Vysávačka energie
Ahojte, mate aj vy znamu/kamaratku od ktorej idete po hodine uplne ze bez energie s dva dni to predychavate?
Na dofci boli v chorvatsku (este nebolo cerv.zoba, ale uz sa vedelo ze tam stupaju pripady), lebo sak ona dava pozor, nemoze sa nakazit. Uz druhe dieta na na prvy sup, lebo ona to tak chcela, nechcelo by sa jej dlho snazit. To ona by tak nechcela. Jak keby jaa som to tak chcela.. Nam sa nedari a vie to.
Aj jej odpoviem, aj ustipacnejsie a ona si ide svoje. Jaka je jej dcera nadpriemerne sikovna na svoj vek a blalabla
A preco sa s nou kamaratis, ked ta vase stretnutia vycerpavaju? Ocividne nie ste na rovnakej vlne, ty chces riesit svoje, ona svoje..
Nechapem potrebe udrziavat taketo "priatelstva" 🤷♀️
stale ma vola von a ooooobcas uz teda idem
Tak jej povedz, ze von nejdes. Ak nemas gule na to, aby si jej do oci povedala, co ta trapi a preco s nou nechces ist von, tak sa vyhovaraj, ze pre rozne priciny jednoducho ist von s nou momentalne nemozes. Samej jej po case dojde, ze uz o nu nestojis... avsak takyto pristup voci nej nebude moc ferovy.
Čím skôr sa od takej odstrihneš tým lepšie. Fakt. Tiež som takú poznala.. a neskôr som si povedala dosť, nemusim každému vyhovieť ( a nemusí mi každý ich problémy vesat na nos- lebo si ich ona s muzom svojim hlúpym uvažovaním spôsobili ).. odvtedy pokoj 🙂 na to prídeš aj ty, no neskôr. Preto ozaj ver, že čím skôr sa odstrihneš tým lepšie.
mala som takú kamarátku, síce "vysávala" iným spôsobom, ale veľmi účinne. Vysvetľovala som jej, že takýmto spôsobom nemôžeme spolu fungovať, vždy sa mi len vysmiala, že preháňam, že som precitlivelá, že som krava, no, gradovalo to. Tak som ju odstrihla vcelku drsne a s konečnou platnosťou a poviem ti, uľavilo sa mi. Na druhej strane mi to bolo aj trochu ľúto, kamarátili sme sa od mladosti, ale proste to nešlo ďalej. Priateľstvá musia byť vyvážené, koľko dáš, toľko dostaneš, a toto nebolo
Načo tam ideš? Načo sa pred ňou falošne tvariš? Ako ona ma vedieť, ze ti prekáža jej šikovné dieťa, dovolenka, tehotenstvo? Ona si žije svoj život pre seba, neboj, nie pre teba. Že ty to nevieš spracovať a ešte sa tam aj trepeš a potom ju ohovaraš na nete. To mi rozum nebere, sorry.
skor mám pocit ze jej robi dobre ze ti ublizuje, ako s tym tehotenstvom...bud je taka sprosta alebo to hovori naschval...myslim ze je to clovek bez pokory, ktoreho v zivote nic zle este nestretlo..
Ahoj. No takto, ona vie, ze ta tym nasiera a robi to preto, lebo si jej ukradnuta. Zavola ta, pohladka si ego a je jej jedno ako sa citis.
Nerozumiem preco jej nevies oponovat typu, ano ty si tehotna, ale ja mam kopec volneho casu a mozem cestovat, starat sa o seba, robit karieru a veci ked budu mat pridu, som vysporiadana sama so sebou.
Ja mam tiez par bab okolo seba ako si ty, len ja im nevolam, oni sa raz za cas ozvu a presne utocim na ich slabe stranky, lebo su mi ukradnute. Nie som zly clovek, len nepotrebujem ludi k zivotu.
ked ta nebude vnutorne srat tvoja kamoska, tak ta prestane vysavat z energie. Nechaj ju, nech je najmudrejsia na svete, este ju pochval, aka je sikovna, mudra, ako jej vsetko v zivote vychadza a ze este sa mas od nej vela co ucit😁🙃 no a co? zabavaj sa na jej premudrelosti, dopraj jej to🤗
Boze aj ja mam taku jednu.stale premyslam na co mi je,len ona sa nema s kym povypravat,vyzalovat,tak ju tolerujem.hadam ju raz zacnem zaujimat aj ja aj ja ma nieco spyta.ale vzdy ked idem s nou na kavu, doma ma caka muz s proseccom😀
dakujem za vsetky komentarre aj negativne. posunulo ma to dalej.
@jankapepe zaujimavy nazor. Nieco na tom moze byt. Z takejto perspektivy som sa este nepozerala.
Možno treba trochu zapracovať na tom prijať a akceptovať aj ine názory a postoje. Pokiaľ sa vrcholne nezhodujú s mojimi, tak sa nestretávam... 🙂
Inak, mňa vyčerpávaju a unavuju ľudia s deťmi, čo sa bijú a robia zle a napriek a celé stretnutie je o tom, že riešim šikanu môjho dieťaťa. Jednoducho, moje dieťa nebude ten prostriedok na socializáciu iných. Najma pri modernom trende "nechajme to na deti". Riešenie je nestretávat sa alebo minimálne.
takýchto ľudí zo života preč čo najskôr, pretože to ti nič dobré nedá, len ťa to bude vyciciavať :/

Načo ti je taká kamoška čo ťa nepočúva? Odstrihni ju