Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

emjee
23. apr 2010

mne sa ten monkulin napad tiez pozdava, ale dala by som to ako "popis skupiny" a zakladatelka skupiny by si tam napisala, co mysli (napr. Dakujeme, ze sa zaujimate o nasu skupinku, ale mame vsetky miesta obsadene 😀 alebo Tato tema je pre urcena vsetkym, ktore splnaju nasledovne podmienky,: 1/ ... )

diddi
24. apr 2010

a hlavne zoznam clenov napisat - kto je v tej skupine

mmmk
24. apr 2010

Diddi, ten seznam asi neni dobry napad, to by delalo zlou krev 😉

diddi
24. apr 2010

preco?..ked napriklad mam v skupinach nejake kamosky a chcem tam ist, zo zoznamu zistim, ze tam je niekto, kto mi nesedi...tak jednoducho neziadam o zaradenie

monkula
24. apr 2010

Diddi, tiež sa mi to nepáči... 😅
Veď keď prijmú nového člena, tak sa Ti zoznam členov otvorí, ak tam na niekoho ensympatického natrafíš, tak tam chodiť nebudeš....
Tiež si myslím, že by to nerobilo dobrotu...

sonka.77
6. máj 2010

Ahoj, mám jeden návrh na zlepšení. U každého příspěvku je odkaz na "Fotoblog". Dříve tam ještě bývalo "prázdný" pokud dotyčná ve fotoblogu nic neměla. Šlo by to zas vrátit? Myslím, že je zbytečné otevírat fotoblog, a pak zjistit, že v něm nic není.

ygreen
7. máj 2010

můžu se zeptat, zda lze vyhledat fotoblog tak jak to bylo dřív podle autora? Já si třeba nepamatuji přesný nick, ale vím, že to bylo od třeba ma...?

schnek
8. máj 2010

třeba už to tady padlo - nebylo by možné přímo ve fotoblogu uvádět u těhotentsví popis, jako je v profilu v diskuzi? takové to ten a ten den a měsíc čekáme miminko, pohlaví nevíme / čekáme chlapečka/čekáme holčičku/necháme se překvapit 😉

monkula
11. máj 2010

ja by som mala návrh, aj kvôli ostatným pohodlným mamičkám... 😀
keď chcem vymazať IP, nedalo by sa dať označ správy aj dole? lebo takto si to zaškrtnem hore a potom musím rolovať až dolu, aby som mohla stlačiť vymazať 😝 😀
Ďakujem

monkula
11. máj 2010

A nedalo by sa do fotoblogov vložiť odkaz, napríklad moje komentáre, ak teda okomentuje niekto fotku, aby sa mohol pozrieť, čo autorka komentovanej fotky odpovedala...

monkula
14. máj 2010

Aj si nás tu niekto všimne?

emjee
14. máj 2010

nie 😀

neviem odpovedat, posuvam dalej 😉

monkula
14. máj 2010

a ty si zase admin? 😅

emjee
14. máj 2010

neviem bez toho vydrzat 😀 😉

janocka
14. máj 2010

na co budem vediet odpovedat, odpoviem.... na to, na co neodpoviem zistim 😅

ygreen - momentalne sa to neda, ale casom sa to bude dat

sonka.77 - teraz ked sa klikne na fotoblog, zobrazi sa ti profil uzivatelky, napr aj jej clanky, inzeraty a pod.

monkula - "A nedalo by sa do fotoblogov vložiť odkaz, napríklad moje komentáre, ak teda okomentuje niekto fotku, aby sa mohol pozrieť, čo autorka komentovanej fotky odpovedala" - nebude to priamo vo fotoblogoch, ale bude to

