Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
25. júl 2009

Vierka treba sa trochu krotit,aby si neisla skor rodit...potom ked sa babatku nebude chciet ist von,mozes vyskusat taku metodu 😀 😀 😀

mici11
25. júl 2009

Ahojte zlaticka,

Konecne mam chvilku pre seba a sedim. Dnes nam vyminali zachod, viete si predstavit tem bordel ☹ , tak som spravila rovno velke upratovanie, varila, prala...Poobede siel drahy s malym von, tak som si podokoncovala vsetko a a zavrela sa na hodinu do kupelne a dala sa dokopy. Akurat som vsetko stihla a kym prisli. Samko stale spinka ako boli vonku, tak ho asi o chvilku prebalim a ked sa nezobudi necham ho spinkat.
Peti a tie fotecky si uz dala prec?
Poi mala je krasna a je fakt velka slecna 🙂 🙂 🙂
Inak pridali sme na Samkovu stranku nove foto, tak ak mate este v IP link kuknite ak chcete 😉

Tvojka ahoj draha a vitaj 😉
Veam 26t 😕 😕 ti to letiiiiiiiiiiiiiiiii
Babulka som zvedava co ti zajtra povedia na kontrole svatka moja

babulka123
autor
25. júl 2009

mici zlatik.. ja som taaak zvedava.. ani si nevies predstavit.. najviac by sa mi pacilo keby mi povedal ze vies co moja chod o poschodie vyssie a za hodinu si maminka.. to by bolo super.. ze aky darcek na meninky..

mici11
25. júl 2009

Babulka tak to co si napisala ti zelam z celeho srdiecka anjelik moj. To by boli naaaaaaaaaaaaaadherne meniny 🙂 🙂 🙂 Ak by si ta tam nechali nezabudni podat info 🙂 😉 Juuuuuuuuj velmi budem zajtra na teba mysliet

babulka123
autor
25. júl 2009

dakujem.. urcite dam vediet.. ideme ale az n a vecer.. takze nestresujte.. hehehhe
idem si lahnut lebo dnes to vyzera zaujimavo .. uz som rozmyslala ci ideme pre istotu alebo nie.. ale nechcem panikarit tak snad .. uvidme zajtra.. urcite podam nejako info.. cmuuk
dobru nocku

mici11
25. júl 2009

Ok budeme trpezlivo cakat 😉 , dobru nocku

tvojka
26. júl 2009

Ahojte,
dnes to tu otváram?
No baby,dovolenkovali sme týžden u starkej na dedine a týžden u svokry/síce v paneláku,ale boli sme každú chvílu na vinici alebo v meste na zmrzku,pivko.../.Dnes sa už vraciame do BA a od zajtra budeme zas same.Tak som si zvykla,že nemusí jedna revkať kým obriadim druhú,že mám z toho strach.Ale zvykli sme si predtým,tak to dokážeme aj teraz.

Babulka,všetko naj k meninkám,zdravé babatko ti želám a lahký pôrod.Ozaj,bude to sekcia kvôli tej tvojej lonovke,či sa uvidí?čakám na dnešné info.

My sme mali včera návštevu a baby od obeda nespali,boli mrzuté,urevkané,aj noc bola taká všeliaká...Eliška strávila polku noci u nás v posteli a len sa mrvila,trieskala ma rukami...Teraz už po rannom prebalení a papkaní(medzi 6-7h) spinkajú,tak môžem ísť pomaly baliť ten bordel,čo sme si tu porozvlákali.Pýtali ste sa,ako som nás pobalila...no ťažko,trebalo aj veci na teplé počasie aj na chladné,deky,lieky,kozmetiku,plienky...mala som na stole papier a ked ma niečo napadlo,čo by som nemala zabudnúť,tak som si zapísala.A ked som balila,tak som len škrtala 😀

Peti,také čelenky máme aj my,musím im urobiť nejakú foto spoločnú 😵 😵

Fotečky som už stiahla,len ich musím trochu pozmenšovať,aby som ich mohla vložiť.Neviem,či to bude dnes... 😅

Všetky vás zdravím a prajem peknú nedelu!!!

petkaerdal
26. júl 2009

ahojte,tak som tu aj ja,
dneska mi kocky potiahli do pol 8 😕 😕 aka parada 😀 dobre som sa vyspala

mici,ak sa tu stretneme,tak sa ti ukazeme 😀

babul,vsetko naj k meninam 😀

a Janka sa nam co neukaze? co nema cas?

petkaerdal
26. júl 2009

poi,mala je krasnaaa 😵

mici11
26. júl 2009

Ahojte,

Babulka prajem vsetko najlepsie k meninam 🙂 🙂 🙂
Tvojka tak ste mali celkom fajn dovolenku, ze? My odchadzame 6.8. do toho Krakowa na svadbu a ostavame tam 5 dni. Mam hrozu z toho balenia 😒
Peti ahoj som tu a ty?

