Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

janula13
26. máj 2010

ahojte..
tu to nejak zakapava....babule ktore sa chystate na strtko z GF v sobotu? ze ci tam niekoho uvidim, my sa asi zjavime..
mau aj ja chcem niekedy skusit, privarky som v zivote nerobila a pritom ich mam rada, nemate recepty aj na ine?
dnes drzte palce idem na rehab kontrolu s prckami a potom 1x na gyndu...tak drzte palce nech je len jeden skrecok vo vnutri 😀

baby co vravite na toto?

www.riricar.sk

mauzos
26. máj 2010

tak na privarok sa mi zvysoka vybodli, ale vyzera ze nie su hladni, lebo nepytaju nic ine ☹

Janka drzim palce, ale vsak by mohli byt aj dvaja, ved mas nsetko nakupene na dvoch 😀 😀
To auticko je super, videla som to este v tehu 😉

mauzos
26. máj 2010

A privarok sa da tak isto robit aj napriklad zo zelenej fazulky, ten ja velmi lubim. Alebo paradajkovy, das varit vodu s vegetou, ciernym korenim, celu cibulu, ked vrie pridas pretlak, zahustis mukou, alebo ja zvyknem pouzivat Solamil a na koniec cukor, sol podla chuti, ale to som este malym nerobila. Nasi zboznuju kelovy privarok, podusis na cibulke pokrajany kel, ked je uz polomakky pridas zemiaky na drobno, podlejes a uvaris, na konci pridavam trocha cervenej papriky, mletej rasce a majoranky. Idu sa za nim utlct 😉

babulka123
autor
26. máj 2010

janulka.. ako ? len jeden ks alebo este to rozdychvavas???

janula13
26. máj 2010

tak som tu..mau dik za recepy, slinky mi tecu.. 😉 skusim...
babul 🙂 no dopadlo to dobre krpcov rehab pochvalila ze nic im nechyba ze su siklovia a to ona je dost sekerk, tak sa tesim, uz tam nemusime, ze nevidi dovod....
bola som u noveho gynek a tie super, uplne iny pristup, vysetrenie nebolelo ako zvycajne, babo je tam, ma 1,1cm a je " len" jedno tak sa tesiiim, a je presne velke ako ma byt...aj srdiecko uz bolo...
akurat ma trapi ze kubko mi teplotuje, stve ma to, ved nedavno mal atb na anginu, potom teloty z ockovania a teraz zase..neviem ci je oslabeny z ockovania a nieco nanho lezie lebo aj pokasliavat zacal...no uvidim do piatku...oslavenec moj maly..
no idem este hladam lampy na nete do bytu tak snad po 2 rokoch co tu byvame by sme lampy mohli mat 🙂
mau no ani by mi dvojky uz nevyhovovali, popredala a dala som uz vela veci prec, vajicka, lehatka, malicke vecicky, hraciu deku... 🙂

babulka123
autor
26. máj 2010

janulka.. paraaadaaaaa.. teda babatko .

a dufam ze sa kubkovi rychlo polepsi.. ved narodky nech oslavi v plnej sile..

mauzos
26. máj 2010

Jani super, gratulujem k prvej uspesnej prehliadke ... ake si mala pocity ked si videla babo? 😵

janula13
27. máj 2010

babul dakujem, tak uz je to oficialne, je to tam 🙂
mau pocity prijemne, ale uz to nebolo take vzruso ako 1x..ale 1x to bol sok skor kedze som necakala ze budu dve..ale potesilo aj to srdiecko zase vidiet, prijemne ze tam mam zase cloveka maleho 😀

tvojka
27. máj 2010

Jani,ako dobre sa to číta 😉 ...dufam,že niekedy v buducnosti(nie velmi blizkej 😀 ) to ešte zažijem aj ja 😅
Všetky vas zdravim,net otvorim ak budem mať silu najskôr v nedelu,tak sa majte krasne,ja idem hodovať 😝

loginka
27. máj 2010

cafte, som tu len na skok, vsetky pozdravujemeeeeeeeeee, mame 6 kil a 60 cm (z 1700 a 43 cm 🙂 )vela sa smejeme a tesime sa zo zivota 🙂

janula13
27. máj 2010

logi super ze si sa zjavila ved ja som si ta sem tam vysmirovala, krasne deticky a uzasne narastli, si stastna maina ocividne 😉

