Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
8. jan 2010

Vierka zase si ma pobavila 😀 ze blondinka 😉

Mici ja som kupila take choditko co sa tlaci len pred sebou. Presne ako Janka napisala tie klasicke sa moc neodporucaju. A Samko je sikula, on ho ani nepotrebuje, ked ti uz teraz stvorkuje, tak za chvilu bude behat aj bez chodaka. Ja som kupila toto http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=1166 a je to fakt stabilne, neprevratilo sa, ani ked som sa do neho riadne zaprela. Potom sa da vyuzit ako vozik na hracky, len sa prehodi madlo a dieta si to taha za sebou, tak vyuzijeme dlhsie 😉

jvo
8. jan 2010

mau presne take nieco planujem zohnat na to som sa pytala aj cvicitelky a ze to je v pohode len treba davat pozor aby sa dieta o to moc nezapieralo co je samozrejme

petkaerdal
8. jan 2010

Ahojte,
tak sa to tu zazubuje tusim rad radom 😀 u nas Aylin stale len dva,Selin ani jeden a ani naznak
noci mame sem tam divoke,ale da sa,o Selin ani neviem,ze ju mam ,Aylin sa stale budi,niekedy o 12,niekedy o 5,nechapem cim to je ten rozdiel,ale neva,nejak zvladneme

co sa tyka choditka,tiez som pocula,ze sa neodporuca,(ale nieje mi jasne presne kvoli comu) ja to choditko mam,mam aj take,co sa tlaci za ruky,ako ma mau,ale mam aj klasicke choditko,je vyskovo nastavitelne a mala v tom stoji tak isto na nozickach,ako pri tom,co sa tlaci,skusala som to
tiez som citala,ze by sa deti nemali davat skor sadat a stavat,ako sa same posadia a postavia,no ale neviem si predstavit,ako sa naucia chodit,ked sa nebudu ucit 😕 😕 a moja Aylin by sa sediet asi nenaucila sama nikdy,ked sa este ani neprevrati,ale za to uz krasne sedi sama,ale sama sa do sedu neda 😝 ..inak to choditko,co mam ja sluzi,ako hojdacka,mala sa mi tam zahra aj pol hodinu sama,ja som spokojna,aj ked sluzi zatial ,ako hojdacka,uvidime,co bude neskor..
Janka a ty chlapcov nedavas este sediet? mici? moje nevydzia uz vobec cely den len lezat,musime menit stale polohy 🙂

Vierus,pekne tahas teda ze 39,aj brusko mas peknucke,mne to moje aj chyba niekedy.

mici11
8. jan 2010

Baby dik za nazory, ja choditko tiez moc ee, ale mam tiez take nastavitelne ako pise Petka......este si to premyslim.
Jvo tiez chodim cvicit so Samkom a cvicitelka je tiez proti choditkam.....tak vysomar sa z toho....no porozmyslam....
Peti Samko sedi o dusu, ak sa to pytas 😉

mici11
8. jan 2010

mau dik za link, vyzera dobre

mauzos
8. jan 2010

jeeej stratena Petka 😀 Teba este stale drzia tie hry na FB, ci kde sa tolko flakas?
Peti hlavne kvoli klbikom sa neodporuca choditko a potom kvoli spickovaniu. No ale neviem ci to hopsadlo, co mame nie je vacsia zataz na klbiky ako choditko 😖 Podla mna sa to vsetko teraz prehana, vsetko presne podla tabuliek, navodov ... to aby si clovek urobil vysoku skolu ked chce mat dieta. Kde mali nase mamy tolko casu sa nam tolko venovat a studovat co mozme a co nie. Tyka sa to aj stravy, ja uz som niekedy z toho salena co mozem dat a co nie 😝 Ale je zase pravda ze niekedy nebolo tolko alergii ako je teraz 😒

mauzos
9. jan 2010

Tak aby vam matkam nespavcov nebolo smutno, tak som vas dnes podrzala. Som hore od 4,30, Tomi si urobil rano a ani za svet uz nechcel spinkat. A ked som ho uz horko tazko po nakrmeni o siestej uspala, urobil si zase budicek Luki 😀 A kedze som isla spat o pol jednej, tak som supeeer vyspata 😠

petkaerdal
9. jan 2010

ahojte,
ano mici,to som sa pytala,da sa aj sam do sedu uz? mne aylin nie este

mau,tak dneska sme si to vymenili? ja som mala dobru noc,raz krmenia,ale hned sa spalo dalej,od 20 a zobudila som sa 8.10 😀

mau,no tiez som myslela na to hopsadlo,ale mne dr. povedal,ze na nohy ju uz pomaly staviat mozme,ze ma silu sa udrzat,nic o klboch nevravel,tak ja ti nevie
a tiez som uz jelen z tej stravy,raz citam tak a raz tak,ja sa riadim podla toho,co vidim v obchode od kolko je mesiacov a to kupujem,jogurt jahodovy kupim tiez od hipp je od 7 mesiacov..

