Vyhodené mäso v kontajneri

24. júl 2020

Dobry den.Muz vyhodilvelke mnozstvo masa z mraziaku do nasho kontajnera preddvoma .Nevedela som.Problem je,ze tozacalo sialene smrdiet a to som to obalila aj siestimi vreckami do kosaa taskami igelitovymi hrubymi.Su tam aj cervy.Kospridu vysypat az buduci stvrtok,tak neviem,ako eliminovat zapach dovtedy.Je to uz citit aj ked idete okolo po ceste.Vedla je obchod,mam obavy abysa na nas niekto nestazoval...Poradite,ak mate skusenost?

autor
24. júl 2020

@beronsche toho masa zas nieje viac ako 3kila.Uz mam odvoz.Dakujem vsetkym za rady.

maca1984
24. júl 2020

Potom dobre vyumyvaj smetiak

autor
24. júl 2020

Savom

maca1984
24. júl 2020

Urcite Savom

77daniela77
24. júl 2020

Kedysi boli za dedinou mrchoviska,tam zakopavali uhynute zvierata.....kedze toto je uz pokrocile stadium rozkladu,myslim si ze lepsie riesenie ako to v tichosti niekde zakopat nenajdes....

autor
24. júl 2020

@77daniela77vezieme to naskladku,mam to vytelefonovane,pan je oboznameny,takze oni vedia,co s tym.Inak ano,zakopat a pokoj.No uz nech to je prec hlavne.

77daniela77
24. júl 2020

Ok,som rada ze ste nasli riesenie.Pisala som predchadzajuci prispevok asi zaroven s tebou......

lenka7477
24. júl 2020

Tak to zakop do zeme , rozloží sa

marca12
24. júl 2020

Bud riadne savom vystriekat a pravidelne to tam striekat alebo zakopat poriadne hlboko niekde na pozemku v odlahlej casti

beabelisova
24. júl 2020

ach toto nie je prijemne a tie muchy, raz sa toto aj nam stalo a to bolo, som cistila smetiak a ma pri tom napinalo, drahy to musel dokoncit, potom som sa poucila a uz sa snazim taketo veci nevyhadzovat

mm2008
24. júl 2020

a prečo tak zbrklo to maso vyhadzoval, ked vedel, že smetiari prídu až za týždeň? mal vyhodiť v čase , kedy chodia smetiari.. poučenie z krízového vývoja do budúcna...

lucinkab
24. júl 2020

No bude to zniet blbo ale ak nevies odviezt...obal.celu kukacku foliou.... Alebo daj na nu sacok a dole zalep.. pred vysypanim musis odbalit

damtiporiti
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
judar
24. júl 2020

To je rozum slahnut skoro 3 kila masa v sucasnom pocasi do smeti...to uz lepsie riesenie by bolo podarovat to susedom nech daju psom lebo hentaky smrad to je katastrofa...bud fakt zakopat so zeme alebo lepsie riesenie vecer zalozit vatru v zahrade a spalit to - znici to aj moznu salmonelu ktora z toho moze vniknut

komir63
24. júl 2020

Príde NAKA a začnú objasňovať vraždu.

merkelica
24. júl 2020

velke mnozstvo masa sa likviduje v kafilerii. kontaktujte najblizsi kafilerny zavod

autor
24. júl 2020

Zienky,dakujem Vam,uz je to vyriesene.🙂

mirkaandrej
28. júl 2020

@danik1505 kupujú sa sáčky na Bio odoas, do ktorých sa dava všetko, čo je,, Bio,, čiže teoreticky aj mäso, ale teraz hovorím o malých kúskoch, s takýmto veľkým odpadom mäsa by sa to malo riešiť inak 🧐