Vtipy

nikolet02
16. jan 2008

Vydatá žena hovorí svojej priateľke:
- Bola som to ja, kto urobil z môjho manžela milionára.
- A čo bol predtým?
- Multimilionár.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alionuska
11. jún 2008

Pride chlap do obchodu a vidi,ze maju vazeny mak.Hovori predavacke,ze si prosi kilo.
-Nech sa paci,zabalim vam ho.?..
-Netreba,ja mam sietovku!

terina25
12. jún 2008

Niekoľko mesiacov sa na mori plaví loď. Chlapík - námorník zašiel za kapitánom a pýta sa ho:

- Pán kapitán, kde sa tu chodíte sexuálne uspokojovať?

- No, vidíš ten sud a v ňom tú dieru? Vopchaj ho tam a uvidíš.

Námorník tak spravil a hovorí kapitánovi:

- Pán kapitán, bolo to vynikajúce!!! A to tak môžem každý den?

- Áno, každý den okrem stredy, hovorí kapitán.

- No a v stredu prečo nie?

- Lebo v stredu v tom sude máš službu ty.

😲 😀

terina25
12. jún 2008

Pani chce kúpiť papagája. Tak príde do obchodu, vyberá a vyberá, až jej do oči padne jeden. Vraví predavačovi,že ho chce. No on na to:
"Viete, ale on je strašne sprostý. Donedávna ho totiž mali v jednom bordeli"
Žena: "To nevadí beriem."
Žena príde domov, odkryje klietku a papágaj sa začne rozhliadať a vraví:
-"A nový bordel nový bordel"
-Pani vraví: "Nie toto je teraz tvoj nový domov."
-Papagáj ju zbadá a vraví: "A nová bordel mama bordel mama"
-Pani zasa: "Nie ja som teraz tvoja pani a budem sa o teba starať."
Zrazu príde domov dcéra a papagáj spustí: "A nová kurvička nová kurvička"
-A pani hovorí: "Nie to je moja dcéra."
-K večeru príde domov otec, papagáj ho zbadá a hovorí:
"A konečne známa tvár, nazdar Fero!"

terina25
12. jún 2008

Chlapík, ktorý sa má o dva dni ženiť hrá golf a dostane loptičkou rovno medzi nohy. Ide s tým k lekárovi, a ten mu hovorí:
"Mladý pán, svadba-nesvadba, nič sa nedá robiť, musíme ho obviazať."
I stane sa tak. Nadíde prvá svadobná noc. Chlapíkova manželka sa vyzlečie, obnaží si prsia a hovorí:
"Miláčik, ešte nikdy sa ich žiadne prsty nedotkli. Však sú krásne?"
Chlapík si stiahne nohavice a hovorí:
"No vidíš. A ten môj ešte nie je ani rozbalený."

terina25
12. jún 2008

Jde takhle debil po lese a najednou pred sebou spatri obrovskeho hriba, naprahuje nohu a rika: "Je, hele, houba." Najednou hrib zvedne klobouk a sdeluje milemu debilovi, ze je dedecek hribecek a ze mu splni tri prani. A debil rika: "He, ja uz nechci byt debil." "He, ja uz nejsem debil, ja se z toho podelam." "Je, ja se podelal, sem ja to ale debil." "Je, hele, houba..."

janula
12. jún 2008

Muž so ženou sa dohodnú, že idú skúšať nové chute prezervatívov...Tak muž nakúpi jahodové, banánové, vanilkové....Večer idú na to, zhasnú svetlo...a žena kričí : ,,niva" ! a chlap zakričí : ,,ešte som si nenasadil" ! 😀

pacna
13. jún 2008

terina 😀 😀 😀 😀 😀

danielitka26
16. jún 2008

janula 😀 😀 😀 😀

danielitka26
16. jún 2008

Traja pri bare. Zrazu sa
k jednému z nich priblíži starší ožran a hovorí mu:
„Tvoja matka je najväčšou šľapkou v meste!"
Ten nič. Žiadna bitka, len mykne plecom a ožran odíde. Po chvíli sa však vráti a opäť dotiera: „Večer som pretiahol tvoju matku a bolo to super!"
Oslovený opäť nič, žiadna bitka, dokonca ani len nadávky. Ožran to vzdá, ale vráti sa do tretice: „Večer mi tvoja matka vyfajčila!"
To už oslovený nevydrží
a zareaguje:
"Choď domov otec, si totálne namol a trepeš hovädiny!" 😀

danielitka26
16. jún 2008

Staví sa Rus, Američan a Slovák, kto má tvrdšiu pálenicu. Rus vytiahne vodku, glogne si postavia pred neho stoličku a spýtajú sa ho:
- Koľko ich vidíš?
Rus si grgne a povie:
- Dve!
Američan si vezme whisky a povie:
- Vidím ich tri!
Slovák si vezme slivovicu kuká a nič nevraví. Ostatní sa ho pýtajú:
- No, koľko ich vidíš?
Chvíľku dumá a potom sa spýta:
- A v ktorej rade?

danielitka26
16. jún 2008

Manželka si domov privedie milenca a hovorí mu, aby bol ticho, lebo ich papagáj všetko vykecia. Milenec hodí na klietku sako a hovorí:
- Vieš čo, ty urobíš stojku pri stene a roztiahneš nohy. Ja sa rozbehnem, urobím dvojité salto a zapichnem sa do teba.
Z klietky sa ozve:
- Dajte dolu to sako, vytrhnite mi jazyk, ale toto musím vidieť!

danielitka26
16. jún 2008

Farár sa chystá na dovolenku tak sa nechá zastúpiť novým, mladým farárom. A tak mu vysvetľuje:
"Keď niekto urobí malý hriech dáš sa mu pomodliť 5-krát očenáš. Ak niekto zhreší stredne ťažko dáš sa mu pomodliť 10-krát očenáš, no a keď niekto zhreší strašne ťažko tak 20-krát očenáš. A ak niečo nebudeš
vedieť, tu je miništrant on vie všetko, jeho sa spýtaj."
Farár odíde a nový neskúseny farár si sadne do spovednice, keď tam príde mladá žena.
"Otče zhrešila som. Mala som orálny sex s jedným mužom."
Farár si nie je istý čo jej má dať, tak sa spýta miništranta:
"Hej ty ! Čo dáva starý za orálny sex?"
"Čo ja viem ? Komu ako. Mne Fidorku." 😀 😀 😀

danielitka26
16. jún 2008

Príde zajac za doktorom a hovorí:
- Horár mi odstrelil guľky. Prišite mi nejaké.
Doktor:
- Mám len býčie...
- To nevadí.
Tak mu ich prišije. O niekoľko dni sa stretnú a doktor sa pýta:
- Tak ako?
- Ale celkom dobre, len ma trochu vynáša v zákrutách 😀 😀

danielitka26
16. jún 2008

Starší žid sa oženil s mladou dámou a mali sa veľmi radi. Avšak nezávisle od toho, ako sa starý pán snažil, jeho manželka nikdy nedosiahla orgazmus. A kedže židovská manželka má nárok na sexuálne uspokojenie, obrátili sa o radu k rabínovi. Rabín si vypočul ich otázku, pohladil si bradu a navrhol:
- Najmite švárneho mladíka. A keď sa budete milovať, nech mladík nad vami máva uterákom. To pomôže vašej manželke fantazírovať a určite dosiahne orgazmus.
Tak sa vrátili domov, že vyskúšajú rabínovu radu. Najali pekného mladíka a povedali mu, nech nad nimi máva uterákom, keď sa budú milovať. Ale vôbec to nepomohlo a manželka nebola uspokojená. Zničení sa vrátili k rabínovi.
- Dobre, povedal ten manželovi, tak to vyskúšajte opačne. Nech sa mladík miluje s vašou ženou a vy nad nimi mávajte uterákom.
Zasa sa vrátili domov a nasledovali rabínovu radu. Mladík si ľahol do postele s manželkou a starý pán začal mávať uterákom. Mladík sa s vervou pustil do práce a čoskoro manželka dosiahla obrovský orgazmus. Manžel sa usmial, víťazoslávne sa pozrel na mladíka a hovorí:
- Vidíš ty šmak, tak sa má mávať uterákom!

danielitka26
16. jún 2008

Stretli sa na trhu tri kamarátky. Jedna hovorí: "Ten môj Ferko, keď mu siahnem na vajká, tak ich má studené."
Druhá: "Môj Jožko tiež."
Tretia nehovorí nič. Na druhý deň sa opäť stretnú na trhu a tá tretia, čo nehovorila nič, má monokel pod okom.
"Preboha, čo sa ti stalo?"
"Ale, večer idem spať s manželom, siahnem mu na vajcia a hovorím:
"Tiež ich máš studené ako Fero a Jožo."

danielitka26
16. jún 2008

Mladá dáma v bare kýva na barmana. Ten k nej podíde, ona ho nežne chytí za uško, hladí po vlasoch a sladkým hlasom sa pýta:
"Ty si tu šéf?"
Barman veľavravne odpovedá:
"Možno áno, možno nie."
Dievčina ho ďalej hladká a šepce mu do uška:
"A kde je šéf?"
"Príde zajtra."
Slečna mu zmyselne zasunie prst do úst a barman ho pomaličky,
v rytme hudby ocucáva.
"Tak mu povedz, že na dámskych toaletách došiel papier."

