Vypadávanie vlasov. Poradíte, čo by mi pomohlo?

kornelia
4. aug 2011

Prosim poradte nieco na vypadavane vlasov, uz to trva dlhsiu dobu, mozno aj rok a neviem sa toho zbavit, nie som po porode, ani tehotna ani nic, proste mi neustale padaju vlasy, uz som vyskusala vitaminy na vlasy aj vodicku Bioaquanol, ale nepomaha to. Vlasy mam pod bradu, farbene, ale aj pred tym boli a nepadali mi, tak neviem z coho to moze byt. Viem, ze je vela faktorov, co sposobuju vypadavanie vlasov, ale toto ma uz stve, lebo stale mam nejake vlasy po sebe, kupelnova dlazka vyzera otrasne po mojich vlasoch a ked si ich umyjem, tak je odtok plny. Mate nieco zarucene, pripadne odskusane co vam pomohlo? Pomaly mi uz nezostanu vlasy!Dakujem

bielytesak
19. nov 2013

Ale kup si ho viac.a daj do kompotovej flase vela tych listov.taky ekrazit.2 deci vody.a potom si s tym oplachni hlavu.ale tak,aby si mala vlasky mokre az na pokozku.mozes potom jemne masirovat.a potom neoplachuj.Utri trocha vlasy a nechaj uschnut.mne prvykrat ostali na rukach chumace vlasov.Druhykrat uz nie.A na dalsi den si normalne umy vlasky samponom..a za 2dni zas ten orech..mne po 3ch aplikaciach prestali padat uplne...nekupuj hnoj sampon.na stranke tml.sk je vela samponou.tam som si chcel objednat nejaky...ale mal by obsahovat mydlicu lekarsku...rusi maju kvalitne a lacne veci.drzim palce.

luuca1
20. nov 2013

@zuzka4444
ahoj zuzi
tak ja som si vcera kupila lopuchovy sampon a vodu a umyla som si vcera vlasy tak uvidime ci bude pomahat a zacinam pit aj zihlavovy caj co je to ten inofolic to je kys. listova?

bielytesak
20. nov 2013

zihlavovy caj je proti vypadavaniu vlasov,Ked sa pije.A na vonkajsie pouzitie sa musie nejak zmiesat s octom.Ale to neviem ten pomer.Neskusal som.Lopuch....moze byt 🙂 Aj ked ten som pil dakedy na klby..

zuzka4444
20. nov 2013

@luuca1 Ano, je to kys.listova + vitamin B8 (inositol).

bielytesak
20. nov 2013

Tak dost zalezi,ako kto tie vlasy umyva.,mne zavideli huste vlasy.ale pred 3ma mesiacmi zaclali padat.od plesiny ma zachrani hadam ten orech

bielytesak
21. nov 2013

Ze vekom🙂32 rokov ...ja pouzivam zihlavovy sampon a vlasy mi nepadali.Az teraz,ale orech to zastavil...pise o nom Trebenova.Je tusim aj na kozneho vlka,ale to zas neviem co je🙂

luuca1
22. nov 2013

no mozem povedat ze ked si dam lopuchovu vodu tak vtriem si ju masirovanim tak mi vypadlo esta raz tolko takze obavam sa toho ci budem pod stromcekom sediet s holu hlavou....je mi do revu

bielytesak
23. nov 2013

@usiatko308 no ja som tu cesticku uz tiez mal...jako nechcem velebit orech.len je fakt,ze zabral hned.Vcera som si umyval vlasy/rerp.drhol/a vypadlo mi 5 vlasov...predtym to bola plna vana-zapchavalo odtok...a vlasy zhustli.Pouzivam 20r.len zíhlavovy shampoo

bielytesak
23. nov 2013

@luuca1 mne po orechovom listi ostalo na rukach plna hrst vlasov.druhykrat uz nie...pravdepod.ti vypadli tie,co by ti aj tak vypadli...skus druhykrat a ak bude zova padat,ser na lopuch...ja ked vam tu pisem o orechu,tak myslite,ze chcem aby ste boli plesate?🙂

kuzelna
25. nov 2013

tiez som uzivala Forcapil a pomohol mi.

luuca1
26. nov 2013

@bielytesak no ja si tu lopuchovu vodu davam uz asi 3 krat a stale rovnako padaju uz sa
bojim experimentovat.
a tie orechove listy kde zozeniem?

bielytesak
26. nov 2013

@luuca1 tak normalne v lekarni by to mali mat.videl som to ze to maju...nemysli,keby vsetky sampony ucinkovali,tak su bez biznisu...skus ten orech...ja mam znicdenu imunitu a metastazy atd.a po prvom raze mi prestali padat.skusal aj zihlavu,ale slabe,slabe..neboj.budes mat hrivu🙂

luuca1
26. nov 2013

@bielytesak no ja mam tiez autoimunitne ochorenie a este mi aj nieco nasli na mozgu na magnetickej takE sa bojim ci to jedno s druhym nesuvisi a bojim sa ze pridem este aj o vlasy ☹

bielytesak
26. nov 2013

@luuca1 tak ja neviem...ja mam toho dost.Ale som si povedal,ze aspon vlasy neh mam....orech mi pomohol....ja nemam autoimunitne ochorenie....to ma syn....to je tusim alergia,ja mam znicenu bunecnu imunitu a ziskanu imunitu...mne ju znicili 25 baleniami antb.nemyslim,ze to padanie vlasov mas z toho...a keby aj,tak daju sa tie vlasy zachranit....zalezi aj na tom,ako si ich umyvas.....ja dvakrat....sampon-vydrhnem konckmi prstov,ale riadne,potom zmyjem sampon a dam znova sampon a umyvam len vlasy.1-2 minuty a oplachnem.ja to drhnem riadne,az mam kozu cervenu....ide o to prekrvit pokozku...neboj

