Výkup svadobných šiat

ria001
12. okt 2018

Ahojte, viete mi niekto poradit? Robia niekde vykup svadobnych siat?

janulka2811
12. okt 2018

To by zaujimalo aj mna ...

iwka_77
12. okt 2018

Hmmm s takými som sa veru šete nestretla... Neskúsila si zadať výkup šiat do googlu, či by sa tam skôr niečo neukázalo

ria001
autor
12. okt 2018

@iwka_77 pozerala som aj google, ale nic som nenasla 😕 tak ja ci nahodou tu niekto o niecom nevie ☺️

tyrkysova_kobyla
13. okt 2018

Skuste sa spytat priamo v salonoch

basska_b
13. okt 2018

@ria001 Ja som to hľadala, ale to je ako hľadať fialového jednorozca. Neexistuje to. Salóny sa tvária, že second hand nezoberu, pritom sú plne second handu, keďže mnohé ich šaty malo požičaných viac neviest.
Odporúčam dať inzerát na bazos s veľmi peknou titulonou fotkou, dať konkrétnu cenu okolo 100-150 eur, nie cenu dohodou. A oni sa predaju. Mne sa po pol roku predali. Kúpila som ich tiež tam za 170, predala za 80. Proste nájde sa nevesta, pre ktorú budú tie najkrajšie.

lucia178
17. jún 2019

Ja mám svadobné šaty už dva roky na Bazosi, vždy po troch mesiacoch pridávam inzerát znova a znova a nič. A to ich mám podľa mna už za celkom nízku cenu ale už mi to začína vadiť lebo sme sa predstavovali a zaberajú miesto, takze tiež vy som bola rada ak by ich nejaký salón vykupoval.

ria001
autor
17. jún 2019

@lucia178 tiez mam na bazosi uz asi rok a tiez ich kazde tri mesiace pridavam znova a znova 😔, cenu som uz tiez dala dost nizku no nikto sa este nenasiel 😞 tak neviem 🤷🏼‍♀️

maminuska33
2. júl 2021

@lucia178 dobrý deň. Ešte ich máte prosím?

patricialopcianska
6. apr 2022

Mam na predaj svadobné šaty,, kto má záujem nech mi napíše. Ďakujem 😊