janula13
27. máj 2010

Tvojka no to ti prajem som rada ze uz nehovoris razne nie 😀

mauzos
27. máj 2010

Janka to je krasne, tesim sa s tebou 😵

Logi krasne rastu tvoje pokladiky 😵

janula13
27. máj 2010

mau dakujem,tak sa pridaj 😉

mauzos
27. máj 2010

Jani ani nahodou, dakujem, staci 😀

janula13
28. máj 2010

mau len aby aj u vas nevystrelilo..no pockaj ja vas tu vsetky nakazim a nebudete mat na vyber 😀

mici11
28. máj 2010

Ahojte lasky,

Mau tak privarok nechutil, no co uz kazdy ma rad nieco ine 😉 . U nas je to momentalne naj jedlo.
Jani privarky tak ako pise aj Mau, a ja zvyknem aj sosovicovy, postup taky isti ako pri zemiakovom. Inak gratulujem k prvej poradni 🙂 , aj ti trosku zavidim 🙂 A som rada, ze krpci uz nemusia na rahabku, vidis, aky su sikovny.
No samko uz chodi sam, a ked sa mu nechce da sa na styri a ide tak 😀 . Inak dali sme ho ostrihat na kratko, zajtra pridam nejake foto, taky je iny....tie je opekne kucierky....no ale uz to mal dlhe potil sa...
Loginka, jeeeeeeeeeej pekne ste podrastli.
Vierka ako Patrik na plavani? Uz sa mu paci? Samkovi velmi, i ked sem tam tiez place. Ale ponara sa uz o dusu, je to podarene.
Babulka ahoj, ako Ninka?
Tvojka zlaticko ako sa mas?
Veam a ty?
A koho som vynechala, tomu velke cmuk 😉 😀

mici11
28. máj 2010

Petulka, vsetko naj k prvym narodkam 🙂

janula13
28. máj 2010

petulka tak aj tu vsetuuucko naj krasaviciam zlatym k narodkam, posielame bozteky uslintane 🙂
Mici ten sosovicovy asi spravim, mam na to chut,tak len uvarim sosovicu a potom prmiesam smotanu s mukou, ochutit sol a hotovo?ja som robila sosovic kasu aj to je mmnam, v podstate tak isto, len na husto a podava sa to s chlebom, natries nan alebo zajedas a na vrch das este opecenu cibulku dohneda, a s uhorkou zavaranou, stare dobe sedliacke jedlo..
a dakujem, micka ved ja viem ze sa pridas, budes partacka... 🙂

mauzos
28. máj 2010

Mici to vazne ste mu dali ostrihat tie nadherne kucierky? Neeee, budem plakat ☹ Rychlo pridaj fotecky, som zvedava aky fesacisko z neho je 😵
No na sosovicovy som zabudla 😀 Ja do sosovice davam aj ocot na konci a niekto ma rad do toho uz do taniera surovu cibulku.

Jani nestras, staci ze sa prida Mici a Tvojka ... ja uz vazne nie 😉

petkaerdal
29. máj 2010

Ahojte baby,
dakujeme za gratulacie aj tu 🙂

Janulka,gratulujem k srdiecku,ten pocit by som chcela aj ja este zazit,ale za 5 rokov 😀

mici,dali ste Samka ostrihat? to som aj ja zvedava na fotky a aky je sikovny,ze uz chodi sam,super..

ja peciem,varim,vyzdobujem,zajtra mame party..

zdravim zvysok

petkaerdal
29. máj 2010

Janulka a ty sa ako citis? tehu priznaky? uz 9 tt? ,ved si mala nedavo 5 😀 ,take mi to je uz cudzie sa o tomto bavit,akoby som bola tehu pred 100 rokmi 😀

janula13
1. jún 2010

babule ahojte ja zdochyynam, som totalne nakapataani dychat nemozem, a ani citat vas nevladzem, ale ved vidim ze ani nemam co...aj krpci su chori,mm uz lepsie,tak lazaret,dnes som bola aj u dr,ale dokopy co moze kedze som tehu,ze pockat do piatka a potom sa asi nevyhnem atb,co dufam ze sa vyhnem...
party bola aj u nas ked sa zmatozim pridam foto na Fb konecne..papa

