Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
23. júl 2009

nasi nas uz davno volaju, ale ked stale mame nejake kontroly. 30.7. este musim ist s Tomim na gastro a ostatne uz prekladam na september, uz tu nevydrzim v tej horucave 😠 Nasi byvaju v horach, perfektna klima, chladok, no proste super ...

mici11
23. júl 2009

Waw Mauzos to mas super, ze v horach to by som brala hned 😉 A s Tomim preco chodis na gastro, on ma ten reflux ci to mam dopletene???

petkaerdal
23. júl 2009

baby vy ste dneska ake akcne s pisanim,ja cely den lezim na gauci,ledva dycham..precitam si vas neskor

petkaerdal
23. júl 2009

Ahoj jvo,mne grcka len Selin,ale to grcka prudom,vsetko a nie vzdy,ak myslis len take vytekanie po papani,tak to im trosku tak tecie
a preco si zacala krmit kazde 3 hodiny?
a rada? myslim,ze je lepsie davat,ked ona bude hladna,sama si vypyta mozno nema este vytravene a ty jej uz davas
kolko ti priberala vtedy,ked pises,ze nepriberala? mne z beby pekne priberaju

mne sa baby tiez nastavili same,presne,ako mau,väcsinou tie kazde 4 hodky krmime,ja im nenutim a niekedy vypyju 60 a niekedy 150...tak neviem,ci by si to nemala nechat na nu

jvo a aj mne teraz baby papaju pomenej ,v tom teple nechuti a moje vypiju ledva 120...tak tvoja papa dobre 130

a mau ma asi pravdu s tym budenim,ja tiez uz moju Selin nebudim,uz mi prespi sama,Aylin sa budi,ta je hladna..

jvo
23. júl 2009

ahoj Peti no vtedy pribrala iba dakych 125 alebo 155 za dva tyzdne co je dost malo takze aj tvoje papaju kazde 4 hodky? takze iba 4x za den a raz v noci? no asi to predsa tak spravim, ja viem ze je dobre to nechat na nu len ja viem ze to znie divno ale ona si jest nepyta ja som ju este nezazila ze by plakala od hladu (a nemyslim ze je to tym ze jej davam casto...)vidim ze to len ja stresujem ked nevypije kazdy den podla tabulky musim sa ukludnit a nebyt taka hystericka

petkaerdal
23. júl 2009

jvo,ked je to tak,ze si nepyta,tak sa porad s dr.,av nemocke mi este vraveli,lebo sme mali na zaciatku tiez taky problem,ze treba pockat,kym sama vypyta ,netlacit nasilu,neprepchavat,ale MAX. do 5 hodin,ak nie,treba budit,niektorym detom proste nechuti papat..skus ju nechat do tych 4 hodin,potom radsej asi nakrm
moje uz maju teda 2 mesiace a pytaju si tak zhruba kazde 4 hodky ,ale je to individualne,nieje to vzdy tak,je to podla toho ,kolko vypiju predtym,niekedy papaju aj kazde 2 hodky,ked vypiju iba 60,ale ja to nechavam na nich,lebo oni si teda nastastie pytaju,najmä Aylin 😀
a v noci uz nekrmim Selin,Aylin este pyta

no tych 125 nieje moc ,co pribrala,moje zase priberaju nejak vela,kilo mi pribrali za 3 tyzdne

petkaerdal
23. júl 2009

a mala je chutnuckaaaa,aj ja kupujem take celenky,velmi sa mi to paci

nasim zacali teraz az padat vlasky,tvojej uz rastu nove???

a bodynka od teba sa uz nosia,dakujemeeee 😵 😵

jvo
23. júl 2009

tak to som rada ze do nich dorastli 😵
no tusim to bolo viac ako 125 ale urcite to bolo malo lebo za tyzden by mala pribrat tych 200, hej vlasky jej uz rastu nove oni jej vypadali hlavne vpredu a hore a vzadu ma este dlhe tak je taka srandovna 😀
tak drzte palce nech to zaberie a nech aj pribera, ozaj kolko stoji u vas ta beba a vola sa tiez beba 1 premium alebo inak?

jvo
23. júl 2009

kocky a odkedy dokedy vam spia cez noc lebo ta nasa je zvyknuta tak ze okolo 18:30 sa kupeme o 19-tej sa napapa a okolo 19:30-20-tej uz spinka

petkaerdal
23. júl 2009

tak vam drzim palce,nech pekne papka a pribera
u nas stoji 600g 7-8euro a vola si iba BEBA 1 ,za kolko ju ty kupujes? tak BEBA HA stoji az 13,ale tu uz nedavame

moje spinkaju akokedy,este nemaju taky fixny cas,lebo stale prespia dost hodin zo dna a tak sa im to posuva,napr .vcera mi zaspali o 22.30 a dneska uz o 20...na toto si este rezim nespravili,tvoja ho uz mas?