"...keď chcem vymazať IP, nedalo by sa dať označ správy aj dole? lebo takto si to zaškrtnem hore a potom musím rolovať až dolu, aby som mohla stlačiť vymazať - neviem, zistim

schnek - to sa, myslim, neplanuje

emjee
14. máj 2010

schnek - ciastocne to tam je - je tam tt a kolko dni zostava do porodu

schnek
16. máj 2010

emjee, no mě šlo spíš o to, co kdo čeká 😉 když to tam nemá napsaný nebo to není poznat z věciček, tak musím hledat ve foru 😉

schnek
16. máj 2010

nebo teda jestli by nebylo možný, když se v albu najede myší na ikonu, aby se objevilo info jako ve foru 😉 objeví se jenom "avatar" 😉

jindri
18. máj 2010

janocka a ostatní adminky:
to je holý nesmysl argumentovat - proč dole nejsou navigační tlačítka - tím, že si můžu najet na tlačítko zpět. Co mi poradíte v případě, že dopíšu kdesi dole v diskusi příspěvek a chci do jiného tématu např., co? Navíc ne pokaždé se chci přesunout pouze o jednu stránku dozadu, ale i dole bych si ráda klikla, pokud chci na hlavní třídění témat, hm?
Nemyslím, že je to takový neřešitelný oříšek. Buď je v tom lenost či neznalost. Nic ve zlém dámy. 😉

berenika39
19. máj 2010

jindri, já chci taky navig.tlačítka i dole, už jsem se snažila o to xkrát a nic.....není to nic složitého, zpříjemnilo by to užívání webu o hodně, nevím, proč to nejde☹((((

jindri
20. máj 2010

Ber: ono by to šlo, kdyby se chtělo 😀 ale zatím se nechce ani odpovědět 😀

bob
20. máj 2010

@jindri, @berenika39: co presne myslite pod 'navigacni tlacitka'?

K tomu ci nieco ide alebo nejde: Skoro vsetko ide. Otazka je ci je to dobre, kolko % ludi to bude pouzivat vs. kolkym ludom to bude iba zavadzat a zneprehladnovat stranku. Tlacitka, ktore nikto neklika davame po case prec, a ak predpokladame, ze budu malo klikane tak ich ani nedavame.

jindri
20. máj 2010

Navigačními tlačítky myslím tlačítka, která mě navigují po Koníkovi 😀
Né vážně: to co je v záhlaví nad názvem tématu:

Fórum > Kategorie: ModryKonik.cz | Moje oblíbená témata

aby bylo i dole.

Fakt si nemyslím, že by to stránku znepřehledňovalo, naopak by to jistě uživatelé uvítali. Takto po odeslání příspěvku či dočtení posledního příspěvku na konci stránky musím vyjet až nahoru, abych se mohla přemístit např. do jiné diskuse. Tlačítko Zpět je sice fajn, ale dá se použít tak v polovině případů.

Díky.

berenika39
20. máj 2010

...přesně to. možnost vrátit se do fora, případně kategorie bez nuntosti rolovat, tlačítko zpět nechci, tam už jsem byla , chci jinam 😀 😀 😀 😀 .

ale určitě to máte zmáknuté, o tom nepochybuji, jen prostě hlas z lidu 😀 😀 😀 😀

ani3012
20. máj 2010

ja by som chcela pochváliť nápad adminov za tému" Zablokovaní užívatelia " 😉 🙂

berenika39
20. máj 2010

tak je jasnočka, to je záslužný čin, a hned double: jednak zmizí ty ubohý pohádkářky, a snad to odradí od dalšíh pokusů zneužívat tu důvěry ostatních maminek. taky jsem za to ráda.

bob
21. máj 2010

@jindri @berenika39: dal som si sledovat, ze ako casto je pouzivana ta navigacia. Tak o tyzden budu nejake relevantne vysledky. Uvidime.

berenika39
21. máj 2010

moc děkujeme za ochotu!

berenika39
21. máj 2010

jéééé, tlačítko "odpověz"......super!!!!!!!!!!!!!

editah222
21. máj 2010

Já bych se chtěla zeptat proč nevidím fotoalba uživatelek ze Slovenska, vždycky se musim zalogovat i na SK oře ☹ Je to komplikované a zbytečné. Nebo to jde i jinak?