Vyzerám na 13 a prekáža mi to

5. máj 2023

Mam 26 a vyzeram na 13, niekedy na este menej. Som malicka, mam 159 cm. Mam detske crty, modre oci a plave vlasy. Nosim aj saty, aj sportove veci, vacsinou balerinky, kedze opatky sa mi nepacia. Uz fakt neviem ako vyzerat starsie 🤨, vidim, ze ma kazdy poklada za pubertiacku. Aj lekari, aj soferi, vsetci. Sice sa malujem, ale nie je to nic extra, na veku mi to neprida. Mozno tak na 18 rokov 😔 mam sa s tym zmierit? 🤧

kacena4
5. máj 2023

zmier sa s tým a budes rada keď budeš mať 50 a budeš vyzerať na 40 a bude ťa to tešiť

kitycat
5. máj 2023

Mozno ti toto pomoze

V uz pokrocilejsom stadiu tehotenstva, cize viditelne brucho, som muzovi kupovala pivo a aj tak sa ma pokladnicka pytala, ci uz mam 18 aby mi to na tej samoobsluznej pokladni odblokovala 😀

syslik81
5. máj 2023

tiez to mam .. teda ale uz som o dost starsia.. kazdopadne mi to nevadilo-co mi vadilo a stale vadi,ze ludia sa somnou bavia naozaj ako s deckom ... proste clovek co vyzera mladsie plus nema vysku a vahu -utly clovek tazsie ziskava respekt

autor
5. máj 2023

@kitycat toho sa najviac bojim, ze ked ostanem tehotna, tak to bude vyzerat naozaj divne 😒

zuzinka888
5. máj 2023

Skus to zmenit oblecenim. Ale o 10-15 rokov ti budu rovesnicky zavidiet. Ja zavidim uz teraz. Mam 40 a kamaratku s tvojim" problemom" a ludia si casto myslia,ze je mija dcera🤣. Keby sestra- este beriem ale toto!🙉🙉🙉🙈

galganka
5. máj 2023

...čo tehotná. Ale skús s takým detským výzorom byť tehotná a tlačiť kočík s dieťaťom naraz... 🤣

adamar
5. máj 2023

To ma moja svagrina, ked cakala tretie v 30 tke, tak sa pohorsovali, ze aka mlada a uz tehotna. To uz mala 8 a 6 rocne deti. Take večné dievčatko:-😁

pralinka25
5. máj 2023

ja som to tak mala. a aj mam len teda uz mam 40. mne to ale nikdy nevadilo. ano ludia mi casto tykali ale nezazila som nikdy nejake vyslovene drze spravanie. teraz to vyslovene ocenujem 🙂

liloastitch
5. máj 2023

@galganka ideálna kombinácia 😀. Z pohľadov ľudí ľahko určiť ktorí kukajú pohŕdavo a ktorý s ľútosťou 😂 tých pohŕdavých pohľadov býva viac 😀

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kubkovamama
5. máj 2023

Zmier.Ja som v tvojom veku mala už školkara,každý,že to niekomu strážim.Zmierila som sa s tým asi tak po 30tke.Teraz budem mať 40,vôbec mi to už nevadí,cítim sa lepšie aj vladzem viac ako keď som bola mladá.Ono to aj polichoti,keď napr.si ľudia myslia,že môj syn je môj brat.Naopak,tiež mi veľmi vadí tykanie od kde koho,prístup okolia u lekárov,od seniorov v MHD a obchodoch..niektorí sú vyslovene netaktní.V práci bol tiež problém aby ma brali vážne,ale už dlhšie našťastie robím v prostredí,kde je super kolektív.Myslim si,že vek a situácie v živote ťa otrkajú a prestane ti to vadiť,možno práve naopak.U nás je to genetika,rodičia majú vysoký vek,vyzerajú tak o 10 aj 15r menej,sú vo výbornej kondícii a vidím ako im to(hlavne otcovi)😁 strašne lichotí a majú radosť,že im ľudia hádajú o dekádu menej.Takze vo vyššom veku budeme určite vďačné

liloastitch
5. máj 2023

Mohla by som knihu o zážitkový spojených s mladším výzorom písať. Keď sa k tomu pridá ešte aj vysoký a starší partner. Snáď všade sme za dcéru a otca 😀... Vypusti to z hlavy, ak ťa to dostáva do nepríjemných situácii nauč sa brániť, ale inak sa budeš zbytočne trápiť.