petkaerdal
24. júl 2009

Dobre rankomamicky a tehulky...ako sa mame?
u nas sa vcera prehnala riadna burka a dneska fajn fuka vonku 🙂

petkaerdal
24. júl 2009

Vierka ,ranne vtaca ,kde si? 😀

vierka
24. júl 2009

dobre ranecko... tu som, len som este docitala co ste vcera popisali 😀
mne sa vecer uz na net nechcelo, prisli sme este len o pol deviatej domov z "prace", len som zohriala veceru, najedli sme sa, sprcha a hned som zachrnela 😀

mau - dakujeeeeeeeeeeeem za link, ty tusim na tom nete najdes vsetko... dnes to tusim hned aj objednam - este pokukam co na tej stranke vsetko maju 😀

mauzos
24. júl 2009

ahojte 🙂

mne este spi Luki od vecera, chapete to? Tomi teraz vstal 😲

peti u nas zatial ani chyru po burke, ale dufam, ze sa od zajtra ochladi ako hlasia, lebo uz teraz tu mame fajne teplucko 😀 😀

vieri no vies na nete je vsetko 😉 Ale toto bola fakt nahoda, mozno inde ho najdes aj lacnejsi. Ja som akurat skoncila objednavku, ked si pisala o tom teplomeri, tak som ho tam kukla. Inak ak budes od nich objednavat, tak musis cez Internet Explorer, maju nejaku posahanu stranku v inych prehliadacoch 😠

mici11
24. júl 2009

ahojte babenky,

Drahy vravi, ze v noci bola taka burka, ze nam skor satelit odvialo ale za ja a Samko sme spali jak zarezani 😀 Inak maly sa dnes zas zobudil az o 5:15.Celkom sa mi to paci.Ocka mame dnes doma, lebo v tej casti kde mame firmu, nebude cely den elektrika, tak si ho aspon uzijeme. Teraz spinkaju spolu v posteli a ja si davam ranajky 😉 🙂

mauzos
24. júl 2009

Mici 🙂 ze by aj u nas bola burka a my sme ju prespali? ale nic tomu nenasvedcuje, ani sa neochladilo.
Zabudla som ti odpisat, ze s Tomim chodim na gastro kvoli refluxu, nepoplietla si to. Mas dobreho pamatovaka 😉

mici11
24. júl 2009

Mau no u nas je chladnejsie, takze burku by si si urcite vsimla aspon rano podla lepsieho vzduchu 😉 Ale vraj maju byt opat horucavy 😒 No vidis asi sa mi opat zlepsuje pamat 😀 opusta ma tehotenska demencia 😀 😀 😀
Inak ja si myslim, ze nas Samko ma mierny reflux, lebo dost casto vracka a niekedy sa mu vracia teda vyteka este nestravene mliecko pocas jedla. Nikedy vela niekedy vobec. Vravela som aj dokyne a vravela ze miernou formou trpi skoro kazde babo do 4 - 5 mesiaca, vraj to nebude zatial riesit kym pribera. Inak ani pri tom neplacka len vygrcne a nic. Este vravela, ze ked to bude moc predpise mi nutriton, je to kasicka co sa dava pred kojenim, tak uvidime. Inak teraz 3 dni nevrackal len mliecko vypustal, ale vcera dost grcal ☹ , ale on aj pahltne papa, tak vraj to moze byt aj z toho. Tomi ti aj placka ked grgcka?

vierka
24. júl 2009

mici - tak o vypadnutej elektrike ani nehovor - nam vypadla doma tak o polnoci a ked sme sli do prace, tak este nebola - tak som zvedav aco bude kym prideme domov, dufam ze ju zapoja a ze mi chladnicka vydrzi 😅

mau - tak to bola asi vazne nahoda... ved skusim ho este niekde inde juknut ked uz viem presne ako sa vola... ale uz vidim manza ako sa dnes zatvari ked mu poviem, ze si take chcem kupit... jemu sa zda, ze nejako prilis skoro chcem kupovat sabraky do domu 😀

veam
24. júl 2009

Ahojte...no aj u nas bola riadna burka v noci a ja som bola zase sama doma ☹ ...no ale prezila som to...vcera som bola u jednej kamosky a jej priatel mi vestil z kavy,som nevedela ze ma take odbornosti...povedal mi ze budeme mat dievcatko vlasate tmavovlase 😀 ...tak som zvedava

