Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
29. apr 2009

a kukam modre z neba a revem jak mala... kokos ten pribeh s 11 detmi..

a potom sa nemam bat rodit.. 😝

janula13
29. apr 2009

petka pozri na toto, pekne nie?prave som nahodou nasla..
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5530574

babulka123
autor
29. apr 2009

to je pekneeeee... kacicka je tam .. to sa mi velmi paci.. len marek tu pinda ze uz nemam nic kupovat.. sakraaaa hehehehe

mauzos
29. apr 2009

jani mne sa tie pyzamka velmi osvedcili. Teraz sme ich dokonca kupili v Tescu vo vypredaji 3 kusy za 5 €. Spinkaju mi v nich, pod nich nic nedavam a zakryvam ich paplonikom, to je vsetko.
Tesco plienky sa aj ja chystam pouzivat, len jednotky u nas nedostat a ani v Madarsku. Tam vyjdu pampersky na necelych 6 €.
Ocko sme vyliecili za 1 den harmancekovym cajom, uz je to OK.

Teeeda Tvojka je ina frajerka, ze uz dnes chodila. A vecera? Ja som 3 dni dostavala len infuzie, posetrili na mne na strave 😀 😀

Babul pockaj ako budes revat v sestonedeli 😀 😀 za cele tehotenstvo som tolko nerevala 😝

Peti velmi drzim na zajtra palce, neboj vsetko bude v poriadku 😉

babulka123
autor
30. apr 2009

bre rranko kocky...

myslim na vas a cakam na spravy. .

mici11
30. apr 2009

Ahojte babenky,

Ste sa vcera rozpisali, pekne som vas docitala 😉
Mau drobci uz maju krasne vahy 😉 Talze 3 pyzamka mi nebudu stacit? Sice mam aj od kamosky nejake, tak uvidim.
Ja mam kupene tiez pampers newborn a potom chcem skusit tesco fialove, naozaj ich kazdy velmi chvali 😉 . U nas v tescu som videla tie fialove 3 - 6 kg, to su tie mini nie?
Babulka pozdrav Tvojku som rada, ze sa jej tak dobre dari 🙂 . A tiez cakam na spravicky, verim, ze budu len a len dobre

mici11
30. apr 2009

Zlaticka kde ste, co noveho?

babulka123
autor
30. apr 2009

ahoj milacku.. ja sa ospravdelnujem..
vcera som cely den prespala a potom som nemohla spat v noci, takze som zas dospavala noc.. no hruuza..
a teraz som troska varila a fcul uz len tak polihujem a cakam na draheho....

a ty ako ?

petkaerdal
30. apr 2009

ahojte,
tak som v nemocke,neviem na ako dlho ,ani neviem,co sa bude diat dalej
moj krcok je podrzte sa 4mm 😕 😕 😕 som v soku,nechapem....uz sa ale ani netrapim,co ma byt,to bude....

mala jedna vazi 2250g a druha 1900g...

ja som vravela,ze porodim skor,ako Janka

babulka123
autor
30. apr 2009

petka.... coze..???? no pekne.. 4 mm je ozaj malo.. tak pekne lez, liekmi sa to da spravit a neboooj tak skoro to este nebude.. podla mna ta podrzia este aspon 2 tt..
a aj keby nie tak v pohode.. baby maju kraaaaaasne vahy.. ved moj synovec ked sa narodil ma 2240 g v 35tt takze ziaden strach..

velmi na teba myslim ..

petkaerdal
30. apr 2009

babil,ja som skoro odpadla ,na sone moj krcok nebolo ani vidno...ze 4mm,sila ,celkom sa stratil a to pred tyzdnom vo stvrtok mal 29mm,nechapem....

ale netrapim sa tym fakt,co ma byt bude

a mam na izbe slovenku ,tiez po IVF,tak kvakame spolu

babulka123
autor
30. apr 2009

super,... aspon ze tak, pisala som aj Tvojke..

ako sa mohol takto stratit? nechapem.. boze ja ked to citam tak mam potom aky strach ist k lekarovi..
ale uz si zavodou v pohode, ako som ti pisala vahy bab su super, a podla mna kym sa bude dat tak ta budu drzat v klude a este potiahnes aspon 2-3tt..

petkaerdal
30. apr 2009

babulka,ja nechapem,ako sa to mohlo stat,cakala som,ze bude zase o nieco kratsi,ale ze 4mm,ved to je nic

ved presne vo stvrtok pre tyzdnom mal 29mm...nechapem,co ti poviem

maju mi dat antibiotika,ale zatial nic,tak cakam na izbe

co na to tvojka?

babulka123
autor
30. apr 2009

tvojka sa neozvala ma cez den baby pri sebe takze nema asi cas, ozve sa asi vecer neboj napisem ti ..

a preco antibiotika? to nechapem?

babulka123
autor
30. apr 2009

peti aj janka mala dnes poradnu nevies???