babulka123
autor
26. júl 2009

dakujeeeeem cmuuk

petkaerdal
26. júl 2009

este si tu mici? tak dam tie fotky

petkaerdal
26. júl 2009

mici uz 😵

mici11
26. júl 2009

Petka su kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne a ako narastli 🙂 🙂 🙂 prfektne su oblecene

petkaerdal
26. júl 2009

dakujeme ,no rastu,ako z vody,ved prva vybavicka je uz daavno v kartone 😀

ved aj ty mas kraaasneho synceka 😵 😵

petkaerdal
26. júl 2009

babul,ty este nerodis? uz chod,na co cakas 😀 😀 ved som zvedavaaaa 😀

babulka123
autor
26. júl 2009

peti .. ver mi ze keby to bolo na mne tak som tam nastupena ako 1.
ponukam opis mojej noci.. co ti budem hovorit.. dessss..

no a moja noc...tuuuho som rozmyslala ci ist alebo nie na pohotovost..
vcera ma bolello asi vsetko , pichal ma spodok, a boky ako su kosti... potom to preslo , ze ideme spat. asi po hodine som sa prestahovala spat do obyvky lebo som nemohla spat, brusko mi tvrdlo pravidelne kazdych 10 min. hovorim si fajn, este chivlku pockam a potomm ideme..
potom preslo tvrdnutie a zacalo robit slniecko, natahovalo sa vo vnutri na kazdu stranu , uplne nechutne sa prevalovalo az som sa bala ze sa tam nejako mota alebo co a nakoniec z minuity na minutu ako keby utalo.. viete si predstavit ako som sa bala. stuchala do brucha a nic.. skoro ma trafilo o zem ..
ked sa potomm 1x pohlo tak som od radosti zaspala.. asi o 5 rano... nooo takze asi tak ..

som veeelmi zvedava co dnes bude... jedine co citim su vnutorne stehna, a troska podbrusko.. hlavne ked sa postavim..
uviidime dam vediet..

mici11
26. júl 2009

Baby kde ste vsetky???Janulka, Mau som vas tu dlho nevidela.

Babulka tak ako????Juj som zvedava

petkaerdal
26. júl 2009

ahojte,
ja som tu 🙂
Janka sla k mamke,ze tam ma net,ale asi nestiha

ako mici? mne dneska cely den spia,ani neviem,ze ich mam,to bude zase asi noc divoka 😅

mici11
26. júl 2009

Ahpj Peti, aha takze Janka je u maminy, som to nejak nezaregistrovala. No my celkom fajn, boli sme u nasich na dome, potom doma a teraz sme sa vratili z prechadzky a boli sme samozrejme na pivku na terase 😉 . Samko bol cely den hore ako tradicne, teraz trosku podriemkava. Cakam kym vstane, okupkam ho a idem aj ja zalahnut. Som nejak moc unavena.Noci my mame nastastie dobre klop klop. Uvidime do kedy

babulka123
autor
26. júl 2009

halooooo...

babulky sme doma s tym ze ... ak budem mat to co som mala v noci tak v piatok uz aj s vecami a ak aj nie tak v pondelok 3.8 urcite nastupujem do nemocky a utorok som mama....

neskutocne sa teism a bojiiiim ako cert ale co uz.. sak toto som chcela.. takze len aby ste vedeli.. .

mici11
26. júl 2009

Waw Babulka tak to uz mas ozaj za par. Velmi sa s tebou tesim 🙂 😉 Neboj to zvladnes 🙂 😉 Ale chapem to aj ja som mala zmiesane pocity 😉

babulka123
autor
26. júl 2009

zmiesane pocity.. straaaaaaaasne sa tesim ...
ale ta PANIKAAAAAA heheheheh

mici11
26. júl 2009

no to ti verim, je to super pocit 🙂 🙂 🙂 kludne by som si to znova zopakovala 😉

babulka123
autor
26. júl 2009

no tak to neviem ci chcem .. heheheh neviem .. mozno az potom .. teraz je to viac menej strach z nepoznaneho... neviem co ma caka a to je najhorsie.. a nepomoze ti ani to ze mi povedia bude to tak alebo tak .. proste si to musim prezit.. hehehe

mici11
26. júl 2009

Babulka mas pravdu, kym clovek nezazije....

mauzos
26. júl 2009

ahojte 🙂

babulka vsetko najlepsie k meninkam, aby vsetko dobre dopadlo a aby si bola cim skor maminou zdravuckeho babatka 🙂
a inak mohla by si rodit toho 4.8., vtedy mam narodky 😉

mici, ako dlho si ma nevidela? ved ja som tu kazdy den, len dnes som tu este nebola 😲 Janka tu ma acka ako vrata 😝

mici11
26. júl 2009

Mua ahoj, ved to je pre mna dlho ta 1 den nevidiet 😉 😀 Co si porabala?
No Janka teda ma fakt riadne ačka 😀 😀 😀
Inak babulka ak porodis 4.8. tak budu medzi nasimi detickami presne 2 mesiace 🙂 😉

babulka123
autor
26. júl 2009

no baby ... tak to mi je jasne ze 4.8 je moj den..

petkaerdal
27. júl 2009

ahojte,
tak nasa noc bola lepsia,ako som cakala

babul,takze ty na mau narodeny 😀
a tvojka ma na moje 😀