Vynadali mi cudzí ľudia. Ja sa ale o deti starám!

kili
23. jún 2008

Stalo sa vám to už? či len ja také niečo priťahujem. Dosť na to potom myslím.
Pred pár dňami sa mi stalo, že som išla s malími do parku, Adamka som dala na chrbát do manduci a myslela som, že bude spať, tak som mu nedala čiapku a len cez hlavu mal kapucňu. Ale napokon spať nechcel, tak som mu ju dala dole. Ale keďže slnko bolo za mrakom, tak som ho nedávala dole a nechala ho bez čiapky, lebo sme aj tak išli len asi 10 min. kým ho zložím na deku v parku. No a takto nás zbadala jedna pani (či skôr "striga stará" 😀 ), a z úžasom zastala, že Ježiš, on nemá čapičku, som len zahundrala, že nemá a šla ďalej. Ľudia si často myslia, že je novorodenec a tak sa na mňa aj divne pozerajú, keď s ním robím niečo, čo by sa z novorodencom nemalo (teraz ma už nenapadá čo). Keby tá pani videla ročné dieťa behať bez čiapky, tak by ani necekla.
A nedávno mi tu na MK vynadala jedna, že mám zanedbané deti, lebo na fotkách majú špinavé body a ono to pritom sú škvrny od liekov, čo nejdú vyprať 😀
Stáva sa aj vám niečo také?

aponchie
23. jún 2008

jasne,ze stava 😀 porad neco..nejdric me nadala baba,ze kojim v parku pak me servali lidi,ze mala kricela u lekare v cekarni pac byla miminko a nedalo se s tim nic delat,pak me servala zenska ze zavazim s kocarem v trajflu a at jdu po svejch apod..

audreyd
23. jún 2008

no mne pred pár dňami vynadal taký starý dedulo! kupovala som v stánku malému dvd nejakej rozprávky a dávala som si peniaze do peňaženky a že pôjdeme hneď ďalej. a ten starý ..., že čo tu zavadziam s tou károu, že nech mu uhnem 😲 mám hlboký kočík a za ním babyskate s ďalším dieťaťom! no dosť ťažko sa mi s tým rýchlo odpratáva takým somárom z cesty 🙄 inak ten dedulo mal asi 150 kg prašivého psa 😝 dôchodca sa asi strááášne niekam ponáhľal 😠 😠 😠

sonoga
23. jún 2008

no, mne sa to nestalo, ale aj keby to neboli skvrny od liekov, tak sa ti do toho nema kto co starat. ved ja malu rano obleciem a o 10min uz je spinava. a kolkokrat chcem zachytit nejaku momentku, tak ju hadam nebudem prezliekat. a tiez ju nebudem doma prezliekat milionkrat, ked sa zaspini. prezleciem ju az ked niekde ideme. no a ked sa zaspini niekde vonku, tak ju tiez hned neprezliekam. a ked to niekomu vadi, tak nech sa nepozera

nobody
23. jún 2008

nenadali

no možná jeden policajt, když jsem si chtěl pohladit jejich psa

ale nee, zatím se mi to nestalo

nika000
23. jún 2008

kili to ti normálne vynadala ?moja teda má tiež veci na ktorých sú škvrny od jedla taká mrkva,marhuľa,čučoriedka .to je sila čo už tie ženské niektoré riešia 😠 kukla som album chlapci sú zlatý 😉

emjee
23. jún 2008

mne raz vynadal stary dedo, ze zdrzujem auta, pretoze nie som samovrah a neskocila som na prechod dokym nezastavili vsetky auta - tak som mu povedala, ze ked sa on chce nechat zrazit nech sa mu paci, ale ja sa zrazit nenecham

kili
autor
23. jún 2008

jo vynadala, ale na tom som sa skôr zasmiala 😀 (začalo to tak, či ma ešte sociálka nenaštívila...) 😀

karolinkafe
23. jún 2008

Audreyd dochodcovia sa stale niekam ponahlaju 😀 😀 😀
Mne sa to este nestalo, ale nemam zatial deticky, takze uvidime neskor. Zijem vo fr a zda sa mi, ze tu je to ludom skor vsetko jedno. Nevsimla som si, zeby mal niekto divne poznamky. Dokonca aj casto vidam v zime deticky bez ciapok, alebo matka v svetri a decko bez ponoziek, no nikto sa nad tym nepozastavuje

aponchie
23. jún 2008

no me servala svagrova ,ze jsem prase pac sem mela nocnik pro malou v obyvaku v decaku a ne v koupelne!prej jsem spina..ze takove veci maji bejt v koupelne a nebyla sem schopna ji vysvetlit,ze az jeji mala se bud eucit na hrnec tak ho bude mit vsude aby na nej videla...a pak jsem si dovilila malou dat vycurat(necele2roky)za thuji asi 2metry od jeji hlavy pac mala nestihala ..a zase sem byla prase a spina pac to se nedela..chjobtw bylo to u stromu na koupaku ..

