Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

pointka
27. máj 2009

ani ja som to nemala babulka..

babulka123
autor
27. máj 2009

no pekne... ja som vzdy vedela ze som ina..
presne viem kedy mi ztvrdne brusko .. mam divny pocit na dychanie, dostanem stransny tlak do hlavy a zaleje ma teplo.. ale tlak mam ok

veam
27. máj 2009

babulka ja co som bola s jednou v nemocnici,tak jej ked tvrdlo brusko,zostala cervena v tvari a mala tlaky v hlave,tiez jej bolo teplo...

petkaerdal
27. máj 2009

tak ahojte,
no tak mne sa krcok nezmensuje,ale zväcsuje,ja asi neporodim 😖 😖 😖
uz neviem,komu mam verit,teda kto mera presnejsie,krcok mam 2cm,dnesne vysetrenie neberiem vazne,budem sa drzat len vysetreni v nemocke radsej
male vazia 2900g podla jeho uzv..

petkaerdal
27. máj 2009

ale dolezite je teda aspon to,ze krcok nejaky mam,uz som bola posledny krat u neho,tak sme sa rozlucili...

veam
27. máj 2009

Petka super,to je nieco s tymi lekarmi,jeden povie tak a druhy tak,potom clovek nevie komu ma verit...teraz budes chodit uz len do nemocky?

mici11
27. máj 2009

Petulka no teda ty mas nejaky zazracny krcok 😕 ale mas pravdu hlavne ze je. Inak tvoje babulky maju peknu vahu, nas mal dnes nieco cez 3000g.

petkaerdal
27. máj 2009

veam,aj neviem,ci je to sonom,ci to ma kazdy lekar inak nastavene,ale dobre mi to metie hlavu akurat,tu mam 2 a v pondelok ma nechaju v nemocke,ako stale 😖

uz len do nemocky budem chodit ano

babulka123
autor
27. máj 2009

petka.. super... heheh ty sama nevies co chces.. najprv nechces rodit teraz uz by si to snad aj mala za sebou ..nebooooj bude tak ako ma byt ale baby maju uuuuuuzasne vahy..

veam a co jej bolo alebo co jej robili???

veam
27. máj 2009

Petka presne ako pise babulka...

Babul no nic s nou nerobili,ona to mala par krat za den,cakala dvojicky,bola v nejakom 37tt...doktori uz len cakali kedy konecne pojde rodit...a vlastne davali jej nejake lieky,ale to tusim na udrziavanie a kazdu chvilu chodila na monitor

mici11
27. máj 2009

Baby pridala som jednu fotecku z vikendu. Vidno mi tam brusko, tak kuknite, za mnou stoji drahy 😉

babulka123
autor
27. máj 2009

jaaaj no co by som ja dala za to byt v 37tt.. heheheh

petka.. dufam ze si sa neurazila.. ked som si to precitala po sebe tak to znelo strasne.. ale myslelal som to vies ako .. sranda.. cmuuk ved ta luuuuubim .. heheh

babulka123
autor
27. máj 2009

mici .. jake brusinko...

petkaerdal
27. máj 2009

babul,ale viem,co chcem,chcem rodit v 37tt,nechcela som ani skor a ani nechcem neskor

inak tie tlaky do hlavy som ani ja nemala

petkaerdal
27. máj 2009

mici,pekne brusko,ale mensie,ako moje 😝

babul,neurazila,len neviem z coho si usudila,ze neviem,co chcem 😕

babulka123
autor
27. máj 2009

petulik.. ja viem .. neboooj to stihas..

mici11
27. máj 2009

Ale Petulka, ty tam mas 2 princeznicky, ja iba jedneho chrobacika 😉 , tak musis mat vacsie 😉 Inak moja svagrina ma termin mesiac po mne a ma vacsie brucho ako ja 😀 , ani vela nepribrala

babulka123
autor
27. máj 2009

nieeeee... hehehe len to tak bolo ... zle som to napisala.. tvoj krcok nevie co chce.. sa nevie rozhodnut ci rodit v 27tt alebo 37...
blboooo som to napisala.. velmi sa ospravedelnujem... cmuuuuk posielam veliky na omluvu.. .

a peti skus este hodit foto bruska.. to uz bude jedna z poslednych

ozaj o janke nevieme nic?

petkaerdal
27. máj 2009

co stiham babul,teraz nechapem 😕

mici ,ved viem
ako si na tom s bolestami?

petkaerdal
27. máj 2009

babul,akurat som chcela napisat,drahy dofajci a odfotim hned ten moj balon

Janke som nepisala dneska

ja myslim,ze lekari ma len pletu,kazdy povie inak,zevraj sa krcok nemoze zväcsit a v nemocke sa mi o cm zväcsil,som z nich jelen 😠

babulka123
autor
27. máj 2009

no porodit v 37tt

petkaerdal
27. máj 2009

inak babul som ti ani nevravela,co tu mam toho gynekologa,co som bola dneska,to je Pintov kamarat 😀

mici11
27. máj 2009

Peti bolesti mi pred chvilou zase prestali. Ale nie su pravidelne, ale ked su tak riadne. Tak uvidim, ja som v podstate spokojna, ze idem v piatok do nemocky,ako som si pisala vyssie s Pointkou, nejak som sa ukludnila.

babulka123
autor
27. máj 2009

to vazne? to je super.. heheh
ja co chodim k tomu na kramare tak spolu robili neiveim kolko rokov.. hehehe tiez ked som mu to povedala tak sa z toho tesili obaja.. heheh

petkaerdal
27. máj 2009

musim sa s tymi nasimi hrackami dohodnut,aby sa im zachcelo v 37tt von,lebo sa zblaznim,ak ma budu drzat do 39tt

babulka123
autor
27. máj 2009

nooo dohovarat pravidelne kazdy den.. popripade potom uz len svietit baterkou.. mozno pojdu za svetlom 😀

mici11
27. máj 2009

Babulka 😀 😀 😀 tak baterkou 😀 no skusim 😀

petkaerdal
27. máj 2009

dik za radu s tou baterkou 😀

nove foto 😅 😀

babulka123
autor
27. máj 2009

petkaaaaa kokooooooos ake brusko.. paraaada.. tak toto by som na tvojom mieste poslala Pintovi.. hehehe e

nooo skusajte skkusajte.. hehehe o par tt budem ja takto prosit ze uz doooost uz pod vooon heheheh

petkaerdal
27. máj 2009

mici,ale uz sa ti to podla mna spusta,myslim,ze sa skracuje krcok a potom to zacne zajtra pravidelne a ide na to v piatok 😀