VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

grettka
24. apr 2012

@sisi01 poviem ti, mordujem sa s excelom na tu frekvencnu tabulku 😀 uz od nedele. U nas pouzivame na vyhodnocovanie dat program SPSS, ale ta tvoja tabulka mi nada pokoja. Zhanam nejaky manual. V exceli existuje vzorec, "FREQUENCY" a tym by sa to malo dat urobit. Kazdopadne, statistiku sa musim naucit na statnice, takze sa tym budem zaoberat.

sisi01
24. apr 2012

@grettka Jej ty si zlata, keby som vedela, tak ti dam skorej vediet ja som na to prisla 🙂 Podla tohto som to urobila od strany 45 http://www.km.fpv.ukf.sk/upload_publikacie/2012.... Len teraz zas preistotu netusim co to je index, korelacna hypoteza a chi kvadrat... Kontingencnu som nejako urobila ale ci dobre fakt neviem... no cele zle :(

grettka
24. apr 2012

@sisi01 pozrela som tu knizku, ta vyzera celkom dobre. Korelacna hypoteza mi nic nehovori, ale hypoteza, a korelacna analyza. U nas tiez nebola statistika nejako oducena, vsetko si dodatocne citam a dopracovavam.
Tu mam definiciu chí kvadratu z mojich materialov, co mam ku skuske.
"Chí kvadrát – pomocný koeficient na odhad vzťahu medzi dvoma NOMINÁLNYMI premennými
Či sa reálne početnosti odlišujú od očakávaných – čím odlišnejšie sú reálne od očakávaných, tým väčší je chí a tým väčší je vzťah medzi týmito dvoma nominálnymi premennými"

lejduska
24. apr 2012

zeny ahojte nvm co sa tu riesi ale tiez som studentkou danej vš. niekto tu spominal statistiku? dnes sommala skusku 😀

sisi01
25. apr 2012

@grettka :D Moja dakujem za definiciu chi kvadratu a teraz by som to potrebovala aj do reci mojho kmena :D Absolutne som nepochopila o co tam ide :D

chantal81
25. apr 2012

Prosím Vás je tu niekto kto končil bakal.SP v Pn ja končím tento rok a chcela by som vedieť ako to prebieha? sú skúšajúci aspoň trochu milí 😖

jojka828
26. apr 2012

@chantal81 Ja som tento týždeň štátnicovala na mgr. U nás sa menili každý deň komisie, boli vždy dve. Najprv sme obhajovali potom sme odpovedali. Musím ti povedať, že to je dosť o sympatiách a akú chytíš komisiu teda zloženie. Romanovci boli skoro každý deň, mali sme aj Boteka, Oláha, Vlčeka, Schavela aj z iných fakúlt. Na odpovediach musíš hovoriť a potom dávajú aj otázky. Nesmieš ostať ticho, keď nevieš aspoň poučku soc. práce, ale hovor, hovor. Nesnažia potopiť, len musíš niečo vedieť k veci. A hlavne choď pozitívne naladená, že to spravíš, pozitívne myslenie je veľmi dôležité. Nepripusti si že to nespravíš. Niekto spomínal, že Botek odchádza do zahraničia, tak u Vás asi nebude. Na koniec sme nastúpili a povedali výsledky.

chantal81
26. apr 2012

@jojka828 díky moc za odpoved. My máme štátnice až koncom mája a už teraz som z toho vystresovaná a nedarí sa mi pozitívne naladiť dúfam, že sa mi to do konca mája podarí 😢

angela200
26. apr 2012

@chantal81 tak to ťa úplne chápem, ja som bola dva mesiace pred štátnicami v strese a teraz som pár dní po štátniciach a nechce to prejsť, nedá sa mi vyplakať, som zničená, zostárrnutá, pochudnutá.....no hrôza....už aby som to bola znova ja......bože, aj s takým titulom 😢

seljmani
28. apr 2012

babenky môžte mi niektorá zaslať tohtoročné magisterské otázočky na seljmani@azet.sk??

