Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

vierka
21. sep 2009

mauzos - dakujeme moc 😀 😀 😀
je to nenormalny zazitok, som tam plakala ked zvacsil srdiecko a ukazal ako krasne bije a mangel bol tiez hotovi 😀 proste zazitok na cely zivot 😀
a kto vie co sa z neho vykluje, mozno tie baby nebude nahanat a bude skor tvojich chlapov 😀 😀 😀

loginka - dakujeeeeeeeeeem 😀

no ja si myslim, ze je to uuuuuuzasny a krasny chlap, ale ako matka asi nie som objektivna 😀 😀 😀

veam
21. sep 2009

Vierka ja si pamatam ze mne tiekli slzy cele 3D,aj ked som tam toho moc nevidela,ale bolo to krasne a dojemne... 😀

loginka
21. sep 2009

baby prestante s tymi slzami, lebo ja placem uz teraz 😅

veam
21. sep 2009

Log aj teba to caka o chvilu?ides aj ty na 3D?kedy?

babulka123
autor
21. sep 2009

logi... ubekana.. ale nie Ninka... ta si spokojne drochmala do pol 6 a potom do pol 9... ale zato ja som rumazgala asi do polnoci... no des... ale snad uz bude lepsie.. pripadala som si ako Macocha...

janula13
21. sep 2009

ahojte maminky a tehulky, tak sa hlasim do sluzby
cez vikend som tu mala mm, tak som sa venovala jemu, takze prepaacte 😀

micka videla som tvoje lehatko, aj my sme dostali take a tiez nema chybu, neviem co by som si bez nich pocala, po kociku najviac vyuzivana vec u nas..a este po plienkach samozrejme 😀 hraju sa tam, naklikavam im tam rozne hracky, aj tam zaspia ked su unaveni, alebo ich v nich naraz hojdam ked su nervozni...no fakt vyuzite a uz aj dost uchytane, budem musiet nejak ocistit , lebo neviem ako budu vyzerat po prikrmoch...

mau ozaj ty ich v com krmis?videla som stolicky co si dala link, tiez somm citala ze maminy ich chvalia, tak mozno aj my tak kupime, zdaju sa fakt dobre za tu cenu...

Vierka blahozelam k pindurikovi, hadam sa uz nevcucne, nech posilnis nase rady... 😀 je krasny 😀

babule ako som citala kolko vam spapaju, no my asi vedieme, papali mi uz 6x denne, ale teraz sa mi zase budia v noci 1x navyse, neviem preco, ked nie jeden, tak druhy, tak vzdy nakrmim oboch...a spapli mi uz 160-180 ale kedze teraz o jednu davku viac, tak im davam len 150, ale aj tak dost, ale keby im dam viac, tak verim ze si daju...nikdy nepovedia nie 😅 ale mozno je to tym ze papaju obaja to AR a mozno nie je take syte..ale priberaju to kilo cca nesacne, tak v pohode..

Inak peti sranda aj u nas tak...mensi predbehol uz o takmer pol kila vacsieho pri narodeni...

babul u nas sa place niekedy tiez, ale snazim sa ich pri obliekani zabavat, ale ako kedy niekedy smiech, niekedy mrnkaju, alebo rovno plac..ale nie casto, ale to je uz unavou a chcu papat a spat...
no idem...

zdravim vsetky ktore som menom neoslovila 😀

janula13
21. sep 2009

a vidim ze uz sa chystate na prikrmy, ja som len mrkla na tie vsetky kasicky a ked ich tam bolo tolko nechcelo sa mi to porovnavat...mau, jvo, co by ste odporucili, jakozto skusene???? 😉

a este Tvojka, stale sa mi tie potvorky budia, sice sa mi ich teraz po 2 noci podarilo potiahnut do 3 rana,a le o 6 papaju zase s tym ze od 1 som aj tak hore lebo sa kubik zobudi, dam dudel, zmenim mu polohu a zase o hodku to iste a o hodku zase, to uz riadne nezaspim a potom sa niekedy o 3 zobudi zase uz matusko aj ked kubik spi tak sa vzdam a krmim 😀 ale stale si vravim, co uz, papat musia a su aj horsie pripady 😀 a ja mam pripady dva 😀 😀 😀

inak k teme strie, ja som ich mala uy aj pred tehu na stehnach a zadku a po tehu mi pribudli nejake dve napravo od pupka, ale nie je ich nejak vidno, su male..ale keby cvicim ako sikula petka tak hadam aj zaniknu v tehlickach na brusku 😀

mici11
21. sep 2009

Ahojte,

Tak svadba bola prefektnaaaaaaaaaaaaaa, sme sa zabavili ako sa patri. Ale este aj dnes som unavena, ako kon ☹ Maly zasppal idem si k nemu lahnut.
Vierka blahozelam k chlapcekovi, je naaaaaaaaaaaaaaadherny. Tak aj ja som tipovala spravne 😉

janula13
21. sep 2009

micuska tak ty zase dospavas, no ja byt tebou...a brala si aj petulku? 😀

petkaerdal
21. sep 2009

ahojte baby,tak ste tu toho dneska popisali,ked ja som tu neni

tak gratulujem Vierke tiez k chlapciatku 😀 ,tak teda chlapske rady tu posilnis

Janka na svadbe som nebola,nemal mi kto deti postrazit 🙂 ,tak nabuduce pojdem s mici,isto este do konca roka nejaku tu jednu stihne 🙂

ja nemam nove nic ,akurat to,ze vcera som uz bola hotova zo Selin,zase nechcela jest,tak som sa nastvala ,zarobila kasu a vypila 150 😕 ,uz som si povedala,ze par dni hore dole ,hlavne ze bola spokojna a najedena,jej uz to mlieko asi nechuti 😅 ,takze mi uz kasickujeme 😀

babulka123
autor
21. sep 2009

mici priznaj sa ze sa ti nechce varit a tak chodis v sobotu po svadbach..hehehe

petka. no pekne, takze kasicky? sikovnicky..
vierka gratulujem..

vierka
21. sep 2009

veam - no ja som plakala len chvilu, lebo som si to chcela pekne vsetko vychutnat a vidiet... mangel sem tam mu trvalo kym zistil co, kde a ako, ale doki pekne vysvetlit 😀

loginka - setri si slzicky, este sa od stastia naplaces pri tych svojich 😵

janulka - dakujeeeeeeem 😀 jasne ze posilnim rady a pridame sa k fesakom co uz v tejto teme davno su 😵

mici - veru si typovala spravne a je super, ze svadbe dopadla super a ze ste sa riadne zabavili, tak si chod pekne oddychnut este k malemu 😉

petka - dakujeeeeeeem... ved bude ti musiet niekto baby trochu ponahanat, nech nezleniveju 😀

jvo
21. sep 2009

ahojte kocky 😵
vierka gratulujeem, krasne fotecky drobca 😉
peti ani nehovor s tym papanim mlieka som uz aj ja hotova, rano zje tak 100 po obede nic o tej tretej ako kedy tak 120-150 a vecer po kasi zalezi kolko spapa tej ale ja jej ju davam lyzickou ale ako vas citam asi skusim dat tiez z flasky uvidim co to spravi ale asi budem musiet spravit daku redsiu aby to vedela vypit a musim kupit kasovy cumel....
jani ja davam kasu od nestle moja prva kasa ta je ryzova mliecna a potom este ryzovu mliecnu bananovu este mame kupenu aj mrkvovu ale tu som este neskusala kupila som tie od nestle lebo aj mliecko pije bebu od nich tak nech to ma rovnake ale mozno skusim aj ine
babul tak vy ste princeznu uz odstahovali do jej izbicky? 😲 a co tak skoro?

loginka
21. sep 2009

veam idem na 3D 15.10. do Hlohovca, vierka ty si am tiez bola, ze?

babulka123
autor
21. sep 2009

jvo sice vyzeram ako bezcitna matka ale radsej teraz ako neskor.. potom by to robilo veeeelke problemy aj mne aj Ninke.. teraz len mne a to ja zvladnem .. nejako ..

petkaerdal
21. sep 2009

jvo,ja som si to vcera odmerala tak ze na 120 ml vody,davam 5 tych naberaciek z mliecka,nedavam to lyzicou,aby som vzdy nemusela kontrolovat,ci prejde cez dierku,takto to mam raz-dva,kup si cumlik,je to s tym super,vypiju to tak rychlo,ako mliecko
no mne Selin jedava asi takto,rano tak 60 😅 ,poobede tych 110,potom ale o 16-17 zje nejakych 90 a na noc som jej vzdy tlacila min.120,vcera zjedla kasu sama 150
skus tou flaskou,je to naozaj super 😉

Vierka,len ten tvoj nech nenahana,lebo potom bude moj mm nahanat jeho 😀 on si bude princeznicky strazit 😀

petkaerdal
21. sep 2009

jvo a ty davas kasu kedy? ja ju davam,ako posledne jedno o tej 20-20.30..dovtedy mlieko,zeleninu este nebudem davat

jvo
21. sep 2009

peti a nie je to malo ked na 120 ma ist 6 zarovnanych polievkovych lyzic(teda aspon na tej nasej kasi je to tak) no a kasu jej davam tiez ako posledne jedlo teda este potom jej vzdy ponuknem mlieko lebo doteraz som jej to robila len zo 60 vody, ona je naucena ze okolo 18:30 sa okupeme a tak o 18:50 papa mliecko a ide sa spat a do tej 19:15 vacsinou spinka no ale kedze kasu som jej davala lyzickou tak som jej ju musela dat este pred kupanim lebo si vies predstavit ako vyzerala ked dojedla 😀 potom som ju okupapa a este som jej ponukla mliecko no a po tej 60kasi vypila tak 60-80 mlieka ale vcera som jej psravila 120 kase a potom vypila len 30 mlieka tak preto som rozmyslala ze jej to dam do flasky a dam jej ju namiesto mliecka tesne pred spanim po kupani....

jvo
21. sep 2009

jaj babul neber to tak ze ta odsudzujem len som nevedela ci mate dake problemy alebo preco, sesternica napriklad dala malu do jej izby hend od narodenia....ono na jednej strane je to lepsie lebo ked bude mat 2 roky alebo aj viac nebudete musiet bojovat ze nechce spavat vo svojej izbe len my by sme to nemohli lebo este nemame spravenu detsku izbu 😀
drzim palce aby ste to vydrzali lebo to chce asi teraz viac vydrze od vas nez od ninky 😉

mauzos
21. sep 2009

tak nam dnes dorazili stolicky, chvilu trvalo kym som pri nich pomaturovala a poskladala ich ... ale uz su zlozene a malym sa v nich ocividne paci 🙂 Dufam, ze budeme aj my spokojni 😀 Aj som pofotila, vecer ked bude cas pridam fotky.
No Jani, ze vikend, vsak si tu nebola celu vecnost. Akurat som na teba dnes myslela, ze si nenajdes cas napisat par riadkov. Telepatia 😝 Ja som si s kasickami nerobila tazku hlavu, pokupila som vsetky tie od 4 mesiacov, co boli na nich kupony v DM zlavovej knizke. Zatial im vsetky chutili, tak snad aj tvojim budu 😉 Pred par dnami som kupila aj Babylove, su podstatne lacnejsie ako ostatne. Este sme ich neochutnali, lebo sme mali otvorene dve ine, ale verim ze aj tie im budu chutit. A krmim ich bud vo vajciach, alebo v posteli na vankusi. Lehatka som uz odlozila, uz neboli pre nich bezpecne a pripinat sa mi ich tam nechce. Ale vyuzili sme ich tiez na 100%. Inak z mojich sa daju dat dole potahy a oprat, urcite aj z tvojich 😉
Mici fajn, ze ste sa super zabavili 🙂 A nabuduce uz zober aj Petku 😉
A mojim chalanom konecne chutia vyzivky, tak otvaraju pusinky, ze im nestiham davat. Dufam, ze sa prepracujeme k tomu, ze im bude tak chutit aj zeleninka.

mauzos
21. sep 2009

Peti ja robim tak isto kasu ako ty s odmerkami s mliecka 😉 Moji zvyknu vypit zo 180 ml vody.

vierka
21. sep 2009

petka - a ja budem potom nahanat tvojho mangela, ze co nahana mojho maznacika 😀 😀 😀 a ty bude spotom nahanat mna, ze co beham za tvojim mangelom 😀 😀 😀 a moj mangel sa bude pozerat ako robime zapasy v bahne 😀 😀 😀
takze vy uz kasickujete??? boze ako to leti, ved si este len teraz rodila 😀

babulka - dakujemeeeeee... ja uz som maximalne spokojna, ze to pre mna nie je tajomstvo 😀

loginka - ja som bola tiez v HC a sme boli spokojny... pan doktor vsetko pomeral, vsetko nam ukazal a vysvetlil... este aj na zaciatku sa pytal, ze kolko deti cakam a ja ze jedno a ze kto vie kolko tam najde on 😀

jvo - dakujeeeeeeeem 😀 uz je zo mna hrda matka - uz sa s nim budem ukazovat vsade kam budem chodit 😀

babulka123
autor
21. sep 2009

jvo ja to tak neberietm.. nebooj ja viem ze je to divne.. ale ked my sme s marekom asi ini.. hehehe
ale ocividne jej to nevadi a to je hlavne..

