Výber psa a meno

vanyy
31. mar 2019

Ahojte 😃 chcela by som sa spýtať že ako by sa mohol volať môj pes, a aká by to mala byť rasa, prosím poraďte mi🙏

blackcat8885
2. apr 2019

Hlavne NEKUPUJTE psa od mnozitela tie zvieratá sú na biznis veľa krát majú zlé podmienky a vrodené ochorenia viem, o com píšem robila s v útulku aj obchode pre zvieratá. Psa buď z chovnej stanice s PP alebo z útulku. Netreba pozerať nato, že napr. Deti chcú yorkshira tak kupim z bazosu za 100€ . Pes nie je hračka, stojí čas a peniaze treba sa mu venovať a toto si veľa ľudí neuvedomuje. Potom sú plné útulky....

maminuska
2. apr 2019

@zajkomajko nie psy pre mňa nie sú biznis, na to mám úplné niečo iné . Odchovanie môjho plemena ma stojí viac za ako ho predám , pretože odchov je u mňa veľmi náročný . Pes je u mňa pes, hoci milovaný ale pes. Ten nepotrebuje demokraciu ale hierarchiu . Má svoje miesto , pelech , svoju misku , nekŕmim pri stole a nevenčím určite 4 hodiny denne. Nemám ich vonku v koterci , pretože nie sú na to určené , normálne sú s nami v dome .

maminuska
2. apr 2019

@blackcat8885 ano , ja keď vidím niektoré štence a to aj z plemena ktoré mám chce sa mi plakať a tých ľudí čo to predávajú normálne zmlátiť. Predkusy, krivé nohy, nezostúpené semeníky, farby viažúce na seba hluchotu ...,

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maciatkolulu
5. apr 2019

@ptmt1011 andulky,Filip a Maťo a Fedor😃

maminuska
5. apr 2019

@maciatkolulu 😉môj syn je Fedor .

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz