• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

23. januára 2017 
Aké boli otázky v Piešťanoch z politika zamestnanosti bolo to 8.1.2013 :wink:
11. jan 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim vas, mali ste niekto ustnu skusku s PhDr. Ladislavom Romanom? Aky bol? Dakujem
11. jan 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimina76 ahoj ja som s nim mal skúšku a ono záleží akú má v ten deň náladu. Ja keď som bol u neho na ústnej dostal som také okno, že som nič nevedel a dal mi E.
11. jan 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosím Vás nemá niekto vypracované štátnicové otázky Metódy aplikovanej sociálnej politiky?Ja mám Teóriu aj Politiku ale tieto mi chýbajú pretože všetci majú iné otázky. Dikes
11. jan 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemáte náhodouniekto vypracované bakalárske otázky z minulého roku odbor: Sociálna práca?
11. jan 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wwaanesska Dovolenka,Prestávky na dojčenie,Nočná práca a Cudzinci nemusia mať povolenie:
11. jan 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, znova sa skúsim opýtať: prosím vás, aké otázky dáva prof. Oláh na skúške z Metód SP so skupinou a komunitou? (najlepšie, kto ho mal už tento rok) ;) A ešte by som poprosila info o skúške s p.Mikloškom/p.Mikloškovou (má byť nejaký test, nie referát)... Ďakujem, majte sa
12. jan 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novinga -ahoj, posli mejl,preposlem Ti, co mam
12. jan 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nema niekto knihu Centková, M., Balogová, B. Filozofia sociálnej starostlivosti o terminálne chorých. 2007. v elektronickej podobe?
13. jan 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yogino ja mám všetko...alebo ak chceš prepošli mi čo máš a obratom dám svoje....jazminn@centrum.sk
13. jan 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte piataci, mal niekto z vas uz skusku s Olahom - supervizia v SP? Ake dava cca otazky? Dakujem...
13. jan 2013 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi01 to by aj mňa zaujímalo.
14. jan 2013 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka97 Ahoj dával 3 otázky otvorené mala som teraz v piatok skúšku, všetci spolu, odpisovať sa veľmi nedalo ani na ťaháky sa nespoliehaj, opakovala sa otázka etapy SP, potom práca s nezamestnanými ľuďmi do 25 rokov, potom tretia prípadová SP a k tomu história, metódy, súčastnoť.

Toď vše
14. jan 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn ahoj mne chýbaju len tieto otázky:
7. Ľudské práva a sociálna spravodlivosť ako zásadné princípy sociálnej práce.
20. Krátka terapia orientovaná na riešenie. Predstavitelia. Základné princípy. Zázračná
otázka. Vybrané techniky.
Dikes
14. jan 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nemali ste nahodou niekto teraz skusku s Bujdovou-TEORIA SOCIALNEJ PRACE? Dakujem :slight_smile:
14. jan 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemá náhodou niekto vypracovanú otázku : Sociálna politika a sociálne zabezpečenie ťažkého zdravotného postihnutia a invalidity.
Verejná sociálna správa. Systém a kompetencie orgánov verejnej správy v sociálnej oblasti. Transformácia verejnej sociálnej správy po roku 1989
Vopred díky
14. jan 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , ja som na tuto skolu chodila davnejsie este sa robili prijmacky (tiez som ich robila) a teda ziadna ulievaren to nebola pocas celeho mojho 5r studia. vsetko sme si museli pekne zasluzit. Neviem ako to tam je dnes ale zadarmo sme nic nedostali. Ucit sa treba vsade, na statniciach nikto nepomaha takze bud vies alebo mas smolu a ides na opravak. Takze vsetky kocky co tam studujete drzim palce a neberte to na lahku vahu, vsetky vedomosti sa vam isto zidu v dalsom zivote. Vela stastia :slight_smile:)))
15. jan 2013 o 02:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@yogino a akú máš adresu?
15. jan 2013 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mal niekto skusku,, paliativna starostlivost,, s magurovou?
15. jan 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wwaanesska mala som v pn skusku 10.1 bolo to rychle na 5minut... otazky dovolenka,nocna praca,kojenie ake su prestavky v praci,
15. jan 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika755 vlcek je pohodak nosi si zosebou dvoch pankov :slight_smile:)
15. jan 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky dievčatá, neviete mi niektorá poradiť kto máva sociálnu antropológiu ako PVP v PN. Máme sa rozhodnúť medzi
antrop...a demografiou a nevieme čo je menšie zlo. Kto to učí a aký je pri skúškach. Vopred vďaka za info..
15. jan 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..nemá niekto náhodou prezentáciu od Derevjaníkovej alebo otazky na skúšku? Ďakujem :slight_smile:
15. jan 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, študuje niektorá v PN?
15. jan 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bakalarka Ahoj prosím mohla by si poslať ten plán s rodinou ( Mikloško) veľmi pekne ďakujem
15. jan 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atrami ja študujem v PN
15. jan 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yogino napíšem IP
15. jan 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka21 ahooj prosiim aka bola bošnakova na skuske? diik
15. jan 2013 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, vie mi niekto povedat aka je vyucujuca Varkondová Lívia? mame su na sociálnych službach, diiky vopred za info
16. jan 2013 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, veľmi pekne prosím, ako skúša prof. Bielová máme s ňou Krízovú intervenciu a neviem čo čakať.....moc ďakujem Viera...Žilina
16. jan 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok