Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
3. sep 2009

tvojka aj moj chce tretie,ale ja uz nie

a sla by si na ivf alebo by ste skusali prirodzene?

petkaerdal
3. sep 2009

logi,ja som citila bublinkovanie v nejakom 17 tt tusim a kopanceky az od 21 ,uz si ani presne nepamätam 😀

mici11
3. sep 2009

Jeeeeeej ako ste sa rozkecali, my sme boli skoro cely den vonku. Kym je este teplo. V zime to bude horsie ☹
Janulka ok posli ki nam chalosov na par dni a Samko ich nauci spinkat celu noc, ale ti poslem Samka, ved troch chalosov zvladnes, nie? 😀 😀 😀 A dik,ze by si prizmurila oci na stretko 😉 Inak rada by som vas vsetky stretla 😉
Peti asi ti foto zmazali admini, lebo si tam nebola aj ty.
babulka pekne priberate a ako s kojenim, Ninka je kludnucka, spinka?
Vierka ty ma dokazes vzdy rozosmiat. Jej tie kopanceky mi aj sem tam chybaju 😉

tvojka
3. sep 2009

Pridala som fotečky 😎

mauzos
3. sep 2009

Tvojka male su rozkosne s nausnickami 🙂 S Janulkinymi fesakmi ste sa ani nevosli do fotky 😀 😀

mici11
3. sep 2009

Tvojka malym to velmi pristane, krasne su. Aj fotka s Janulkynimi fesakmi je dobra 😉

Idem uz spat konecne, tak pa

vierka
4. sep 2009

dobre ranko baby 😀

tvojka - male su rozkosne, take bambulky peknucke nausnickove 😀
a ako tak pozeram, ze take dva dvojickove kociky sa poriadne ani na fotku nevojdu 😀 😀 😀

veam
4. sep 2009

Ahojte...

Tvojka baby su krasne s nausnickami 😀

Vierka ani ti nevolali kvoli tej komode?

Baby kam vas deticky kopkali,ked uz boli dole hlavickou?Ja myslim,ze nase uz je dole hlavickou,lebo ma kope pod prave rebro alebo do laveho boku

petkaerdal
4. sep 2009

Dobre ranko baby,

no u nas je pocasie teda na spanie,prsi od vcera

tvojka,male su chutne 😉

baby ,ako obliekate na noc deti ,ked je chladnejsie??

veam,mna kopkali hore a do boku,to ucitis,to budes presne vediet,ako je otocene 😀

petkaerdal
4. sep 2009

mne boli gebula z toho pocka 😖

petkaerdal
4. sep 2009

Vierka vie vzdy pobavit,ona je vtipalek 😀

mici a co ty nespis o 12 😕 ,to ja uz snivam 😀

mici11
4. sep 2009

Dobre ranko,

Dnes ma nas samko presne 3 mesiace, to uz ani pravda nie je ze som rodila 🙂 aj by som si to zopakovala 😀
Veam mna maly kopal stale pod prave rebro a 2 dni pred porodom pod lave 😅
Peti ja davam malemu ked je chladnejsie dupacky a spaci vak.Samko sa strasne odkopava a tak sa neodkope.

mici11
4. sep 2009

Peti trocha som v noci pracovala, lebo sme sa cely den flakali.Ale dnes prsi, takze budeme doma, maximalne balkon 😅

mici11
4. sep 2009

Baby myslite,ze mam uz davat Samkovi cajik? Doteraz nepil , lebo bol plne kojeny, ale uz tyzden ho aj dokrmujem nutrilonom. Na striedacku s kojenim. Zatial papa nutrilon len 2 krat denne. Dokyne idem v utorok, opytam sa, ale ak viete poradte.
A este cajik mam varit tiez z lucky?Alebo normalnej vody? A aky davate cajik? Peti ty ten hipp, ze?

petkaerdal
4. sep 2009

mici,tak gratulujem k trom mesiacikom 😵

davas dupacky s dlhym rukavom? aj body pod to alebo nie? ja davam body s kratkym,na to pyzamko tenke a tiez spaci vak,lebo sa tiez odkopavaju..spaci vak neprikryvas uz?

ja mam hipp a aj od milupa kamilkovy,mici,ja by som trosku dala,ked davas 2x uz nutrilon,tak by som trosku cajiku dala ale pol deci,nech sa napije trosku,ked pouzivas lucku,tak z lucky var tiez cajik

ja sa pomaly uz balin na zajtra,cestujeme na Sk pozriet,ukazat sa,tak sa tesim 😀

mici11
4. sep 2009

Peti dik gratulaciu aj rady. Asi teda dam trosku cajiku, len zvazujem ci kamilkovy, alebo feniklovy od Hipp,co myslis?Pouzivam lucku, tak teda aj caj uvarim z toho. Dokedy sa ma pouzivat kojenecka voda? Viem ze ty davas normalnu, sranda v AT normalna u nas lucka... 😅
Ides na Slovensko, super 🙂
Davam dupacky s dlhym rukavom, body zatial nie a spaci vak zatial nezakryvam. Ale ked bude chladnejsie tak budem zakryvat.

petkaerdal
4. sep 2009

mici,ja mam taky nazor,ved vies,ze lucka je podla mna blbost,ale davaj,ked to na Sk doporucuju,ja nedavam a sme ok
vies co,ja ten feniklovy davam menej casto,lebo ten podporuje aj kakanie a z toho maju vzdy riedke,castejsie davam cisty kamilkovy,tak raz za tyzden dam fenikel..

a dokedy ta lucka sa ma davat ,to neviem.

ja trosku vak prikryvam,len tak nozicky.

no bezim do obchodu,kym je manza doma na nakup,vzdy domov vlacim nejake veci pre rodinu 😀

mici11
4. sep 2009

ok Peti diky a myslim, ze tvoj nazor na tu vodu je spravny,ale ked mi tak kazali...len by som rada vedela dokedy...

vierka
4. sep 2009

caute baby, ja zaucam moju nastupkynu tak uz vela toho casu na kona nemam 😅

veam - ano volali mi vcera... komoda nas vide 180 eur a skrina 600 - tak sme to dali rovno spravit, tak by sme to mohli o take 3 ci 4 tyzdne uz aj mat, tak sa tesim... 😀 a to uz budem vediet aj pohlavie babatka - teda dufam 😅 tak by som si hned aj od sestri pomaly brala veciciky a chystala 😀

petka - aj u nas je take spacie pocasie... je zatiahnute, aj ked celkom este teplo... v noci prsalo a taaaaaak sa dobre spalo, ze sa mi nechcelo vstavat, ale dnes uz posledny pracovny den, tak to uz zvladnem...
a na ako dlho idete na sk???

mici - myslim, ze moja sestra davala takuto vodu minimalne do roku dietata, potom postupne zacala davat aj z vodovodu...

petkaerdal
4. sep 2009

Vierka,tak zaucas a dokedy budes v praci este?

asi len do nedele alebo mozno do pondelku,ak si drahy vymeni sichtu,on to ma blbe s pracou,potrebujem si nieco aj na socialnom vybavit,tak rada by som do pondelku,ak nic,tak sa budem musiet dalsi tyzden sama otocit este raz

janula13
4. sep 2009

ahojte babulky, vedru, spacie pocasie, nasi uz 2x spia, nevydrzali byt hore dlhsie ako hodinku 😕 alebo som ich unavila ja? 😅

petka super, uvidis si rodinku, nas caka navstevny vikend tiez, ale na navstevu ideme my...tak dufam ze malych to podavanie si z ruk do ruk velmi nerozhodi chudatka...

micka ja davam od hipp tiez cajik a chutiii im , davam na spokojne brusko to je mix fenykel, aniz a neviem co este a podvecer im davam na dobru noc, tam je medovka a neviem co, kamilky tusim tiez...ja som u mamy zacala pouziva namiesto lucky drobceka a je to lepsie, uz len kvoli cene a kvoli tomu ze mi tak nezanasa hrniec a malym chuti rovnako...tiez by som rada vdedela dokedy musim prevarat flasovu vodu, spytam sa dr, ak nezabudnem...

