Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

tvojka
11. sep 2009

Mau,škoda...A čo ten vrtulník? 😀

tvojka
11. sep 2009

ok Mici,tak do dašieho stretka nás musíš dokopať ty 😉

mici11
11. sep 2009

ok najblizsie organizujem ja 😉 🙂

mauzos
11. sep 2009

no ked Petka posle, dojdem 😝

mici ani neviem co by som si dala, porozmyslam ... Super, ze mas taku skvelu svokrusu 😉

vierka
11. sep 2009

caute babule 😀

tak mi uz mame doma aj ten kolotoc, velmi sa mi paci a je naozaj zazracny - lebo som ho zlozeny polozila na postel, mangel si k nemu lahol a do pol minutky spal 😀 😀 😀 a to nebol este ani zapnuty 😀 tak verim, ze sa bude takto dobre spat pri nom aj nasmu babuliatku 😀 😀 😀 manza som hned aj odfotila, ze ako sa spi pri novom kolotoci, tak potom neskor pridam fotecky, lebo ideme teraz jarmokovat do TT 😀

mici - minule sme cvicili len na podlozkach, ale teraz budeme aj na tych loptach cvicit a ked to bude dobre, tak si mozno aj nejaku kupim domov a budem si aj doma cvicievat 🙂

veam - tak to je super, ze poradna dopadla super a ze je vsetko v poriadku 😀 len ta tvoja mala "princezna" ma uz stve, ze sa nevie poriadne pretrcit aby si boli doktori isty ze co to vlastne je 😅

mici11
11. sep 2009

Ahoj Vierka, tak si dobre kupila kolotoc a aspon vidis, ze funguje, ked aj drahy zaspal 😉 😀 Ja mam doma tiez fitku a nedam za nic. Aj som na nej cvicila aj sa mi na nej dobre sedelo vo vyssom stadiu tehu - ked som bola vorvaň 😀 😀 a teraz tam zvyknem sediet aj so Samkom a paci sa mu to natriasanie 😉 🙂 Aj ho to zvykne uspat 😉
Tesim sa na fotecky a prajem prijemne jarmokovanie 😉 🙂

vierka
11. sep 2009

mici - no ved vravim, je to zazracny kolotoc 😀 a este je dokonca rok a pol na nom zaruka - funguje ako ma, tak som vytesena 😀
no ved uvidim ako sa mi bude na nej cvicit a ked tak si ju kupim aj ja domov, lebo poznam baby co na nej uspavaju svoje miminka 🙂 takze by sa to vyplatilo, aj na cvicenie, aj na sedenie a na uspavanie 😀

dobre, tak mi ideme jarmocit, ved cez vikend sem este nakuknem 😀

janula13
11. sep 2009

ahojte maminky,
ja mam dnes otras den, rano o 5.30 budicek, predtym samoska o 1 rano matusko budicek , rano ma este za trest okakal do cvystrihu, poobede ma zase za otrasneho hulakania ocikal jakub, obaja sa dnes aj troska pogrckali..no otraaas, teraz iz 3x spia, no neviem co sa im robi, celi su umrncani...teplota 37, takze nic hrozne...

petulik, presne ako mau pise, znizila som nocnu davku aby si odvykli od krmenia ale uspesnost zatial veskera zadna, aj ked asi je na nich skoro, asi sa na to vykalsem, ina metoda je ze by mali mat poslednu davku medzi 22-24, tak potom skusim to, do nedele im dam sancu...aleasi su este mali na prespanie noci a asi by som ich nemala porovnavat s inymi babatkami, to je moj problem,,ved oni su oni a nikini a su na tom aj horsie maminy...Tvojka vidis aj mne sa budia 2x zase, a to ked som boal u mamy, tak som ich natiahla aj do 6-7 rana...no co uz, povedala som si, ked ma potrebuju som tu a hotovo a ked su hladni, dam im papat a hotovo...

co sa tyka stretka, ja by som dofrcala, ale..mama ma chce este tam k nej, kym je ako tak pekne, tak rozmyslam ze este na take 2-3tt pojdem, a potom musim prist tak ci tak na preockovanie...a rozmyslala som ze mama by mi aspon pomiohla nastavit ich na nejaky rezim, aj ked maminky mi tvrdia ze to sa robi tak od 5-6mes, tak uvidim, tyrat ich nebudem..vydrzia 2 hod max a su hotovi, tak budu hajat vtedy a mozno casom, lamat cez koleno to nebudem,...

mau, tak soplikujete, to ma mrzi, nasi chrochtaju dalej, ale vraj dychanie ok, aj ked susniky mavaju slusne, ale neriesim, dufam ze sa vam polepsi, aj ja som sa bala ci im to niekde nesadlo..ale kedze nie, neriesim dalej...

micuska ja ta chcem na stretku, tak si asi tiez pockam na dalsie konikove, kedze sme obe GF 😀 a dufam ze samko priberie, je super ze stale kojis, co by som ja za to dala keby aspon z casti kojim..a samko je jedno z najkrajsich babatokco som videla 😉 o mene ani nehovorim 😉

babul skus sab simplex ako radia, ja som skusila ten, potom baby calm a teraz espumisan, ale rozdiel som nezbadala...ale za pokus to stoji, len skusaj aspon tt, nech to zbadas..a tiez nemam rada reci typu vydrz..ale co uz, asi niektore veci treba len vydrzat..

peknu esej som napisala..idem namiesat coctaily pre krpcov, este spia...

janula13
11. sep 2009

a mici ako aj ty, preklepy su moja silna stranka, ale snad ste pochopili, vy ste mudre maminky 😀

loginka
11. sep 2009

cafte diefky 😉
boli sme s drahym v tatrach, bolo krasne a fajn trosku vypadnut z BA
v po som bola na krvi na tripple, bud. stredu vysledky
papa

veam
11. sep 2009

Ahojte...ja az teraz...dnes som nejaka zaneprazdnena,aj manza mam doma,tak to preto...

vierka aj ja som chcela ist na jarmok ale nepojdeme,no skoda.

zdravim zvysok klubu 😀

tvojka
11. sep 2009

Ahojte,
Jani,krásne si to napísala,že si tu pre nich a ked sú hladní,tak im dáš papkať 😵 .Presne tak,rada by som sa síce vyspala,ale kolké ženy by dali všetko za takéto naše nevyspatie...tešme sa,že máme tú možnosť.
Kedy ideš k mamine?

Logi,Tatry závidím!Držím palce,nech sú výsledky dobré.Aj ked pri dvojkách to nevedia poriadne vyrátať,tak ak by neboli ideálne,žiadny stres,ok?Došla by si 19.9. o 10-11h na stretko do sadu J.Krála?

Mau,ako ste dopadli u dokyho?

Babul,my sme skúšali aj Sab aj Espumisan,ale tiež som rozdiel nevidela.Jedine v tom,že Espumisan je redší a rýchlejšie mi nakvapkali tie kvapky.Lebo pri Sab to kvapkalo hrozne pomaly a mne dieťa vrešťalo a tiekli nervy... 😝

janula13
11. sep 2009

tvojka, no presne, ved to si aj ja vravim, co by ine dali za taky dovod nevyspat sa a ja sa furt stazujem 😀 ale to je tym ze ja tak rada spavam 😀
a presne, jediny rozdiel v kvapkach som postrehla ten co ty, espumisan asopn rychlejsie kvapka...ale vela mamin chvalilo aj ten babycalm, ale ja som ani pri tom nejak nepostrehla rozdiel...

my sme boli nannakupe plienok, tak zase mame zasoby, kupila som uz len c3,l len jeden balik dvojok, este pre matuska, ale uz aj on znesie c3 pomaly...

logi a ako pise tvojka, z vysledkov si nic nerob keby ta niecim vyplasili pri dvojkach je to normalne oni tie prepocty maju nastavene na jedno babo a nie na dve, tak vysledky su zmatocne a vela mamin len vystrasia, vratane mna 😉 verim ze budu ok...

no co veam, venujes sa manzelikovi?isto je rad 😎

nase vrestadla uz spia, dnes mi teda dali zabrat, kubko je az zachripnuty co tolko vrieskal, no pojdem lahnut, nech si hlava oddychne..

Tvojka k mame pojdeme v utorok ked je volno, bud len na otocku alebo tam ostanem aspon na tyzden-dva...

a rada by som uz pridala nejake foto..idem ponahanat mm...

babulka123
autor
11. sep 2009

no dnes som skusala jej davat tie kvapky pred kazdym jedenim, 5 kvapiek { nie naraz ako mi radila dr. } a myslim ze je lepsie.. sak kuknite do albumu pridala som foto po dnesnej veceri.. hehehe

inak baby leze na mna nieco.. boli ma hrdlo a taky ten blby pocit na teplo v usiach.. neviete co mozem a co nie ... nejake septolete alebo tak?? alebo aspon paralen??

babulka123
autor
11. sep 2009

janulka maly su taki uzasniiii

janula13
11. sep 2009

babul dakujem, aj ja som mrkla vasu malu, je krasnucka a to paco...a s tatinkom fakt spokojna...idem hajat...

mauuu fotky su tam 😀

tvojka
11. sep 2009

babul,ja som to zatial vždy zahnala homeopatikami,ako v tehu...inak z normálnych liekov neviem.
idem kuk album...

Jani,na plienky ste boli kde?Kolko vyšla jedna č.3?

janula13
11. sep 2009

tvojka boli sme v metre..a jedna vysla 16centov....

jvo
11. sep 2009

caute kocky 😵 babul mala je uplne uzasna normalne som sa z chuti zasmiala ale v dobrom 😀
citam citam stretko 😉 my mame sice v sobotu poobede oslavu u svokrovcov ale ak to bude tak doobeda tak to by sme zvladli a Sad J.Krala moze byt takze ak mozme prist (ak sa s nami este kamosite ked vam nepiseme)tak s nami pocitajte
babul ked mozem poradit, my davame emmke espumisan ale pred kazdym jedlom 25 kvapiek tak ako je to v navode tak teraz som ostala soknuta ze ci ja som blbo citala alebo mas len opatrnu lekarku....a myslim ze jej to pomaha sice dnes sme mali troska problem ale od nedele papkame mrkvicku a zemiacik a mrkva troska robi sarapatu - zapeka ale inak jej chuti tak som rada
a babul paralen urcite mozes lebo moze ho aj mala ked ju budu ockovat takze toho by som sa nebala....to uz nie je ako v tehu

babulka123
autor
11. sep 2009

jvo 25 davas naraz pred kazdym jedlom?? ja som bola v tom ze to len za cely den mozes dat??? ja jej zatial davam len tych 5 pred kazdym a je v pohode.. teda je to lepsie, este stale sa puci ale snad to uz bude lepsie..

a na kedy ste dali to stretko ? sobota doobeda? no to by slooooo

babulka123
autor
11. sep 2009

uz som to nasla .. mne by to vyhovovalo.. mala bude spinkat a potom by som utiekla nakojit k svokrovcom { este stale zvladame len futbalovu polohu a to sa dost blbo vonku praktizuje.. } aj ked keby som sa moc posnazila.. no uvidime.. ale prist by som asi prisla..

mauzos
11. sep 2009

babul mala je zlatunka 🙂

a jani neverim, ze som ta zase vyprovokovala 😀 😀 mali su krasni, este taki drobni, ani sa mi verit nechce ze aj nasi taki boli 😀 a zase mame nieco rovnake, Disney bodinka z Tesca, len my mame tyrkysove 😝

jvo takze vam to ide s prikrmami, gratulujem. My stale nic ☹ Kolko lyziciek ti popapaju?

mici11
11. sep 2009

Ahojte,

No ja az teraz...Samko mi dal dnes celkom zabrat 😀 Rozhodol sa, ze cez den spinkat nebude, tak som ho cely den zabavala, isli sme pobede aj von, lebo uz neprsalo le ani v kociku nespinkal, co sa este nestalo 😅 Tak som teraz vecer dohanala domace prace. ,lebo by sme chceli ist zajtra niekam sa pofotit do prirody, na obedik, kavicku...
Janulka chalani su uplne rozkosny, na spapanie a ako podrastli 🙂 A dakujeme za taku velku pochvalu pre Samka. Posiela ti zato pusku 😉 Janulka ok ak by nam teda toto stretko nevyslo urcite spachame to konikove a uz sa nan ozaj velmi tesim 🙂 🙂 🙂 A to s tym krmenim a nevyspati si kraaaaaaasne napisala,ozaj co by ine zato dali.....vedmy to pozname vsetky , ze? 😉
Babulka ahoj mojka, no ako Ninka? Na hrdielko je velmi dobre, teda spon mne vzdy zaberie homeogen 9 a paralen si mozes dat. kamoska dava ten sab simplex 15 kvapiek pred kazdym jedlom. Inak su fakt chutne 😀 😀 😀 ja ich mam pre pripad tiez doma. Ale Samka zatial brusko len raz bolelo - klop klop.
Jvo ahoj 😉 tazke uz papate zeleninku?Ale to letiiiiiiiiiiiii

Inak baby dufam, ze porobite aj nejake fotecky na stretku 🙂
Mau, Tvojka dame rano kafe, pozyvam vas 🙂 😉

No idem do postele dobru nocku

mauzos
12. sep 2009

ahojte baby 🙂

Mici tak ja uz pijem kaficko 😝 Kto sa prida?

peggyyy
12. sep 2009

dobré ránko, tak včera sme mali poradňu, malá je v poriadku, moč v poriadku,v stredu nastupujem ma MD a aj ja som dostala ten prenatal box no ja som si ho nemusela vypýtať, oni mi ho dali sami od seba 😀
veam som rada, že aj vy ste v poriadku
kuk fotečky už máme kočík, takže už somspokojná, už máme všetko

loginka
12. sep 2009

bre ranecko, dnes som celkom potiahla do 8.15 (s malou nocnou citacou pauzou), co je pre mna vynimocne 🙂
peggy super 🙂
kocky, no strasne rada by som vas spoznala osobne, sakris ale asi nebudeme na vikend doma, drahy chce ist k rodicom ....

vierka
12. sep 2009

ahojte babulky 😀

pozeram ze dietky pekne priberaju... 😀 len tak dalej 😀

pegy - tak to je super, ze je vsetko v najlepsom poriadku, len tak dalej 😉 este par tyzdnov a budes mat ten vas velky poklad v naruci 😀 a pozeram, ze uz mate aj "faro" doma, tak super 🙂

loginka - treba si pekne pospinkat ked sa da 😀 ja si musim zaklopat, ze som za tych 5 mesiacov mala cikacie zobudenie v noci len dva krat 😀 dufam, ze mi to vydrzi co najdlhsie 😀

peggyyy
12. sep 2009

vierka no máme to je z toho Pezinka čo som ti spomínala za tých 160 eury 😀
ty sa inak ako cítiš?

veam
12. sep 2009

Ahojte...

Pegg som rada ze aj vam dopadla poradna dobre a pekny kocik,tak uz mate teda vsetko?Aj kabela uz zbalena? 😀

veam
12. sep 2009

Pegg a co si mala v prenatal boxe?