yogino
28. apr 2012

Ahojte prosím Vás ma niekto materiál na skúšku Teória sociálnej práce s doc. Oláhom? SKúšku mám v júni. Ďakujem

seljmani
28. apr 2012

@ivana29 napíš mi na seljmani@azet.sk pošlem ti môj projekt

seljmani
28. apr 2012

@jojka828 prosím ťa bola by si taká zlatá a zaslala mi tohtoročné magisterské otázky? Zaplatím :D

magisterkasp
28. apr 2012

Ahojte sociálne pracovníčky, ponúkam pomoc pri vypracovaní záverečných prác - nie za peniaze!

osabela
29. apr 2012

@magisterkasp Akú odmenu???

11011961
29. apr 2012

@magisterkasp g prosím info na tamara24@centrum.sk

jajalinka
30. apr 2012

ahojky 🙂 ! Baby, ktoré máte po štátniciach poraďte akým systémom sa učiť štátnicové otázky-čítať stále dookola, alebo sa to nadrviť, neviem si nájsť systém a bojím sa, že budem mať z toho miš-maš, hlavne, aby som si to zapamätala. Štátnicujem presne o mesiac. Ďakujem 🙂))

majjat
30. apr 2012

ahojte, potrebujem 19 otazku soc. zabezpecenie- bakalarska statnicova. vymenim.napiste mi do IP. 😉

jajalinka
2. máj 2012

@majjat nemám ani ja a ešte ani otázku 23 😢 ☹

dandy263
2. máj 2012

@adrika755 Prof. Mrázová je veľmi prísna , ale známkuje fantasticky. Svojim postojom donúti aj darebákov sa naučiť. Veľa šťastia🙂

adrika755
2. máj 2012

@dandy263 Dakujem ti velmi pekne,mali sme s nou prednasku a bola uplne v pohode,skusku mam v maji,mame s nou pediatriu,dala nam aj okruh otazok ake asi budu,tak snad to dopadne dobre,este raz dakujem pekne

ivana29
3. máj 2012

@adrika755 pani prof. Mrazova je supeeeer... s ňou by sme mohli mat kazdu skusku 😉

ajuska68
3. máj 2012

mate niekto vypracované bakalarske štátnicové otazky ?ak ano ozvite sa

yogino
3. máj 2012

Ahojte nemáte niekto prosím otázky na skúšku Teória sociálnej práce s Olahom? Stačia mi len otázky ja si ich už vypracujem. Ďakujem- môj email: martin.modder@gmail.com

sisi01
3. máj 2012

Ahojte, prosim vas mali ste uz niekto skusku - socialne poradenstvo s prof. Schavelom???

yogino
3. máj 2012

@sisi01 ahoj ja som s nim mal už skúšku. Bola písomna, a Schavel bol v pohode, nestresoval napísali sme a bolo. Ale otázky si už nepamätám

maria963
3. máj 2012

ty kks aj ja sa trapim so statistikou a termin sa blizi vaaaa

sisi01
3. máj 2012

@yogino Ahojky, takze skuska bola v pohode? Otazky sa dali zvladnut? Mas aj nejaky material z coho si sa ucil?

ma_b
3. máj 2012

otázky na poradenstvo boli: charakteristika sp, sp a jeho predmet, vymenovať metody sp, oblasti využitia sp, problémy klientov ZŤP a osôb po výkone trestu odnatia slobody, špecifiká sp.

ivana29
4. máj 2012

Ahojte. Prosim vas ty co ste uz pisali alebo pisete bakalarku, tak kde ste vsade zhnali clanky z odbornych casopisov, lebo nam bolo povedane ze musime pouzit 1/3 prace z odbornych casopisov, ja som pozerala aj odborne caso pise na nete ale je toho straaasne malicko.. Dakujem za radu