Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
27. apr 2010

janulka ja som na jednom spanku ..heheh
ninka je na tom "lepsie" doobeda okolo 9 na pol hod max 45 min a na obed od 1 cca 2 hod..
a vecer ked ju davam o pol 8, 8 spat tak ma tolko energie ze by som jej ju aj ja zobralal.. heehe

tvojka
27. apr 2010

januli,my sme na tom presne ako babul 😉

mauzos
27. apr 2010

Jani my o 9-ej 1,5 hodky a poobede podla toho ci spia doma, alebo vonku 1-1,5 hodky 😉

babulka123
autor
27. apr 2010

no pekne.. ja som velmi zvedava co bude ked bude mat rok.. ale snad jej 2 spanky vydrzia co najdlhsie..

mauzi a ked ich davas poobede spavat tak kedy ? a kedy chodia spat vecer?

lebo napr. dnes panicka spala do pol 4 a o pol 9 este lietala ako besna po postielke.. neviem ci je to tym slnkom alebo co ale skor ani za svet.. a to chodila spavat o 7.. ale si to poposuvala..

mauzos
28. apr 2010

babul okolo druhej. Prisla som na to, ze v postielke mi dlhsie pospia, tak uz to budem tak robit, ze si pospia doma, napapame sa a tak pojdeme vonku. Uz aj tak za chvilu bude horuco a nebude sa dat o druhej chodit vonku.
A vecer najneskor o osmej spinkaju, niekedy aj skor, podla toho ci kupeme. Oni su uz o siedmej hotovi 😀

babulka123
autor
28. apr 2010

no musim ja jej to posunut, lebo ked prideme o 7 vecer domov {dovtedy sme vonku} a okupeme tak ju to asi preberie a hotovo.. no nic nieco musim vymysliet.

petkaerdal
28. apr 2010

Ahojte,
Sarinke a Eliske vsetko naj k dnesnym prvym narodkam,cmuky 😵

babulka123
autor
28. apr 2010

nooo aj my sa pridavame.. len to naj

janula13
28. apr 2010

no este raz vsetucko naj dnesnym oslavenkiniam..ved jedna gratulacia uz bola, vsakze Tvojka? 😀 krasne si napiekla, sikovna si, musim uznat..mne sa nejak nechce..ale mozno sa zmatozim..
tak u nas napodobne so spankom, len niekedy spia dlho, napr vcera jakub az do 9rana, matusko rad potiahne do 8.30, dnes obaja do cca 8..a vydrzia, teda hlavne jakubko len 3hod a basta, matus ten by tahala aj raz tolko, tak cera spal len 1x, od 12-14 a vydrzal az do kupacky, my kupeme tak cca o 19.30..teraz tro ide rychlejsie kedze sa kupu naraz v sedatkach...inak teraz davam spat o 11-12asi a potom..aj teraz chrnia od 15-16, posunuli si to tym neskorsim vstavanim, predtym vstavali uz okolo 6.30, hlavne kubko bol ranostaj..tak som rozmyslala nastavit na jeden dlhsi spanok, ale to by bolo na slucku este s jakubkom 😉
inak je marodko od vcera, zapalene hrdlo, ant tak kysneme doma...baby myslite ze moze von, ked mu uz asi teplota nestupne?

babulka123
autor
28. apr 2010

janulka nasa dr. tvrdi ze pokial nema teplotu nad 38 tak kludne mozeme chodit von.. a pravdu povediac sediet doma je uplny des a este ked je dieta chore tak je to este horsie..
obmedzila by som mu nejaku aktivitu , mozno len nech je v kociku alebo tak ale von by som isla.. ved ani neprsi ani nieje zima.. pohodaaa

mauzos
28. apr 2010

Jani ako sa ti podarilo im tak posunut ranne vstavanie? Vsak ti moji su furt o najneskor o 6 hore 😠
Aj nasa dr mi tak povedala, ze pokial nie su teploty a velmi nefuka, tak cerstvy vzduch je len prospesny. Hlavne pri soplikoch je dobre chodit von, lebo je tam vlhkejsie ako v byte.
My sme tiez chori, hrozne kasleme ☹

vierka
28. apr 2010

caute baby 😀

jani - ja vobec nespim cez den 😀 😀 😀 si robim srandu, viem ako si to myslela a pytas sa na deticky... no neviem ci mam aj odpovedat kedze sme este maly a spime aj medzi kazdym papanim - tak na pol hodinku 😀 a jedne taky dlhsi spanok ho ucim poobede, tak okolo druhej... no a vecer uz medzi 20.00 - 20.30 uz spinka v postielke 😀
a myslim, ze von mozes ist, ked nebude behat, ze chvilocku von v pohode, ved je teplucko 😉

aj ja sa pridam a zelam kockam Sarinke a Eliske vsetko len to naj, naj, naj... Aj nasej Petulke 😀 😀 😀

no a my sme sa dneska boli fotit u fotografa, najprv velkyyyyyyyyyyyyyyyy plac, ale potom to bolo v pohode a ked sme ho vyzliekli do naha, tak pozoval pred fotakom ako nejaky model z reklamy na slipy 😝 😀
zajtra nas caka poradna, tak som zvedava co nam pani doktorka povie.. a okrem toho budeme stepeni do oboch noziciek, tak som zvedava - aqua gel kupeny, aj nurofen, tak to hadam zvladneme... drzte palce 😉

mauzos
29. apr 2010

Vierka dufam, ze potom hodis fotecky 😵
Drzim palceky na ockovanie 😉

janula13
29. apr 2010

Ahojte...
tak mau aj vy ste marodi?to ma mrzi..jakub uz nema teploty,tak pojdeme dnes von,teraz chrnia..ale vytesovali sa vcera aspo na balkone...no behat po vonku nebudu,to by museli vediet behat 😀
vieri tak to dufam coskoro uvidime fotecky aj so slipami 😀 u koho ste boli?ja stale planujem ze sa objename,ale este pockam ako vypalia foto mojho kamarat fotil ich u nas,ale len tak v akcii,nijake stylizovanie.ale este chcu prist z e nafotia ich vonku,takasi v atelieri ani neskoncime,robi velmi pekne foto podla mna,take momentky,ale aj take vesele atelierove by som brala...
mau samozrejme ja na tom nemam podiel,samam nechapem co si ten spanok natiahli,ale vies preco?lebo my v noci buntosime tak to musia dospat 😀 minula noc otras a zaspaval hodinu!!!!moje nervy,esteze ma taky den len obcas..mau radsej by som spala v noci a skor vstala pravdu poediac 😝
ozaj babule uz dva dni davam mlieko milumil, dobra sprava je ze negrckaju ale nezda sa mi matuskova stlica,maval zelenkavu,teraz je zlta dost riedka a to by sa este dalo,ale vsimla som si tam take biele ciastocky ako zrazene mleko to vyzera.a aj hlieny..myslite ze treba pockat nech si zvykne alebo treba zmenu?alebo je to ok?piju aj vanilkove mleko...ale ja som myslela ze tie mlieka maju zhruba rovnake zlozenie,len iny pomer mozno..no neviem ci sa vratiti k nutrilonu ci pockat..Peti u vas nic take nebolo?vy ste vystriedali viac mliek..

vierka
29. apr 2010

caute babule 😀

tak my dneska na poradni super, doktorka sa tesila z maleho ze aky je sikovny a mame uz 6850 gramov 😀 no pichanie do noziek preplakal, ale potom sa po chvili upokojl, dostal papat a pospinkal si... doktorka vravela ze bude dnes asi iny nez inakedy a mala pravdu - namiesto 5 minutoveho zvatlania nezmyslov v kociku zvatlal pol hodinu 😀 😀 😀 ale zatial (tuk, tuk, tuk) je to v pohode, sme bez teploty, pekne teraz zaspal, tak som zvedava aka bude noc... aj sa pekne usmieval, tak dufam, ze to nebude take strasne ani v noci...

mau - jasne ze pridam fotecky - aj na FB nejake dam 😉
a drzim palce aby coskoro kaslik presiel 😉

janulka - take fotky, momentky a tak vonku sa mi hrozne pacia - tak aj to bude urcite chutne, ked to vie clovek pekne odfotit... ja maleho fotim stale a aj sa mi podaria take lepsejsie fotky, tak sme si dali takto, ze skusime v ateliery... fotili nas ti isty chalani ako na svadbe v TT (ved ked uvidis fotky a budu sa pacit mozem posunut kontakt) 😉

mici11
30. apr 2010

Ahojte babenky,

Zanedbavam vas, ale teraz mam chvilku...Vsetkym oslavencom este raz vsetko dobre....pisala som vacsinou cez FB. No u nas to spanie....teda nespanie...Samko vstava okolo 7:00 az 7:30, hrame sa, beha - inak celkom pekne chodi sam,len potrebuje istotu ze som nablizku, lozi...Pondelky, stredy chodime na plavanie taklze vtedy zvykne spat od 10:30 do 12:00, ale inac zaspi o 11:00 a 11:40 je uz hore, naobeduje sa a ideme von. A to je koniec nasho spanku, potom az okolo 20:00 😅 , a to sa ho snazim uspat ako len viem a nic nepomaha...Sem tam zaspi este okolo 17:00 na 40 minut, ale vecer potom zaspi az okolo 22:00, len by sa hral...kde berie tu energiu nechapem...
Inak pekne sa rozkecal okrem mama, tata, tem tem - citaj chcem 😀 , tam a sem a hinta palinta 😀 , kupili sme mu hojdacku, tak sa vytesuje. Inak prihlasili sme ho do jednej reklamky, ked do nas kazdy hustil, ze tie vlasy su do reklamy 😀 , tak ak chcete kuk http://www.novetvare.sk/index.php?internal_id=&...[]=4&assignment[]=5&assignment[]=6&id_clothing=0&id_eyecolor=0&haircolor_id=0&type=search&btn=Vyh%C4%BEada%C5%A5&id_catalog=17142#4

Inak sa mame dobre, je krasne tak dni travime vacsinou vonku.
Jaj vcera sme boli na particku, boli super!!!! Vyrehotana som este teraz 😀 😀

Vecer este napisem, ak sa mi podari. Vsetkym pekny dnik 🙂

mauzos
30. apr 2010

Mici Samko je rozkosny, mrkla som tu stranku, urcite bude mat prace na roztrhanie 😀 A sikovnik jeden uz chodi? Nasi nie a nie sa osmelit, 1-2 kroky urobia, ale viac ani za svet, hned idu na 4 ... uz sme ich lakali vselijako a stale nic. No vsak snad nebudu stvorkovat do puberty 😀 😀

mauzos
2. máj 2010

Mici dnes sme mali vyprazany syr, tak som si na teba spomenula, ked sme boli tehu 😀

jvo
3. máj 2010

Ahojte kocky tusim ste viacere kupovali tu autosedacku romer king plus, stalo sa aj vam ze tam pri nozickach kde je presita a prechadza z jednej farby do druhej (my mame zeleno sedu) sa ta latka ostrapkala resp sa tam povytahovali kusky latky take nitky? neviem ci je to tym ze emmka je v nej uz od januara a vtedy bola este kratka a akurat jej tam koncili nozky a topankami to vytahala ale aj tak mi to pride take dost zle sak mal by tam byt daky predpoklad ze tam ma dieta nohy a ked s nimi hybe tak sucha o sedacku........tak neviem ci je to len chyba latky alebo sa to stalo aj vam. No snad ste pochopili co pisem.....
Inak samozrejme zdravim vsetky maminky aj deturence a komu som nezazelala tak vsetko naj naj naj ku vsetkemu 😀 😵

babulka123
autor
3. máj 2010

jvo .. viem co myslis.. prave preto ja som kupovala cisto ciernu lebo tam bola ina latka..
ale sa mi velmi pacila tu co mas ty.. no na tvojom mieste by som to skusila reklamovat

janula13
4. máj 2010

ahojte babulky, zijem no nestiham, dvaja marodi tak to tu tak vyzera, dnes ideme na kontrolu s kubkom a dam pozriet aj matuska, teplotuje raz hore raz dole..no jo...mau vy uz ste zdravi,napisem neskor, variiim, kym chrnia..zdravim zbytok klubu

janula13
4. máj 2010

ale neda mi to..Mici samko je krasny, take reklamne dieta fakt a to myslim v dobrom, maly model a to pačo nema chybu.... 🙂

mauzos
4. máj 2010

Janka vcera sme boli na kontrolu, uz je to lepsie, ale este to nie je uplne OK, hlavne Tomi, on ochorel neskor ☹ Ale teplotam a atb sme sa nastastie vyhli.

mici11
4. máj 2010

Ahojte,

Mau vyprazany syr by som si hned dala aj teraz 😀 , este ma to nepreslo 😀 .
Jani dik za kompliment, ale ty mas tiez krasavcov doma 🙂 stale ste chory?
Jvo ja by som sla tu sedacku urcite reklamovat, mas ju kratko nato aby sa ti to rozparalo...za pokus nic nedas....

janula13
4. máj 2010

babule ideme po obede na kontrolu s jakubkom ale chory este je, a matusko uvidime, ten teplotuje tak ho dam pozriet
Jvo nam sa take nestalo a to tam sibrinkuju nohami, ale viac im asi trcia...

vierka
4. máj 2010

caute baby 😀

nam o dva tyzdne v utorok zacina s malym plavanie, tak sa na to velmi tesime 😀

mici - maly je rozkosnyyyyyyyyyyyyy 😀 a tie vlasy?! uuuuuuuplne bohovi je 😀 normalne budem pysna, ked ho uvidim na nejakej reklame - sa budem chvalit, ze toho krasavca poznam 😀 😀 😀

janulka - tak dzrim palce aby ste sa co najskor vyzdraveli...

mau - aj vam zelam skore uzdravenie a hlavne Tomimu ked je na tom horsie 😉

petkaerdal
5. máj 2010

Ahojte,napisem uz aj ja nieco
Mici,tiez som kukla Samka,je to maly model,rozkosny

Janulka,este ste chory?
k tomu mliecku,moje kakali z neho zlte,ale ci riedke,huste ,kakaju kadejako podla stravy 😀

my sme mali crevnu chripku,vsetci,okrem Selin,ale uz sme v poriadku

pekne si byvame v novom bytiku,uz sme sa zabyvali,je tu super.

a co u nas nove? baby opakuju po mne mama,tata,uz vedia,co je telefon,davaju si ho k usku,vedia dat papa a povedat to,vedia tapkat,Aylin sa zrazu postavila a hned dva kroky sama,prekvapila nas,biju sa za hracky,spinkame pekne.

Mau a vam je co? ste chory este?

mici11
5. máj 2010

Ahojte babenky,

Dik za komplimety, ale necakam, ze budeme v nejakej reklame 😀 , len sme to skusili za tie vlqasky......je vela peknych deti napr. v y vsetky mate nadherne dietky 🙂
Juj Peti tak aj vy ste boli chori? ☹ My nastatsie klop klop od februara nie. Tak dobre sa vam byva? Fotecky som nevidela, nbemas na FB?
Vierka plavanie je super, aj Samkovi sa paci, dokonca uz aj ponaranie 🙂 . Chodime kazdy pondelok a v stredu, vy budete ako chodit?
Vsetky ostatne pozdravujem 🙂

mici11
5. máj 2010

waw kolko preklepov 😀 ...Jani nenechaj ma v tom 😀

janula13
6. máj 2010

ahoojte,
tak micka kvoli tebe som tu a neskontrolujem to po sebe, len nech narobim co najviac preklepov, nenecham ta v tom predsa samu 😀
petka tiez som nevedela ze ste chori, teda boli, tak aspon vy mate potom, u nas stale marodi, aj ked teplotka uz neni, ale na hlase im pocujem ze su zachripnuti, tak neviem, kalciovy sirup nechcu tak davam po porade s dr stodal aspon, ani nekaslu, ale v noci chrchlu aj som odsavala ale nic moc nejde von, tak neviem..mau ty im co davas?
peti super ze ste sa uz zabyvali, este tak casto upratujes? 😀 nasi tak cudne kakaju,stale take riedke, zrazu zlte to asi tym mliekom, ale su tam take biele casti, to sa mi nezda..pockam este, matus bol teraz tt na bezklaktozovom, tak uvidim co s nim ten milumil narobi....
mau uz ok?