svetlonos
5. máj 2023

Ahoj,
ber to s humorom 😆 Ja som si nejak vsugerovala, ze od 25 budem starnut veeeeelmi pomaly. Onedlho budem mat 40, 2x tehotna. Ked sa niekomu zmienim, ze na tretie uz som stara, cudzju sa, ze od kedy sa 30 rocna zena nazyva starou. Povedalo mi to nezavisle uz asi 10 ludi. Ked im poviem svoj vek, tak neveria.
V tvojom pripade by som si zkopirovala a zvacsila OP a datum narodenia zvyraznovacom vyfarbila 😁 A kazdy rok pisala terajsi rok minus datum narodena a vysledok.
Alebo si dala na tricko: Nemam 13 rokov, len sakramentsky dobre geny 🤪

christie11
5. máj 2023

V puberte mi to prekazalo,potom som si zvykla.a pohybovala som sa v prostredi,kde si respekt musis ziskat, pripadne je tam ten respekt prirodzeny a nikto ma neposudzoval podla vzhladu.a niekedy, napr. pri obchodnych rokovaniach to bola aj vyhoda.
Teraz mam 37 a uz mi lichoti,ked ma povazuju za mladsiu.
No a zabavnych prihod mam tiez dost. Ako ked si ma pri prichode na dovolenku do apartmanu v chorvatsku odchytila domaca pani (surovo poslala mojho muza odniest nejake veci) a pytala sa ma,ci som prisla dobrovolne alebo ma zavolat policiu.
Alebo ked ma pan na turistike ponukol cukrikom s dodatkom,ze mam odniest aj ockovi😀

jan510
5. máj 2023

ja som v podobnom veku otvorila dvere a tam panko co predaval zaluzie " su rodicia doma? " reku nie 🙂 a mala som pokoj.

luckasvec
5. máj 2023

Ja som kedysi mladý vzhľad využívala na polovičny lístok u šoféra v MHD, mam kamošku co bola o 2 roky mladšia a jej nechceli predať polovičny ani keď mala 11 😅😁...zato teraz mam 35 a vyzerám vraj na 42 aj 45 mi povedali, čiže bud rada prosím Ta co by som ja za to dala 🥺

drake122
5. máj 2023

A ako chceš ostať tehotná, keď vyzeráš na 13? Chlapi od toho ruky preč, však ich zavrú ak by si naozaj mala 13.👌

autor
5. máj 2023

@drake122 ja mam uz manzela, tiez vyzera mladsie 😄

autor
5. máj 2023

Tak vidim, ze nie som jedina a mozno v buducnosti mi to bude lichotit, no teraz mi to fakt vadi, lebo ma nikto neberie vazne ani v praci. Uz som aj pocula, ze ako mozem pracovat, ked som taka mlada.

autor
5. máj 2023

Rozmyslala som, ze budem nosit obrucku, ta ma mozno zachrani 😁 vadila mi, tak som ju odlozila

luckasvec
5. máj 2023

A to nikto v práci nevie koľko máš rokov? To si všetci myslia ze mas teda max tých 18?

kikavadi
5. máj 2023

Haha, ja mam 35 a minule mi jedna pani (40+) vo vlaku povedala, že ja sa nasedim dosť v škole, tak ona si sadne na to jedine voľné miesto vo vlaku. Nieže by som mala v pláne si tam sadnúť, ale tak ma to pobavilo, pritom nebola ozaj oveľa odo mňa staršia 😁 keby ma vidí s mojimi 2 deťmi, neviem co si pomyslí 😃
Ozaj nerieš, ze vyzeráš mladšie, časom to bude len tvoje plus 🙃

mirkava
5. máj 2023

Toto je tak milá téma 😊 ja by som tak chcela vyzerať mladšie 😏. Všetci nejak vyzeráme. Netráp sa co si myslia ľudia, je to tvoj život, tvoje telo, kašli na nich. Maj sa rada taka aká si, aj ja sa to učím 😊

anonymous87
5. máj 2023

Ja mam 153 cm a bezne sa ma soferi v autobuse pytaju ci polovicny listok 😂 ked si kupujem vino, mam OP uz pripraveny 🤷‍♀️ Ale tak ja mam takmer 36, cize pre mna je to uz lichotka 😆😀 a to nechci vidiet vyrazy tvare, ked ma starsi syn niekde oslovi “mami” 😂🫣

anjelaa
5. máj 2023

Bola som v takej istej situácii, nič prijemne 😏 teraz mám 40 a nemám pocit, že vyzerám mladšie, skôr staršie 🥶

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. máj 2023

@luckasvec to zakaznici 🙄

ctahka
5. máj 2023

@galganka toto som ja osobne zažila.Dve deti,jedno z nich v kociari,druhe drzim za ruku,zrazu za nami skolka, učiteľka popohana detičky,potlapkala po ramene i mňa, že ideme ideme deti 😁po chvíľke ocervenela,reku nevadí,s mojou výškou sa mi už všeličo stalo😁

kristinapetronela
5. máj 2023

Mám 35 a doteraz tipujú 15 rokov 🙃

lukas212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz