Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
21. máj 2009

To utecie ako voda a budes maminka a tesit sa z miminka 😀

mici11
21. máj 2009

Ahojte,

Mau ty brdo ty si krasne vydrzala. Som zvedava ako daleko to dotiahnem ja. Inak rano som mala bolesti krizov a take stahy som citila v brusku, ale teraz to preslo. A neskutocne ma zacali boliet prsia.
Babulka tebe tie tyzdne fakt idu rychlo, ja mam pocit, ze mne sa to nejak vlecie.
Poi absolutne ta chapem, tiez uz chcem byt dalej, najlepsie s malym v naruci 🙂 😉
Veam ahoj ako, uz citis aj steklenie v brusku?
Peti ahoj, tak ako co budeme dnes vyzierat? Ja som ranajkovala opat pastekovy chlebi s cibikom a 2 salky studeneho mlieka. Moje oblubene jedlo, i ked nie prave najvhodnejsie ta pasteka, ale co uz 😅

veam
21. máj 2009

Mici no ty uz to budes mat co chvila za sebou...

Necitim este nic,alebo citim a neviem o tom... 😝

mici11
21. máj 2009

Veam intezivnejsie by to malo byt citit okolo 20tt a niektore prvorodicky az okolo 22tt,takze mas cas, ja som citila zhruba od 17tt, take jemnejsie a od 19tt uz zretelne mini kopanceky 😉 Perfektny pocit, ved uvidis 😉

veam
21. máj 2009

No som zvedava,uz sa nemozem dockat...to musi byt ozaj krasne,uz budem aspon verit,ze tam nieco mam 😀

pointka
21. máj 2009

aj ja som citila asi v 17tt len take jemne bublinky, nevedela som ich identifikovat, ci su to creva.
presne od 20t som zacitila kopanceky 🙂

teraz prosim malu aby spinkala, lebo ma to zacina celkom boliet a najhorsie je, ked sa nozickami zaprie o rebra a natahuje sa, cize hlavickou tlaci na ten moj ubohy krcok, az ma to picha ☹

mici, teba nepicha tam dole?

veam
21. máj 2009

No ved ja niekedy nieco citim,ale tiez si myslim ze to su creva,tak neviem teda,ved este sa nacitim tych kopacov 🙂

mici11
21. máj 2009

Poi ale picha, ale nie v kuse, ale zvykne ma tam riadne pichnut az ma prehne. A pod pupkom citim take riadne stahy.
A maly ma kope tiez rovno pod rebra 😀
Veam zachvilocku sa dockas, je velmi pekne 😉

pointka
21. máj 2009

stahy este necitim, mna len tak okolo krcka popichava, neboli to, len to je neprijemne, skor ked sa mala hybe a hlavne ked tam tlaci hlavickou. ja mam aj to sitie na krcku 🙂
tie rebraky mi obcas az dych vyrazaju, vcera zacala o jedenastej taky ranal robit, akurat som isla zaspavat, to sa nedalo 🙂

veam
21. máj 2009

Poi ty uz si dufam doma na materskej,dufam ze uz nepracujes?

pointka
21. máj 2009

veam pracujem 🙂 ale som aj na materskej 🙂

pointka
21. máj 2009

mala mi teraz spi, uz ma nic nepicha 🙂

mici11
21. máj 2009

no mna prave teraz riadne pichlo tam dole 😒 ale to je len take jednorazove. Poi teba picha nejak dlhsie, ci len tiez tak jednorazovo?

pointka
21. máj 2009

no mna zacalo vlastne vcera pichat ale nie je to stale v kuse, ale zase dost casto.
a nie je to silne

petkaerdal
21. máj 2009

baby,tak ked sa cely den nudim,tak tu nikoho a teraz tu pisete o 106 😠
priserne ma pali zaha od rana,je mi z toho az na tycku 😔

mici ,co ja viem,zatial ma nic nenapada na jedenie,bo mi z tej zahy je spatne

mici11
21. máj 2009

Fu Peti zaha je svina, to ti bezavidim. ja slapem na to to gastrotusse a zatial zabera. Robim si prave penne so syrom a brokolicou a smotanou, uz sa neviem dockat. Ale dnes sa citim fakt na rozpadnutie. Bola som v obchode a suseda mi povedala, ze vyzeram hrozne do tvare. Inak bleda som ako stena.

mici11
21. máj 2009

Boze same preklepy, prepacte mi 😅

pointka
21. máj 2009

mici aj mna doteraz chvalili, ze ako mi prospelo tehu, ze som opeknela a teraz mi manzel povedal, ze vyzeram hrozne 🙂 spuchnuta do tvare a pod 🙂

petkaerdal
21. máj 2009

mici a papas zelezo,ked si bleda?

kocky vy sa este musite citit skvele ,oprpti tomu,ako sa citim ja,neviem,ci to mam z lezania,ale prave som bola v kuchyni 10 minut a skoro som odpadla,,,mne je hnusne uz,ja len lezat a lezat musim,uz nevladzem ozaj

a zaha ma pali asi z toho ,kze lezim,ked sedim a stojim,je to ok

mici,tebe sa to uz asi velmi blizi,ked ta uz aj kozenky bolia 😀 sa nalievaju asi 😀

petkaerdal
21. máj 2009

az vam zavidim,mne je dobre len na posteli,ja to musim odlezat do porodu,uz to chcem mat za sebou 😔
ja uz po leziacky dychcim,ako lokomotiva a citim sa,ako velryba 😖 po stojacky ani nevravim,ako co sa citim

petkaerdal
21. máj 2009

tak ja som bublinky citila presne v 16tt,citit to presne,ako creva s tym rozdielom,ze je to v predu
a riadne kopanceky necitim dodnes 😅 iba jediny kopanec do mechura som dostala,do rebra vobec,bo moje dievcatka ma setria od toho 😀

mici11
21. máj 2009

POi napodobne.
Peti zelezo papam. No asi sa mi nalievaju, lebo aj z podrdy mi vyliezaju 😀 Idem si lazkat lebo mi spuchli patradne nohy, potom sa ozvem

pointka
21. máj 2009

mici oddychuj 🙂

petkaerdal
21. máj 2009

mici oddychni si,mne spuchnu najviac,ked stojim..aj tebe?

veam
21. máj 2009

Poi to nemyslis vazne ze este pracujes?mna by piclo...

Petka ty ako?

petkaerdal
21. máj 2009

ahoj veam,lezim doma
dneska sa necitim moc dobre,brusko ok,ale ja tak blbo

a ty ako?

mici11
21. máj 2009

Poi, Peti polezala som si a je to o nieco lepsie. Dnes som bola dost na nohach, tak zrejme zato mi spuchli. Dnes sa citim neskutocne nemotorne, unaveno, upachteno, bolavo.......a neviem ani ako.

petkaerdal
21. máj 2009

mici aj ja sa tak citim dneska,tiez mi nieje dobre 😖 a ani jest mi nechuti 😝

mici11
21. máj 2009

No mne jest celkom chuti 😉 Akurat vcera mi vravela susedka, ze ona sa pred porodom doma este natlacila poriadne zakuskami 😀 A o 2 hodiny porodila 😀 😀 😀 no to by mne asi jest uz nechuilo 😀

veam
21. máj 2009

No baby dnes je nieco asi vo vzduchu,mna pobolieva hlava a chvilu som bola vonku a hned som bola unavena...