Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
21. aug 2009

mici no teda,nemozem ist aspon na jednu miesto teba,ze by som sa zabavila a najedla dobre 😀 ? ja som bola za cely zivot asi na 2 😖

idem do hajan uz ,pa dobru noc

petkaerdal
21. aug 2009

a ano mici pamätam,ze to bola Sophia 😀

mauzos
21. aug 2009

Peti ved len ty si mala tusim 3 svadby 😀 😀

Mici super to vsetko stihate 😉 My sa tiez zajtra chystame grilovat, uz treti krat tento tyzden 😝

mici11
21. aug 2009

Peti pod kludne za mna, mne sa uz ani nechce 😀 😀 😀 , ale chce bude iste dobre, bude ziva hudba. Ale budu mat 120 ludi 😅 na takej velkej svadbe som asi este nebola.

Mau no stihame, ale ved o chvilu je tu jesen, zima a nebude sa dat tak velmi chodit kade tade 😒 tak aj vy grilujete? Super, tak na nasej grilovacke si na teba spomeniem 🙂 😉

mici11
22. aug 2009

Dobre ranko, este spite? 😀

veam
22. aug 2009

Ahojte...baby vcera ste sa vecer nejako rozpisali,ja uz som hore,lebo male pyta papat 😀 ...konecne som sa na nete docitala co je to ta zatka,stale som tomu nerozumela.

veam
22. aug 2009

Poi a kde su tie fotky,hmm???

mici11
22. aug 2009

Ahoj Veam, tak daj malej poriadne papat 😉

Baby celkom fajn stranka, poznate? http://www.zlacnene.sk/

veam
22. aug 2009

Hej mici ja to poznam,taka ista je aj ceska stranka...co robite?maly uz je hore?

petkaerdal
22. aug 2009

ahojte,
mam mala,ale to som sa poriadne ani nezabavila,ani vypit som si nemohla 😀

mici,teraz uz Samko nieje v brusku,mozes sa dobre vyskakat 😀

veam tak uz vies,co je zatka 😀

veam
22. aug 2009

Petka nesmej sa mi,v zivote som o tom nepocula...

petkaerdal
22. aug 2009

baby prsi u vas? u nas v noci sprchlo,ako je teraz fajn vonku,konecne nemame saunu 😀

petkaerdal
22. aug 2009

nesmejem sa 😉

idem k malym,pa zatial

veam
22. aug 2009

u nas neprsi,ale vraj ma,ale konecne neni tak teplo...

loginka
22. aug 2009

caves, to je super, ze tato tema je vzdy na poprednom mieste 🙂

ja sa tiez vytesujem ze prsi 🙂

veam
22. aug 2009

cauko log...ty kde sa flakas?ako sa mas a co nove?

mici11
22. aug 2009

Ahoj Veamm maly uz opat spinka, asi to pocasie 😉 Chceme ist dnes k mame mojej a potom sme mali ist na grilovacku, no ale neviem....
U nas este neprsalo, ale myslim, ze kazdu chvilku bude. Ale je paraaaaaaaaaaaaaaadny vzduch 🙂

Loginka ahoj 🙂 ako sa citis?

veam
22. aug 2009

Mici aj ja sa chystam dnes k nasim,az do nedele,potom uz pride drahy a pojdeme domov 😀

petkaerdal
22. aug 2009

loginka ahoj,na teba som si prave spomenula,ze sa tu malo ukazes a si tu jedina dvojickova 😀 ,mala by si castejsie chodit,je tu prevaha jednorciat 😀

a ja sa dneska kam vyberiem? asi na nakup,chcem ist malym kupit nejake topanocky

veam ty si sama cely vikend? myslim,bez draheho

loginka
22. aug 2009

ja tu soooooooom, snazim sa mat o vas prehlad, to by som si nedovolila 😉

mam sa celkom poho, vcera som akurat stretla p.dr.Pin. cestou na jazero, bol zlaty, /on je to totiz zhodou nahod nas sused), vedel, ze som bola u nasich (totiz som volala do FC lebo som nemala utros a hovorila som ze som mimo) ja ze no viete idu chyry ze som u nasich, a on ze: ano na Modrom koniku 🙂

veam
22. aug 2009

petka ano som sama doma od stvrtka rana,uz neviem co mam od nudy robit...zase na nakupy???aj mne teda nieco kup 😀

Log super ze sa mas fajn,ani zle ti nebyva?a co emka?

loginka
22. aug 2009

zle mi nebyva, nastastei, klop, klop 🙂
ja pojdem tiez na nakup, ale len potravinovy, aj ked ... ked uz budem v Avione, kuknem tehu podprdu, lebo tie prsa sa stale zvacsuju a zvacsuju, zachvilu budem Lolo Ferari ci ako sa volala ta nestastnica 😉

petkaerdal
22. aug 2009

logi,no tusim nadalej sleduju konika vo FC,maju prehlad o vsetkom😀 😀
logi,len to nie s tymi prsiami

a co by si chcela pre Lauru? co ti mam kupit 😀

ako zase? ved musim vyuzit,ked je moj doma,nech ideme von a nieco pozriem aj pre deti 😀

loginka
22. aug 2009

asi nas sleduju, Big brother watching you 🙂 ale nemozu sa stazovat, su tu na nich same pozitivne referencie
vealm, a ja mam vybrate jedno meno a to Laura 🙂 lebo babulky isli do bruska na Lauru 🙂

veam
22. aug 2009

Petka ale nic,to len zo srandy...ja si potom odkupim od teba vecicky,ked to bude dievca,lebo ty budes mat potom chlapcov 😀 😀 😀

veam
22. aug 2009

Log tak budu dve Lauruse tu u nas 😀

loginka
22. aug 2009

dufam 🙂

petkaerdal
22. aug 2009

veam,ok,tak odkladam vsetko pre teba 😀

log a druhe meno? ake bude,ak budu dve baby? inak bol by pekny aj parik,nie? to tu v teme este nemame 😀

loginka
22. aug 2009

druhe zatial neviem, resp. chlapcenske, moj muz povedal, ze sa so mnou zacne bavit o menach az ked budeme vediet pohlavia
ale stale sa mu pacil Tomas - aj ked je to moj brat, no uvidime
inak podprdy nula bodov, nic som nekupila a ty?

veam
22. aug 2009

Petka dobre teda 😀

Log tak teda dalsi tomas,mau ma tomasa,ja chcem tomasa a aj vy.... 😀 😀 😀