toni no ti verim ze by si menila, ahahahah a tatino kde leti tiez do ba ci inde?

janka196
autor
11. dec 2008

carli uz ovela lepsie dakujeme za opytanie

ivica2705
11. dec 2008

jani ved tototo, uz mams toho ine stresy, a to som teraz citala o lietani tu na koniku, no skor ma to vylakalo ako povzbudilo, ako ja sa letu nebojim, milujem lietat, ale ja mam nerv s toho cekinu a zatoziny a tak to vsetko kym nepridem a nesadnem do lietadla
ahahha
no ale aspon ze mam istotu ze zopar slovakov bude letiet, ahahah aspon niekdo mi bude rozumiet, ahahha

ivica2705
11. dec 2008

inac iwanka sa doma uz vyvaluje na gauci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

antoniab
11. dec 2008

joj ivi ocino leti do popradu on zajtra do londyna tam ma buknuti hotel a rano do popradu aj my tak letime 30 londyn 31 poprad 🙂 joj už sa tešim

janka196
autor
11. dec 2008

no hej toho sa aj ja bojim najviac a uvids jak hladko to pojde

antoniab
11. dec 2008

tak ja idem krasne snyčky
ivi cmuk cmuk držte sa 😵 😵

janka196
autor
11. dec 2008

dobru antoni

idem uz ja ja. doraz robi je doma z prace ta kukneme djaky filmik a spinkat

ivica2705
11. dec 2008

daujem babulky za povzbudeniem sto krat dakujem 😉 😉 🙂 🙂 🙂

dobru nocku a sladke snicky vam praje cmuuuk

jaja0110
12. dec 2008

Babenky prepacte ze rusim, prosim vas mam otazocku: JE OCKOVANIE VO VELKEJ BRITANII POVINNE???

Alebo je to tak, ze GP vam len odporuci ockovanie a vy ho mozete odmietnut? Mate s tym niektora skusenost??? Dakujem za akekolvek info, moze byt aj do IP. Dakujem a dobru nocku 😔

dididi30
12. dec 2008

ahojte,
dnes ma thomasko pol rocka 😵

jaja, tusim,ze je nepovinne, na vsetko sa pytaju, ale mysilm,ze je lepsie ockovat lebo ked sa nieco stane, bude to tvoja chyba, no ale je to na tebe.....

ivica2705
12. dec 2008

dobre ranko babenky
tak ako ste sa vyspinkali? hmmmmm
vidim ze didi toho moc nepospi 😅
ale
GRATUUUUUULUUUJEM k prvemu pol-rociku,, a to je ako pred chvilkou co si pisala ako ides do nemocnice, boze to leti strasne rychlo 😉 😉 😉 😉 no vystiskaj toho nasho velkeho chlapiska a daj mu pusinku od nas, teda odo mna a od malej 😀 😀 😀

jaja ahoj to ja neviem ci je to povinne alebo nie, ale tiez si myslim ze je to velmi dobre, ked ich das zaockovat, ak sa pytas s tym stilom, ze chces dat doma, a nie tu, tak si myslim ze ti kazdy povie tu a nie doma, tu uz automaticky ockuju aj na pneumokoky, a doma za to este stale platis ☹ tak sa mamina musis rozhodnut, ja som bola veeelmi spokojna, a dokonca mi mala teplotovala az na treti krat a to aj tak v pohode, len spinkala 😉

elizabethm
12. dec 2008

ahojte babenky tak som tu skocila kym ma moj MM nevidi lebo musim lezat a odbehol do obchodu

janka nerutis mi ten recept na ten obrateny kolac co si piekla?to mam na spodok nastruhat jaclka a tak na to piskotu?trocha mi asi nedochadza ale ked ja myslim uz len na malu kedy sa narodi

juj ivi odlet uz lebo sa s tebou vymenim aspon ze moj oco prileti16teho na sviatky on robi v mavchesteri

didi blahozelam k polrociku tak aj vy ste decembrovy?hlavne nech ste zdravucky

joj tak tu vonia kapustnicka mam na nu chut tak MM vyvara

ivka19
12. dec 2008

ahojky

thomasko,gratulujeme k pol rocku a samozrejme aj tebe didi,za super maminku 😵 😵

vi,ty si este tu,kedy odlietate 😉

elizabethm,narobila si mi chute s tou kapustnicou 😝 uz nech su vianoce 😵

ivka19
12. dec 2008

myslela som IVI,sorry ivi 😉

jaja0110
12. dec 2008

Dakujem za nazor babenky, ja len coraz viac citam aj o negativach ockovania a o nasledkoch...je dobre vediet nielen "pre" ale aj "proti"- a o tom sa prave moc nehovori 🤐 🤐 Keby sa hovorilo, mozno by ani pripad "Miliharmi" z temy "zemrelo mi dite" nedopadol tak tragicky... 😔

www.rozalio.cz/index.php?option=com_content&tas...

dididi30
12. dec 2008

juj babulky dakujeme 😵

ivica kedy padas, ci letis 😀 juj nech ti to krasne zbehne a hlavne daj pozor na malicu 😵 cmuk

timinka1984
12. dec 2008

pekny dnik vsetkym prajem! 🙂 🙂
jani dakujeme za pohladnicu, veeeeeeeelmi pekna a je to prva ktora nam dosla, tak uz vystavena 😉 😉 😉
didi, aj ja sa pripajam ku gratulacii toho polrocika, za chvilu bude z neho veeeeeeeeeeeeelke fesacisko, co ti bude vsade utekat 😉 😉 😉
ivi, ak si este tu, tak prajem stastny let 😉 😉 uzi si slovensko 😉 pozdrav vsetkych 😉

monkula
12. dec 2008

didi, všetko naj.... Thomaskovi k pol ročku..
babyyy, taaak ma vytočila jedna baba v téme Dvaja v tom..... vraj mám v hlave nakakané, lebo si myslím, že Rochnyak je blbec a všetky pritakávajú ako...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre