Vyhodené mäso v kontajneri

24. júl 2020

Dobry den.Muz vyhodilvelke mnozstvo masa z mraziaku do nasho kontajnera preddvoma .Nevedela som.Problem je,ze tozacalo sialene smrdiet a to som to obalila aj siestimi vreckami do kosaa taskami igelitovymi hrubymi.Su tam aj cervy.Kospridu vysypat az buduci stvrtok,tak neviem,ako eliminovat zapach dovtedy.Je to uz citit aj ked idete okolo po ceste.Vedla je obchod,mam obavy abysa na nas niekto nestazoval...Poradite,ak mate skusenost?

autor
24. júl 2020

pred dvoma dnami to bolo vyhodene-oprava.

autor
24. júl 2020

Je to len nas kontajner,vo dvore,zabudla som napisat.

maca1984
24. júl 2020

vybrat a odniest na skladku.Toto nijak nezeliminujes,je teplo,maso sa rozklada ,smrad bude horsi a cervikov bude viac,aj much

autor
24. júl 2020

@maca1984 Na skladku?

maca1984
24. júl 2020

skladka odpadu.

autor
24. júl 2020

Neviesmi,prosim,povedat,ci su schopni to odviezt oni?

mirkaandrej
24. júl 2020

My žijeme v Nemecku a tu je kontajner na Bio. Čiže tam. Vyhadzujeme jedlo. V týchto horúčavách sa nám tam tiež spravili červy a kopu múch. Vybrali sme to, kontajner vydenzifikovali a kúpila som v obchode púder, ktorý je nato špeciálne ( neviem ci sa dá niečo také zohnať na Svk), ale tiež dom čítala že sú rôzne,, vône " do takého koša, čo pohlcujú ten smrad a bránia mnozeniu sa červov.

autor
24. júl 2020

Som teraz par dni bez vodica aj auta.

maca1984
24. júl 2020

pochybujem ze mimo dna odvozu smeti ti pridu vziat smetiak len tak

autor
24. júl 2020

Uhm

kate_cs
24. júl 2020

Je to len nápad, ale nemas v okolí kafilérku? Ja som robila v obchode a nám po zavolani vždy prišli z kafilérie po odpad živočíšny. Ale vôbec neviem, koľko to stojí a či chodia aj takto ľuďom.
Len nápad 🤷🏼‍♀️ Lebo v tomto horku do budúce tyzdna to bude smrad po celom okolí.

nelca84
24. júl 2020

Ja ti neviem poradit, len ma napadlo, ze ja by som to maso podarovala nejakemu susedovi co ma psa, asi nebolo pokazene ked bolo v mraziaku, len starsie

martul
24. júl 2020

@nelca84 mäso má už červy!!! Ako to môže ,,podarovať" susedovmu psovi prosím ťa?!

martul
24. júl 2020

Nám sa to raz stalo doma a to som tam dala len kúsoček, tak som potom na to dala myslím savo, alebo niečo také som tam porozlievala a smetiak som vystriekala biolitom, ale tak to je náš smetiak v RD, a o 2 dni zbierali smeti

danik1505
24. júl 2020

@mirkaandrej do bioodpadu mäso? Tu je to vyslovene zakázané, lebo mäso začne hnit a znehodnoti sa všetko v kontajneri...

nelca84
24. júl 2020

@martul namiesto toho aby ho vyhodila, preboha
Som nemyslela, ze to niekto nepochopi

autor
24. júl 2020

@martul aj my RD

janetinka27
24. júl 2020

mozno ak poznas niekoho v restauracii opytaj sa, ako to riesia, urcite maju podobny problem. do bioodpadu sa u nas nemoze vyhadzovat jedlo, ale mozno v niektorych mestach ano, my nemozeme vyhadzovat napriklad ani vajecne skrupiny.

autor
24. júl 2020

My sme v RD,to je nas na dvore

laila22
24. júl 2020

Tak keď nemáš vodiča, nechceš aby ti to smrdelo, nevieš kam to vyhodiť. Vykop na záhrade jamu a tam to zakop. Manžel nerozmýšľal? Také veci sa vyhadzujú večer, keď na druhý deň ráno berú smeti, resp. ako tu niekto písal, podarovať to niekomu pre psíka..

77daniela77
24. júl 2020

@laila22 Presne toto som chcela aj ja napisat.....

sims4
24. júl 2020

Fú tak to nezavídim, do budúceho týždňa to už bude iný smrad. Už asi jedine fakt vydržať kým to neprídu zobrať

syslik81
24. júl 2020

mne macka napchala mrtve mysi na dvore do svojho domceka ... pach jak krava a cervi vsade kym som na to prisla .. vyliala so na ne savo a a vyzralo ich .. skus to poliat savom pripadne ohnisko a spalit na dvore .. bude grilovacka ..

veronikaszabova
24. júl 2020

Fuuuha, manzel evidentne konal rychlejsie, ako rozmyslal 🙈

dee01
24. júl 2020

@martul ona mal na mysli podarovať z mrazaku a nevyhodiť do kontajnera...to dá hadam rozum🙏🙈

kristinajo
24. júl 2020

Zakopat?

maca1984
24. júl 2020

Kazdopadne urcite to ries,lebo to rozkladajuce sa,hnijuce maso nebude sranda

ejanjelik
24. júl 2020

Zakopat

77daniela77
24. júl 2020

.....ono je to maso aj potencionalna moznost sirenia nakazy,tak to treba riesit....a prepac,rypnem si,manzel asi nie je celkom ok ked toto urobil,nech to teraz riesi on!Chudaci susedia.....

beronsche
24. júl 2020

este sa ti moze stat, ze ti to smetiari odmietnu zobrat. Pretoze maso je biologicky odpad a ten sa neodvaza spolu s domovym odpadom..