Výmenný obchodík

22nikuska
25. sep 2012

Dobry den mamicky cakatelky,uz mamicky,oteckovia,tety,krsne,a vlastne vsetci co chcete nieco kupit,alebo vymenit vecicky...Mam taky napad kedze mam prveho syna a druhu dcerku moc veci mi nemoze dcerka nosit po synovi...a naco kupovat veci ked sa daju vymienat?zalozme si teda album kde dame veci na vymenu a kto bude potrebovat napise o aku vec ma zaujem...ten bude mat samozrejme taky isty album so svojimi vecami a ak sa nam bude nieco z neho pacit tak si ich jednoducho posleme a teda vymenime.ak sa vam nic nezapaci mozete si tu vec jednoducho kupit ako aj v bazariku...samozrejme je to na Vas ci ste ochotna verit druhej strane.Tak komu sa tento vymenny obchod pozdava moze sa pridat...

jeronymo
4. nov 2012

Ak by ste mali záujem niečo vymeniť pozrite sa na moje veci 🙂 aj na mojasvadba.sk tam je nejaká kozmetika 🙂

majakuca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kika87
11. dec 2012

ahojte mal by niekto na výmenu zimný overálik 1-dielny aj 2-dielny pre dievčatko vo veľkosti 92 ?

kika87
31. jan 2013

ahojte žienky, ak by ste mali vecičky pre dievčatko vo veľ.98 a mali by ste záujem o výmenu za ničo z môjho bazárika tak mi kludne napíšte 🙂

majakuca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majakuca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
22nikuska
autor
1. apr 2013

nech sa paci....moj album..aj na vymenu... 🙂

tara2
9. apr 2013

aj ja rada vymienam 🙂

kika87
14. apr 2013

kuk môj bazárik, rada pomením, ak sa mi niečo od vás zapáči 🙂

kika87
16. apr 2013

ahojte, nemá náhodou na výmenu niekto také to odrážadlo-motorečku ? ak hej napíšte 🙂 my sme malinkej kúpili strider bike, no stále deťom berie aj motorečku...tak nech aspon takto pri baráku ju má aj ona 🙂

beatrisss1
1. máj 2013

Baby caute, zhanam sandalky adidasky na leto pre chlapca, modre alebo aj cervene..velkost 21,22 podla rozmerov..vymenim z anieco z mojho bazarika🙂)