petka ja davam na noc pyzamko, pod to nic, ved uz je im obtiahnutejsie ako byvalo, teraz nosia 62 a je im akurat, asi ani dlho nevydrzi, sakra, strasne rychlo rastu, uz mam plnu skatulu veci a niektore fakt ani
nestihli obliect..asi to zacnem predavat...a na pyzamko prikrijem dekou, taka je dlha ze sa neodkopu, Tvojka ma taku istu, ze jo, zxelena so zirafkou, je dost tepla...dala so raz ci 2x spaci vak ale mala som dojem ze im je v tom teplo

veam
4. sep 2009

Baby a odkedy sa dava detickam cajik?moze sa od narodenia ci ako to je?

pointka
4. sep 2009

veam ja davam od narodenia, resp. od ukonceneho 1. tyzdna, tak je pisany cajik HIPP fenyklovy a kamilkovy. Tieto dve davam na striedacku

mici11
4. sep 2009

Jani veru spiace pocasie, samko uz tiez spinka druhy krat, co je u neho fakt nezvycajne!!!Ale velmi sa tesim. Uvarila som mu cajik od Hipp ten kamilkovy, zmlsol ho jak nic, velmi mu chutil. Ale dala som len 50ml. Kolko mu mam, alebo mozem davat?
Inak tu vodu drobcek aj ja chcem kupit, kamoska tiez vravi, ze lepsia ako lucka 😉
Ja som uz tiez dost veci pretriedila, co su mu male, ale ja ich odkladam pre druhe babo 😀 😀 😀
Veam s tym cajom, ako pise Pointka, ale plne kojene dieta nepotrebuje caj, to nam vraveli v porodnici a aj dokyna. Ja som nedavala ziadny, v horucavach sem tam trosku prevarenej lucky. Ale uz ho dokrmujem, ako som pisala vyssie, tak zato mu budem davat troska cajiku.
Jani aj ja sa opytam dokedy mam prevarat dojcensku vodu

petkaerdal
4. sep 2009

ja som davala cajik kamilkovy,je od druheho tyzdna a hipp mam od druheho mesiaca..

moje dneska ako pekne spia v takom pocku 😀

veam
4. sep 2009

Baby vdaka za radu do blizkej buducnosti...

Petka ja som ti hovorila,ze Aylin ci Selin,uz neviem ktora je ta nepokojnejsia,bola taka nervozna asi z toho pocasia,aj na mna to tak posobi,hned som kludnejsia v takomto pocku 😀

veam
4. sep 2009

Baby a co robite vsetky?kde ste?

Ja si varim spagety a cakam kym pride manzel z prace,potom musim ist do obchodu a gratulovat mojej starenke k meninam,zajtra tu asi cely den nebudem,idem zase na rallye povzbudzovat mojho otca,uz je ukoncenie sezony...dalsie rallye bude az na buduci rok na jar...konecne bude mat cas pozriet sa nam na auto,lebo nam tam nieco sramoti a stale sa vymluva ze nema cas,lebo si robi auto na rallye 😒

petkaerdal
4. sep 2009

veam,tak isto aj pocko je v tom,dneska je kludas ,spi stale

tak ja som tiez varila nieco narychlo,pobalila tasky a lezim pri tv s detmi,inak nic,nuda..stale tu prsi

petkaerdal
4. sep 2009

tak ty ide szajtra fandit? aj ked bude prsat? lebo aj zajtra ma 😖

loginka
4. sep 2009

baby, ja som bola dnes omrknut ten Bumbleride v Avione, no nezalubila som sa na prvy pohlad, zacala som znova premyslat aj nad tymi za sebou, lebo sa mi zdal akysi siroky na mna, ale to bol asi prvy dojem
mate niektora aj nejaky za sebou?