mici11
30. apr 2009

Ahoj peti, no len ziram 😕 riadne sa ti skratil. Ale neboj oni ta este podrzia, aby si nerodila, znamu co ma dvojicky udrzali az do 36 tt 😉 , ale pre istotu dostala injekciu na dovyvijanie plucok. pekne oddychuj . Super, ze mas s kym kecat 🙂 Cakala som ze sa ozves z domu, ale co uz radsej nech si pod kontrolou

babulka123
autor
30. apr 2009

mici tiez si myslim ze je lepsie ze je v nemocke.. aj ked to znie blbo ale aspon je pod kontrolou ..
a ty ako ?

mici11
30. apr 2009

Ahoj Babulka, presne ako pises. Ja sa mam celkom dobre, az na to ze zo vsetkeho, ale ozaj zo vsetkeho som zadychana a neskutocne ma bolia bedrove klby. V stredu mam dalsiu poradnu a idem aj pritoky tak uvidime. A uz vyse tyzdna som na materskej, to je veget 😀 😀 😀 A ty?

mauzos
30. apr 2009

peti 😲 tak to je fakt sok s tym tvojim krciskom ... ale ako baby pisu, radsej ked si tam pod dohladom. Urcite sa budu snazit to este co najdlhsie potiahnut. Len pekne oddychuj, mysli pozitivne a hlavne nestresuj. Princezne uz maju pekne vahy, tak nic nehrozi, aj keby nahodou ... co Ti samozrejme neprajem ☹ Vydrz este par tyzdnov.

inak ahojte baby 🙂

babulka123
autor
30. apr 2009

mauzi. ako bez rodicov zvladas??

mici .. co ja ? cely den lezim a lonova kost sa aj tak rozsiruje.. takze uplne na hov... ale zijem..

mauzos
30. apr 2009

odisli len pred hodinou, tak zatial sa to da 😀 😀 😀 Mama mi este vcera povysavala, vsetko pozehlila a navarila na 3 dni 😉 A zobrali mi aj Michella, lebo by nebolo na neho casu, tak mi je smutno ☹ Ale dufam, ze len na leto, ze na zimu pride naspat. U nich mu aj tak bude teraz lepsie, nie je tam tak horuco a cely den moze byt vonku v zahrade. Inak hrozne mu vadi ked mali vrieskaju, uteka do najvzdialenejsej izby 😀 😀

mici11
30. apr 2009

Mau ahoj 🙂
Babulka neprijemne ☹ , ale co mi zeny nevydrzime pre babatko, ze?

Iank baby dnes cely den som nejaka nervozna 😠 nie konkretne na nieco, alebo niekoho, ale stve ma to ☹ Vcera vecer som zas plakal asi tak pol hodinu v kuse, ale nepytajte sa preco, neviem 😅 Je to normalka?

petkaerdal
30. apr 2009

babul,neviem,ci mala dneska Janka kontrou tiez,netusim

antibiotika kvoli krcku,aby sa mi zväcsil zase,minule to pomohlo a zväcsil sa o 1 cm

mici,vies,aky sok som mala ja,akoze som cakala,ze bude kratsi,ale nechapem,ved doma som cely cas,nerozumiem tomu proste a ze 4mm..fakt sila,ja to uz dlho kocky nevydrzim,predbehnem aj teba micka

petkaerdal
30. apr 2009

mau,vahy maju uz pekne,to ano a rychlo mi priberaju,tak ked vydrzim nejaky ten jeden tyzden bude tiez super

inak baby,ako som pisala,voooobec ani trosicku nestresujem,ved co s tym pomozem,nic..co ma byt,to bude

inak injekcie na tie plucka som dostala uz minule,uz by mali byt vyvinute,povedali,ze uz pichat nebudu...ze to stacilo vtedy...

mauzos
30. apr 2009

super peti, ze nestresujes. Velmi ti drzim palce aby si vydrzala ako dlho sa len bude dat.

Mici je to normalne, aj ta nervozita aj ten plac, to su hormony. Este si to potom uzijes po porode v sestonedeli, ja revem hocikedy 😀 😀

babulka123
autor
30. apr 2009

peti.. to je suepr .. presne ako pises nic nezmenis co ma byt to bude.. takze hlavne je ze si v klude..

ale aj tak si myslim ze to este vydrzis.. nebooj ja viem ze to bude ok..

petkaerdal
30. apr 2009

dufam aj ja,ze nieco este vydrzime

len by som chcela vediet,preco sa mi to tak zrazu skratilo,ved som bola len doma a takmer nic nerobila

mici11
30. apr 2009

Peti ty ma chces predbehnut??? Viem ze nechces, ale ked hej co uz. To je fajn, ze ti uz pichli tu injekciu na plucka. Fakt nestresuj nema to zmysel. tak spolu rodit asi nebudeme, ze???
Janka ma tusim kontrolu az v stredu ako ja.
Mau diky, ukludnila si ma. uz som si myslela, ze mi hrabe 😀 😀 😀

mauzos
30. apr 2009

mici hrabe vsetkym tehotnym babam 😀 😀