jvo
9. jan 2010

peti tak to si sa super vyspala 😵
s tym papanim to robim podobne ked je na flaske uvedeny mesiac od kolkeho to moze tak to davam sem tam o tyzden skor sak ju prikrmujem uz od 4 mesiacov kedze nebola kojena a dr. mi uz pred mesiacom na poradni hovorila ze kludne mam davat keksiky, chlebik alebo roztek aj jogurty ze radsej biele a dat do nich cerstve ovocie alebo vyzivu pripadne domaci dzem tento tyzden som mala palacinky tak emmka chutnala jasne ze nie palacinky ale jahodovy domaci dzemik a velmi jej chutil 😀 ja jej davam z jogurtov aktiviu bielu ale tu sladku a velmi jej chuti aktivia tvarohova vanilkova...tu ale iba sem tam lebo ze tvarohove nemam davat tak casto a vcera mala rybku s cestovinami v bipe sme kupili taku hippku a velmi to bolo dobre keby som vedela ze jej tak bude chutit kupim viac

vierka
9. jan 2010

ahojte baby 😀

mici - jasneeeee 😀 😀 😀 14-teho mi zavolaj a povedz: "Haloooooo, dneska rodis, tak zober tasku a sup do porodnice" 😀 😀 😀

janulka - tak ty si bola rovno v nemocnici a ked to zacalo tak ta len supli na porodny stol... no ja verim, ze to rozpoznam ze to je uz ono a ze ma kamoska dovezie vcas... lebo teraz je menzo sluzobne prec, tak mam dohovorenu kamosku na odvoz 😀 😀 😀

no a co sa tyka choditiek - tak ja sice dieta este nemam, ale tiez spekulujeme nad tym, ze nebudeme do neho davat - ale clovek nikdy nevie 😅 hlavne ked si potrebuje aspon na WC clovek odbehnut ked je doma sam 😀 ale pacia sa mi tie choditka co sa tak tlacia pred sebou, tak mozno skusime kupit len take 😀

vierka
9. jan 2010

petka - a co sa tyka bruska, tak si neviem ani predstavit ze o par dni uz nebudem mat brusko a nebudem v nom droca citit... je to taky zazrak ked sedim na gauci a citim ako sa vo vnutry hybe, alebo stikuta... dojima ma to az k slzam... 😀

petkaerdal
9. jan 2010

Vierus,viem,je to pekny pocit,mne to chyba niekedy,vcera drahy povedal,ze kedy skusime dalsie 😕 😕 brusko by som brala na chvilku,ale babo este nie 😀

no dneska som ja aka akcna,uz mam navarene,idem upratovat,po obede idem na navstevu,zato vcera som ani prstom nepohla 😝

jvo ja som tie hippky s rybkou videla od 12 mesiacov,ty si nasla od kolko,ked si dala? ja zatial jogurty kupujem od hipp,ale uz chcem skusit biely a chcem do toho primiesat ovocko,presne,ako ty pises..
inak som dala malej pomaranc skusit a ked som ho zobrala ,to bolo placu,zevraj sa nema este,ale dala som len ochutnat a veeelmi chutil

mici11
9. jan 2010

Ahojte,

No samko dnes vstal az o 5:30 - lepsie ako 3:30 😀 . Dala som mu mliecko a spali sme do 7:30, waw dobre padlo.
Peti do sedu sa sam neda, len ked v postielke ked sa chyti mrezi. Inak snazit sa snazi, ale v takej polke sa zvali opat na chrbat.
Inak k tomu jedlu co dat a co nie...vraj obycajne detske piskoty od 8.mesiaca, ale vsade v knihach a na nete som sa docitala, ze lepok sa neoporuca len do 6 - teho, tak ako davat ci nie? Jogurt mi dokyna vravela, ze mam davat od 8. mesiaca a hlavne ze nech nie je light, ale to je jasne 😀 Asi budem mat na nu v utorok vela otazok, este ze je taka pohodacka a ma super nazory, nic moc neprehana a hlavne nie je chorobne tabulkova, lebo to priam neznasam - tabulky, tabulky.... 😠

Vierka, no brusko aj mne po porode chybalo,este dlho som si ho podvedome zvykla pohladkat 😀 a inak halooooooooooooo o 5 dni rodis 😀

Mau cestoviny uz davas chalanom? A ked hej odkedy a ake varis? Dik

vierka
9. jan 2010

petka - no pri tych dvoch princeznach by som veru babo este ani ja nechcela... tak ale chapem ze chce skusit este syna 😀 ved takto by minul vsetky peniaze na naboje do brokovnice, ale ked bude syn, tak ten tie vase princezne postrazi a bude to lacnejsie 😀 😀 😀

mici - dakujem za info 😀 ako vidim, tak moc dobre vies, ze tehuzeny na materskej ani nevedia kolkeho je ani kde maju kalendar, cize to ze za 5 dni mi hovori viacej nez ze 14-teho 😀 😀 😀
tak to som bola hore dnes s vami, som sa zobudila o 5:30 na hlad, dali sme si v posteli keksik s mlieckom a spali sme dalej, ale az do 9:00 😝 😀