luuca1
27. nov 2013

@bielytesak no aj ja si umyvam 2 krat ale snazim sa moc nedrhnut nakolko ked drhnem tak kopa vlasov ide dole snazim sa co najviac vlasy zachranit ale nechcem si davat ani neocapil ani ten alpicort co mi predpisali lebo su to svinstva a same neziaduce ucinky a vraj po dobrati sa aj tak padanie vrati tak neviem na co je to potom dobre

bielytesak
27. nov 2013

@luuca1 mozno v tom je problem padania vlasov,,,,pokozka sa pri umyvani musdi prekrvit.ale teraz si ten orech len lahko votri do pokozky,ja som namocil celu hlavu a trocha osusil a nechal zaschnut hlavu.a dalsi den samponom uz umyl,,,,neviem co je neokapil....ten orech nechaj dlho luhovat kym nebude teply,,a ja to davam tak 1 ku jednej....proste vela toho orechu a malo vody,abale tlko,aby som si dlanou mohol namokrit celu hlavu....nepadaju mi.....na to vitiligo je nejaka chadzba....je viac receptov.prefotim to a poslembylinky si pozhanas a skusis...

stanulik33
27. nov 2013

Mne pomohol reghaar, je to super. Mala som šampon a aktivátor, a nikdy som nemala také krásne vlasy ako vtedy, aj sa dobre upravovali a nemastili sa mi. Aj vypadávať prestali.

luuca1
28. nov 2013

@bielytesak ahoj
dakujem a pocuj ja ten orech nikde neviem zohnat 4 lekarne a nikde to nemali ty si to kde kupoval pls.
mo

bielytesak
28. nov 2013

No ja to natrhal doma.mame orech.ale v lekarni v cadci to budu mat,bo to videl doma ten pytlik.ale pozri stranku www.predaj.bylin.sk tam maju vsetko.ja chcem este aj mydlicu lekarsku-ta je totiz sucastou tych samponov na padanie vlasov.potom je stsanka www.tml.sk kde je tych samponov ako hnoja.Rusi maju kvalitu.ale objednaj si taky s mydlicou.budes mat najrasnejsie vlasy v meste....nezufaj,zivot je dlhy...zivot ma naucil trpezlivosti...2roky zlom.chŕbtica...2roky toto co mam...a cakam ze mozno sa to podda.

bielytesak
28. nov 2013

@bielytesak a este zinok si kup.ten je ak na nechty aj na vlasy..este je stranka www.zore.sk a www.sibirskezdravi.sk chcem si kupit tie sungitove pyramydy..bo elektromag.smog je nebezpecny.ci mobil,tv,wifi,mikrovlnka,elektr.vedenie...pc vyzaruje aj ked je vypnuty...

bielytesak
28. nov 2013

@bielytesak uz som to nasiel.Na vypadavanie vlasov je dobry dvojzubec.Takisto aj ceder.Ten dvojzubec mam doma,objednaval som ho na www.prodejbylin.sk a na www.zore.sk su sampony,takisto aj na www.tml.sk.Totiz,mne ked padali tie vlasy,tak som si objednal dvojzubec.Ale potomsom na neho zabudol.Tak som aplikoval ten orech.Dnes idem odskusat dvojzubec a objednam si nejaky sampon s cedrom.....je ich tam viac tych samponov.Najlepsie bude,ked si kazdu bylinu,z ktorej sa ten sampon sklada vygooglis...a podla toho vyberies ten sampon.

bielytesak
28. nov 2013

dnes som aplikoval dvojzubec....uvidim,co to urobi....

zita19
28. nov 2013

@bielytesak si dobry. Pises sam sebe 😀 😀 Ale aspon sa sam zo sebou nehadas 😉

bielytesak
29. nov 2013

keby som len pisal sam so sebou he he...Ale ja aj telefonujem sam so sebou dakedy...xi xi 🙂 Tak ja sa tu snazim poradit a neviem,,,robim pokusy na sebe...a aj tak,,,,viem,ze vdaky sa nedockam....ani ju necakam....

bielytesak
29. nov 2013

keby som len pisal sam so sebou he he...Ale ja aj telefonujem sam so sebou dakedy...xi xi 🙂 Tak ja sa tu snazim poradit a neviem,,,robim pokusy na sebe...a aj tak,,,,viem,ze vdaky sa nedockam....ani ju necakam....

bielytesak
2. dec 2013

@bielytesak pisem sam sebe.vyskusal som aj dvojzubec na tie vlasy.Ale samozrejme neprezradim ucinky🙂nie som somar.Dam tu linky,snazim sa poradit...a ved su aj parochne...🙂

pieter
1. apr 2014

@luuca1 neviem ci by som ako riesenie proti vypadavaniu vlasov hladala v kondicioneri. ked Nanogen tak sampon alebo serum, ale nie alpikort preboha..

pieter
1. apr 2014

tu su vitaminy na vlasy pre zeny po porode a pri dojceni tablety http://www.nanogen.sk/produkty/vitaminy-pre-zeny
treba sledovat zlozenie a komunikovat s doktormi ktore vitaminy su najdolezitejsie, resp.ktorych ma telo pri dojceni alebo po porode nedostatok a ktore potrebuje doplnat. vacsinou je to B a D

luuca1
2. apr 2014

@pieter ahoj

dakujem za tvoj príspevok ale mám problém s hormonmi zrejme a nie vitamínmi

luuca1
2. apr 2014

@pieter a ja nie som po porode