horty
23. jún 2008

Na mně zařval chlap z protijedoucího auta na celé kolo : Ty pi.., kam jedeš!!! Ale celkem jsem to chápala, protože jsem vjela do jednosměrky z druhé strany 😅 😅

karolinkafe
23. jún 2008

Kili fakt???? 😕 😕 😕

kili
autor
23. jún 2008

alebo sa mi stalo, že som mala Samka v šatke, keď bol ešte úplne maličký a jedna tetka sa zhrozila, že však nemôže dýchať, tak som jej ukázala, že však má úplne voľnú tvár ibaže na opačnej strane, tak potom spustila, a čo chrbtica... 😀
alebo jedna kôli mne zastala autom, keď som mala Samka na chrbte v manduce, že má úplne zaklonenú hlavičku, chudáčik. A čo mu ju mám odseknúť? však ju tak mal dobrovolne, oni si ľudia furt myslia, že sú malé bábätká. Keď som mala raz Samka v manduce, tak sa ma jedna pani pýtala, že a to už drží hlavičku a to mal vtedy rok, keby som tam mala Adamka, tak to ma už asi ukameňuje 😀

leishmania
23. jún 2008

mne dedko v elektricke ze som pi.., za to ze som si ho nevsimla a som mu v ceste stala....a zevraj mladzes je skazena 😀

karolinkafe
23. jún 2008

Horty keby ta tak upozornil ale takto 😖

sonoga
23. jún 2008

horty, tak takto ja nadavam v jednom kuse, ked soferujem. ale len pre seba. aspon maju kamaratky zabavu ked so mnou idu. a nedajboze, ked urobi v aute nejaku chybu zena. tak to poviem: "no jasne, zena" 😀

karolinkafe
23. jún 2008

Leish uc sa pisat 😀 podla pravidiel 😀

leishmania
23. jún 2008

a ked som mala okolo 13-14 tak sofer v buse, ze "ty vajco male, chod odtialto prec" akoze aby som nesedela na prvom sedadle lebo to je od 12r.

leishmania
23. jún 2008

jaj, to som nevedela ze sa nemoze....este som to nepouzila take slovo tak som nevedela 😀

kili
autor
23. jún 2008

aponchie, my máme nočník aj na stole v kuchyni 😀 ale to je taký ako miska

aponchie
23. jún 2008

no tak to je vrchol ovsem 😀 fuj ste stejne prasata jak my ..budiz jste zatraceni a nikdo se s vama nebavi 😀 😀

kaluha
23. jún 2008

ked da dakdo radu,dobrú beriem a zlú vypočujem,ale aby mi niekto nadával len preto že to nieje podla jeho predstáv tak to teda nie!vtedy som aj zlá a hlavne ked sa to týka mojich detí.čo sa týka nočníka nechápem však ide o deti čo je na tom nechutné? no a pre tých čo sú na mna zlý mám radu ,,ked si nervózny chod sa vycikat" 😵

kili
autor
23. jún 2008

kaluha, super, to skúsim nabudúce povedať manželovi 😀 , zaberá to?

aponchie
23. jún 2008

no nevim proc je to nechutne kazdopadne se to ke me dostalo od lidi nejdriv ,ze svagrova si nepreje aby jeji mala byla u nas pac sme nechutni a pak mi naostro rekla prede vsema u nas doma,ze to je nehygienicke a nechutne to mit prede vsema v obyvaku..ikdyz umytej a tak..a to curani venku sme lezeli u stromu na koupalisti v Porube a mala zacala jecet curat honem a nez bych s ni letela nekam tak za tim stromem z druhe strany curla asi deci a ona se zvedla a zacala no fuj to s ni nemuzes jit nekam dal budes nam tady curat u hlavy!..no blbena na entou..

kili
autor
23. jún 2008

ja keď som s malími niekde na deke, tak sa síce väčšinou zdvihnem a dám ich vyčúrať o pár krokov ďalej, ale niekedy sa mi ani nechce a len ich vystrčím za deku, oni aj tak čúrajú 2m ďaleko 😀
a včera sme boli na kúpalisku a tam jedna dávala čúrať dcérku tiež asi 2 kroky od ich deky

aponchie
23. jún 2008

no jasne..normalni clovek takove pitomosti ani neresi nebo ho to ani nenapadne ,ale madam je madam 😀

lucenek
23. jún 2008

čuste... 😀
já včera vynadala jedné mamině....na koupáku nechala asi necelé dva roky...možná rok a půl holčičku běhat kolem bazénu..velkého...sama byla na dece neměla ji na očích cca 150 m leželi od bazénu, který je navíc vysoko...taže zezdola nevidíš nic...já lítala s pupkem a chytala tu malou dvakrát mi tak tak zahučela do bazénu....cca 2m hloubka..ono je to jedno děcko se utopí i kyblíku že.....no moje nervy...... 😠

monkula
23. jún 2008

aponchie, tá švagriná... 😝 😝 😠 😠 😅
mne zatiaľ nikto...

kili
autor
23. jún 2008

a kam sa tá madam chodí kúpať, keď do tej vody čúrajú všetky deti 😀 ju na to nabudúce upozorni 😎

kili
autor
23. jún 2008

hmm, je to divné, že niekomu nevinadal nikto, na niektorých ľudí sa to asi lepí viac. Ja asi moc provokujem rôznimi alternativnosťami 😎 😀

alififi
23. jún 2008

aponchie ta tvoja svagrina je inak normalna ? kolko ma rokov ? 😕