danielitka26
16. jún 2008

Rodičia sa ponáhľajú do kina, a tak pustia svojmu synčekovi na gramofóne rozprávku. Keď sa vrátia z kina, synček si búcha hlavu o stenu a hovorí:
- Chcem, chcem, chcem!
A z gramofónu sa ozýva:
- Chcete počuť rozprávku?, Chcete počuť rozprávku?, Chcete počuť rozprávku?... 😀 😀 😀

danielitka26
16. jún 2008

Peťko príde do lekárne a pýta sa:
"Prezervatívy máte?"
"Po prvé," hovorí nahnevaná magistra, "prezervatívy nie sú pre deti a po druhé, povedz otcovi, nech príde sám a vyberie si podľa rozmeru."
"Po prvé," odvetí Peťko "prezervatívy nie sú pre deti, ale proti deťom a po druhé, nebudem otcovi nič hovoriť, do kúpeľov ide mama a ešte nevie, aký bude rozmer..." 😀

danielitka26
16. jún 2008

Rozhlas v pionierskom tábore hlási:
- Obedy sa budú vydávať pri severnej bráne. Všetky deti sa rozbehli k severnej bráne. Z rozhlasu sa ozvalo:
- Oprava, obedy sa budú vydávať pri južnej bráne.
Všetky deti sa rozbehli k južnej bráne.
Rozhlas hlási:
- Pre pobehovanie po tábore sa dnes výdaj obedov ruší.

danielitka26
16. jún 2008

Detičky majú v škole nemčinu
a majú hovoriť názvy kvetov. Anička: „Die Rose.“
Učiteľka: „Schőn, Anička, schőn. „ Janka: „Der Tulipan.“
Učiteľka: „Schőn, Janka, schőn.“ Móricko: „Der Orgasmus.“ Učiteľka: „Móricko, ale veď to nie je kvetina.“
„Ale je to schőn.“ 😀 😀 😀

danielitka26
16. jún 2008

Malý Maťko donesie domov veľmi zlú známku zo zemepisu a otec na neho reve:
- Ty hlupák, ako si mohol dostať takú zlú známku? Čo si vlastne, ty "chytrák" nevedel, há?
- Kde leží Afrika.
Do rozhovoru sa zapletie aj mama:
- A ty, muž môj, vieš kde leží Afrika?
- Aby si vedela, tak náhodou viem, že to je určite niekde blízko, lebo ku nám do práce chodí jeden černoch na bicykli!!!

danielitka26
16. jún 2008

Malý Peťko si stále strká prst do nosa a nie si to odvyknúť. Mamička si preto vymyslí malú lož: „Keď si neprestaneš strkať prst do nosa, budeš tučný ako strýc Jožo." To Peťka zaujme. Popoludní v električke pristúpi pani vo vysokom štádiu tehotenstva. Peťko si ju pozorne prezrie a začne na ňu žmurkať. Pani je udivená: „Chlapček, ty ma poznáš?" „Nie," hovorí Peťko spiklenecky. „Ale viem, čo ste robila..." 😀 😀

danielitka26
16. jún 2008

Syn ide s otcom okolo erotického salóna a syn sa pýta:
- Oci, čo je toto za dom?
- To je dom radosti, synček?
- Poďme tam!
- Nevymýšľaj, na to si ešte malý.
Na druhý deň zašiel zvedavý synáčik do domu radosti. Ako prvá si ho tam všimla kuchárka a hneď sa pýtala:
- A ty tu čo robíš, chlapče?
- Ocko hovoril, že toto je dom radosti, tak mi nejakú urobte.
Kuchárka mu teda urobila tri palacinky s čokoládou a keď prišiel domov hneď sa otcovi chválil, že bol v dome radosti. Prekvapený otec chcel hneď vedieť, čo tam robil.
- Ale, - vraví syn - prvú som zvládol v pohode, druhá mi už dala trochu zabrať a tretiu som len roztiahol a vylízal. 😀

danielitka26
18. jún 2008

a sem nikto nechodí ???

elise
18. jún 2008

danielitka ja čakám kedy sa zadusím smiechom takže pridávaj vtipy a aj kolegovia pozdravujú že je to super🙂 😉

danielitka26
18. jún 2008

no musím zase zaloviť vo vtipoch a vybrať niečo dobré

alionuska
18. jún 2008

A aj ja som tu.Len teraz nemam naladu na vtipy,ale poslem nieco co najskor...zatial to nechavam na vas kocky! 😉

danielitka26
18. jún 2008

ali ahooooj aj slečnu mrkvičkovú pozdravujem 😀 😀 😀

pacna
19. jún 2008

dani 😀 😀 😀 😀 😀

danielitka26
19. jún 2008

pacna juuj už by som mohla nejaký ten vtip aj pridať ..by nezaškodilo ...že ??