Vyhrali ste v rádiu Expres?

9. sep 2021

Zaujíma ma či je tu niekto kto niekedy vyhral konkrétne v exprese peniaze za SMS ?

snazilka_bio_mamka
9. sep 2021

ja som už taka nasrana na cely expres ze az.. s kamoskou posielame uz roky a nikdy nic

terezka1947
9. sep 2021

Manžel,pár rokov dozadu. Kúpili sme si z toho autosedačku.

sisa_s
9. sep 2021

@snazilka_bio_mamka no tak si spocitaj, kolko si na tom prerobila 😀

snazilka_bio_mamka
9. sep 2021

@sisa_s radsej to ani nechcem vediet ale uz som s tym skoncila :D

autor
9. sep 2021

@snazilka_bio_mamka ja cca rok s priateľom 😂 preto sa chcem spýtať že kedy asi treba poslať - či rano/ doobedu/ pred losovanim...

petamada
9. sep 2021

ja posielam 4 roky a nic...a jeden vyhral 2x za 2mesiace, tak mi to vysvetlite 🙂)) tiez si poviem, ze uz som skoncila,ale tie sumy ma lakaju :DD

moonlight1210
9. sep 2021

Tak nejak sa tie peniaze na tie vyhry musia nazbierat. Cast vlozi ta spolocnost a zvysok nazbiera na sms.
To je ako s kupovanim losov.

hiro
9. sep 2021

@moonlight1210 🙂 Ja by som povedal ze na tych SMS este aj zarabaju a nechavaju si zvysok. Podla mna to nedotuju ani centom..

terezka1947
9. sep 2021

Inak,my neposielame vôbec pravidelne. Neviem či za celú dobu sme vôbec 20sms poslali.

nafka0483
9. sep 2021

Ale ved to kto ako dlho posiela predsa nijak nezarucuje vyhru. Ze hram uz 2 roky, tak uz "som na rade". Je to nahoda, rovnako ako ine loterie.
Aj moj dedko podaval sportku cely zivot, obcas vyhral take ze 3-5eur ale nikdy sa nerozculoval ze hra 50 rokov a este na neho "nevysiel" jackpot.

Niekto posle 1 sms a vyhra, niekto ich posle 10 000 a nevyhra...

ivkazba
9. sep 2021

Exov kolega 12000, moja ex kolegyňa 9000.

l1991
9. sep 2021

sused minuly rok 13 000. posielal kazdy den uz vyse 7 rokov, mozno aj 10 sms.
po vyhre zacali so zenou posielat este viac aj 20-30 sms kazdy denne, zatial nic😂

alexk12
9. sep 2021

To jedno kedy pošleš ja už tomu neverím, som sa naposielala až az🤦🏻‍♀️

bozzie
9. sep 2021

Kolko krat som si povedala, ze poslem takto sms a zakazdym to proste na ani neviem com stroskotalo 🙂 mozno by som vyhrala a mozno nie

surama
9. sep 2021

Mojmu bratrancovi volali, ked sa este hravalo o 2000e, ale nepovedal heslo, takze si potom bil hlavu o stenu 😃 Iba dvihol, ze: Pocuvam 🙈

tramtada31
9. sep 2021

Ja som poslala raz a nevyhrala som. Dala som šťastene možnosť, aby mi išla oproti, ale vykaslala sa na mna😀 vraj sú takéto veci dane, treba vyskusat a keď to nevyjde, treba sa s tým zmieriť, že Vám to sudene nie je a radšej si tie peniažky setrit😀

sarinka2012
9. sep 2021

@moonlight1210 spoločnosť nevkladá vobec nič 🙂 práve naopak na tom zarába. To isté FUN radio, každé 2 tyždne 30 000 a niekedy niekto aj 2 mesiace nedvihne a čim je vyššia suma tým je to vyššie lakadlo a tým viac ludia posielaju. ked im 200 000 ludi pošle po 1 eure sms ( čo som možno aj malo povedala) tak si vyratajte kolko na tom zarobia 🙂 to isté je aj s lotom, losmi a pod. vždy je vyšši vklad ako "výber" ale popravde - za to 1-2 eura si kupim aj inú kravinu ( redbull, čokoladu a pod.) a aj keď šanca vyhrať vyššiu sumu je nizka deje sa to a raz sa može pošťastit, samozrejme ked rátate kolko na to dáte za rok je to dosť, ale kolko dáte na kávu, sladkosti, časopis, alebo cigarety 🙂 takže beriem to tak že mám limit mesačne na "skusesnie štastia" a cez ten nejdem, tak ma to nemrzí ale človek nikdy nevie 🙂 nehraš - nevyhráš 🙂

nikha2809
9. sep 2021

V pôrodnici som ležala s babou ktorá vtedy 4000vyhrala na exprese

moonlight1210
9. sep 2021

@sarinka2012 ok, tak zaraba. nakoniec, o tom je podnikanie.

ja zase radsej nasporim a investujem tam, kde to ma navratnost (trebars taky nadcasovy klasicky sperk za 300 eur uz je pekne predajny, ak treba).

sarinka2012
9. sep 2021

@moonlight1210 Ano s tým uplne suhlasim 🙂 ja to samozrejme beriem tak že tie 2-3 eurá týždenne čo si pošlem sms alebo podám eruojackpot miniem aj na iné "blbosti" ktoré mi prinesú chvílkové potešenie a tiež by som ich nemusela mať 🙂 čiže nevidím v tipovaní / smskách či losoch žiadnu zlú vec ak sa človek samozrejme dokáže kontrolovať 🙂 samozrejme ked mám väčšie peniažky ako píšete 300-400 eur nehodím to do stávky niekam 😀 ale tiež radšej kúpim niečo hodnotné, ako napriklad ten šperk 🙂

ivka21
9. sep 2021

Ja som tiež nikdy nevyhrala na expresne. dokonca som pol roka 10 až 20 blockov dávala do blockovej lotérie a nič. A keď som včera čítala že zrušili lebo nebol záujem no som mala dosť asi to bol podvod 😔alebo nemám šťastie v hre🤨☺️

lobic
9. sep 2021

kolegovia co viem sutazili a nevyhrali vobec, preto som ja sms neposielala

janai1
9. sep 2021

@ivka21 mamina v tej blockovej vyhrala ale už to bolo dávno 😂

tramtada31
9. sep 2021

@janai1 a koľko?😀

janai1
9. sep 2021

@tramtada31 100€ 😂

tramtada31
10. sep 2021

@janai1 😂😂😂