mauzos
2. jún 2010

Jeej Janulka aj vy ste uz mali rok, nejako mi to uslo 😢
Vsetko najlepsie krpcom zelam, hlavne vela vela zdravicka, to je najdolezitejsie, vela radosti, smiechu a lasky rodicov 😵
Janulka a rychlo sa vyzdrav. Ja som tiez chora, ale uz je lepsie, z najhorsieho som vonku, dufam 😒

petkaerdal
2. jún 2010

Ahojte,juj Janulka,tak skore uzdravenie
myslela som na vas,ale popri nasej oslave som na vas potom pozabudla,tak oneskorene vsetko naj chalanom,najmä zdravie a nech robia radost..

moje su chorlave taktiez,zase crevny virus,ale uz beru sirup,uz je to celkom v pohode..

mici11
2. jún 2010

Ahojte,

ja tiez prajem Janulkym fesakom dodatocne vsetko dobre a skore uzdravenie.
Mau, Peti no je vystrihany, je z neho riadny chlap, bolo mi to velmi luto tych kucierok, ale uz to mal dlhe a vadilo nam to aj pri plavani ☹ . No co uz, ved dorastu. Fotky pridam v nedelu, fotak mame vo firme a v nedelu bude mat Samko aj narodeninovu party, kedze v piatok uz ma 1.rok. takze potom naraz.
Inak dnes ich na plavani fotili pod vodou, tak potom na buduci tyzden pridam aj take fotky, bolo to super 🙂.
Inak mame sa dobre, chori nie sme nastastie a zubkov mame 7.
Jani a ten sosovicovy presne tak, ako pises 🙂, ja davam aj trosku mlieka. A to sedliacke jedlo vyzera byt mnam, skusim 🙂.
Peti ako dopadla party?
Vsetkym pekny den, u nas konecne neprsiiiiiiiiiiiiiiiiii, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

janula13
2. jún 2010

babulky dakujeme, mau aj tebe sjkore uzdravenie, idem lahnut prckovia isli s babkou von, snad im to neuskodi aj ked kaslu a soplia ale teploty nemaju,,,len sa bojim kedze pocut ze vykasliavaju, da sa tomu nejak pomoct, ja sa bojim ze sa im to usadi, oni to prehltaju spät kedze nevedia vykaslat von...nepouzivali ste aj nejaku mast na hrudnik alebo nieco?

petkaerdal
3. jún 2010

Ahojte
Janulka,ja som pouzivala taku mast na hrudnik,ale to ked boli babätka,vtedy nic ine nemohli..tak sa skut popytat v lekarni na to,mozno maju aj pre väcsie deti.

mici,party bola super,prejedli sme sa,baby dostali kopec hraciek a euraciky..fotky mam skoro vsetky rozmazane,asi mi odisiel fotak,takze ani nemam ,co pridat..musim od svokra stiahnut,on tiez nafotil,tak potom neskor nieco hodim..

janula13
3. jún 2010

petka dakujem, dnes bola s nimi mama u dr, cceli sme len recept na kvapky ale pozrela ich ze dychanie ciste tak sa tesim, lebo chrchlu statocne..tak pokracujeme v odsavani a kurirovani, ja lezim ked sa da co sa velmi neda a ani sa mi nechce ale musim sa dostat do formy inak sa fungovat neda, hlavne pri dvoch...
petka tak mi napadlo ze kedze ste zase mali crevnu virozu, ci im davas probiotika, zlepsi sa im crevna flora a budu mat lepsiu imunitu...mozno davas, to mi len napadlo...
ja snad konecne dam foto na Fb, len som prala, prevliekala paplony a vysavala...foto z oslavy nic moc jednak fotila nas mama, co zasadne nezaostruje tak ani jedna dobra foto, ale snad niecovyberiem...

petkaerdal
3. jún 2010

Janulka,tak super,ze je dychanie ciste,skore uzdravenie
probiotika som nedavala,ale ta hnacka nebola az taka silna,normalne kakaju 2x denne a bolo to teraz 4-5x,ale dali nam sirup a prasok a kupila som im take mlieko pri hnackovani dietne,ale uz su fit,dneska este ani nekakali..

s fotkami som dopadla podobne,ziadnu dobru nemam,nastastie svokor nieco ma

a Jani,co je dobre davat,ake probiotika? do buducna ,aby som vedela