jvo
9. jan 2010

peti ja som nasla od 8 mesiaca teda aspon dufam 😀 ale je to so sladkovodnou rybou mozno tie co si nasla ty boli s morskou tie sa odporucaju az neskor je to normalne ryba s cestovinou vola sa to Tagliatelle mit Seefisch in Rahmbrokkoli

mauzos
9. jan 2010

no vidis Jvo a vsade pisu ze tvaroh a rybu az od roka 😀 Ale ja osobne si myslim, ze pokila jej nic z toho nebolo, tak kludne mozes davat 😉

jvo
9. jan 2010

no sak to je o tom ze kazdy hovori nieco ine ale dr. mi povedala ze mozem davat pribinacka ale teda len sem tam a to je tiez tvaroh a tusim aj hippky su take ze duette a to je tvaroh s ovocim a je to od 7 mesiacov, nebudem to prehanat ale ked jej to chuti a nic jej z toho nie je.....

mauzos
9. jan 2010

Mici cestoviny varim uz davno, neviem ti povedat presne odkedy a velmi im chutia. Kupujem bezvajecne take mensie ako pismenka, muslicky, tarhonu ... uz mu urcite mozes dat. Ja uz im davam aj chlebik s maslom a hlavne Luki sa za nim az trasie, ten bude po tatikovi chlebikovy 😀
A jogurt davam zvolensky, ten je velmi chutny, alebo Sabi a do toho ovocko, alebo vyzivu, pripadne piskotku, detske keksy ... V DM som kupila detske musli, to im zvyknem dat aj do vyzivy, je take uplne pomlete nadrobno. A este davam milacika, v tom nie je tvaroh 😉 S tvarohom som este neskusala, vsetky ostatne tie detske kremy obsahuju tvaroh ☹

vierka
10. jan 2010

ahojte baby 😀

ja sa len hlasim ze som stale pokope 😀 😀 😀

mauzos
10. jan 2010

Vierka este mas 4 dni, to len aby si vedela, kedy je 14-eho 😀 😀

mici11
10. jan 2010

ahojte,

Vierka dik za info 😉
Mau 😀 😀 😀

Inak sme boli na oslave mojho ocina, mal 55-tku, jaj dobre bolo a aj Samko sa vyblaznil 😉 .A dozvedela som sa, ze moje svagrinky cakaju babo, jedna je v 9 tt a druha v 10 tt, ze ako super 😀 🙂 😉

jvo
10. jan 2010

ahojte kocky prosim vas ako papali vase deticky ked im isli zuby? ta nasa uz druhy den odmieta vecernu kasu az tak nadranom si dala mlieko a rano tiez tomu mlieku moc nedala vypila tak polovicku obed aj olovrant celkom v pohode ale ta kasa a mlieko nic moc.....
mici tak parada to vas teda bude samko bude mat aspon kopec sesternic alebo bratrancov 😵

mauzos
10. jan 2010

jvo pri prvych zubkoch aj moji strajkovali. Ja som im zvykla pred papanim natriet dasienka a potom to bolo lepsie. Teraz im idu uz dalsie a papaju normalne.

vierka
11. jan 2010

dobre ranko kocky 😀 😀 😀 a kotatka 😀

petkaerdal
11. jan 2010

ahojte,
Vierka este stale nist 😀

vierka
11. jan 2010

petka - ahojcek... ved este nie je 14-teho 😀 😀 😀 ale dneska mi je nejako divne, pobolievaju krize, tak cakam co bude 😅 dufam, ze to zo mna len tak bez varovania nevypadne 😀 😀 😀
a ako sa mate vy? co baby???

mauzos
11. jan 2010

Ahojte 🙂
Vierka 😀 😀 to snad nie, aspon nejake varovanie by malo byt 😀

Baby videli ste Tesco letak, bude dobra akcia na Pampersky a celkovo na vsetko detske maju zlavy 😉 Mali ste uz niekto tie Pampers Active baby? Neviem ci zobrat 3 balenia alebo rovno 6, vsak u nas sa nestratia 😝

jvo
11. jan 2010

ahojte kocky
mau tie active baby mame doma teraz teda ak su to klasicke zelene pampers len tam maju ze aktive baby napisane tak su to oni, zistila som ze su vyssie ako tie co sme mali doma tie boli sice z madarska ale myslim ze aj tak su vyssie cize su lepsie lebo sa mi stavalo sem tam ked sa mala moc v noci metala v postielke ze sa precurala na chrbatiku, idem kuknut aj ten letak mozno ho najdem niekde na nete

mici11
11. jan 2010

Mau letak som este nevidela, tak dik za info 😉 Tie pampers active baby mame teraz su dobre a ako pise Jvo su vyssie 🙂

Vierocka ja som fakt zvedava, kedy ta to drapne 😀 ....

jvo
11. jan 2010

mau a odkedy plati ten letak lebo pozerala som na stranke tesca a teda nezdalo sa mi ze uz tam je