Výrobky Eurona. Ste spokojné?

ankaa
20. feb 2008

Používa niekto z vás výrobky Eurona? Ako ste spokojné? Odkiaľ kupujete výrobky Eurona? Kupujete si ich od svojej poradkyne alebo ste samé zaregistrované?
Otváram túto diskusiu pre všetky euronky 😉

ssuekk
31. dec 2016

No nemam,pride mi dost drahy a ked viem ze cele dni su deti vo vode tak neriskujem

ssuekk
31. dec 2016

Hnojiva na rastliny nemas vyskusane,alebo nejake parfemy? Vzorky su fajn,len aka je vydrz. Ci vydrzia dlho na tele vonat

pipinka4
31. dec 2016

@ssuekk ja len tak ked pojdeme dakam do prirody skor skrz tie klieste ako osy. Vies co to na orchidee vyziva na listy je super. Krasne ich ozivilo.

knajula
21. jan 2017

Nahodou niekto z Martina je registrovany?

mijka88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubu62
2. aug 2017

@mijka88 tu máš zmazany prispevok

mijka88
2. aug 2017

@bubu62 jj všímam teraz, nevadí, poradíme si v skupine 😉

bubu62
2. jan 2018

pouziva tu este niekto nieco?

domcadrobna
5. jún 2018

Tie vyrobky su super, som registrovana a uz mam vyskusane skoro vsetko, je to naozaj super. Na zanesene sklo v sprchovom kute, na grili, na auto, kopec roznych pripravkov a krasne vonave avivaze, ktore dlho vydrzia na obleceni

annamarcisinova
29. júl 2018

Dievčatá ak máte záujem o euronu rada vám odpoviem. Je to úžasná drogéria a máte v nej veľa zliav ak sa zaregistrujete. Získate zľavy

bubu62
29. júl 2018

ja davam darceky,uz od prvej objednavky.

annamarcisinova
29. júl 2018

Každý kto sa zaregistrujete pod číslom pre hosťa 421-4488594387 dostane kopu darčekov. Odo mňa aj od Eurony. Ak máte niekto záujem rada vám odpoviem

mifka24
20. aug 2018

Aj ja pracujem s euronou a je supe,r rada odpoviem a poradim

kamitomi
11. okt 2018

Tak ja už euronu používam vyše 10 rokov, a inú bytovú kozmetiku by ste u mňa darmo hľadali 😉

mimida
28. feb 2019

@bubu62
mám záujem si objednať 🙂

evita68
2. sep 2019

Našla som túto starú 🙂 diskusiu, tak ju trochu oživím. Euronu používam vyše roka, výrobky sú naozaj výborné. Myslím, že najviac dôležité sú osobné skúsenosti, tak niečo pridám, nech vidíte tie účinky. Napríklad tu je vidieť rozdiel medzi vyčisteným a ešte nevyčisteným.. prípravok stojí 5 € a bez práce takýto výsledok.. stačí hodinku namočiť a je to 🙂 Rada vám poradím..

adina2202
18. sep 2019

@ankaa
Ja som sa tam zaregistrovala, ked som najprv vyskúšala a veľmi sa mi zapáčila. Je bez chémii, prádlo super vonia, je makučké a aj veľa produktov, sprcháče, tekuté mydlá.....super vonaju a dlho vydržia, stačí len málinko.čistič na podlahu, dám tam štamprlík a mam prevonaný celý dom....super
Všetkým odporúčam

ludkah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luxel
3. nov 2019

@ludkah1 ten link ma pre smeroval na prihlásenie do webnode

evita68
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adina2202
5. nov 2019

@ankaa
Zdravím...Ja pracujem 7 mesiacov s Euronou..som maximálne spokojná
Možno je drahá ale ako napr.avivaz tam používate 0.02 deci takže štamperlík...s nádherne vonia
Aj prípravok na podlahy tiež tam dáte jeden štamperlík a poumývam celý dom a prevonia mi všetko

adina2202
5. nov 2019

@nikikik dobre je najprv použiť čistič práčky a potom prať...a ja mám čierne hrozno aviváž a vonia mi nádherné prádlo...dávam štamperlík

ludkah1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ludkah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lufi1
1. dec 2019

ja robim s euronou 2 roky a pouzivam uplne vsetko , cistiace prostriiedky, avivaze, prasky, mydla...dcerka ma atopicky ekzem a uplne nam zmizol, obaja s manzelom sme alergici, ziadne flaky na kozi , ziadne reakcie na prasky...SKVELE mam na facebooku skupinku UPRATANE BEZ STAROSTI mam tam videa ako sa pouzivaju vyrobky, ako aplikovat...staci fakt malo a bez namahy upracete cely byt raz dva...prave vcera som vyskusala protiplesnovy cistic , zacala sa nam v spalni v rohu vytvarat plesen, stacilo nastriekat zotriet a hotovo ani flak nezostal a ziadnen smrad po chlore...parada .....skuste kuknut tu moju skupinku alebo napiste rada poradim...ak budete mat zaujem poslem vzorku vyrobku...

gamabirek
19. dec 2019
weronika1805
8. jún 2020

@ankaa ja som registrovaná aj vy ci mali by ste o niečo záujem

lufi1
8. jún 2020

@weronika1805 ja mam snad odskusane skoro vsetko a pranie ma priam bavi,vsetko ciste,vobave,bez ekzemu a svrbenia,super

weronika1805
8. jún 2020

@lufi1 tak to super no ja som to počula len od známich ale nejako som to nemala čas odskúšať a teraz som sa nato dala tak začínam objednávať a dúfam ze to pôjde chcem to skúsiť rozbehnúť

weronika1805
8. jún 2020

421-6995998837 moje registračné číslo kto ma záujem sa registrovať tak dostane Darček odomna a aj od Eurony 👌✍️🥰🥰🥰