Vyzerám na 13 a prekáža mi to

5. máj 2023

Mam 26 a vyzeram na 13, niekedy na este menej. Som malicka, mam 159 cm. Mam detske crty, modre oci a plave vlasy. Nosim aj saty, aj sportove veci, vacsinou balerinky, kedze opatky sa mi nepacia. Uz fakt neviem ako vyzerat starsie 🤨, vidim, ze ma kazdy poklada za pubertiacku. Aj lekari, aj soferi, vsetci. Sice sa malujem, ale nie je to nic extra, na veku mi to neprida. Mozno tak na 18 rokov 😔 mam sa s tym zmierit? 🤧

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaja01
5. máj 2023

Mňa sa minule známa pýta, prosím ťa vysvetli mi ako matka môže byť mladšia od dcéry, ja mám 44 dcéra 22. Ono čím budem staršia, tým viac ti to bude lichotiť a nebudeš musieť vynakladať úsilie vyzerať mladšie.

jaskolka
6. máj 2023

Cp s tým chces robiť? Maximálne účes alebo líčenie, či oblečenie. Ale ani toto velmi nepomôže, proste mas taky výzor. Mala som spolužiačku na výške,v 23 vyzerala ledva na 15. No a? Zvykla si, teraz ma vyše 40, 4 deti a vyzerá stále mladsie, tipuju jej tak do 30 maximálne. U nich tak vyzerali všetky ženy, genetika nepustila. Rovnako aj jej jediná dcéra vyzerá stále detsky, hoci už bude mat 18. Berú ti ako fakt, neriešia, netrápia sa. Dokonca sú rady...

h2
6. máj 2023

@liloastitch 😂 Ja som mala síce vysokého frajera, ale bol ešte o pol roka mladší odo mňa a keď sme raz išli spolu v noci domov, zastavili nás policajti a museli sme ukázať občianske preukazy, lebo si mysleli, že nejaký pedofil si vedie domov svoju nezletilú obeť. 😁 Mohli sme mať vtedy okolo 25 rokov.

avicii18
6. máj 2023

@lukas212 Odo mňa aj po 30-tke pýtali OP keď som si šiel kúpiť cíga. Ako decká sme sa nevedeli dočkať občianky aby sme mohli ísť do kina na 15+ film. Potom to isté s dovŕšením 18 rokov - akože "dospelosť". Po 35-tke som roky prestal počítať a je mi tak dobre.

sccarlet
8. júl 2023

Nos obrúčku, a na názoroch ľudí sa nauč zasmiať, lebo veľa s tým nespravíš, ak nepomáha makeup, oblečko, a podpätky nosiť nechceš. Veľa žien by chcelo vyzerať mladšie, ty to tak máš a nechceš. Podľa mňa ešte príde čas keď to oceníš😉 Život je naozaj zvlášny...často chceme to čo majú iní, a nie to čo práve máme