petkaerdal
21. sep 2009

tak jvo,ja neviem,ako su myslene tie velke lyzice,ci kopcom alebo takakurat,ale moja odmerka z mliecka je skoro,ako jedna velka lyzica,ja to robim podla tych odmieriek a mam to hned a je to akurat take kremove a fajn to tecie aj flasky,musis vyskusat 🙂 ,ja som po kasi uz mliecko nedavala,uz boli plne a budem davat len na veceru,ako vcera,uz sa na to dneska tesim,lebo im velmi chutila a aj mne 😵

mau,super,ze stolicky mas a ze si spokojna a aj chlapci 🙂
a ako zarabas tie kasicky ty mau? kolko davas asi tych naberaciek z mliecka?
aj mne sa daju dat dole potahy a oprat,to je super,krmim ich ale na vankusi z flasky,tak sme zvyknute od narodenia,tiez ma nebavi v tych lehatkach ich stale pripinat

Vierka,tak sa potom ponahaname 😀
ten cas veru leti,uz si ani nepamätam,ze som rodila a ty uz mas 23tt,uz coskoro aj ty pojdes 😀

petkaerdal
21. sep 2009

a dneska je Matuska,tak vsetko najlepsie Matusko 😵

vierka
21. sep 2009

petka - beriem ta za slovo 😀 😀 😀

jeeeej, dneska je Matuska - tak aj ja vsetko naj naj prajem 😵

ja som premyslala vcera tiez nad menom Matus, ale susedka pod nami teraz ma Matuska, tak to sme s manzom vypustili 😀

jvo
21. sep 2009

peti je tam napisane zarovnane polievkove lyzice tak to skusim mozno to fakt bude ako mliekova odmerka tak ideme von hned aj kupin kasovu dudku a s tou chutou mas pravdu normalne jej vecer zavidime ked to papa lebo krasne vonaju a aj chutia 😀
kocky ja si tu vypisujem a nedavam pozor na malu je vo vedlajsej izbe na zemi jasne ze nie rovno na podlahe, ma tam penove puzzle decku a este aj zavinovacku, a tam si lezka a zrazu pocujem ze dako ochka tak kuknem na nu (vidim ju od PC)a ona sa pretocila z chrbta na brusko 😵 😀 len jej ostali rucicky pod bruchom tak tam lezala ako tulen na pobrezi chuderka moja ale je to sikulka 😀 juj ako sa z nej tesim

mici11
21. sep 2009

No ja som si polezkala s malym a potom sme boli vonku. Teraz sme sa vratili. Idem poupratovat a dat prat.Inak maly bol u svokry v sobotu uplne poslusnucky. Spinkal celu noc. Zaspal o 20:00 a zobudil sa o 6:00, ani neplackal. Svokra bola z neho vytesena. Bol u nej , lebo aj moja mamina bola tiez na svadbe 😉
Jvo Emmka je sikovna 😉
Mau velmi pekne stolicky ste objednali, aj ja chcem take 😉 Ale svagor a teda aj krstny Samkov, vravi ze on kupi, tak mu poviem aku chcem 🙂 .
Petulka nabuduce ides so mnou na nejaku svadbu. Neviem kedy idem, ale o rok 100%, zeni sa druhy bratranec 😀 Takze uz kasickujete 😉
Janulka ahoj moja aj teba zoberiem nabuduce, ale este najprv musime zorganizovat tu vymenu deti 😀
Babulka odhalila si , nechce sa mi varit 😀 😀 😀 Takze uz davate malu spat samu? Ja chcem az neskor, ja na neho musim vidiet, inak som hotova 😀 I ked monitor aj vysielacky mame aj my. I ked potom to bude mozno
tazsie.

No a Samko uz od piatka uplne odmieta papat s prsnika, tak aom skusila odsavat a za cely den som odsala 30ml, cize jemu chudacikovi ani netecie ☹ zato sa tak jeduje. Tak od soboty je uz len na nutrilone i ked sa ho este pokusam stale nakojit, ale bez uspechu. 3 krat denne spapa 150ml a tri krat 120ml. Tak na striedacku a na vecer samozrejme 150ml, hladosko nas. A caijik uplne zboznuje, tak ako mamina 😀

petkaerdal
21. sep 2009

jvo,tak ja tusim nemam pisane,ze zarovno,tak potom moja odmerka je presne zarovno velka lyzica 🙂
ze tulen na poberi,mala Emmka aka sikulka 😀

mici,tak uz ti mliecko asi konci 😢 ,inak ja som tiez na zaciatku odsala ledva 30 a to tiez baby ani necitili,takze uz ste len na UM
vy mate teda fakt svadieb a svadieb 😀 ,musim sestru nahovorit,aj ja chcem ist na nejaku 😀

vierka
21. sep 2009

jvo - tak Emka je sikulka.. taky maly sikovny tulenik 😀 😀 😀