mauzos
24. júl 2009

mici, tomi sa pri tom smeje, ked grcka 😀 Ale teraz uz v podstate negrcka, papa AR mliecko, to mu zabralo. Len sem tam trosku vygrckne, ale len tak malinko, to je bezne. Nutriton nedavaj, pokial to nie je nejak hrozne ... tomiho z neho bolelo brusko a mal taku zelatinovu kaku ☹ Ja by som to tiez neriesila, len aby nam mohla predpisovat mliecko, museli sme mat papier z gastra, teraz ideme po mesiaci na kontrolu.
Urcite ti vracka z toho, ze pahltne papa, ale to pri kojeni velmi nevies ovplivnit. Moj luki vobec nezvracka a minule hodil taku sablu, ze som nepochopila, prvy krat v zivote. Potom som zistila, ze som mu dala omylom cumel s vacsou dierkou, cize rychlo spapal a preto vyvratil.

vieri, ved nemusis manzelovi vsetko zavesit na nos. Moj sa teraz cuduje, ked vytahujem malym oblecko zo skrine, ze odkial to mam 😀 😀 😝 Tehotenska demencia sa prejavuje aj prilisnym nakupovanim 😀 A toho slonika si kup pre stastie ... viem ze ich mas vela, ale dalsi nezaskodi 😉

mici11
24. júl 2009

Mau dik za rady. Inak aj kamoska mi vravela, ze ten nutriton nemam davat, ze jej malu bolelo tiez brusko a ani to moc nezaberalo. Ze teraz to nechali tak, vraj pekne pribera, lebo jej chceli predpisat tiez ten nutrilon AR, ale ona koji, tak to nechce davat. tak aj ja zatial nebudem stresovat, v utorok ideme na poradnu tak som zvedava kolko pribral. Predtym mu to vychadzalo na 200g tyzdenne a ma sa okolo 150g, takze pohadicka.
Veam ahoj, vlasate tmavovlase??? To je akurat frajerka pre nasho Samka, tiez je cvlasaty tmavovlasy 😀 😀 😀 Dnes sa mi uz snad podari pridat fotecky.

mici11
24. júl 2009

Boze tie moje preklepy 😀 , ale popri pisani zabavam aj Samka, tak sorry 😀

veam
24. júl 2009

Mici no vidis 😀 😀 😀 ...ale pokom bude vlasate to teda netusim

mauzos
24. júl 2009

veam ty nemas vlasy? 😲

mici nam nutriton na vrackanie zabral, ale tie vedlajsie ucinky boli horsie ako zvrackanie. Ja som v podstate skoro 3 mesiace neriesila vrackanie, kedze krasne pribera. Na gastro som isla len kvoli tomu predpisovaniu mlieka, inak by som ani nesla. Takze ak ti pekne pribera a nevidis, ze by ho nejak trapila zaha, tak to neries ... vyrastie z toho.

veam
24. júl 2009

Mau ale mam,ale ked som sa narodila som mala holu hlavu a dost dlho,tie moje blondaky mi zacali rast az okolo 2.rokov 😀 😀 😀

mici11
24. júl 2009

Mau mas pravdu ako vzdy 😉 🙂 nezda sa mi ze by ho palila zaha. On sa na mna usmieva zrazu grcka a znova sa usmieva, takze myslim, ze ho nepali. Jasne chapem, kvoli predpisani keby potrebujem, by som aj ja urcite sla.
No my sme vlasaty obaja, ale taky sme az neboli, ako Samko.Navyse moj drahy je uplne kuceravy 😉 a malemu sa tiez uz trosku tocia vlasky 😉

mauzos
24. júl 2009

veam ved uvidis, ked sa narodi, ci budes kupovat hned sponky. A nepali ta zaha?

mici, takze Samko bude kucierko po tatikovi? Ja som tiez mala ako mala kucierky a teraz mam droty 😖 Nasi zatial nic moc vlasky, ale mna ani nepalila zaha ako teba. Tomimu uz tie prve vypadavaju, tak je taky vtipny, vzadu ma dlhe a vpredu a hore skoro nic ... ako taky maly klaun 🙂

mauzos
24. júl 2009

petka, janka kde sa flakate?

mici11
24. júl 2009

Mau Samko je uz teraz celyyyyyyyy tatko, vsetci vravia. Po mne ma len nostek 😉

mauzos
24. júl 2009

esteze my mame dvoch 😉 Luki je od narodenia cely tatik a Tomi je vraj cely ja, ked som bola babo.