Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
27. okt 2009

a co sa tyka posunu casu u nas.. ani neviem.. hlavne ze som to riesila ze ?
zaspava okolo 7 vecer, zobudi sa o pol 4 a vstane o pol 8.. no kiez by jej to chcelo vydrza hooooodne dlho.. heheh

veam
27. okt 2009

Babulka takze tej vody bolo dost nie len trocha?No po schodoch chodim az na 5.poschodie,na oknach sa moc nenarobim,drepy to asi nezvladnem a sex nepomaha,tak co este?

babulka123
autor
27. okt 2009

veam ale moze ti aj postupne odtekat.. ak sa ti to nezda zbehni gyndosovi nech ti da ten pripravok ktory nastriekas na vlozku a ak je to zelene je to voda a sup sup do nemocky..
a na bolesti sa nespoliehaj, aspon u nmna to tak nebolo ... kontrakcie sice boli ale ja som nic necitila.. tak neviem ..

veam
27. okt 2009

Babul a keby to bola ta voda,tak uz by som sa asi aj otvarala nie?

mauzos
27. okt 2009

veam sex nepomaha? 😲 vsak to je naj babska rada 😀 😀 A myslim, ze sa nemusis otvarat a moze ti odtiect voda ...

veam
27. okt 2009

Mau nepomaha a od rana do vecera sa mi to robit nechce a ani nemam s kym 😝

mici11
27. okt 2009

Ahojte,

Veam vasa mala bude ako nas samko, tiez sa mu nechcelo. A nerada ti to pisem, ale z tych babskych rad nezabera ziadna 😠 vsetky mam odskusane a nic, dokonca aj teply kupel. Porod mi aj tak vyvolavali 😀 . A k tej plodovej vode neviem, lebo mne ju prepichli a o 4 hodiny som porodila, ale ako mi odtiekla plodova voda aj tak som sa neotvarala nejak extra, pomahali mi tabletkami a infuzkami...Ale za necele 4 hodky bol Samko na svete 🙂 🙂

A ked porodis 4.11. tak budu medzi vasom a nasim presne 4 mesiace 😀 😀 😀

Peti u nas sa po posune casu vstava a papa o 5:00 miesto o 6:00, ale nevadi napapa sa spi dalej tak do 6:30, takze celkom v poho. A spinka od 19:30 - 20:00

veam
27. okt 2009

Mici no ani mne akosi nic nepomaha a to som si stale myslela ze pojdem rodit skorej...keby som si mohla vybrat datum porodu,tak bud 1.11 3.11 alebo 4.11...uvidime ci to pojde 😀

vierka
27. okt 2009

no ako vidim, kym nebudeme Veam posielat, tak ona ani nepojde 😀 😀 😀
sa mi teraz robi sranda, ze 😅 kym mna to este nacaka, tak aj srandovat viem 😀

no mozno tie schody nezaberaju preto, ze chodis po nich kazdy den... aj ja sa obavam toho, ze moje denne chodie po schodoch do bytu asi moc ku koncu zaberat nebude 🙂

no a co sa tyka posunu casu - ved o 17.00 je uz pomaly tma a ja by som uz aj potom o 20.00 spala, lebo mi to pride ze je uz dlhooooo tma a ze treba ist uz spat 😀

mauzos
27. okt 2009

Veam neboj, raz urcite porodis 😀 😀 😀

Na mna tiez tak blbo vplyva ten posun casu, som v kuse unavena 😠

veam
27. okt 2009

O posune casu mi ani nehovorte...Vecer by som uz o 19.00-20.00 isla najradsej spat,lebo som unavena z nicoho a rano som uz o 5.00-6.00 hore a to nepocitam kolko krat som v noci hore co idem na WC

babulka123
autor
27. okt 2009

ahojte boli sme na poradni takze mame 5450g, 61 cm, 40 obvod hlavicky..no velkacka.. secko ok..
spala potom 3.5 hod vonku .. no proste parada..

petkaerdal
27. okt 2009

mau aj ja som dost unavena,co som vobec nebyvala,mna taha na spanie uz o 14,v byte tma ,ako vecer,no hrozne 😖
babul super 🙂

babulka123
autor
27. okt 2009

petka.. ani nehovor..
mala my dnes sice spala ale poobede uz ani za svet.. neviem ci sa chuda boji ze je tma a ze uz musi spat dlhy nocny spanok.. ale od kedy sa posunul cas tak poobede nevie spavat ani pol hodku co predtym zvladala aj 2-3..

budem musiet nieco vymysliet.. heheh ja stale nieco riesim s tym spankom co ? to je hrozne.. ale ked je hore 4 hodiny ako teraz tak vecer je uz veeelmi umrncavena a nechce nic... no ale pozitivum je ze uz spi..

jvo
27. okt 2009

ahojte 😵 no s tou tmou je to hrozne inak tusim aj nasa mala sa boji dako tej tmy teraz ked chodime domov z prechadzky zrazu ostane tma a mala normalne minule plakala 😕
inak dnes sme boli v poradni rano som zistila ze sa mala vyhadzala tak dr. nam oznamila ze tie teploty co sa jej vratili teraz piatok sobota nedela a dnes to vyhadzanie ze sme mali tzv. siestu chorobu (je to virusove ochorenie kedy byvaju tak 3-5 dni horucky a potom sa dieta vyhadze to znamena koniec choroby) tak snad uz s chorobami koncime a vsetko bude ok....

babulka123
autor
27. okt 2009

jvo.. a uz neteplotujete...?? tak to je super.. hlavne ze to preslo.. to je superske..

mici11
27. okt 2009

Ahojte,

Babul super miery ma Ninocka 🙂 tesim sa,ze je vsetko ok 😉
Jvo, tak verim, ze je to uz za vami a choroba vas uz bude obchadzat.
Peti s tou unavou presne ako u teba.....

Baby kolko kase davate na veceru?

janula13
27. okt 2009

Ahojte, babul super baba ti tam rastie 😀 a krasne foto si pridala, ja uz planujem tiez niekam ist ked budu mat tak pol roka...
Petka vopred vsetko naj k 5tim mesiacikom, my budeme tiez cochvila taki starci 😀 😀 😀

Inak ja zarezavam s nimi sama a celkom sa da, ale vecer padam unavena ako kon...spali doobeda 40min, potom skoro 2 hod naobed, potom hodinu pooobede a od 15.30 boli hore a uz nechceli spat, ale boli celkom v norme tak som okupala uz pred 19 a uz od 19.30 spia, dufam ze sa nebudu budit, niekedy matusko zaplace, asi tie zubky...
Jvo, tak sa tesim ze to uz mate za sebou, urcite sa ti ulavilo...

mici ja zarabam tak 150ml mlieka a stupne to s kasou tak na 180-190...ml...

No idem sa osprsit a dnes chcem ist skorej spat, vcera som este popijala a venovala sa mm 😀
veam, ako pise Mau, raz porodit musis 😀 ja viem ze uz mas dost, ale uz to par dni ci nebodaj hodin vydrz..inak mne nieco puklo vnutri, spravila som 3 kroky, zaliala ma voda a vedela som teda ze necikam, kedze sa to nedalo ovladnut a hned na vysetrovnu a otvorena na 5 prstov tak sup sup na porodnicu a za necele 2 hodky od puknutia vody bli na svete...

mici11
27. okt 2009

Jani 150ml? Ja uz druhy ci treti den zarabam 200ml, myslis ze je to vela?
Jeeeeeeeeeej mali ste romantikus vecer s drahym? Aj to treba 😉

jvo
27. okt 2009

mici mne tiez jedine coho spapa vela je kasa takze papa tak 200-220 teda papala pred chorobou teraz klesla na 150 ale ked mu chuti kludne mu daj

mici11
27. okt 2009

Jvo tak super si ma ukludnila, lebo mliecko teda nutrilon spapa 150ml a kazde druhe papanie len 120ml, ale kasu fakt 200 ml, ako nic a pekne zaspinka.Predtym papal 150ml ale minule som mu musela dorabat, lebo mu bolo malo....

vierka
28. okt 2009

dobre ranko babulky 😀 a babulaaaaatka 😀

dneska prezivam vaznu krizu 😔 uz sa vam niekedy stalo, ze vam zvonil budik a budili ste mangela ktory spal vedla vas, lebo ste si mysleli, ze je vikend a ide do prace len on??? 😕 no tak toto sa mne stava pravidelne, ale dneska s malym rozdielom, ze mangel vedla mna nelezal 😅 tak si predstavte ako stucham do vzduchoprazdna ze ma vstavat do prace 😀 tak tomu hovorim vazna kriza a odmietanie vstavania 😀 😀 😀

a mozno otazka od veci, ale tak mi napadlo, ze asi tak v kolkom tt si mam uz kupit napriklad podprsenky na kojenie 😅

veam
28. okt 2009

Ahojte...dnes tu aj jaj buntosim...

Vierka ja som si ani podprsenku na kojenie nekupovala,zda sa mi to zbytocnost...tu klasicku by som nenosila a tie novinky sa mi zdaju dost drahe...

petkaerdal
28. okt 2009

ahojte,
my sme dneska pospali do 7,ale o 4 som krmila 😖

mici,moje vypiju kasu zo 150ml vody.

Janulka,dakujeme,tak dneska mame 5 mesiacikov a tvojkam gratulujem k 6 😀
u nas tiez uz asi Selin idu zuby,je nejak nervna 🙂

mici11
28. okt 2009

Ahojte,

Vierka ja som mala 3 podprdy na kojenie, nosila som ich asi 2 tyzdne a len doma...Potom som pouzivala klasicke podprdy s odnimatelnymi ramienkami a bolo to super. Ale ked chces kupovat, tak urcite az ku koncu tehu, aby ti potom neboli male 😉 😀

petkaerdal
28. okt 2009

Vierka,tak to je teda vazna kriza 😀
ja som podrpdu kupovala skor,bo som nevedela,ci sa von este vytrepem ku koncu a kupovala som o cislo väcsiu a nosila som ju 4 dni 😖

mici11
28. okt 2009

Ahoj Peti, u nas sa spalo ako obvykle od 19:30 - 5:00, krmili sme sa a spali do 6:30. Odvtedy sme hore, ale pred chvilkou som ho dala na balkon a spinka ako anjelik 😉 a ja idem trosku pracovat. Inak posledne 3 sni mi zspi iba na rukach 😖 ☹ .......
A Peti gratulujem k 5 mesicikom a Tvojkam k pol roku waw 😉 🙂

Peti no Samko vypije z 200ml vody 😅

mici11
28. okt 2009

Inak davam si kavu, kto sa prida??? pozyvam... 🙂

babulka123
autor
28. okt 2009

ahojte.. oslavenkyniam gratuuuuluuuujeeeemeeee.. z celeho srdiecka.. cmuuk

tvojka
28. okt 2009

ahojte,
dakujeme za gratulácie a Petkiným babám tiež všetko naj k 5mes 😵 😵

idem na kávu mici!!!